Helga van Leur... hoewel zij in 1998 is verkozen tot Beste Weermuts van de wereld, begint mijn maagzuur vervaarlijk op te spelen zodra ik de naam hoor.
Als ik haar per ongeluk op tv tref, met haar überanachronistisch getoupeerde 'eighties do', haar belegen Helga Anders middelbare huisvrouwentruttenbril en haar betweterige toontje, begin ik spontaan en overdadig te lekken uit alle mogelijke lichaamsholtes, terwijl de bekleding van mijn ingewanden de grootst mogelijke moeite moet doen contact met het moederschip te behouden.
Het mag duidelijk zijn dat ik geen fan ben van deze vroeg-oude 31-jarige schurftkut.
De manier waarop zij bij tijd en wijle ongevraagd mijn interieur inloert, terwijl zij (in minstens 50% van de gevallen verkeerde) informatie verschaft over het weer van de komende dagen, en vooral ook een kwartier nablaat over het weer van de afgelopen dag ZONDER ook maar een excuus voor de misdadige info waardoor ik in mijn blote reet in de branding had liggen blauwbekken omdat zij blijkbaar Fahrenheit en Celsius niet van elkaar kan onderscheiden is hemeltergend.
Okee, ik heb sowieso geen hoge pet op van willekeurig welke weerspersoon die ons land rijk is (al vind ik Marjon de Hond wel iets aandoenlijks hebben), maar onze Helga heeft een ronduit perfide aura dat haar ideale-bible-belt-schoondochtersvoorkomen amper kan verhullen.
Vandaag was echter de bloody limit. Het was bijna tien over achttien, aansluitend op het RTL-nieuws dat redelijk bol stond van de perikelen rond de Taliban en Amerika, dat dit minkukelig misbaksel het nodig vond haar gezellige weerpraatje op te leuken met de opening: "In Afghanistan was het vandaag heerlijk weer, 25 graden en een lekker zonnetje..."
Er zijn van die momenten in je leven dat je van iemand minder dan niets verwacht, en TOCH teleurgesteld wordt.
Dit was er zo een...
Nog een stuk wansmakelijker werd het toen 'het Helga' naadloos achter het half acht-nieuws, waarin het centrale thema het begin van de vergeldingsbombardementen op Afghanistan was, wederom vrolijk begon met de mededeling dat het in Afghanistan heerlijk 25 graden was met een lekker zonnetje, maar dat het de komende dagen 'wel een stuk kouder' zou worden, wat 'zou kunnen duiden op een beginnende winter'...
WHAT THE FUCK???
Wat is hier het nut van? Is dit humor? Is het nodig om totaal gedesinteresseerd in de wereldellende je suffe praatjes te houden, en waarin verdriet, rampen en leed slechts aankleding vormen voor prima donna HELga van Leur?
Wat doet zo'n ellendig kwakend element is GODESNAAM nog op televisie?
DONDER OP, hufterig wijf, hersendood drijflijk van een harpij, Libelle-Xantippe...
Je ontbeert klasse en je zou je eigen dood nog niet kunnen voorspellen als je uit een vliegtuig werd gemieterd en headfirst met pakweg 300 km/u zou afstevenen op een erg stevige parkeerplaats
V.
quote:Humor
Op maandag 08 oktober 2001 00:03 schreef Verbal het volgende:Nog een stuk wansmakelijker werd het toen 'het Helga' naadloos achter het half acht-nieuws, waarin het centrale thema het begin van de vergeldingsbombardementen op Afghanistan was, wederom vrolijk begon met de mededeling dat het in Afghanistan heerlijk 25 graden was met een lekker zonnetje, maar dat het de komende dagen 'wel een stuk kouder' zou worden, wat 'zou kunnen duiden op een beginnende winter'... (nuclear
)
quote:
Op maandag 08 oktober 2001 00:12 schreef eikhol het volgende:
Marjon de Hond roeleert!
quote:Zekers
Op maandag 08 oktober 2001 00:18 schreef Dr_Crouton het volgende:[..]
Marjon is wel een aardig ding, maar roeleren vind ik haar nog niet echt. John B is voor mij toch Neêrlands weerman numero uno.
Daarnaast mag ik mij ook graag vergapen aan een weervrouwe des CNN's. Femi Oke. Zij heeft een heerlijke stijl van presenteren en weet elk weertype blijmoedig en kundig, betrokken maar neutraal te brengen, vaak vergezeld van leuke achtergrondinformatie. (En ze is leuke voorgrondvulling )
quote:Ik moest je nog de groenten doen
Op maandag 08 oktober 2001 00:03 schreef Verbal het volgende:
*Libelle-Xantippe...
quote:CTRL-A CTRL-C ALT-TAB CTRL-V ALT-F A 'humoristisch afzeiken - les 1' ENTER
Op maandag 08 oktober 2001 00:03 schreef Verbal het volgende:
*zucht*Helga van Leur...
[knip]
V.
Goed geschreven Verbal.
quote:Margot "Frisjes" Ribberink?
Op maandag 08 oktober 2001 13:38 schreef Catootje het volgende:
Whehehe...toch is er ook nog een andere muts waar ik jeuk van krijg...zo'n blonde, ook vroeg-oud. Die doet de hele tijd alsof we gek zijn:"ja, kijk lieve kijkbuiskindertjes, dan komen hier die wolkjes ons land binnen tjoetjoek" Hoe heet zij dan? Collega van Helgaatje.
heb je misschien een e vergeten in je subtitle, Catootje? (nog niet helemaal chaootje-af...)
[Dit bericht is gewijzigd door heijx op 09-10-2001 00:33]
quote:Ja zou kunnen en ja zou kunnen
Op dinsdag 09 oktober 2001 00:28 schreef heijx het volgende:[..]
Margot "Frisjes" Ribberink?
heb je misschien een e vergeten in je subtitle, Catootje? (nog niet helemaal chaootje-af...)
quote:Tsja, beterschap dus.
Op dinsdag 09 oktober 2001 11:49 schreef Catootje het volgende:[..]
Ja zou kunnen en ja zou kunnen
Ik ben echt de laatste tijd te wazig, en maak fouten bij de vleet.. Op de eerste plaats moet die klote-griep overgaan, en dan moet ik op de tweede plaats weer werken, zodat de hersencellen weer wat moeten doen!!!
Ik moet nou toch opeens denken aan de aflevering dat Jan met griep op bed ligt. Opa, collega's, een tante en de buurvrouw komen allemaal langs met hun huismiddeltjes: Een fles whisky (je smeert wat in je haar en neemt een ferme slok), een krat bier, een potje boerenjongens, advocaat, noem maar op.
Na een tijdje vindt Jans hem er nogal eng uitzien en laat ze de dokter weer komen.
"Ik snap er niks van, Mevrouw Tromp. Zijn griep is geheel over. Maar ik vrees dat hij nog wel een dag of drie stomdronken zal blijven..."
P.S. Oeps... Die bobbel vergeten
quote:Zullen we het er maar op houden dat dat een weerballonnetje is?
Op woensdag 10 oktober 2001 23:08 schreef lzandman het volgende:
Ze ziet er inderdaad niet uit... Maar wel begrijpelijk gezien haar verleden:
![]()
P.S. Oeps... Die bobbel vergeten
Bah
quote:Ah joh, laat mij lekker effe een kwartiertje mutsen over Helga
Op zaterdag 13 oktober 2001 19:40 schreef Gellarboy het volgende:
Leuk stukje hoor, Verbal... Maar GET A GRIP! Jezus.
V.
V.
Helga van Leur
Marjon de Hond
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |