I Love Lara!!
Lara Croft...
een melkkoe met een paar flinke uiers... die zo te zien nog lang niet uitgemolken zijn....
waar blijft de originaliteit?
stond boven 'highly confidential' dus vandaar dat ik het effe post
ondanks het commerciele uitmelkerij (maar waar geldt dat niet voor huh!) zijn het leuke spellen om te spelen vind ik, dus gewoon leuk nieuws!
PS,...geruchten gaan van een 14 februari release !
Def
quote:Iedereen zijn mening,...ik vond 1 en 2 erg cool om te doen. Gaf je een gevoel van vrijheid. De andere delen waren meer van hetzelfde. Daarom hoop ik dat deze cooler wordt. Maar hoe dan ook,...tis een nieuwe Lara,.... ik moet d'r hebben
Op zondag 5 januari 2003 14:23 schreef IndoGuyver het volgende:
Lara is wel een ontzettend lekker wijf en alleen daarom verkoopt het. Ik weet nog dat deel 1 de hemel in werd geprezen, ik met mn stomme kop die game kopen...sindsdien ben ik ongevoelig voor hype!Def
quote:With ya till there
Op zondag 5 januari 2003 15:54 schreef Chocobo het volgende:[..]
Iedereen zijn mening,...ik vond 1 en 2 erg cool om te doen. Gaf je een gevoel van vrijheid. De andere delen waren meer van hetzelfde. Daarom hoop ik dat deze cooler wordt.
quote:Hier niet meer
Maar hoe dan ook,...tis een nieuwe Lara,.... ik moet d'r hebben
quote:
Op zondag 5 januari 2003 16:38 schreef FluxC5 het volgende:
Lara zuigt
quote:
Op zondag 5 januari 2003 16:44 schreef Chocobo het volgende:[..]
Ik hoop het !
quote:Wow ik mag jou soort echt niet en het maakt me geen FOK! uit op wie je kotst
Op zondag 5 januari 2003 19:58 schreef Lucid het volgende:
en maar lullen dat t tzelfde is, check t eerst voordat je conclusies trekt. Ik geef toe dat er mindere delen inzaten. Maar over het algemeen is het een erg goed spel. Maar omdat er meerdere delen van zijn is het meteen weer slecht?
ikop jullie
Ik ben altijd op zoek naar innovatie in spellen. Ik heb al lang genoeg dezelfde games gespeelt. Ga jij mij opeens vertellen dat AoD baanbrekend is? Ik kan je alvast vertellen dat er heel veel gelul over polygonen enzo gaan komen, maar dat de gameplay gewoon zuigt!
Voor Eidos hoop ik natuurlijk dat ik het mis heb. Maar niet iedereen is zoals Nintendo (sequel op sequel en telkens weer vernieuwend en evolutionair zo niet revolutionair).
Def
quote:
Op zondag 5 januari 2003 20:40 schreef Lucid het volgende:
stfu....
-edit- beetje offtopic he
nuff said
[Dit bericht is gewijzigd door Bastard op 06-01-2003 18:40]
Gamers,...ik ben het met een aantal van jullie eens. Lara heeft een aantal kutgames uitgebracht, maar toch wil ik dit deel gaan kopen. Mede omdat het hopelijk wat nieuws is. Ik ga het gewoon proberen. Ik heb echt goede hoop.
quote:Tot die tussentijd FFVII
Op maandag 6 januari 2003 14:41 schreef Chocobo het volgende:
Zeg doen jullie eens even lekker normaal hierdiscusseren is leuk, maar ga elkaar hier niet afmaken. En doe eens rustig met de : r smilies enzo. Zo,.... moest ik even kwijt !
Gamers,...ik ben het met een aantal van jullie eens. Lara heeft een aantal kutgames uitgebracht, maar toch wil ik dit deel gaan kopen. Mede omdat het hopelijk wat nieuws is. Ik ga het gewoon proberen. Ik heb echt goede hoop.
quote:Dat ben ik met je eens. TR2 is idd een van de beste delen. Daar heb ik veel plezier aan gehad. Daarom hoop ik stiekum dat dit deel me weer meeneemt op zo'n avontuur.
Op maandag 6 januari 2003 14:47 schreef Ker_Plunk het volgende:[..]
Tot die tussentijd FFVII
![]()
TR 2 vind ik trouwens nog steeds top!
Mooi al die afgelegen locatie's!
Hehehe,...Ker en FFVII ! Onafscheidelijk !
quote:Hoe het spel verloopt is afhankelijk van de keuze's die je maakt en dat is volgens mij vrij nieuw.
Op maandag 6 januari 2003 14:43 schreef Strolie75 het volgende:
Als het een beetje vernieuwend is wil ik het best kopen. Maar ik zit niet te wachten op de zoveelste TR-kloon.
En ook iets met interactieve dialogen of zoiets.
quote:Tis wat oud maar lees dit eens:
Op maandag 6 januari 2003 14:52 schreef Rica het volgende:[..]
Hoe het spel verloopt is afhankelijk van de keuze's die je maakt en dat is volgens mij vrij nieuw.
En ook iets met interactieve dialogen of zoiets.
http://www.consolegamers.nl/previews/ps2/tombraider/tombraider.html
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |