abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_2888363
Lekker van een gebouw afspringen en beneden mijn armpjes weer aan mijn plastic rompje plakken. In een auto tegen een muur rijden en daarna zwaaien naar het publiek; of gewoon je geen zorgen meer hoeven te maken, terwijl je op de rand van een ravijn zit; enige nadeel als je naar beneden valt is dat je ook weer omhoog zou moeten klimmen omdat je tas nog boven ligt.
Nooit meer ademen, en gewoon diep onder water kunnen zwemmen, en als je dan de bodem raakt met je buik, schieten je hoofd en je beentjes in het donker, en met je twee achtergebleven armpjes dwaal je dagen door die golfjes op zoek naar je rechtervoet.
Je gooit je arm tussen deuren die je lopend net niet op tijd kan halen en daarna toch daar kan komen waar je eigenlijk zo graag zou willen zijn.
Maar het leukste lijkt me nog om mijn hoofdje op Lief der lichaam te zetten, want zij zou dan ook een testdummy zijn. En anders zou ik alleen haar dummy zijn, dan was zij gewoon mijn lief. Even lichaam wisselen en dan elkaar leven leven voor een dag, zodat je daarna elkaar nog meer kent. Raar eigenlijk die testdummies. Zouden we ooit tot zoiets kunnen worden?
pi_2889957
Ik ook.
Niet uniek en zeker geen sneeuwvlok!
pi_2919114
dan zou ik heel hard tegen mezelf kunnen schoppen en me eigen been onder me lichaam vandaag kunnen trappen..heel ver weg gooien en dan ernaartoe hinkelen en hem weer verder gooien. en als ik dan thuis ben zet ik hem er weer aan
pi_2919115
Jij bent best wel vreemd en dan noemen ze mij gek
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
pi_3051773
Gedachte blijft een beetje door mijn koppie spoken. Als een soort melige waas. Fiets je over straat en zou je -als Crashdummy- bijvoorbeeld gewoon tegen een muur aan kunnen fietsen; gewoon Baf! Of zou je niet hoeven te bukken als je op je fietsje een parkeergarage binnen rijdt, hooguit even je omkeren om je hoofd even op te pakken. Maar het leukste lijkt me nog altijd om van een hele hoge duikplank op het water te springen en als je dan het water raakt, dat dan je armen en benen, omringt door een evengrote plons, in de rondte vliegen. En dat je dan met nog een been naar je eerste arm toe zwemt, die met je mond op je schouder duwt en zo verder jezelf weer opbouwt om een paar momentjes later weer van de duikplank af te springen om te kijken of je benen nog hoger kunnen <Glimlach>.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')