Haha, je zei "LOLZ" i.p.v. "Laughing out loud", "IPV" i.p.v. "i.p.v." en "ZOMG" i.p.v. "Zo o my God"quote:Op maandag 2 april 2007 17:41 schreef RickoKun het volgende:
LOLZ JE ZEI IS IPV ZIJN ZOMG !!!L1l11D:D;D:D:D:D;d;ddd
Gelukkig zijn er genoeg uitzonderingenquote:Op donderdag 29 maart 2007 12:22 schreef PDOA het volgende:
[..]
Jumpstyle, Hardstyle, Gabber, Speedcore en dat gelijksoortige meuk is muziek voor pillenslikkende ADHD boeren met een VMBO of MAVO diploma.
Bach, Brahms!!quote:Op vrijdag 6 april 2007 10:25 schreef Hardrebel het volgende:
ik vind het indd belachelijk dat als je van de hardere stijl houd je Mavo diploma niet hebt afgemaakt. Nee we moeten allemaal naar die saaie ballo muziek luisteren. dat is zeker alles.
quote:Jeckyll & Hyde staan garant voor de vetste jumpbeats
Dat is toch wel zo lelijk.quote:Op zaterdag 7 april 2007 12:55 schreef Daywalk3r het volgende:
JUMPSTYLE IS GEWOON SLOWCORE!
Echte mannen hakken op terror of speedcore!:D
quote:Op zaterdag 7 april 2007 15:00 schreef GizartFRL het volgende:
Jump eens voor een trein.
laten we salsadansen op een zaterdagnacht!!!!quote:Op zaterdag 7 april 2007 14:05 schreef Tuvai.net het volgende:
Gisteren bij een vriendin, die TMF op had staan, het ongenoegen gehad om een clip te bekijken van een liedje dat op jumpstyle gebasseerd was. Echt zum kotsen.
ENIGZINS fatsoenlijk kunnen breakdansen of salsadansen vind ik nog wel een beetje mooi. Jumpstyle vind ik echt iets voor onkundige, 16-jarige en puisterige pubertjes die zich helemaal uit willen laten omdat ze van pappie en mammie ook eens mogen stappen en bier drinken.
wie heeft er een vertaling voor me?quote:Op zaterdag 7 april 2007 09:12 schreef Calyptus het volgende:
morgen cherrymoon retro-reunion party... Retro/oude jump dus, als er een 16jarige erop begint te jumpen zoals ze dat nu doen krijgt hij mijn 109kg op zijn muil. Cherrystyle or no style...
Wat d-feat en furax erin komen doen, no id, maar dan ben ik er toch ws nog niet
Misschien toch eens leren lezen; ik zeg dat het er leuk uitziet, in tegenstelling tot iets als 'jumpstyle'. Fatsoenlijk kunnen break- of salsadansen ziet d'r leuk en sierlijk uit en bovendien is het een soort van kunst. Er is niks kundigs of kunstzinnigs aan een debiel uitziend jumpstyle dansje aanleren wat je in een clipje op TMF ziet.quote:Op zaterdag 7 april 2007 15:57 schreef Calyptus het volgende:
[..]
laten we salsadansen op een zaterdagnacht!!!!
oooh toch ff niet... Laat me raden, je bent homo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |