dit is het vervolg op Zwangerschap en kindertjes...deel 7
Met moeder en kind gaat het prima
jessie is nu nog in het kraam hotel waar geen internet is
maandag komt ze thuis
en ik denk dat ze jullie dan snel helemaal bij praat
[Dit bericht is gewijzigd door dop op 22-12-2001 16:09]
(ja gezondheid ik ben helemaal gezond en jij ook hoop ik?)
Helaas werd vanaf dat moment mijn ongesteldheid (na 3 mnd met de pil gestopt te zijn) zeeer onregelmatig. Ik werd ongesteld en 2 weken later weer, dit ging 3 mnd zo door, er was dus geen sprake van een goed cyclus. Hierna ging het voor het eerst wel goed. Mijn cyclus was weer 28 dgn.
Op de verwachte datum werd ik ongesteld. Vanaf dat moment zijn we de vruchtbaarheidsdatum gaan bijhouden. Dit was voor mij op 5 Dec. Ik was hartstikke ziek maar de kinderwens was hevig dus op 6 dec heb ik tegen mijn man gezegd dat ik het hoe dan ook toch wilde doen omdat er anders weer een maand verstreek.
En blijkbaar was het raak...ziek of niet ziek, het maakte voor mij niets uit.
Dat was een beetje het verhaal. We zijn dus naar ons inzien snel in verwachting geraakt. (2 mnd na een goede cyclus)
Ik wil maandag direct naar de dokter gaan
ben zo benieuwd ....
Zwanger met uitgerekende datum:
2 februari 2002 : Gaoxing
14 februari 2002 : SignOTheTimes
8 mei 2002 : Knorretje (komt "ergens" in april al de wereld verkennen)
23 juni 2002 : Leah
20 augustus 2002 : Moussy
29 augustus 2002 : hollandse drop
Babietjes die "hier" geboren zijn:
10 maart 2001 : Annabel, dochter van Mees
23 mei 2001 : Jorden, zoon van Nausicaa
23 mei 2001 : Eva Sophie, dochter van Lois
29 september 2001: Duco Yannik, zoon van NoNick & Kozzmic
14 november 2001: Jillian Delphine, dochter van Meaghan
November 2001: Kay, zoon van dice
5 december 2001 : Esther Paula, dochter van Dinus
16 december 2001: Bo, dochter van Jessie
Edit: ik ben de mooiste baby vergeten :
19 oktober 2000: Christan Maurits, zoon van Rewimo & qltel
Ben ik nou niemand vergeten?
[Dit bericht is gewijzigd door Lois op 14-01-2002 12:33]
Vonden/vinden jullie het ook eng als je baby zich verslikt tijdens het drinken? Esther verslikt zich nogal eens en dan geeft ze ook wel eens voeding terug door haar neusje. Ik vind dat zo eng af en toe, krijg het er zelf spaans benauwd van.
Ze maakt dan een paar benauwde geluiden en is dan een paar seconden stil, ademt daarna gewoon weer verder en wil ook meteen verder drinken, ik ben dan bang dat ze zich weer verslikt maar laat haar wel drinken als ze dat wil.
Misschien heel overdreven dat ik me er druk over maak, maar ik kan er niets over vinden tot nu toe op internet.
Ik hoop op een paar reacties, bedankt alvast!
Het is heel erg eng maar het gaat gelukkig weer over. Het hield bij mij op toen het aantal voedingen minder werd, en mijn melkproductie evenredig afnam.
Eva's boventand is door!! Na 2 dagen spuitende luiers en wederom rode billen (niet zo erg als de vorige keer dankzij de tip van rewimo) is dat kreng nu eindelijk door.
Ze heeft er weer behoorlijk last van, ze slaapt nog steeds niet.
Hmmm dat zal toch niet de reden zijn dat ze vannacht, voor het eerst in 3 maanden, ineens doorsliep tot de ochtend?
Ik vroeg het me eigenlijk af omdat ik na 7 maanden (nadat ik Eva had gezien, iedereen waarschuwde al) met de pil gestopt te zijn nog niet zwanger ben. 7 maanden is natuurlijk hartstikke kort nog maar omdat het in mijn familie allemaal na 1 x onbeschermd te vrijen raak is valt het me eerlijk gezegd wel een beetje tegen. Ik weet dat het bij sommige stellen wat langer duurt en dat pas een bepaald percentage pas na een jaar pas raak is maar toch.... (en als ik iets wil moet het altijd gisteren, ben ietwat ongeduldig)
Ik heb nu een paar keer op TV stellen gezien die met IVF bezig zijn en dat beangstigd me toch wel een beetje. Wat lijkt me dat moeilijk zeg. Tuurlijk is het nog laaaaaang niet zover maar als je het ziet ga je toch denken: wat als ons dat overkomt? En hoever in de medische molen wil je gaan?
Lang getwijfeld of ik het wel bekend wil maken dat we bezig zijn om zwanger te worden maar ik hoop eigenlijk op een paar bemoedigende woorden en/of tips.
quote:Bij deze Karin
Op zaterdag 22 december 2001 23:49 schreef Karin het volgende:
Lang getwijfeld of ik het wel bekend wil maken dat we bezig zijn om zwanger te worden maar ik hoop eigenlijk op een paar bemoedigende woorden en/of tips.
Ik heb het al vaker verteld: wij zijn twee jaar (23 maanden geloof ik eigenlijk) bezig geweest met 'oefenen' zonder resultaat. Nu kan ik zo af en toe nog vol verwondering naar Buikkie in m'n buik kijken en denken 'tjee, hij zit er nog steeds'
Inmiddels hadden we wel afgesproken dat als onze verhuizing van China naar Guam voorbij zou zijn en we gesettled waren, we maar eens de medische molen in zouden gaan. Niet als aanloop naar IVF, maar gewoon om meer zekerheid te hebben, of om er misschien achter te komen dat het makkelijk op te lossen was. Maar daar is het dus niet van gekomen: het eerste weekend in ons nieuwe huis is Buikkie 'gebouwd'
Echt tips kan ik je dus niet geven, behalve dat je goed voor jezelf moet zorgen: goed eten, goed slapen, niet roken, niet teveel drinken kan natuurlijk alleen maar helpen. En het is nog veeeeeeeeel te vroeg om de hoop op te geven!
quote:Gelukkig voor je (catootje)ik ben heel blij voor je.
Op zaterdag 22 december 2001 16:08 schreef Catootje het volgende:
(ja gezondheid ik ben helemaal gezonden jij ook hoop ik?)
Tip: koop anders mooie kleren voor jezelf, in de maat die je nu hebt...besluit dat je dus voorlopig niet zwanger zult worden, en bedenk waar je heengaat met vakantie van de zomer. Ik kan me ook voorstellen dat onbewust je steeds rekening houdt met: jaaaaa, als ik nu dit doe en stel je voor dat ik nu zwanger ben, dan..... Hmmm, gooi dat idee es overboord! (en succes met alle)
Valt niet mee hè, dat wachten... Ik heb hier een url voor je waar je denk ik wel nuttige informatie kunt opdiepen. Misschien ken je hem wel, maar ja... dan is ie voor anderen wellicht ook interessant:
http://www.voet.nu/vruchtbaarheid/index.html
Ik hoop voor jullie dat het gauw lukt! Ik duim
Renée
Ik had gisteravond gewoon eventjes een dipje.
Gaoxing: jeetje 23 maanden, wat zeur ik dan met mijn 7? Lijkt me heel erg moeilijk zeg. En dan zeker in zo'n vreemd land waar je niet gewoon eventjes langs de huisarts kan gaan al is het alleen maar om je eventjes gerust te stellen. Lijkt mij toch iets vriendelijker dan meteen naar een ziekenhuis.
Gezondheid: dankjewel! (en ik las jouw topics altijd hoor, ik wist alleen nooit zo goed hoe ik moest reageren).
Catootje: voor jou ook spannend zeg. We zijn inderdaad al bezig met vakantieplannen voor de zomer (ik wil alleen nu nog niet boeken, we doen wel een last-minute). Ik ben ook sinds 4 weken gaan sporten, als ik dan zwanger ben zien we dan wel weer, dan gooi ik desnoods mijn 10-rittenkaart weg.
Oe! nieuwe kleren, dit is pas een goed excuus
Rewimo: bedankt voor de link. Ik was hem inderdaad al eens tegengekomen. Ik vind temperaturen enzo nog iets waar ik (nog) niet aan begin. Het wordt wel heel erg medisch allemaal dan. Misschien over een paar maanden als ik het echt niet meer zie zitten.
Teunisbloemolie
Teunisbloemolie is rijk aan de essentiele vetzuren linolzuur en gammalinoleenzuur (gla). Deze essentiele vetzuren bevorderen een normale en regelmatige menstruatie waardoor het een onregelmatige cyclus verhelpt en helpt tegen ongemakken voorafgaand aan de menstruatie. Daanaast heeft teunisbloemolie een zuiverende invloed op de huid.
Ik kan verder (nog) geen tips geven over het wel of niet snel zwanger raken...
De eerste keer ben ik door de pil heen zwanger geraakt.. de tweede keer na 2 maanden en de derde keer ook na 2 maanden.
quote:Bloos
Op zaterdag 22 december 2001 20:57 schreef Lois het volgende:
Lijstje:
Edit: ik ben de mooiste baby vergeten :
19 oktober 2000: Christan Maurits, zoon van Rewimo
Ik weet niet of je wat aan mijn tip hebt, van dag 10 tot dag 20 van je cyclus, iedere dag vrijen. En er steeds 36 uur tussen laten zitten dus de ene keer 's avonds en de andere dag 's ochtends.
Dit naar aanleiding van een artikel in Santé, waar een vriendin mij op wees.
Volgens de theorie "moest" het dan raak zijn, en dat was het inderdaad. Aan het eind van de rit was ik het wel spuugzat trouwens.
Maar goed, 7 maanden is dus echt niet lang, hoor.
En die familie van jou doet het gemiddelde geen goed .
'T is gelukt!! Schoonzus had een positieve test! Weet nog niks verder (hoor ik straks allemaal wel) Ik ga straks even m'n sokjes en rompertje brengen dat ik als kleinigheidje had gekocht voor 't geval dat...
*heel erg blij is*
Karin je hebt mail..
[Dit bericht is gewijzigd door E.T. op 23-12-2001 19:18]
quote:Awwwwwwww....
Op zondag 23 december 2001 17:30 schreef E.T. het volgende:
ff tussendoor..'T is gelukt!! Schoonzus had een positieve test! Weet nog niks verder (hoor ik straks allemaal wel) Ik ga straks even m'n sokjes en rompertje brengen dat ik als kleinigheidje had gekocht voor 't geval dat...
*heel erg blij is*
Karin ik mail je vanavond even..
quote:[dommevraagmode]mag je niet sporten dan, als je zwanger bent?[/dommevraagmode]
Op zondag 23 december 2001 12:08 schreef Karin het volgende:
Ik ben ook sinds 4 weken gaan sporten, als ik dan zwanger ben zien we dan wel weer, dan gooi ik desnoods mijn 10-rittenkaart weg.
quote:Je weet nooit of je te misselijk of moe bent om te gaan sporten (daar ga ik niet vanuit hoor maar je weet het nooit).
Op zondag 23 december 2001 17:38 schreef bixister het volgende:[..]
[dommevraagmode]mag je niet sporten dan, als je zwanger bent?[/dommevraagmode]
ET wat geweldig nieuws!!!! Heerlijk om te horen dat het gelukt is!
Leah bedankt voor de tip! Ik zal hem hier in de groep gooien! Het wordt dan wel vreselijk verplicht vrijen (wat het ondertussen toch al een beetje is geworden eigenlijk). Dat vind ik wel behoorlijk jammer hoor.
Gemiddeld een jaar, ja dat had ik ook al eens gehoord. Vreselijk hoor, hebben wij eindelijk die knoop doorgehakt duurt het nog zo lang.
Dus Catootje, Barb en Kleintje, niet te lang wachten hoor!! Je weet nooit hoelang het duurt voordat je zwanger bent.
Ik zag trouwens in "Hoe bevalt Nederland" dat er wel vreselijk op gehamerd wordt om jong moeder te worden, duurt korter om zwanger te worden en veel minder kans op complicaties. Je meest vruchtbare leeftijd ligt tussen de 24 en 28 als ik het goed begrepen heb.
Serie gaat over hoe kinderen taal ontdekken, aflevering over hoe pasgeborene, baby en peuter van 2.5 taal horen, zich eigen maken en al zelf kleine zinnetjes kunnen maken
Lijkt me alleraardigst voor de zojuist bevallen dames en de spoedig te bevallen dames.
Verder een dikke voor Gaoxing
Vanaf dag 7 lijkt me dan beter Karin .
ET gefeliciteerd, en jouw schoonzus natuurlijk ook!
Digger bedankt voor de tip!
E.T., gefeliciteerd!!!! Geweldig nieuws is dat, en lief van jullie dat jullie zo met haar meeleven, dat heeft ze vast heel erg goed kunnen gebruiken!
Wij hebben drie jaar moeten wachten op een zwangerschap en we weten wat het is om vaak teleurgesteld te raken....
Ik heb veel steun gehad aan een mailinglist voor "wannabe moeders" en toen we met de onderzoeken begonnen de vereniging "Freya"
Karin, ik hoop dat het voor jullie snel mag lukken!!
Oetsiekoetsie gaan we zeker kijken, ik heb altijd al graag Koeterwaals willen spreken
quote:Is ook jammer, maar als je er zo mee bezig bent verdwijnt het spontane toch een beetje. Komt wel weer terug joh!
Op zondag 23 december 2001 18:11 schreef Karin het volgende:Het wordt dan wel vreselijk verplicht vrijen (wat het ondertussen toch al een beetje is geworden eigenlijk). Dat vind ik wel behoorlijk jammer hoor.
Tenzij je inderdaad zwanger wordt, dan is de zin de eerste maanden ver te zoeken .
Ik zag in ons expatblad dat er ook een boek is wat Oetsiekoetsie heet (auteur M. Verrips, isbn 9021595206, iig verkrijgbaar bij Bruna). De ondertitel is "ouders stellen vragen over kindertaal en meertalig opvoeden" en ik was met name vanwege dat laatste deel al van plan om het te bestellen.
Bixis: ja zeker mag je wel sporten als je zwanger bent, je krijgt alleen wel wat beperkingen. Ik heb in het begin van m'n zwangerschap enorm veel last gehad van 'getrek in m'n buik': banden die rekten en daarbij een krampachtig gevoel gaven. Als ik met gewichten ging werken, hoewel al lichter dan normaal, werd dat alleen maar erger, en dat heb ik dus vrij snel afgeschaft. Bovendien moest ik ook schipperen met m'n energie, gezien het vele overgeven. Wat ik nog steeds doe is een keer of drie per week een eindje zwemmen.
quote:Vragen zijn nooit dom bixis... volgens mijn huisarts kan het geen kwaad om door te gaan met sporten maar het ligt er natuurlijk ook aan om wat voor sport het gaat; in mijn geval ging het toen om tennis; weinig risico dus met vallen e.d.
Op zondag 23 december 2001 17:38 schreef bixister het volgende:[..]
[dommevraagmode]mag je niet sporten dan, als je zwanger bent?[/dommevraagmode]
Met nog zes weken te gaan gaat op zich alles prima, afgezien van het feit dat Buikkie een tikkeltje zwaar wordt, en nu m'n ribben blauw aan het trappen is. Sinds een week ofzo kan hij daarbij, en het schijnt een leuk spelletje te zijn. Oh, daarmee samenhangend een tip voor de andere zwangeren (hoewel... laat maar: jullie kids hebben nog geen oortjes he?): ga niet naar Lord of the Ring. Buikkie was in het geheel niet over het geluid van diverse monsters te spreken en heeft minstens anderhalf uur als een gek liggen trappen, draaien en stoten. Inmiddels valt dat niet meer in de categorie "ik geloof dat ik wat voelde", maar meer bij "nu weet ik hoe Sigourney Weaver dat deed in Alien".
De voorbereidingen voor Buikkie zijn vrijwel klaar: het kamertje hebben we gisteren ingericht en is prachtig, en volgens mij heb ik vrijwel alles aan kleertjes etc. Oh, en het wiegje (mijn oude wiegje wat we uit NL hadden opgestuurd) is vorige week aangekomen, tot mijn grote opluchting.
Afgelopen week was wel een klein beetje zwaar, eigenlijk. Het is warm en vochtig weer en rust blijkt zowieso al geen overbodige luxe meer, maar juist rond kerst moeilijk te nemen. Bovendien hadden we de dreiging van een typhoon (supertyphoon zelfs), wat nog extra voorbereidingen met zich mee bracht en een hoop extra spanning: komt 'ie of komt 'ie niet; blijft het huis heel of gaan er ramen sneuvelen; en vooral: blijft Buikkie netjes zitten waar 'ie hoort? Een typhoon kan door het luchtdrukverschil plotseling een bevalling op gang brengen
Maar de typhoon is ons voorbij geraasd, en na vandaag nog een dagje koken ga ik morgen heerlijk lui op het strand liggen, heb ik me voorgenomen
Hier nog even onze Kerst(b)engeltjes
Ik had niet verwacht ooit nog eens te posten in dit topic, om meerdere redenen:
Al vanaf 1987 weet ik dat ik verminderd vruchtbaar ben, en dat zwanger worden op de natuurlijke weg voor mijn partner en mij problematisch zou worden.
Dit oordeel van de Androloog bleek te kloppen, mijn toenmalige partner was na 1½ jaar inderdaad niet zwanger.
De hele medische molen door (KI,IVF,ICSI).
Voordat uberhaupt aan deze, overigens voor de vrouw zeer belastende, behandeling begonnen kan worden vind een screening plaats, welke ongeveer een jaar duurt.
Toen mijn toenmalige partner en ik eindelijk met de behandeling mochten beginnen, kwam zij tot de ontdekking toch geen kindjes van mij te willen hebben en zijn wij uit elkaar gegaan.
Ik had toen niet de verwachting binnen een redelijke termijn (immers, de leeftijd begint mee te spelen en met een nieuwe partner begint het screeningsproces weer van voor af aan) een nieuwe partner te vinden waarmee de relatie stabiel genoeg zou zijn voor kinderen.
Vervolgens fokte ik tegen E.T. aan, en toen leek het helemaal van de baan, aangezien E.T. 'kinderen leuk vond voor een uur, maar ze vervolgens met liefde terug gaf aan de rechtmatige eigenaren'
Voor mij zijn kinderen nooit het hoogste doel geweest in het leven. Mocht het lukken, heel leuk en zeer welkom. Mocht het niet zo zijn kan ik er ook meeleven (mannen gaan daar toch anders mee om denk ik).
Eerlijk gezegd was ik wel een beetje blij met E.T.'s houding. Ze hoeft immers niet door een zware IVF behandeling veroorzaakt door mijn trage zaad
Maar...
Wat schetst mijn verbazing als E.T. toch opeens signalen van 'nesteldrift' begint te vertonen!
Meer dan gemiddelde interesse in kinderen etc. en tja...ik herkende dit toch wel uit mijn vorige relatie.
Ik had niet meer de indruk dat E.T. liever kinderloos bleef.
En inderdaad...blijkbaar passen we dusdanig goed bij elkaar (jaja, gezien mijn gedrag op Fok zal dit voor veel dames onbegrijpelijk zijn) dat haar hormonen toch deze signalen gaan afgeven.
En dus gestopt met de pil.
Ik had een klein hoopje dat doordat ik veel afgevallen ben mijn sperma Noord Europese kwaliteitsnormen kon doorstaan, maar tot op heden is er nog geen succes (nu een half jaar).
Het ziet er dus naar uit dat door een 'gebrek' van mij, iemand waar ik erg veel van hou, een pijnlijke en vooral emotionele behandeling moet ondergaan.
Ik heb dit eerder meegemaakt, en sta er toch een beetje angstig tegenover.
Op deze manier een succesvolle zwangerschap tot stand brengen is namelijk niet eenvoudig, en lukt zeker niet altijd, is daarnaast pijnlijk en legt een enorme druk op de relatie.
En tja, het voelt voor mij toch een beetje als 'falen' in mijn mannelijkheid dat ZIJ dit moet doorstaan door mijn gebrek...
Maar mocht het inderdaad een IVF/ICSI behandeling worden, zal ik er zeker zijn voor E.T. en hard duimen voor een goede afloop.
Dus iedereen...
Wees een beetje lief voor E.T. ondanks dat IK een enorme lul ben op dit forum
quote:
Op zondag 23 december 2001 23:53 schreef Swetsenegger het volgende:een heleboel
quote:
Op zondag 23 december 2001 18:11 schreef Karin het volgende:
Ik zag trouwens in "Hoe bevalt Nederland" dat er wel vreselijk op gehamerd wordt om jong moeder te worden, duurt korter om zwanger te worden en veel minder kans op complicaties. Je meest vruchtbare leeftijd ligt tussen de 24 en 28 als ik het goed begrepen heb.
Swets: Het moet zijn: Ondanks dat IK een ONTZETTENDE LUL ben op dit forum..
Ik snapput voor een groot stuk wel, zie eerdere post. (Zingt: "games, changes and fears: when will they go from here...when will they stop...." Macy Gray)
ET: Go go gogoooooo!!!! Go little egg: go!!! (succes, betekent dat..)
quote:Als je zo'n stuk kunt schrijven, kun je absoluut geen enorme lul zijn
Op zondag 23 december 2001 23:53 schreef Swetsenegger het volgende:knip
Dus iedereen...
Wees een beetje lief voor E.T. ondanks dat IK een enorme lul ben op dit forum
quote:Hee Tink, niks van aantrekken joh. Neem mij maar als voorbeeld
Op zondag 23 december 2001 23:58 schreef Tinkerbell het volgende:[..]
quote:Strand? Hier heeft het gesneeuwd, en nu komt de regen met bakken uit de lucht
Op zondag 23 december 2001 23:17 schreef Gaoxing het volgende:De voorbereidingen voor Buikkie zijn vrijwel klaar: het kamertje hebben we gisteren ingericht en is prachtig, en volgens mij heb ik vrijwel alles aan kleertjes etc. Oh, en het wiegje (mijn oude wiegje wat we uit NL hadden opgestuurd) is vorige week aangekomen, tot mijn grote opluchting.
Afgelopen week was wel een klein beetje zwaar, eigenlijk. Het is warm en vochtig weer en rust blijkt zowieso al geen overbodige luxe meer, maar juist rond kerst moeilijk te nemen. Bovendien hadden we de dreiging van een typhoon (supertyphoon zelfs), wat nog extra voorbereidingen met zich mee bracht en een hoop extra spanning: komt 'ie of komt 'ie niet; blijft het huis heel of gaan er ramen sneuvelen; en vooral: blijft Buikkie netjes zitten waar 'ie hoort? Een typhoon kan door het luchtdrukverschil plotseling een bevalling op gang brengen
Maar de typhoon is ons voorbij geraasd, en na vandaag nog een dagje koken ga ik morgen heerlijk lui op het strand liggen, heb ik me voorgenomen
Maar nee hoor, het is je van harte gegund natuurlijk, neem het er maar lekker van. Pak alle rust die je kunt krijgen.
Hier kruipt trouwens een jongetje met blote voetjes door de kamer. Nog nooit een kind meegemaakt dat zo'n hekel aan sokken heeft! Eh, dat heeft ie trouwens van geen vreemde...
quote:
Op maandag 24 december 2001 10:21 schreef Rewimo het volgende:
E.T. wat heerlijk voor je schoonzus! En nu maar afwachten hoe het vandaag verloopt voor jullie... Spannend hoor, ben je erg zenuwachtig? Of eh... hebben jullie inmiddels al getest? Ik zou er geloof ik om 6 uur mijn bed voor uitgaan
Gisteravond wel bij schoonzus geweest.. helemaal doodgeknuffeld, lekker met z'n tweeen wat tranen van geluk laten lopen.. Gezegd dat ze heeeeeel goed voor zichzelf (en dat humpie) moet zorgen...
(ik denk dat strax nog maar even wat kerstkadootjes ga kopen )
Zwanger met uitgerekende datum:
2 februari 2002 : Gaoxing
8 mei 2002 : Knorretje
23 juni 2002 : Leah
september 2002: hollandse drop
Babietjes die "hier" geboren zijn:
10 maart 2001 : Annabel, dochter van Mees
23 mei 2001 : Jorden, zoon van Nausicaa
23 mei 2001 : Eva Sophie, dochter van Lois
29 september 2001: Duco Yannik, zoon van NoNick
19 oktober 2000: Christan Maurits, zoon van Rewimo
14 november 2001: Jillian Delphine, dochter van Meaghan
November 2001: Kay, zoon van dice
5 december 2001 : Esther Paula, dochter van Dinus
16 december 2001: Bo, dochter van Jessie
In afwachting op alles wat komen gaat:
Karin (sinds 7 maanden)
E.T. (sinds 6 maanden)
En Catoot, wanneer kom jij ons lijstje versterken?
En 24 is dan misschien lichamelijk wel een mooie leeftijd, maar of je er dan emotioneel en relationeel wel klaar voor bent??? Ik was dat igg niet( zei zij 10 jaar en twee stiefkinders later).
quote:Ik was er ook niet klaar voor toen ik 24 was, maar nu ben ik 34 en loop al minstens 3 jaar met kriebels. En ik voel me ineens zo oud
Op maandag 24 december 2001 11:54 schreef Leah het volgende:
Tink, de heren doktoren willen dan wel graag dat je vroeg kinderen krijgt (anders wordt je zo'n dure patient) maar je bent niet ineens na je 35e onvruchtbaar hoor!!!En 24 is dan misschien lichamelijk wel een mooie leeftijd, maar of je er dan emotioneel en relationeel wel klaar voor bent??? Ik was dat igg niet( zei zij 10 jaar en twee stiefkinders later).
quote:Ben je mal, meid. 34 is echt niet te oud. Hoe staat het eigenlijk met je plannen? Mail me even!
Op maandag 24 december 2001 12:01 schreef Tinkerbell het volgende:[..]
Ik was er ook niet klaar voor toen ik 24 was, maar nu ben ik 34 en loop al minstens 3 jaar met kriebels. En ik voel me ineens zo oud
40 is oud, 34 niet hoor!
Maar ik snap het wel, de bioklok op hol is moeilijk, hè?
Ik had altijd zoiets van;" Ik wil best nog een poosje wachten, als ik maar zeker weet dat het dan ook lukt".
Sterkte, en tot morgen (na een dagje met onze kids, ben je vast weer ff genezen )
quote:
Op maandag 24 december 2001 11:34 schreef E.T. het volgende:
We zullen er dan maar even een lijstje aan toevoegenZwanger met uitgerekende datum:
2 februari 2002 : Gaoxing
8 mei 2002 : Knorretje
23 juni 2002 : Leah
september 2002: hollandse drop
Babietjes die "hier" geboren zijn:
10 maart 2001 : Annabel, dochter van Mees
23 mei 2001 : Jorden, zoon van Nausicaa
23 mei 2001 : Eva Sophie, dochter van Lois
29 september 2001: Duco Yannik, zoon van NoNick
19 oktober 2000: Christan Maurits, zoon van Rewimo
14 november 2001: Jillian Delphine, dochter van Meaghan
November 2001: Kay, zoon van dice
5 december 2001 : Esther Paula, dochter van Dinus
16 december 2001: Bo, dochter van JessieIn afwachting op alles wat komen gaat:
Karin (sinds 7 maanden)
E.T. (sinds 6 maanden)
moussy die 14 dagen overtijd isEn Catoot, wanneer kom jij ons lijstje versterken?
quote:oe! wat spannend!!!!!
Op maandag 24 december 2001 13:18 schreef moussy het volgende:
In afwachting op alles wat komen gaat:moussy die 14 dagen overtijd is
quote:Wat een lieve foto!
Op zondag 23 december 2001 23:51 schreef No Nick het volgende:
Allemaal alvast hele fijne kerstdagen toegewenst...Hier nog even onze Kerst(b)engeltjes
quote:Hee, hallo, ik word binnenkort 39, wil je niet van die enge dingen zeggen?
Op maandag 24 december 2001 12:30 schreef Leah het volgende:
* Leah sluit zich bij Remiwo aan....40 is oud, 34 niet hoor!
quote:Moussy, ik hooooooop echt echt zo dat 'het' je mag overkomen, en dan over een aantal maandjes en wat lichte pijnscheuten
Op maandag 24 december 2001 13:35 schreef moussy het volgende:
euhmmmmm voorlopig nog niet. Ik heb nog niet echt het test-gevoel. Maar ga er ergens van uit dat mn cyclus in de bonen is na die miskraam. Alhoewel ik vorige maand redelijk op tijd was .
Ik wens iedereen ontzettend fijne kerstdagen hier op de forum.Veel liefs INGRID>>>>>>>>>
quote:OEPS!!!!! *ik zeg ook altijd van die tactvolle dingen*
Op maandag 24 december 2001 15:17 schreef Rewimo het volgende:[..]
Hee, hallo, ik word binnenkort 39, wil je niet van die enge dingen zeggen?
So sorry...... 50 is oud.
quote:Okee, de volgende 10 jaar kunnen we weer vooruit
Op maandag 24 december 2001 17:21 schreef Leah het volgende:[..]
OEPS!!!!! *ik zeg ook altijd van die tactvolle dingen*
So sorry...... 50 is oud.
quote:Ja dat is zo!! *geniet van de plaatjes, en van blauwe's fotooke*
Op maandag 24 december 2001 16:29 schreef gezondheid het volgende:
Even me eigen een schouderklopje geven.
Goed idee van mij he die foto,s van jullie kids in kerststemming.
Erg leuk die foto,s er zo tussen door.Ik wens iedereen ontzettend fijne kerstdagen hier op de forum.Veel liefs INGRID>>>>>>>>>
quote:En dus heb ik Jorden gisteren in zijn oortje heb gefluisterd dat collega-baby inmiddels een tandje voorliep op hem... En daar heeft hij er rap wat aan gedaan. Alleen, het is de verkeerde! Nu heeft hij ineens 3 ondertandjes, maar nog geen boventanden!
Op zaterdag 22 december 2001 22:46 schreef Lois het volgende:
*breaking news*Eva's boventand is door!! (...)
Dat krijg je, met haastige spoed!
N.
Aanvulling: ik zou heel graag uitgebreid willen reageren op al jullie posts, maar ik zit op dit moment bij mijn schoonouders (kerst weet je wel), en meer specifiek bij mijn zwager (klinkt dat gek) op zijn slaapkamer, die zelf op twee meter afstand een jetlag aan het uitslapen is
, niet echt de plaats voor lange mailtjes dus). Binnenkort meer!
[Dit bericht is gewijzigd door Nausicaa op 24-12-2001 20:41]
Ik ben vanaf vanmiddag weer thuis.
Ik wil iedereen eerst eens bedanken voor alle aanmoedigingen en medeleven. Dit heeft me erg goed gedaan. Toen onze prinses eindelijk geboren was heeft Dop (zwager) jullie berichtjes opgeslagen en meegenomen naar het kraamhotel. Dus ik heb alle felicitaties en complimentjes over onze mooi Bo gelezen. Echt heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel leuk!!!!!!!
Nou de eerste dag thuis, pff valt dat tegen zeg. Heerlijk om weer thuis te zijn natuurlijk, maar de kleine meid is helemaal uit haar doen en ik ook een beetje. Die kraamtranen, poehee!!! Maar ze ligt nu eindelijk te slapen.
Ik heb nog niet alles bijgelezen, dat ga ik morgen op mijn gemakkie doen. ( als ik daar tijd voor heb, hahaha) En ik zal jullie binnenkort over mijn bevalling vertellen. Als jullie het horen willen, want echt fijn was die niet, maar dat hadden jullie al begrepen denk ik.
Nou deze mamma ( gek he ineens ben je dan moeder ) gaat even lekker naar bedje.
Tot gauw allemaal,
Knuffel van mij en van Bo
Doei doei
[edit]ik heb even het aantal e's aangepast in heeeeel, de layout kon ze niet aan [Lois]
[Dit bericht is gewijzigd door Lois op 25-12-2001 21:00]
quote:ben jij dat van vroeger blauwe
Op maandag 24 december 2001 17:30 schreef blauwe het volgende:
Vergeef me dat ik in een topic reageer waarin ik weinig zinnigs kan bijdragen, ben immers (nog) geen aanstaande 'papa' en het zal ook nog wel even duren voordat het zover is, maar ik was zo trots op mijn nieuwe user-icon dat ik hem toch even aan de dames en heren wilde laten zien
quote:En van qltel...
Op maandag 24 december 2001 11:34 schreef E.T. het volgende:19 oktober 2000: Christan Maurits, zoon van Rewimo
quote:Even voor de duidelijkheid: niet MIJN foutje
Op dinsdag 25 december 2001 14:01 schreef Rewimo het volgende:
Foutje, sorry..;)
nog maar eens Bo
vanmidag genomen
nog maar eens Bo
Wat een scheetje zeg en dat tutje in die mond.Een heerlijk kind zeg daar mag je terecht trots op zijn.
Veel liefs Ingrid>>>>>>>>
quote:Wat een plaatje!!!
Op dinsdag 25 december 2001 16:52 schreef dop het volgende:
[afbeelding]nog maar eens Bo
vanmidag genomen
quote:Nee joh dat is mijn dochter
Op dinsdag 25 december 2001 11:51 schreef berney het volgende:[..]
ben jij dat van vroeger blauwe
wa liev
Jessie wat fijn dat je weer thuis bent, ik ben heel benieuwd naar je verhaal. Wat een prachtige dochter heb je toch!
qltel, ik heb bij geen van de baby's de papa's genoemd. Mijn excuses als je je gepasseerd voelt, je hebt dan ook alle reden om trots te zijn op jouw prachtige zoon.
Ik zet je er gelijk bij oke?
Even ter herinnering: niet afgelopen vrijdag, maar de vrijdag daarvoor, ben ik met Jorden naar de huisarts geweest omdat-ie maar bleef hoesten en zich gewoon niet echt helemaal lekker voelde.
Deze schreef penicilline voor, dat Jorden - zeeer tegen zijn zin - heeft gekregen. Maar liefst negen dagen lang (heel lang voor zo'n penicillinekuur, maar het was gewoon na 5 dagen nog niet over. Na 9 dagen was hij overigens ook nog niet helemaal opgeknapt, maar ja, je kunt niet eindeloos met dat spul doorgaan.
Gisteren, anderhalve dag na het stoppen met de antibiotica, begon hij ineens weer te hoesten. Heel erg. Vannacht hebben we bijna niet geslapen; Jorden werd steeds wakker van het hoesten, en ik schrok me elke keer te pletter omdat het zo akelig klonk. Voor mijn gevoel waren we helemaal terug bij af.
Dus vanochtend meteen gebeld met de huisartsenpost hier, alwaar we meteen mochten langskomen. En dus stonden we om negen uur vanochtend al bij een dokter in de spreekkamer.
Deze hoorde mijn verhaal aan, pakte zijn stethoscoop, en beluisterde Jordens ruggetje heel even. Nee hoor, niks aan de hand. Longen waren gewoon schoon. Hij hoorde wel wat piepen (wij hadden dat nog niet gehoord). Of-ie soms licht astma had. Ja, nee, denk het niet (hoe moet ik dat nou weten?). Nee, er wordt in zijn buurt niet gerookt (eerste vraag). Nee, het zit ook niet in de familie.
Ach, vond de dokter, hij maakt verder geen zieke indruk (dat is blijkbaar de maatstaf bij kids, objectief he?), dus ingerukt mars maar weer. Wij weer naar huis.
Nee, het hoesten werd natuurlijk niet minder. Maar Jorden slaapt (vooral) overdag wel steeds slechter, gewoon omdat-ie zichzelf voortdurend wakker hoest.
Tot hij vanmiddag ook nog begon te piepen. Heel eng, maar daarover heeft Lois jullie ook wel geregeld het een en ander verteld.
Dus wij weer bellen. Het systeem is hier dat je je klacht eerst uitvoerig moet uitleggen aan een assisten, dan moet je neerleggen, en in de tussentijd gaat die assistent met een huisarts overleggen of je langs mag komen. En dan word je weer teruggebeld.
Alleen, wij werden 3 keer teruggebeld. Eerste keer: wat is nou eigenlijk het probleem (lui-ste-ren!), tweede keer: heeft-ie blauwe lippen en een blauwe tong (nee, nog niet, maar zijn we niet een beetje laat als dat wel zo is?), derde keer: heeft-ie koorts (daaag, we zijn bij onze (schoon-)ouders, hebben echt niet alles meegenomen! Maar hij voelt inmiddels wel warm aan).
Uiteindelijk, we mochten toch langskomen *ik wil dat er NU een dokter naar mijn kind kijkt!*.
Gelukkig, bij een andere dokter dan vanmorgen (die zagen we nog net weglopen, nadat-ie nogal hooghartig naar Jorden had gekeken).
De nieuwe arts onderzocht hem wel grondig. Haar analyse: waar Jorden last van heeft gehad, en nog steeds last van heeft, is waarschijnlijk een virus. En daar helpt penicilline niet tegen. Niet zo gek dus dat hij maar zo langzaam opknapte.
Wat er nu aan de hand is, is dat door het vele hoesten, de luchtwegen geirriteerd zijn, waardoor hij is gaan piepen (vernauwde luchtwegen).
De oplossing: een inhaler (de "baby-haler" of zoiets). Een kapje voor over mond en neus, een lange buis eraan, en dan aan het eind een "puf-ding" met spul dat de luchtwegen weer wat ruimer maakt. En daardoor wordt het piepen/hoesten minder.
En als we ons zorgen maakten vannacht, over erge kortademigheid, dan mochten we altijd langskomen, voor een "verneveling" van de medicijnen (klinkt bekend inmiddels, nietwaar Lois?).
Tjongejonge, wat een dag. Ik hoop dat Jorden wat rustiger slaapt vannacht, en dat dat pufgeval een beetje werkt (lijkt het wel op).
Genoeg voor vanavond. Tis wat!
Heel veel sterkte en je weet me te vinden he?
Ps. Blijf jij nog lang daar bij je schoonouders? Mail of bel anders even dan heb ik nog wel tips tegen het hoesten.
Vandaag zei ze op een gegeven moment gewoon tegen me: Goh, ik had echt gedacht dat je me vandaag zou vertellen dat je zwanger bent, ik ben een beetje teleurgesteld.... (!!!???) Ik heb haar verteld dat ik niet zwanger ben. We hadden besloten nog ffies te wachten tot de 10e week of zo...
Ik was dus totaal verbouwereerd (wel verborgen natuurlijk) Kan gelukkig heeeel goed de 'schijn' ophouden
Ik vroeg aan haar hoe ze erbij komt dat ik zwanger zou zijn. Haar antwoord: omdat ze vond dat ik een buikje krijg. Nou dat had ik een paar mnd geleden ook al !!!!!!
WEET MIJN MOEDER HET !! en als dit zo is... WAAROM VRAAGT ZE HET DAN NIET GEWOON ?!
Jeetje, dit was schrikken zeg.
quote:Misschien fok!t ze ook?
Op dinsdag 25 december 2001 23:54 schreef hollandse_drop het volgende:
Help! Kan mijn moeder dwars door me heen kijken ?
Wij weten net een paar daagjes dat ik zwanger ben (ga nu de 6e !! week in).Vandaag zei ze op een gegeven moment gewoon tegen me: Goh, ik had echt gedacht dat je me vandaag zou vertellen dat je zwanger bent, ik ben een beetje teleurgesteld.... (!!!???) Ik heb haar verteld dat ik niet zwanger ben. We hadden besloten nog ffies te wachten tot de 10e week of zo...
Ik was dus totaal verbouwereerd (wel verborgen natuurlijk) Kan gelukkig heeeel goed de 'schijn' ophouden
![]()
Ik vroeg aan haar hoe ze erbij komt dat ik zwanger zou zijn. Haar antwoord: omdat ze vond dat ik een buikje krijg. Nou dat had ik een paar mnd geleden ook al !!!!!!
WEET MIJN MOEDER HET !! en als dit zo is... WAAROM VRAAGT ZE HET DAN NIET GEWOON ?!
Jeetje, dit was schrikken zeg.
Jorden, wat een ellende zeg. Hopelijk knap je met de nieuwe medicijnen gauw weer op hoor. Beterschap!
Hier valt nog even te melden dat wij sinds twee dagen een klein vampiertje in huis hebben. Twee bovenhoektandjes door, en de onderhoektandjes schemeren ook al door
*tegen buik praat*
dat wil ik ook!
quote:Op Esther Natuurlijk
Op woensdag 26 december 2001 12:35 schreef Rewimo het volgende:
Jillian en Bo, wat een prachtige dames zijn jullie!Christan weet niet op wie hij het meest verliefd is...
Wat een toestand met Jorden zeg, goed van je Nausica dat je op je strepen bent gaan staan!! Arm ventje om zo benauwd te zijn, getsie....
Dat moet ik ook maar gaan leren alvast, voor mezelf opkomen gaat niet zo fantastisch op dat vlak, maar voor de kleine moet dat wel.
Wat een vreselijk gedoe Nausicaa, blij dat er uiteindelijk doordrong dat het serieus was! Oh, en iets wat ik steeds vergeet: ik geniet zo ongeveer dagelijks van je tip aan Knorretje over de tums. Zonder zou ik heel wat minder slapen
quote:Mag, maar hoeft niet hoor...
Op dinsdag 25 december 2001 21:03 schreef Lois het volgende:[..]
qltel, ik heb bij geen van de baby's de papa's genoemd. Mijn excuses als je je gepasseerd voelt, je hebt dan ook alle reden om trots te zijn op jouw prachtige zoon.
Ik zet je er gelijk bij oke?
Maar ik als trotse pipa moet dat natuurlijk wel te pas en te onpas melden..
Maandag samen met mijn vader dus een dagje op Eva gepast. Het was vreselijk vroeg opstaan (7 uur bij Eva zijn) en ik was enorm bang dat ik me zou verslapen dus ik stond voor 6 uur al onder de douche.
We hebben een enorm leuke dag gehad met zijn drieen. Lekker gespeelt, gegeten, gewandeld en getutteld.
Lois en Clark waren net de deur uit of ze zat bij mijn vader op schoot lekker te poepen. Oeps mijn eerste poepluier verschonen! Gelukkig werkt Eva mee met het verschonen. Ze doet zelf haar kont al omhoog als ze de luier aan ziet komen! En kletsen en lachen op de commode.
Het fruithapje geven was ook een feest. Het gezichtje dat ze trekt bij het eerste hapje Natuurlijk was tante Karin niet snel genoeg en alles, maar dan ook alles zat onder (gelukkig kan het stofje van haar wippertje in de wasmachine). Dus maar weer schone kleren aan.
Tussen de middag wilde ze helaas niet slapen, ze had zo vreselijk last van haar tandjes. Dus toen hebben we haar in de kinderwagen gezet en zijn we lekker gaan wandelen. Daar valt ze namelijk altijd van in slaap. En jawel hoor, na 10 minuten lag ze heerlijk te slapen.
Ook zo leuk om bekenden met een vreselijk verbaasde blik te zien "huh Karin achter een kinderwagen?? Heb ik wat gemist???"
Nadat we heel voorzichtig de kinderwagen weer binnen hadden gezet wisten we niet goed wat we nu moesten "kan ze wel in haar warme jasje in de kinderwagen blijven liggen". Gelukkig belde Lois op dat moment. Jahoor we konden haar gewoon in de gang laten staan, jasje los, dekje eraf, handschoenen uit. Toen heeft ze van 2 uur tot half 5 geslapen! Maarja normaal gesproken krijgt ze rond 4 uur een fles. Mijn vader was zo slim om de fles alvast klaar te zetten in de magnetron, want als ze wakker wordt zal ze vast scheuren van de honger. Heel slim! Ze heeft die fles half slapend opgegeten.
Ik ben in alle drukte helemaal vergeten foto's te maken, helaas.
Het was een heel vermoeiende dag maar echt vreselijk leuk. Zeker voor herhaling vatbaar, dus Lois als je nog een keer oppas nodig hebt, hou ik me aanbevolen!
Jorden heel veel beterschap!!
En wat een leuke kerstfoto's allemaal!
Even een korte update na ons bezoek aan de gyn van vandaag:
- bloeddruk 140/80
- buik op niveau 40 weken (terwijl we bijna 35 weken zwangeren)
- anti-stress-test goed (met commentaar "tjee, wat een levendig ding heb je daar")
- a.s. maandag echo (vanwege die enorme buik)
- volende week donderdag weer terug naar de gyn (vanwege de iets gestegen bloeddruk)
En nu gaan we weer een poging tot slapen doen
quote:Slaap lekker Gao en sterkte
Op donderdag 27 december 2001 14:07 schreef Gaoxing het volgende:
- bloeddruk 140/80is nog best netjes toch?
- buik op niveau 40 weken (terwijl we bijna 35 weken zwangeren)
- anti-stress-test goed (met commentaar "tjee, wat een levendig ding heb je daar")zou het dan toch een meisje worden *bakerpraatmode*
- a.s. maandag echo (vanwege die enorme buik)
- volende week donderdag weer terug naar de gyn (vanwege de iets gestegen bloeddruk) aj das minder, alhoewel regelmatige controles is ook heel geruststellend
quote:Je bloeddruk is toch niet zo gek? Je hebt een prima onderdruk, en die is het belangrijkst.
Op donderdag 27 december 2001 14:07 schreef Gaoxing het volgende:
Wat vreselijk leuk KarinHup Lois, jij kunt rustig op vakantie!
Even een korte update na ons bezoek aan de gyn van vandaag:
- bloeddruk 140/80
- buik op niveau 40 weken (terwijl we bijna 35 weken zwangeren)
- anti-stress-test goed (met commentaar "tjee, wat een levendig ding heb je daar")
- a.s. maandag echo (vanwege die enorme buik)
- volende week donderdag weer terug naar de gyn (vanwege de iets gestegen bloeddruk)En nu gaan we weer een poging tot slapen doen
![]()
Enne, wat moet ik me voorstellen bij een anti-stress-test
Buikniveau 40 weken? Misschien veel vruchtwater. Maar een echo is altijd weer leuk
Inmiddels is Jillian alweer 6 weken oud en ze volgt ons al echt met haar ogen en hoofdje als we langs haar lopen en heeft als je bv. tegen haar praat ontzettend veel mimiek in haar gezichtje en ik lig dan ook regelmatig in een deuk om de gekke bekken die ze trekt
Ook lacht ze sinds twee weken en dat is zoooo schattig om te zien
Oh, wat ben ik toch trots op m'n moppie!!
Jillian wat ben je toch een snoepie . Geweldig dat het zo goed gaat Meaghan enne *clichemode* het wordt alleen maar leuker!
Eva gaat ook zo geweldig. Ze is amper benauwd nog (veel minder zelfs als voor ze ziek werd) en we hangen soms echt in haar bedje om te kijken of ze nog ademt.
Ze heeft dit weekend 3 nachten doorgeslapen, wat een luxe!!! Helaas was dit tijdens de kerst (waarschijnlijk vanwege tand nr. 4) alweer over maar die 3 nachtjes geeft de burger moed.
Morgen gaat ze nog 1 dagje naar oma, wij moeten nog 1 dagje werken, en dan hebben we een lekker lang weekend.
Het nieuwe jaar beginnen met die kleine in mijn armen ipv in mijn buik! Ik kijk er al echt naar uit.
Doei doei groetjes en een knuffel van BO
quote:En terecht
Op donderdag 27 december 2001 18:35 schreef Meaghan het volgende:Oh, wat ben ik toch trots op m'n moppie!!
quote:Ja, inderdaad, Ikea-stoeltje. Toen ik daar was, zag ik dat dus ook helemaal voor me
Op donderdag 27 december 2001 21:50 schreef Lois het volgende:
Ow Christan wat een mooi giletje!! En weet dat smoeltje he. Die stoel willen wij ook binnenkort, zag ze staan bij Ikea en wij (echte ikea-fielen) zagen dat helemaal voor ons.
![]()
Eva gaat ook zo geweldig. Ze is amper benauwd nog (veel minder zelfs als voor ze ziek werd) en we hangen soms echt in haar bedje om te kijken of ze nog ademt.
Ze heeft dit weekend 3 nachten doorgeslapen, wat een luxe!!! Helaas was dit tijdens de kerst (waarschijnlijk vanwege tand nr. 4) alweer over maar die 3 nachtjes geeft de burger moed.
Die tandjes hè, rotdingen zijn het. Christan werkt momenteel niet aan 2, maar aan 4 (!) hoektandjes tegelijk. Hij kwijlt wat af...
Is overigens een lieverd, maar hij zal maar geen dienst hebben .
En gaat man vast instructies geven, dan zit dat vast geramd.
Jessie, wat een ellende maar wat ben je sterk, joh!!
Hier gaat verder alles goed, heb nu toch echt een "zwangerbuik", zodat ik niet meer te dik lijk. Vin' het een beste bobbel trouwens voor 3,5 maanden, maar goed, voorlopig vind ik het wel leuk. Ik heb gisteren de oude topics nog eens doorgelezen, da's toch anders lezen nu ik zelf zwanger ben.
Over Jorden: nog steeds niet helemaal wat het moet zijn, heeft wel veel baat bij de Ventolin. Morgen ga ik aan de slag met een paar tips die ik van Lois kreeg, helaas ook al door de wol geverfd in dit soort baby-ziekteperiodes...
N.
voor Swets. Wat lief dat je dat hier zo open en eerlijk neerzet. ET zal vast heel veel van je houden wil ze met zo'n ONGELOVELIJKE KLOOTZAK samenwonen
Dus jullie komen samen door die periode heen. Ze heeft het voor je over omdat ze van je houdt en jullie zullen elkaar door dik en dun moeten steunen!
ET, heel erg gefeliciteerd met je schoonzus. En nu zal ik hard voor jou gaan duimen! Kom op meid, als je dit leest, wat doe je hier dan! SEKSEN moet je
Karin, het feit dat Lois zo'n schatje heeft zorgt ervoor dat je helemaal graag wil. Dan zitten ze nog een beetje in dezelfde leeftijd en dat is toch ontzettend leuk! Zet de druk van je af en kijk waar het eindigt.
Alle anderen die zwanger willen worden. Succes en hou vol! De aanhouder wint.
Over alle foto's... heerlijk die kleintjes. Ik geniet er met volle teugen van.
Nausicaa, veel sterkte met de zieke Jorden. Ik hoop dat het snel weer wat beter gaat.
Jessie, wat een verschrikkelijk verhaal van het eind van je zwangerschap en de geboorte! Maar ik denk dat je kleine meid een hoop goedmaakt. Ze is prachtig.
Vergeet ik nu nog dingen?
Ik weet het echt niet meer.
Zuurtje en ik zijn nu echt bezig met de bruiloft. De datum staat voor ons en de locatie vast, 21 maart 2003. Het stadhuis gaan we volgende week regelen. Dus we hebben nu iets minder dan een jaar en 3 maanden. Even keihard sparen, genieten van de voorbereidingen en dan is die tijd zo voorbij. Daarna nog even sparen, stoppen met de pil en we zien dan wel waar het schip strandt!
We weten in ieder geval dat we graag samen zo'n kleintje willen hebben!
quote:pfffffff, effe uitrusten hoor
Op zaterdag 29 december 2001 12:46 schreef Kleintje het volgende:voor Swets. Wat lief dat je dat hier zo open en eerlijk neerzet. ET zal vast heel veel van je houden wil ze met zo'n ONGELOVELIJKE KLOOTZAK samenwonen
Dus jullie komen samen door die periode heen. Ze heeft het voor je over omdat ze van je houdt en jullie zullen elkaar door dik en dun moeten steunen!
ET, heel erg gefeliciteerd met je schoonzus. En nu zal ik hard voor jou gaan duimen! Kom op meid, als je dit leest, wat doe je hier dan! SEKSEN moet je
Maar 't gaat vast wel goedkomen hoor hier. We hebben voornamelijk zo'n houding van: We zien 't allemaal wel.
De eerste paar maanden dat ik gestopt was met de pil, dacht ik iedere maand als is wat voelde: Dit is 't! Nu is 't raak! Om vervolgens vreselijk te balen als 't niet zo was.
Nu kijk ik er gewoon wat nuchterder tegenaan. 't Spookt niet meer 24/7 door m'n hoofd.. ben er gewoon wat minder mee bezig.'t komt vanzelf wel (of niet).
En gelukkig kan ik mijn 'nesteldrift' goed op mijn schoonzus projecteren. Ben meer met haar bezig (met de behandeling en nu de zwangerschap) dan met mezelf. 't Blijft gerust wel door je hoofd spoken, maar meer op de achtergrond.
Gelukkig is de achtergrond van Swets bekend, en ik mag dus naar de gyneacoloog als ik 't zat ben. (Ben nu dus aan 't temperaturen, elke dag de wekker om 7 uur. Ook in 't weekend *bleh*) Als ik die drie maanden achter de rug heb, ga ik om 'n verwijzing vragen (half februari ofzo). En dan zien we wel weer verder.
Gelukkig kan ik met alles bij Swets terecht. Hij is echt heel lief en zorgzaam enzo (zou je af en toe niet zeggen hier ) Dus als ik af en toe een 'dipdagje' heb, omdat ik net ongesteld ben geworden ofzo, vangt hij me goed op.
Dus meiden, op 't ogenblik weinig nieuws onder de zon. Maar zodra er wat te melden valt, zijn jullie de eersten (nou ja, bijna de eersten) die 't horen!
Nausicaa en Lois, heel veel sterkte met die zieke, kleine hummeltjes.
Karin: zie mijn sig!
verder iedereen succes met zwanger/kersverse moeder zijn!
(enne, Kleintje.. geniet lekker van de voorbereidingen)
quote:oe! wel jammer dat nieuwjaarsnacht dan verkeerd valt.
Op zaterdag 29 december 2001 17:17 schreef Karin het volgende:
Leuke sig ET!!
En volgens de frontpage zal het ook meteen de eerste dag in 2002 raak moeten zijn: http://frontpage.fok.nl/news.fok?id=14436
Vanochtend vroeg opgestaan om boodschappen te doen, o.a. het homeopathische Droseracomplex, op aanraden van Lois.
De dag begon al niet goed. Want Jorden dronk zijn eerste fles wel goed, maar kreeg vervolgens een enorme hoestbui en spuugde vervolgens de helft van de fles weer terug.
Na het boodschappen doen werd het tijd voor de tweede fles. Dat was helemaal verschrikkelijk. Hetzelfde verhaal: eerst de fles helemaal opdrinken, en dan een gigantische hoestbui, en vervolgens spugen. Dus ik denk: dat kan zo niet doorgaan, dat gehoest moet afgelopen zijn, want als het zo doorgaat gaat Jorden uitdrogen.
Dus heb ik hier de huisartsenpost voor raad gebeld (kan beter een abonnement gaan nemen denk ik). Jorden even in het autostoeltje neergezet. Maar op het moment dat ik iemand - uiteindelijk - aan de telefoon kreeg, begon Jorden weer te hoesten en te spugen. Echt heel erg. Ik had nog drie keukenhanddoeken liggen (opgevouwen was), en die heb ik allemaal gebruikt om de troep op te ruimen.
Het telefoongesprek met de huisartsenpost werd nogal chaotisch: beetje informatie doorgeven, Jorden pakken, laten spugen, zorgen dat-ie niet stikt, weer even wat informatie doorgeven enz.
Eerst wilden ze me anderhalf uur later langs laten komen, maar ik was inmiddels toch wel behoorlijk bezorgd geraakt, en gelukkig snapten ze dat ook wel, en daarom mocht ik uiteindelijk toch meteen langskomen.
Daar aangekomen - hartstikke druk! - mochten we meteen doorlopen. Weer een huisarts, weer hem bekeken ("hum hum, tja ja..."). Door Lois' verhaal wijs geworden zei ik daarom dat ik inmiddels toch wel bang aan het worden was voor het RS-virus ("waarom denk je dat?". "Nou omdat-ie zo'n beetje dezelfde symptomen heeft als een kindje dat ik ken dat met RS in het ziekenhuis heeft gelegen"). Blijkbaar deed dat toch een belletje rinkelen, en we mochten door naar het ziekenhuis.
Om een lang verhaal kort te maken: in het ziekenhuis werden de klachten heel serieus genomen (al hoestte Jorden daar natuurlijk in eerste instantie helemaal niet, maar goed). Grondig onderzocht door een kinderarts. Longfoto gemaakt.
Het eindoordeel: geen gierende longontsteking (gelukkig), maar wel een RS-achtig patroon op de longen. Verder een typisch RS-hoestje, en typische RS-symptomen (voedsel spugen).
Dus, net als bij Eva een kweek van het neusslijmvlies, en daarnaast een kweek van de keel (mogelijk keelontsteking).
Belangrijk is nu dat Jorden ondanks dat spugen niet uitdroogt. Voor de rest moet hij het virus zelf overwinnen, want wat het ook blijkt te zijn, er helpt maar heel weinig tegen virussen.
Aanstaande maandag is de RS-kweek klaar, twee weken later de keelkweek. Als Jorden verder niet slechter wordt, kan ik over 2 weken bellen voor beide uitslagen. Niet dat het wat uitmaakt, volgens de kinderarts, want als het zo doorgaat behandelen ze toch niet, maar het is later wel zo prettig om te weten wat er aan de hand is geweest.
Alleen als Jorden duidelijk slechter wordt, dan is het hebben van de uitslag aankomende maandag wel weer van belang. Maar laten we hopen dat het niet zover zal komen, maar dat hij "gewoon" zelf opknapt de komende dagen.
Nou, het is me allemaal wat.
Ik ga nu maar eens wat eten.
N.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |