* Fok! Muziek Trivia *
Hoe werkt het
Het is hier de bedoeling dat je een vraag stelt over muziek in het algemeen en dat je mede-Fok!kers die gaan beantwoorden. Degene die hem het eerst correct (!) beantwoordt, mag de volgende vraag stellen.
Oooow, is het zo simpel?
Nee
De vraagsteller zelf beoordeelt of een vraag goed beantwoord is. Wat je dus nooit mag doen, is een antwoord geven en gelijk een nieuwe vraag stellen. De kans bestaat immers dat je het toch fout hebt
Als degene die het goede antwoord gegeven heeft niet binnen een uur ofzo geen nieuwe vraag geeft, mag gewoon een willekeurig iemand een vraag bedenken. Anders loopt het topic namelijk een beetje vast
Mocht de vraagsteller denken dat de vraag te moeilijk is of dat het te lang duurt, dan mag hij natuurlijk een tip geven, of zelfs het antwoord geven en een andere vraag bedenken. Dit om de gang een beetje in dit topic te houden.
Laten we proberen om op elk moment slechts één vraag open te hebben staan. Het is zeer verwarrend als er allerlei vragen en antwoorden door elkaar lopen, zeker wanneer mensen niet goed quoten.
Uitzondering is wanneer een vraagsteller niet reageert op de antwoorden. Als het té lang duurt, laten we zeggen ca. een uur, dan stelt iemand anders maar een vraag en gaat het spel gewoon verder. Mocht de originele vraagsteller later nog terugkomen, dan krijgt de user met het goede antwoord alsnog zijn punt maar mag hij/zij geen nieuwe vraag stellen. Het spel is dan immers allang verder.
Als een topic vol is en <vacature> en ranja niet online zijn, mag iedereen een nieuw deel openen, wel graag met deze post als eerste in het topic en het volle topic bijgeschreven aan de 'vorige topics' lijst.
Puntentelling
In principe krijgt iemand voor elke goed beantwoorde vraag één punt. In elke tiende topic tellen de vragen echter dubbel. De puntentelling die gehanteerd wordt hangt af van in welk topic de vraag gesteld is.
Wat voor vragen?
Soorten vragen die je kan stellen kunnen erg uiteenlopen. Het kan gaan over connecties tussen artiesten, of iets met titels, albums, of in de persoonlijke sfeer, van alles dus.
En van alle muzieksoorten (graag wat afwisseling zelfs).
Antwoord bij afwezigheid
Vanwege een aantal al dan niet terechte slechte ervaringen wordt het afgeraden om het antwoord in je profiel te 'verstoppen' als je weg gaat terwijl je een vraag hebt gesteld. Handiger is het om:
- de vraag gewoon open te laten staan (tenzij je natuurlijk een maandje bahama's gaat doen)
- het antwoord zelf te geven en zo de vraag in te trekken
- het antwoord naar iemand van de aanwezigen toe te mailen (wel in overleg graag) zodat die de nieuwe vraagsteller wordt en hints kan geven en antwoorden goed of afkeuren.
Let op!
Het is wel zo sportief om geen Google, Allmusic, IMDB, popencyclopedie, Top-40/Hitdossier of welke website/boek dan ook te gebruiken bij het beantwoorden. Het is natuurlijk niet verboden muziek te luisteren tijdens het trivia-en...
Kijk uit met valsspelen; we weten je te vinden!!
* Dus niet opzoeken!
Afkortingen
Lijstje van verklarende termen:
aw = aantal weken in de hitlijst
hp = hoogste postitie in een hitlijst
Aanvullingen zijn van harte welkom.
Fok! Muziekkenner Ranglijst
Zo vroeg mogelijk in elk nieuw topic (als het lukt in de eerste of tweede post) zal <vacature> of ranja een tussenstand bekend maken.
Wat voor muziek?
Alle soorten muziek moet kunnen, maakt dus niet uit of het pop, metal, jazz, klassiek, doo-wop, disco, palingpop of welke andere (sub)soort dan ook is.
wijzigingen voorbehouden
Vorige topics:
POPkwiss
Fok! Muziek Trivia II
Fok! Muziek Trivia part III
Fok! Muziek Trivia part IV
Fok! Muziek Trivia part V
Fok! Muziek Trivia part VI
Fok! Muziek Trivia part VII
Fok! Muziek Trivia part VIII
Fok! Muziek Trivia deel IX
Fok! Muziek trivia deel X (dubbele punten)
Fok! Muziek Trivia deel XI
Fok! Muziek Trivia deel XII
Fok! Muziek Trivia deel XIII
Fok! Muziek Trivia Deel XIV
Fok! Muziek trivia deel XV
Fok! Muziek trivia deel XVI
Fok! Muziek trivia deel XVII
Fok! Muziek trivia deel XVIII
Fok! Muziek trivia deel XIX
Fok! Muziek trivia deel XX
Fok! Muziek trivia deel XXI
Fok! Muziek trivia deel XXII
Fok! Muziek trivia deel XXIII
Fok Muziek Trivia XXIV
Fok! Muziek trivia deel XXV
Fok! Muziek trivia deel XXVI
Fok! Muziek trivia deel XXVII
Fok! Muziek trivia deel XXVIII
Fok! Muziek trivia deel XXIX
Fok! Muziek trivia deel XXX (dubbele punten!)
Fok! muziek trivia deel XXXI
Fok! Muziek trivia XXXII
Fok! Muziek trivia deel XXXIII
Fok! Muziek trivia deel XXXIV
Fok! Muziek trivia Deel XXXV
Fok! Muziek trivia deel XXXVI
Fok! Muziek trivia deel XXXVII
Fok! Muziek trivia Deel XXXVIII
Fok! Muziek trivia deel XXXIX
Fok! Muziek Trivia Deel XL
Fok! Muziek trivia Deel XLI
Fok! Muziek trivia Deel XLII
Fok! Muziek trivia Deel XLIII
Fok! Muziek trivia Deel 44
Fok! Muziek trivia Deel 45
Fok! Muziek trivia Deel XLVI
Fok! Muziek trivia Deel XLVII
Fok! Muziek trivia Deel XLVIII
Fok! Muziek trivia Deel XLIX
Fok! Muziek trivia Deel L
Fok! Muziek trivia Deel LI
Fok! Muziek Trivia Deel LII
Fok! Muziek trivia Deel LIII
Fok! Muziek trivia deel LIV
Fok! Muziek trivia Deel LV
Fok! Muziek trivia Deel LVI
Fok! Muziek trivia LVII
Fok! Muziek trivia Deel LVIII
Fok! Muziek trivia Deel LIX
Fok! Muziek trivia Deel LX
Fok! Muziek Trivia deel LXI
Fok! Muziek trivia Deel LXII
Fok! Muziek trivia Deel LXIII
Fok! Muziek Trivia Deel LXIV
Fok! Muziek trivia Deel LXV
FOK! Muziek Trivia deel LXVI
FOK! Muziek Trivia deel LXVII
FOK! Muziek Trivia deel LXVIII
Fok! Muziek trivia Deel LIX
Fok! Muziek trivia Deel LXX
Fok! Muziek trivia Deel LXXI
Fok! Muziek trivia Deel LXXII
Fok! Muziek trivia Deel LXXIII
Fok! Muziek trivia Deel LXXIV
Fok! Muziek trivia Deel LXXV
Fok! Muziek trivia Deel LXXVI
Fok! Muziek trivia LXXII
Fok! Muziek trivia Deel LXXVIII
Fok! Muziek trivia Deel LXXIX
Fok! Muziek trivia Deel LXXX
Fok! Muziek trivia Deel LXXXI
Fok! Muziek trivia Deel LXXXII
Fok! Muziek Trivia LXXXIII
Fok! Muziek Trivia deel LXXXIV
Fok! Muziek trivia Deel LXXXV
Fok! Muziek Trivia Deel LXXXVI
Fok! Muziek Trivia Deel LXXXVII
Fok! Muziek Trivia deel LXXXVIII
Fok! Muziek Trivia deel LXXXIX
Fok! Muziek trivia Deel XC
Fok! Muziek Trivia deel XCI
Fok! Muziek Trivia deel XCII
Fok! Muziek trivia Deel XCIII
Fok! Muziek trivia Deel XCIV
Fok! Muziek Trivia deel XCV
Fok! Muziek Trivia Deel XCVI
Fok! Muziek trivia Deel XCVII
Fok! Muziek trivia Deel XCVIII
Fok! Muziek trivia Deel IC
Fok! Muziek trivia Deel C
Fok! Muziek trivia Deel CI
Fok! Muziek trivia Deel CII
Fok! Muziek Trivia Deel CIII
Fok! Muziek Trivia Deel CIV
Fok! Muziek Trivia Deel CV
Fok! Muziek Trivia Deel CVI
Fok! Muziek trivia Deel CVII
Fok Muziek trivia Deel CVIII
Fok Muziek trivia Deel CIX
Fok! Muziek trivia Deel CX
Fok! Muziek trivia Deel CXI
Fok! Muziek trivia Deel CXII
Fok! Muziek trivia Deel CXIII
Fok! Muziek trivia Deel CXIV
Fok! Muziek trivia Deel CXV
quote:Waarom, kan dit topic niet gewoon even een kwartiertje open blijven, ofzo...
Op maandag 29 december 2003 13:38 schreef Summoner het volgende:
Even opschieten met die andere, anders knal ik deze dicht. [afbeelding]
quote:In dit ene geval zal ik daar geen probleem van maken, maar het is niet de bedoeling dat men hier al vervolgtopics gaat openen als het huidige topic nog niet eens vol is. Ik snap ook echt niet waarom dat moet, zal wel een of andere vreemde competitiedrang zijn om de eerste post neer te zetten. Gelieve het oude topic zo snel mogelijk vol te maken.
Op maandag 29 december 2003 13:40 schreef belsen het volgende:
Waarom, kan dit topic niet gewoon even een kwartiertje open blijven, ofzo...
quote:Nee, het is al een aantal maal voorgekomen dat er een dubbelpost was, omdat als het topic plotseling vol is er meer dan een persoon is die snel door wil, aangezien dit een muziektrivia is en het gaat om snelheid en antwoorden. Daarom open ik nu een topic iets eerder, alleen was ik even kwijt dat een topic bestaat uit 11 bladen, in plaats van 10, vandaar dat deze nu inderdaad veel te vroeg gepost is. Mijn fout, maar ik snap niet wat je zit te zeuren.
Op maandag 29 december 2003 13:48 schreef Summoner het volgende:[..]
In dit ene geval zal ik daar geen probleem van maken, maar het is niet de bedoeling dat men hier al vervolgtopics gaat openen als het huidige topic nog niet eens vol is. Ik snap ook echt niet waarom dat moet, zal wel een of andere vreemde competitiedrang zijn om de eerste post neer te zetten. Gelieve het oude topic zo snel mogelijk vol te maken.
* Litpho even vriendelijk naar Summoner zwaait *
quote:Eindelijk...
Op maandag 29 december 2003 15:06 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:
En hier verder, de andere is vol.
Zag ook: Fok! Muziek trivia Deel CXV...
Punt en vraag voor Litpho!
Dit in verband met het noemen van Busted...
quote:Ik dacht dat het omgekeerd was...
Op maandag 29 december 2003 15:10 schreef belsen het volgende:[..]
Eindelijk...
Zag ook: Fok! Muziek trivia Deel CXV...
Punt en vraag voor Litpho!
Dit in verband met het noemen van Busted...
quote:Welke band wordt hier zo lovend omschreven?
As the house band at Stax Records in Memphis,may have been the single greatest factor in the lasting value of that label's soul music not to mention Southern soul as a whole. Their tight, impeccable grooves can be heard on classic hits by Otis Redding, Wilson Pickett, Carla Thomas, Albert King, and Sam & Dave, just to name the very most prominent examples. For that reason alone, they would deserve their spot in rock & roll's hall of fame. But in addition to their formidable skills as a house band, on their own they were one of the top instrumental outfits of the rock era, cutting classics like "Green Onions," "Time Is Tight," and "Hang 'em High."
quote:Uiteraard
Op maandag 29 december 2003 15:19 schreef bartrid het volgende:
is dat booker T and the MG's?
bartrid +1
Welke band die helaas niet meer bestaat is dit:
quote:het is goed berkery
Op maandag 29 december 2003 16:35 schreef Berkery het volgende:
The Swans
quote:Ik ken alleen die versie van Love will tear us apart, en die foto had ik al eens vaker gezien. Nieuwe vraag komt eraan.
Op maandag 29 december 2003 16:39 schreef dolle_hond het volgende:[..]
het is goed berkery
ik baal wel een beetje dat ik die niet wist, heb er enkele cd's van
quote:die cover ken ik juist niet
Op maandag 29 december 2003 16:49 schreef Berkery het volgende:[..]
Ik ken alleen die versie van Love will tear us apart, en die foto had ik al eens vaker gezien. Nieuwe vraag komt eraan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |