quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:16 schreef DraYtje het volgende:
..., i sab fa tok ..
Ik zat laatst niet in de bus..quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:40 schreef Pitom het volgende:
Toen ik laatst in de bus zat moest er iemand kotsen. Nu jij weer.
En ik heb kleine antwoordjes ..quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:36 schreef DjBoBkE het volgende:
* DjBoBkE heeft kleine vraagjes..
Wat hebben die negerinnen ermee te maken?
Hoe kun je achteromkijken terwijl je achterin de bus zit?
Hoe kun jij last hebben van Negerinnen en kleine kinderen terwijl jij muziek aan hebt staan?
Te weinig aandacht..
lekkere zin .quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:45 schreef -td6d- het volgende:
Echt, wtf is dit voor verhaal...
En ja, dat ik mijn klacht; gebrek aan Algemeen Beschaafd Nederlandsch in (klaagbaak) posts.
DAT is nou een correct Nederlandse zin ja.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:50 schreef DraYtje het volgende:
lekkere zin .
...dus niet.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:16 schreef DraYtje het volgende:
Naja zit ik dus relex in de bus (ja nog steeds ()),
i sab fa tok , dusse ik relex mn muziek luisteren
Had ik al gedaan, Mijn vraag is nog steeds onbeantwoord. Als je er last van hebt dan heb je je muziek niet hard genoeg staan..quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:50 schreef DraYtje het volgende:
[..]
En ik heb kleine antwoordjes ..
Niets .
Achter in bus betekend niet direct de laatste rij .
Eerst lezen graag .
[..]
lekkere zin .
Bekijk het zo, als mensen er géén last van hebben, praten zij op een normaal volume... Zoals het hoort overigens.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 21:01 schreef DjBoBkE het volgende:
[..]
Had ik al gedaan, Mijn vraag is nog steeds onbeantwoord. Als je er last van hebt dan heb je je muziek niet hard genoeg staan..
Verder vind ik mensen die denken dat ze bevoorrecht zijn omdat ze muziek luisteren erg nep. Je hebt net zoveel rechten als elk ander mens.. Een Bus is OV OPENBAAR vervoer. Er zijn geen restricties gesteld aan het geluidsniveau van mede-passagiers. Als je er last van hebt. Ga dan op de fiets.. dan heb je geen kleine kinderen die instappen..
Dat zou wel zijn zoals het hoort.. maar aangezien nederland zo niet meer beredeneerd vind ik dat ook een goede reden om niet met de bus te gaan, Vandaar dat ik liever mte de trein ga, en dan in een stilte coupé zit. Vroeger kon je nog vragen aan mensen of ze hun volume iets konden dempen. Vandaag de dag heb je meteen een pistool onder je neus..quote:Op dinsdag 27 maart 2007 21:10 schreef DraYtje het volgende:
[..]
Bekijk het zo, als mensen er géén last van hebben, praten zij op een normaal volume... Zoals het hoort overigens.
En daar gelden geen regels ? Okay , van die kinderen verwacht ik niet dat ze muisstil zijn (hoewel de herrie die ze maken wel fakking hinderlijk is), maar van die niggerino's (16+) mag je verwachten dat ze rekening houden ..
Bus 6,5 of 1?quote:Op dinsdag 27 maart 2007 21:10 schreef DraYtje het volgende:
[..]
Bekijk het zo, als mensen er géén last van hebben, praten zij op een normaal volume... Zoals het hoort overigens.
En daar gelden geen regels ? Okay , van die kinderen verwacht ik niet dat ze muisstil zijn (hoewel de herrie die ze maken wel fakking hinderlijk is), maar van die niggerino's (16+) mag je verwachten dat ze rekening houden ..
De sjoof die ik had op lijn 21 reed alsof hij veel ervaring had opgedaan bij de Zuidtangent. De snelheid werd constant overschreden in woonwijken, de gelede bus werd in de bochten gegooid en vanwege een omleiding in Slotermeer racete hij met 80 over de Haarlemmerweg.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 21:28 schreef BadKeukenTegel het volgende:
Bussen zijn kankerstoer mits je achterin chilled.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |