Vlak voor de encoré: We're not the type of band to play the same setlist over and over again every concert.. but allright' waarna ze Shallowquote:Op woensdag 27 juni 2007 08:59 schreef Misstique het volgende:
[..]
Dan hoop ik dat ze morgen precies dezelfde setlist hebben.
Nee, ze speelde Trains, Mother and child divided (B-Side) en Halo als toegift.quote:Op woensdag 27 juni 2007 10:29 schreef asdqert het volgende:
[..]
Vlak voor de encoré: We're not the type of band to play the same setlist over and over again every concert.. but allright' waarna ze Shallowspeelde?
Verder inderdaad werkelijk geweldig concert, beetje hard misschien maar ik had dopjes in.Beetje ongelukkig ook dat een maat 1 keer gevloerd werd door flauwvallen en 2 keer naar buiten ging om een frisse neus te halen.
Liev meisje in die clip van Way Out of Here trouwens.![]()
Ik heb Sever langs horen komen iig, verder ben ik niet zo bekend met oud materiaal van deze heren.quote:Op woensdag 27 juni 2007 09:43 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Die ben ik even vergeten. Maar ze speelde eindelijk weer eens wat oud materiaal. Nu nog eens wat meer oud materiaal en ik ben vergeten. Geweldig hoe ze 'Coma Divine' speelde en Lightbulb Sun. Al had ik een beetje het idee dat de rest van het publiek er stond te kijken van "Huh? Wat is dit?". Ook mooi dat ze nog twee nummers van een EP/B-Kant speelde
.
Ze waren erg goed in vorm trouwens. Ik vond ze beter dan de afgelopen keren dat ik ze had gezien. Steve Wilson was bijzonder goed bij stem (de vorige keer viel dat nogal tegen soms).
Oh fuck, ik bedoelde natuurlijk Sever.quote:Op woensdag 27 juni 2007 10:34 schreef asdqert het volgende:
[..]
Ik heb Sever langs horen komen iig, verder ben ik niet zo bekend met oud materiaal van deze heren.
thanksquote:Op woensdag 27 juni 2007 13:58 schreef Florisja het volgende:
FEAR OF A BLANK PLANET
LIGHTBULB SUN
MY ASHES
ANESTHETIZE
OPEN CAR
GRAVITY EYELIDS
DROWN WITH ME
SENTIMENTAL
BLACKEST EYES
SEVER
WAY OUT OF HERE
SLEEP TOGETHER
---------------------------
TRAINS
WEDDING NAILS
HALO
Zoiets?
Vond "Open car" en "Anesthetize" de 2 beste van de avond. Rest was natuurlijk ook puur genieten![]()
Ik zal die eens opzoeken.quote:Op woensdag 27 juni 2007 09:53 schreef Anthraxx het volgende:
Het oudste nummer dat ze speelde kwam van Signify en dat was 'Sever'. Ik denk dat je die bedoelt. Ze speelde 1 nummer die mij trouwens niet bekend voor kwam, akoestisch, net voor Sever. Ik heb nog steeds geen idee welk nummer dat was, want het hoort niet op de album versie van Sever.
Sommige clips bezorgde mij kippenvel. Ze hebben zichzelf weer overtroffen omdat de clips nu werkelijk de muziek ondersteunde. Way out of here is een bijzonder goed voorbeeld. De sfeer was gewoon geweldig en alles klopte.
Dit zijn geloof ik precies dezelfde nummers die ze in keulen hebben gespeeld een paar dagen eerder, helaas.quote:Op woensdag 27 juni 2007 14:53 schreef Ared het volgende:
Lightbulb Sun, leuk, weer eens wat anders dan Even Less. Als ze dan toch iets van dat album spelen, dan eigenlijk liever Russia on Ice, maar dat nummer is ook weer wat langer, en zo te zien was dit al wel een avondvullend programma. Ben benieuwd wat ze morgen spelen... de laatste keer dat ik meerdere shows in één tour bezocht heb, speelden ze één of twee andere nummers.
hm, ik zie dat de Amerikaanse show ook praktisch identiek was, alleen Even Less ipv Trains (wtf???), Half Light extra voor Sever en Mother & Child Divided ipv Wedding Nails, maar de users hierboven zeggen ook al afwisselend M&CD en WN, dus waarschijnlijk is dat gewoon de eerste, maar hebben sommige mensen het niet herkend aangezien het geen album-track is.quote:Op woensdag 27 juni 2007 15:38 schreef Florisja het volgende:
Dit zijn geloof ik precies dezelfde nummers die ze in keulen hebben gespeeld een paar dagen eerder, helaas.
Maar dat kan natuurlijk bij de volgende show veranderen
2e Zanger (John Wesleyquote:Op woensdag 27 juni 2007 09:50 schreef Longmen het volgende:
[..]
En dat hele oude nummer wat ze speelden ("this is on old one"), dat kende ik niet, maar was wel gaaf. Zo tegen het einde, welke was dat?
En ook de 2e zanger heeft een zeer goede stem.
En gewoon 17 minuten AnesthetizeOok de clipjes erbij waren mooi, Way Out of Here bv.
coma Devine vergeten?quote:Op woensdag 27 juni 2007 13:58 schreef Florisja het volgende:
FEAR OF A BLANK PLANET
LIGHTBULB SUN
MY ASHES
ANESTHETIZE
OPEN CAR
GRAVITY EYELIDS
DROWN WITH ME
SENTIMENTAL
BLACKEST EYES
SEVER
WAY OUT OF HERE
SLEEP TOGETHER
---------------------------
TRAINS
WEDDING NAILS
HALO
Zoiets?
Vond "Open car" en "Anesthetize" de 2 beste van de avond. Rest was natuurlijk ook puur genieten![]()
En ik bedoelde weer Slave Called Shiverquote:Op woensdag 27 juni 2007 18:46 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Nee, het is Sever. Ik had het fout. Hoe ik nou steeds aan Coma Divine kom?.
Eh neequote:Op woensdag 27 juni 2007 18:52 schreef Longmen het volgende:
[..]
En ik bedoelde weer Slave Called ShiverMeen me toch sterk te herrineren dat ze die ook gespeeld hebben...
Teveel PT in mn hoofd danquote:Op woensdag 27 juni 2007 18:54 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Eh nee. Die hebben ze helaas niet gespeeld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |