Niet erg spannend dus. Zijn er Fokkers die bijv wel eens hun eigen eten gedood hebben?
Maar bovenal: MUSSEN. De achterlijkste levensvorm op aarde, een smet op de reputatie der gewervelde dieren. .
quote:Ik heb weleens garnalen levend terwijl ze nog bewegen opgegeten. In China is dat heel normaal, lekker vers
Op donderdag 30 augustus 2001 21:32 schreef k_man het volgende:
Zijn er Fokkers die bijv wel eens hun eigen eten gedood hebben?
Ik heb me nooit in mijn leven ellendiger gevoeld dan op die dag, op dat moment, en ik heb me toen ook voorgenomen dat ik nooit meer een beest van het leven zou beroven, tenzij het AB-SO-LUUT noodzakelijk is.
quote:
Op donderdag 30 augustus 2001 21:34 schreef Koekepan het volgende:
Koeien, paarden, eenden, merels, duiven (ik HAAAAT duiven) en kippen.Maar bovenal: MUSSEN. De achterlijkste levensvorm op aarde, een smet op de reputatie der gewervelde dieren.
.
(me is echte kattegek)
Heb in een ver grijs verleden vakantiewerk gedaan in een slachthuis. De manier om vegetarier te worden.
quote:Ik heb wel eens Kat gegeten! Heb jij dat nooit gegeten daar in China? Ze hangen daar buiten aan die "waslijnen"
Op donderdag 30 augustus 2001 21:35 schreef Aernout het volgende:[..]
Ik heb weleens garnalen levend terwijl ze nog bewegen opgegeten. In China is dat heel normaal, lekker vers
quote:Ja maar die maak je niet zelf dood
Op donderdag 30 augustus 2001 21:48 schreef Afketser het volgende:[..]
Ik heb wel eens Kat gegeten! Heb jij dat nooit gegeten daar in China? Ze hangen daar buiten aan die "waslijnen"
quote:Ah, ben jij d'r zo een, die al z'n dierenmoorden op anderen afschuift!
Op donderdag 30 augustus 2001 21:49 schreef Aernout het volgende:
Ja maar die maak je niet zelf dood
quote:Wat mij wel bruut lijkt is het eind van een dubbelloops in jouw aars te steken en na even roeren de trekker over te halen. Ieder z'n meug heh.
Op donderdag 30 augustus 2001 22:06 schreef Fuzzy het volgende:
ben wezen jagen met me oom, dik groot zwijn geschoten en opgegeten (dus lever, vers en gebakken (heel gezond) en worstjes) Was hartstikke lekker, vond het wel wat minder toen me oom alle ingewanden van dat zwijn er uit ging halen, beetje ranzig om te zien. Ik zal binnenkort wel eendjes gaan schieten uit de lucht, ben al uitgenodigd, lijkt me wel bruut
quote:anytime...
Op donderdag 30 augustus 2001 22:10 schreef Koekepan het volgende:[..]
Wat mij wel bruut lijkt is het eind van een dubbelloops in jouw aars te steken en na even roeren de trekker over te halen. Ieder z'n meug heh.
quote:ahhhh een echte vegetarier !
Op donderdag 30 augustus 2001 22:10 schreef Koekepan het volgende:[..]
Wat mij wel bruut lijkt is het eind van een dubbelloops in jouw aars te steken en na even roeren de trekker over te halen. Ieder z'n meug heh.
(nu niet meer btw)
Als je een mossel kookt, dan leeft 'ie nog. Altijd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |