abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 12 november 2001 @ 01:18:22 #1
13018 Redman
Are u sick in the head kid?
pi_2156611
Dit las ik net op de BB site :

Arm/Rijk ; Pascal hangt aan Leos lippen. De twee zitten naast het hek en Leo vertelt over een ervaring met een volgens hem "bloedmooie" vrouw. "Zij had een vriend, maar dat kon me op dat moment niets schelen. Ik ging er gewoon voor. Hij had het geluk dat hij bij haar in bed belandde, maar zij liet het bij een beetje pesten en dat maakte Leo mateloos opgewonden. Pascal vraagt af en toe ongelovig: "Meen je dat nou?"
Sandy luistert mee met het gesprek tussen de twee mannen. Ze moet lachen, maar zij verlangt er ook naar om weer eens lekker verliefd te zijn. Volgens Leo gaat de lust ervan af als je een tijdje een relatie hebt. Hij vindt goede seks heel belangrijk. "Ik ben een tijd verslaafd geweest aan seks", geeft hij toe. Gert-Jan komt erbij zitten. Hij is zo'n geluksvogel die de liefde van zijn leven heeft gevonden, maar de lust is er nog altijd.

"Die lust gaat echt niet weg. Als ik thuiskom en mijn vriendin ziet er ongelooflijk lekker uit, dan heb ik gewoon zin om te neuken", zegt hij onomwonden. Leo is nog nooit een vrouw tegengekomen met wie hij kinderen zou willen krijgen. Gert-Jan wel. "Toen ik tweeëntwintig was dacht ik nog niet aan samen oud worden, maar nu wel. Ik ben helemaal head over heals." Sandy slaakt een jaloerse zucht en laat zich tegen Gert-Jan aanvallen.


* Redman Komt ff niet meer bij van het lachen. Zou Leo soms een grootafnemer van opblaaspoppen zijn of verwart hij Alcohol met sex, alleen weet ie door Korsacow niet helemaal meer wat wat precies is.

[Dit bericht is gewijzigd door Redman op 12-11-2001 01:25]

In het kader van de door de regering gevorderde zendtijd voor lokale omroepen, volgt nu een uitzending van Radio Bergeijk.
pi_2156686
Ik moet eerlijk bekennen dat ik het volgende streamverslag ook 3 keer over heb gelezen om zeker te weten dat ik me niet vergiste, ik kan het me bij Leo zooooooo moeilijk voorstellen, of eik wil ik dat niet, brrrrrr :
quote:
Door scanman01 - zondag 11 november 2001 17:13

--------------------------------------------------------------------------------
"Ik ben vaak niet eens degene die begint", zegt Pascal over sex.
"Ik ben er zelfs verslaafd aan geweest", bekent Leo. "Dan moest ik echt dagelijks sex hebben... en niet maar één keer."
"Je was echt verslaafd?", reageert Pascal verbaasd.
"Ik zou echt moeite hebben met een vrouw die niet van sex houdt", zegt Pascal dan. "Ik zou er wel van kunnen houden, maar ....."
Ed loopt in slip door het beeld (brrr). Pascal en Leo staan relaxt bij het hek hun verhaal te vertellen. Leo vertelt nu een verhaal over een hele vrije vrouw die hij gekend heeft. Die vrouw vertelde hem alles.
"Was echt een droomvrouw", zegt hij lachend. "Dan vertelde ze me vanalles over haar man... en dan zag ik later die man weer en dacht 'petertje, petertje...' (lacht weer). Ik heb ook een keer bij haar in bed gelegen, maar er is niets gebeurd. Echt een droomvrouw."
Even stilte...
"vrouwen kunnen echt gemeen zijn hoor", vervolgd hij. "Die vrouw ook bijvoorbeeld. Mij eerst ophitsen totop bepaalde hoogte ... en dan afhouden. Ik mis het lichamelijke wel heel erg nu ik vrijgezel ben".
Sandy noemt dat lichamelijk kontakt en liefde. Leo bedoelde volgens mij puur sex, maar zegt dat hij ook liefde wel mist.


  maandag 12 november 2001 @ 01:40:30 #3
15600 BB-King
Long live the King!
pi_2156742
Tja, precies diegene waarvan je het juist niet verwacht! Dat is altijd zo!
Wat lees je mijn signature? Heb ik soms wat van je aan?
pi_2157089
Ik kan het me niet zo goed voorstellen dat Leo zich in bed ontpopt als één of ander wild beest, maar ja zo zie je maar weer.
Eigenlijk moet ik er niet aan denken, brrrrrrrr.
Voetjes van de vloer en schud die heupen los!
pi_2158233
Wedden dat sullige Leo op zijn sexverslaafdheid juist is geselecteerd...
I´m back.
pi_2158956
Hij ligt dus steds met vrouwtjes in bed maar doet er niks serieus mee, dan ben je toch niet echt sex-verslaafd lijkt me
  maandag 12 november 2001 @ 13:20:42 #7
6901 JooB
Out of the frying pan
pi_2159454
Zou die daar die uitslag van hebben?

Nou doe je het weer!
pi_2161294
quote:
Op maandag 12 november 2001 13:20 schreef JooB het volgende:
Zou die daar die uitslag van hebben?


Pcies . Ze hebben het over eczeem maar ze bedoelen schaamschurft of een andere SOA.
pi_2170250
Hahahahah

Leo sexverslaafd, dat lijkt mij net zo logisch als Kelly een hekel aan make-up en kleding..

Hij komt in ieder geval erg seksistisch over..

pi_2170276
Hahaha Ik kan me echt niet voorstellen dat dat wel goed gaat. Ik krijg gelijk beelden van Leo met een vrowtje in bed. Leo oooww wat ben jij lekker strak schat.
Vrouwtje antwoord: Haal je pikkie uit mijn neus leo
Try anything once, twice to be sure
  dinsdag 13 november 2001 @ 13:46:27 #11
13018 Redman
Are u sick in the head kid?
pi_2170295
quote:
Op dinsdag 13 november 2001 13:44 schreef Moesta het volgende:
Hahaha Ik kan me echt niet voorstellen dat dat wel goed gaat. Ik krijg gelijk beelden van Leo met een vrowtje in bed. Leo oooww wat ben jij lekker strak schat.
Vrouwtje antwoord: Haal je pikkie uit mijn neus leo
lol
In het kader van de door de regering gevorderde zendtijd voor lokale omroepen, volgt nu een uitzending van Radio Bergeijk.
pi_2170327
Als Leo sexverslaafd is, dan moet ik heeeeel nodig en heel snel onder behandeling
sommigen kijken zonder te zien, anderen zien zonder te kijken, wij zien en kijken verder. De verderkijkers
pi_2170342
Als Leo sexverslaafd was, hoe lang is hij nu al dan aan het afkicken?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')