Makkelijk doelwit om je sarcasme enzo op los te laten. Daar hebben hun (ook over het algemeen) vliegenverstandjes vaak moeite mee! Niks zo leuk om hun hersens te doen verongelukken!
Mooie vrouwen hebben over het algemeen een arro uitstraling en eigenlijk is dat best te begrijpen. Immers ze worden om de haverklap lastig gevallen door allerlei mafkezen. Dus bouwen ze een soort muurtje. Ze zijn ook best eenzaam.
Trouwens als je ze kent zijn mooie vrouwen heel vriendelijk. ik woon onder meer samen met een foto-model en zij is erg lief, vriendelijk en grappig.
Er zijn ook lelijke mormels die arro zijn, zij zijn vaak opgeleid en voelen zich heel wat, maar hebben vaak een dubbele agenda. Dit zijn de vrouwen waar je met een grote boog omheen moet lopen.
quote:Gewoon zeggen dat je op ze valt?
Op donderdag 12 juli 2001 21:55 schreef WiSeGuY187 het volgende:
yep, 99% van alle (hele) mooie meiden die ik ken heb best wel kapsones, ook best wel veel gasten maar daar ben ik aardig geraffineerd in om dat snel af te breken
Wees gewoon jezelf, ga jezelf en anderen niet voor de gek houden met wie je bent, anders kom je jezelf ook nog wel een keertje tegen...
quote:dat zeggen ze ja, maar arrogantie wordt gecreeërd. Ze worden niet uit zichzelf arrogant maar van alle aandacht. Daar zielige mensen geen aandacht krijgen lijkt het me sterk dat arrogante mensen zielig zijn.
Op donderdag 12 juli 2001 22:24 schreef JK het volgende:
Bovendien zijn mensen die arrogant zijn zielig, ze denken dat ze alles zijn, terwijl ze in feite gewoon dus zielig zijn.
[Dit bericht is gewijzigd door Arjeninho op 12-07-2001 22:37]
quote:neuh die weet ik altijd wel heel goed in een groep in de zeik te zetten en dat vinden ze nog minder dan dat ik zeg dat ik op ze val
Op donderdag 12 juli 2001 22:20 schreef Koekepan het volgende:[..]
Gewoon zeggen dat je op ze valt?
quote:Daar heb ik idd ervaring mee, met de ex van m'n vriend.
Op donderdag 12 juli 2001 22:33 schreef Arjeninho het volgende:
Wat mij opvalt: Als goeduitziende meisjes een vriendje krijgen worden ze vaak arrogant(er). Iedereen behalve hun vriendje is een sukkel. Ik ken veeeele voorbeelden van dit verschijnsel. En als het dan weer uit is weer poeslief zijn.
[Dit bericht is gewijzigd door RuNnaH op 12-07-2001 23:29]
quote:Dat bedoel ik maar. Dat roddelen is vooral verschrikkelijk, doen ze ook graag.
Op donderdag 12 juli 2001 23:21 schreef RuNnaH het volgende:[..]
Daar heb ik idd ervaring mee, met de ex van m'n vriend.
Zodra ze bij elkaar waren, was ze arrogant. Maar zodra ze alleen was, ging ze heel zielig doen. (Bij mij ging ze dan een sigaret bietsen, terwijl ze zelf een volle pak in d'r tas had.)
Nadat ze met m'n vriend had gebroken, draaide ze weer een beetje bij, maar niet tegen mij.(Ze had achter m'n rug om dingen gezegd die niet echt goed waren voor m'n zelfvertrouwen.)
[Dit bericht is gewijzigd door sataN op 12-07-2001 23:58]
quote:Iedereen houd van roddelen. Tenminste, de meeste mensen wel. Altijd leuk om wat over iemand te horen toch ?
Op donderdag 12 juli 2001 23:39 schreef Arjeninho het volgende:[..]
Dat bedoel ik maar. Dat roddelen is vooral verschrikkelijk, doen ze ook graag.
quote:Ben ik weer in de minderheid!
Op donderdag 12 juli 2001 23:58 schreef JK het volgende:[..]
Iedereen houd van roddelen. Tenminste, de meeste mensen wel.
quote:Maar dan moet er wel iemand zijn die je die illusie geeft
Op donderdag 12 juli 2001 23:58 schreef sataN het volgende:
Volgens mij is het denken dat je knap bent=arrogant. Niet?
quote:wat moeten die dan doen? In een hoekje zitten balen dat ze zo'n lelijke kop hebben?
Vreemd genoeg zijn dit meestal juist heel lelijke jongens...
iedereen gaat er van uit dat arrogant niet mag en altijd onterecht is. Stel de wereldkampioen tijdrijden zegt dat die de beste tijdrijder is, is ie dan arrogant?
Stel een knap iemand vindt zichzelf knapper dan iemand anders. Even concreet maken, stel Scorp zegt dat ie er beter uitziet dan ik. Is ie dan arrogant of gewoon heel erg eerlijk.
Visualisatie:
(van boven naar beneden:)
Scorp[AM] en ik
quote:Komt weer op smaak neer denk ik. De een valt op meneer 1 en de ander op meneer 2.
Op vrijdag 13 juli 2001 00:18 schreef Herald het volgende:[..]
Maar dan moet er wel iemand zijn die je die illusie geeft
[..]Even concreet maken, stel Scorp zegt dat ie er beter uitziet dan ik. Is ie dan arrogant of gewoon heel erg eerlijk.
quote:Precies, en als meneer 2 meer (arrogantie) uitstraalt dan meneer 1, dan maakt hij meer kans om knapper gevonden te worden!
Op vrijdag 13 juli 2001 00:23 schreef Arjeninho het volgende:[..]
Komt weer op smaak neer denk ik. De een valt op meneer 1 en de ander op meneer 2.
quote:meneer 2 kijkt wel uit, dadelijk vinden mensen hem zielig en lelijk
Op vrijdag 13 juli 2001 00:43 schreef Bazyx het volgende:
Precies, en als meneer 2 meer (arrogantie) uitstraalt dan meneer 1, dan maakt hij meer kans om knapper gevonden te worden!
Dan wed ik trouwens niet op jou als ik eerlijk moet zijn
quote:En dan... Is dat serieus te nemen dan?
Op vrijdag 13 juli 2001 00:55 schreef seef het volgende:
Ik zou zeggen, zet allebei de foto's op hotornot.com
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |