quote:Hoeveel vraag je drvoor?
Op vrijdag 13 februari 2004 12:56 schreef guardian_angel het volgende:
Mijn clan, die linkse is overgens nog te huur!!
quote:
Op vrijdag 13 februari 2004 13:44 schreef DubbelFrisss het volgende:
stop je leuter in een kleuter is mijn motto...
quote:hehe, jij bent een pedofilos extremus
Op vrijdag 13 februari 2004 13:50 schreef Chirma het volgende:
ik wil ze zo jong dat ik enkel mijn eigen sperma neuk
Groet een lief stelletje
quote:Ik heb nog een motto;
Op vrijdag 13 februari 2004 13:52 schreef Slabberdewatski het volgende:
Kan iemand me misschien helpen?
mn vriendin en ik zijn nu ongeveer 7 maanden samen en we zijn erg gelukkig. ( ik 24 zij 9 ).
Sinds een tijd proberen we sex te hebben, maar ondervinden problemen bij de penetratie. We hebben al diverse standjes geprobeerd, maar niets schijnt te werken.
Glijmiddel lukt ook niet. Wij zijn ten einde raad. Vrienden en bekenden raden ons aan 4 jaar te wchten, de problemen zouden dan vanzelf voorbij gaan.
Helaas hebben wij geen zin zo lang te wachten, zijn er meer mensen met dit probleem?Groet een lief stelletje
quote:een kinderkut is gauw gevuld moet je maar denken
Op vrijdag 13 februari 2004 13:52 schreef Slabberdewatski het volgende:
maar ondervinden problemen bij de penetratie.
quote:ja dat scheuren kennen we wel!
Op vrijdag 13 februari 2004 13:55 schreef DubbelFrisss het volgende:[..]
Ik heb nog een motto;
Wat niet rekt, dat scheurt wel.
Veel plezier samen
quote:idd in de eerste paar weken was het vingeren al enigszins pijnlijk voor haar, dit probleem hebben we ondertussen al getackeld!
Op vrijdag 13 februari 2004 14:00 schreef extreme het volgende:[..]
een kinderkut is gauw gevuld moet je maar denken
quote:wat weten je vrienden er nou van? als ze kunnen kruipen zitten ze in de juiste houding hoor..
Op vrijdag 13 februari 2004 13:52 schreef Slabberdewatski het volgende:
Vrienden en bekenden raden ons aan 4 jaar te wchten,
quote:
Op vrijdag 13 februari 2004 14:02 schreef extreme het volgende:[..]
wat weten je vrienden er nou van? als ze kunnen kruipen zitten ze in de juiste houding hoor..
quote:
Op vrijdag 13 februari 2004 14:05 schreef DubbelFrisss het volgende:
Moeders zijn trouwens egoistische wezens, een baby mag wel aan haar tieten zuigen. Maar als jij je lul aanbiedt aan je babytje begint het gezeik weer.
Ik ken dat probleem!
quote:Die moet je ook dumpen na die 9 maanden, aap!
Op vrijdag 13 februari 2004 14:05 schreef DubbelFrisss het volgende:
Moeders zijn trouwens egoistische wezens
quote:Nou ik ben heel conservatief opgevoed. En denk dan aan problemen a la wie verschoont dan de luiers.
Op vrijdag 13 februari 2004 14:08 schreef Alcatraz het volgende:[..]
Die moet je ook dumpen na die 9 maanden, aap!
Laatst zag ik een stukje van de mini playback show op één van onze nationale pulpzenders. Het werd, geloof ik, op speciaal verzoek herhaald en het was tenen krullend om te zien. Een hummel van een jaar of vier stond in een te krap jurkje als een volwassen meid met haar kont en de nog ontbrekende tieten te schudden, terwijl ze een lied van die akelige Maria Carey mimede. Vreselijk. Je reinste kinderporno, waarbij Hennie Huisman zich handen wrijvend verkneukelde.
Ik ben niet zo'n voorstander van verboden, maar ik prijs de dag dat dit soort pedofiele vunzigheid van de buis wordt gehaald.
Er is de afgelopen tijd nogal wat te doen rond pedofielen. Enkele weken terug is het Britse boulevardblad News of the World namelijk begonnen met het publiceren van namen, adressen èn foto's van echte en vermeende pedofielen. Directe aanleiding was de afschuwelijke moord op de 8-jarige Sarah Payne in het zuiden van Engeland.
Ik haat praktiserende pedofielen. Je hebt gewoon met je klauwen van kinderen af te blijven. Lieden die over de schreef gaan dienen zwaar gestraft te worden èn zwaar behandeld, om herhaling te voorkomen.
Over de bestraffing denk ik, diep in mijn hart, ietsje anders. Stiekem lees ik de boeken van Andrew Vachss, een New Yorker die in het dagelijks leven advocaat is en zich enkel bezighoudt met zaken van misbruikte kinderen. In zijn boeken haalt hij allerlei mythes onderuit. Zoals het idee dat het goed zou zijn voor een kind om te worden ingewijd door een ervaren volwassene. Rot op! Kinderen horen met kinderen te spelen en volwassenen met elkaar. Hij maakt, op schrift, zijn dromen waar: kinderverkrachters komen stuk voor stuk aan een afschuwelijk eind. Er is er niet één die het overleeft.
Maar dat is fictie, dat zijn romans. Wij hebben politie en de rechterlijke macht om met dat soort lieden af te rekenen, daar hebben we geen sensatiepers of woedende buurtbewoners voor nodig. Het is middeleeuws om iemand op de gierkar rond te rijden.
Er kleeft een groot gevaar aan het in de schijnwerpers zetten van al dan niet veroordeelde pedofielen: ze zullen onderduiken, zodat politie en reclassering hen uit het oog verliezen en ze zullen nog gevaarlijker worden. Want een pedofiel denkt vóór zijn misdaad niet aan de risico's die hij loopt, pas daarna. Dan realiseert hij zich ineens de publieke schande die hij zich op de hals zal halen en de eventuele volkswoede. Hij zal dan eerder geneigd zijn de getuige, dus het kind, uit de weg te ruimen.
De praktijken van News of the World zijn over gewaaid naar het vasteland. Een in België verschijnend, Luxemburgse vod, wilde een lijst met vijftig Belgische pedofielen te publiceren. Dat is voor België verboden. Op de lijst ook verdachten waartegen het onderzoek nog loopt en waarvan het dus helemaal niet zeker is, dat ze in de fout zijn gegaan.
De hoofdredacteur zei: 'Beter een verkeerde naam in mijn blad dan dat er een kind wordt vermoord.' Een vergelijking van likmevessie.
Dinsdag werd bekend dat een van ontucht met kinderen verdachte Brit zelfmoord heeft gepleegd. Hij was al enkele dagen op de vlucht, mèt zijn vrouw, uit angst voor een lynchpartij. Volgens zijn advocaat had de man alle beschuldigingen ontkend. Stel dat het waar is, dat de man inderdaad schone handen had, dan heeft de pers hier een onschuldige de dood ingejaagd.
Bij de politie zijn enkele jaren terug, in het kader van reorganisaties, in het hele land bij de verschillende corpsen de afdelingen jeugd- en zedenpolitie opgeheven. Experts op dit gebied kregen andere diensten te draaien, waardoor er inmiddels veel know-how verloren is gegaan. Dàt zijn onvergefelijke fouten; dáár zouden buurtbewoners en sensatiepers zich eens druk over moeten maken.
Zo en nu weten jullie ook waarom!
Dit topic zuigt
quote:Precies
Op vrijdag 13 februari 2004 14:22 schreef Phibbels het volgende:(verhaal)
Dit topic zuigt
quote:Als dit topic minderjarig is vind ik het best
Op vrijdag 13 februari 2004 14:22 schreef Phibbels het volgende:
Dit topic zuigt
quote:luister eens kinderen zijn volwassen genoeg om te bepalen wie ze palen
Op vrijdag 13 februari 2004 14:22 schreef Phibbels het volgende:
blabla enz...Dit topic zuigt
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |