abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_15840704
Heb je MSN? Lijkt me niet handig om er op een forum over te praten!
pi_15938800
Ik heb zelf een tijdje verkering gehad met een meisje dat, nadat ze in grote geestelijke en financiele problemen was gekomen, een tijdje is gaan werken in een prive-huis. dit deed ze direct nadat ze het had uitgemaakt met mij. Na een week of 10 is ze er weer uitgestapt, had genoeg verdiend om de ergste geldproblemen te boven te zijn, en ik heb daarna nog wel kontakt met haar gehad. Ik heb er nooit een probleem m,ee gehad dat ze de "hoer" is gaan spelen, zoals ze zeggen, en als ze mij terug had willen hebben had ik er geeneens over nagedacht, maar direct ja gezegd. In deze wereld zijn mannen die 't heel vaak doen, hele getapte jongens, en of ze nu iemand versieren in de disco, of naar de hoeren gaan, dat maakt niets uit, het blijven getapte jongens. Waarom zou dat voor vrouwen niet anders mogen zijn? Een man die met vele vrouwen is geweest is een goeie gozer, en een vrouw die met vele mannen is geweest een hoer? Dat kan er bij mij niet in. Ik heb met die ex-vriendin nog een hele tijd contact gehouden, en heel veel gepraat (ook ik zat in die tijd met een hoop problemen). Ik hoop dat ze je bij die stichting scharlaken koord ze iets voor je kunnen doen en ook dat je een goede vriend of vriendin hebt om daarover te praten. Verder is het boekje van rene diekstra (psycholoog)(weet niet zeker of ik de naam goed heb) met de titel: Als leven pijn doet. Dit boekje leert je om eens goed en positief naar jezelf te kijken en jezelf niet met anderen te vergelijken. Het gaat tenslotte alleen om JEZELF!!! Maar goed , 't is nu begin januari dus wens ik je heel veel sterkte, goede (echte) vrienden en vriendinnen en alles wat goed is in t nieuwe jaar, en gewoon jezelf proberen te blijven. Alleen JIJ bent belangrijk en UNIEK!!!
waar in de ontwikkeling van aap tot mens is de politie blijven steken.........?
pi_15944524
Lieve ts,
Je moet je probleem in stappen gaan behandelen (teminste dat lijkt mij het beste).
Ga ten eerste naar je ouders toe stel deze je problemen op de hoogte.
Je ouders hebben je vroeger opgevoed zei kennenn jou beter als wie dan ook!
Durf je het niet direct aan je ouders te vertellen maak een brief, aan ze bijv. door de begintekst van dit topic te kopieren in een word document.
Ik kan me namelijk heel goed voorstellen dat je dit niet durft.

Wanneer je dit hebt gedaan en jouw ouders op de hoogte zijn gesteld, ga je eerst kijken of je ouders je willen/kunnen helpen met jouw probleem!

Neem contact op met verschillende instanties (Riag/etc.)
Vertel deze mensen het verhaal hierbij zul je een soort van traject in gaan. Deze mensen gaan jouw helpen om je leven weer op de rails te zetten.
Wat mij altijd goed geholpen heeft is om een lijst met punten op te zetten.
Je gaat punten afronden en doorstrepen.
Het lijkt mij ook het beste om te stoppen met het uitoefenen van je beroep, dit hoeft niet voor eeuwig te zijn maar lijkt mij op dit moment het beste.
Voor het beroep moet je aardig goed in je schoenen staan en ik denk dat je nu al moeite genoeg hebt met het respecteren van ik mezelf.

Met moord bereik je niks ik heb er zelf ook een paar keer aan gedacht.
Maar houdt er verdomme goed rekening meer dat er mensen zijn die je er zoveel pijn mee doet!
Niet alleen je ouders maar wat denk je van je vrienden? Denk je echt dat die het fijn vinden om jouw dadelijk niet meer tussen hen in te hebben!
Zelfmoord is een uitweg die te slap is voor woorden!!
Er zijn nog zoveel oplossingen.
Ik zie het bij mij zelf ook ik heb zelf ook problemen mbt op ASS autisme aanverwante stoornis.
Ik ben bij mensen geweest die zeiden dat ik niks kon en beter maar bij ergon (schoffelen) kon gaan doen.
Of ik moest een opleiding kiezen 4 dagen werken 1 dag naar school MBO niveau 1 of 2.
Nu doe ik niveau 4, a 5 dagen werken in de week! gewoon omdat ik geknokt heb en die man die heb ik nooit meer gesproken!
Mijn ouders wel maar ik hoef hem niet te spreken ik ga mijn eigen weg! en ik bepaal zelf waar ik kom!
Je moet gewoon goed gaan praten met mensen vertel ze jouw verhaal wat je hartje in je voelt!
Laat je niet wegkicken die mensen zijn ervoor! ik weet zeker dat je het kan! en dat je daarna heel gelukkig wordt

Ps. stop met drugs!
En laat alles goed op papier zetten en neem een van je ouders mee naar de gesprekken met mensen die je krijgt!

[Dit bericht is gewijzigd door wil.lem_ske op 04-01-2004 01:21]

pi_15947277
Via de GGD kun je bij een instantie komen die mensen zoals jou helpen. Ze leren je dan ook gelijk om met je eigen onzekerheden om te gaan.

En je bent daar niet raar, er zijn meer mensen die in hetzelfde schuitje zitten. Ik denk dat je daar nuttigere tips krijgt als wat je hier krijgt.

Toedeledokiee
pi_15952405
- edit: doe eens normaal -

Serieus: lijkt me moeilijke situatie waarin je zit, maar als je echt wilt stoppen heb je veel steun nodig.

[Dit bericht is gewijzigd door ElisaB op 04-01-2004 19:15]

pi_15952775
quote:
Op vrijdag 26 december 2003 11:34 schreef francoise het volgende:
Omdat ik zwart werk zal ik dus geen uitkering krijgen, ik kan ook niet in de ziektewet, en dat zou me juist een beetje tijd kunnen geven om mijn leven weer op de rails te krijgen.
Tijdje doorwerken, geld sparen.
pi_15953820
TS
Wat een rotsituatie zit je in.
Wel erg goed dat je nu het eea inziet en dingen wil veranderen. Dat is al een belangrijke 1e stap!
Verder is er al veel gezegd en kan ik er eigenlijk weinig ana toevoegen. Veel succes en probeer bij elke stap die je zet_hoe klein ook!_ die te erkennen en er even bij stil te staan. Jezelf er een schouderklopje voor te geven.
The future belongs to those who believe in de beauty of their dreams.
  zondag 4 januari 2004 @ 15:12:13 #68
65477 Bill.Lumbergh
Thanks a bunch...
pi_15954282
- edit: ga eens ergens anders kloten -

[Dit bericht is gewijzigd door ElisaB op 04-01-2004 18:51]

Whaaaaat's happening?
  zondag 4 januari 2004 @ 17:16:36 #69
22540 MysteryWoman
I'm watching you...
pi_15957607
quote:
Op zondag 4 januari 2004 15:12 schreef Bill.Lumbergh het volgende:
- edit: ga eens ergens anders kloten -
doe eens ' normaal' soms zijn grapjes niet zo leuk.

[Dit bericht is gewijzigd door ElisaB op 04-01-2004 18:51]

  zondag 4 januari 2004 @ 17:18:10 #70
22540 MysteryWoman
I'm watching you...
pi_15957645
jeetje meid,

wat naar joh, ik kan me geen echte voorstelling maken van ej situatie maar ik kan het me wel proberen in te denken en dan vind ik het echt heel k*t. Ik hoop dat er inmiddels al een beetje verandering is gekomen?
Sommige reacties zijn een beetje erg 'loos' probeer die te negeren want er staan ook een paar hele goeie tussen. Het is klote om je alleenm te voelen, dat gevoel ken ik nl ook wle. Ik wens je veel sterkte.

liefs
mij

  zondag 4 januari 2004 @ 17:50:34 #71
17709 hollander172
Sea por favor apacible con mí.
pi_15958414
quote:
Op zondag 4 januari 2004 15:12 schreef Bill.Lumbergh het volgende:
- edit: ga eens ergens anders kloten -
Jij gaat dat meisje eerlijk, interessant en bovenal normaal werk aanbieden ondanks dat je weet wat ze hiervoor gedaan heeft?

Wel enorm nobel van je moet ik zeggen!

[Dit bericht is gewijzigd door ElisaB op 04-01-2004 18:52]

Capa del satén blanco, Cuerpo del acero, Corazón del oro.
  zondag 4 januari 2004 @ 18:28:37 #72
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_15959396
Ik zou er zo snel mogelijk mee stoppen als ik jou was.

Je hebt toch zelfrespect?
Je krijgt er misschien wel veel geld voor. Maar als je ander werk zoekt, kun je een carrière opbouwen etc. waardoor je meer zelfrespect krijgt, wat volgens mij je grootste probleem is.

Veel succes iig!

  zondag 4 januari 2004 @ 18:30:30 #73
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_15959439
quote:
Op zondag 4 januari 2004 17:50 schreef hollander172 het volgende:

[..]

Jij gaat dat meisje eerlijk, interessant en bovenal normaal werk aanbieden ondanks dat je weet wat ze hiervoor gedaan heeft?

Wel enorm nobel van je moet ik zeggen!


Ja, waarom niet? Op deze manier kan je iemand toch nog een nieuwe kans geven, om hun verleden achter zich te laten.
pi_15959656
quote:
Op zondag 4 januari 2004 17:50 schreef hollander172 het volgende:

[..]

Jij gaat dat meisje eerlijk, interessant en bovenal normaal werk aanbieden ondanks dat je weet wat ze hiervoor gedaan heeft?

Wel enorm nobel van je moet ik zeggen!


Omdat ze hoer is zou ze geen "eerlijk, interessant en normaal" werk kunnen doen?!
pi_15959710
Ben benieuwd of Francoise onze tips ter harte gaat nemen, ik zie dat ze sinds de 26e december al niet meer gereageerd heeft namelijk...........
Doe maar gek, de rest van Nederland doet al gewoon genoeg
pi_15959839
Wat kunnen sommige mensen ontzettend bot reageren
Noem mij maar gewoon... majesteit!!
pi_15960155
quote:
Op zondag 4 januari 2004 18:48 schreef -Irisje- het volgende:
Wat kunnen sommige mensen ontzettend bot reageren
idd, dat zul je altijd houden ben ik bang, de een is wat tactischer dan de ander, er zullen ook wel mensen zijn die twijfelen aan de echtheid van het verhaal en daarom misschien een "rare" reactie neerpennen (ook al praat dat het niet goed natuurlijk...) Toch maar het voordeel van de twijfel dan denk ik altijd
Doe maar gek, de rest van Nederland doet al gewoon genoeg
  zondag 4 januari 2004 @ 19:52:31 #78
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_15961543
Dit klinkt mischien een beetje raar. Maar je bent nu al op de goeie weg. Al zou je dat niet zo snel denken. Je verteld je verhaal en erken je eigen problemen. Dat is al een reuze stap in de goeie richting.

Het beste is hulp zoeken. Al is dat voor veel mensen moeilijk. Weet niet hoe jij er tegen aan kijkt. In het begin werd er al geroepen zoek een leuke vriend. Jij reageerde meteen van. Zou jij een vriendin willen hebben die een hoer is? Je zegt zelf dat er negatief word gesproken over hoeren. Maar jij doet dit ook. Dat zie je in die reactie. Je doet als of hoeren minderwaardig zijn dan de gemiddelde nederlander. Terwijl je in je eigen verhaal zegt dat je veel negatiefe dingen hoord over hoeren. Terwijl jij dat zelf niet vind.

Door die opmerking laat jij zien dat je heel snel beinvloedbaar ben. Hoeren zijn minderwaardig. En dus ga jij daar van uit. Je zegt het zelf al. Je voelt je goedkoop. En daar door ga je andere dingen doen.

Kijk een oplossing kan ik je nu niet geven. Dit is gewoon omdat er vrij weinig bekend is van jou personelijk.

Je zou kunnen beginnen met stoppen werken. En op zoek gaan naar een normale baan. Al is het maar voor 2 dagen in de week. JE komt even krap te zitten met geld. Maar je moet er wat voor over hebben. Maar heb je er wel eens aan gedacht hoe mensen over je denken. Je hebt geen werk. Maar wel genoeg geld. Dat zet mensen aan het denken. Vergeet dat niet.

Nu heb ik zelf ook met iemand gesproken die min in vertouwen genomen heeft die zelf heel erg in de put zat. Niet precies het zelfde als jij. Maar wel een aantal dingen. Polsen door proberen te snijden. Eet probleem. Denken dat ze niemand meer had. En dat het nooit meer goed zou komen. Dit kwam door dat ze wat minder prettige dingen mee gemaakt had. Wat dat precies was is niet belangrijk.

Ik kan je vertellen dat ALS je wil. Je het kan bereiken. Alleen je moet het allemaal zelf doen. Niks gaat van zelf. Jij bent de gene die uit de put moet klimmen zelf. Echter zoek mensen die jou hier bij kunnen ondersteunen. Want dat is het belangrijkste.

Ik kan me indenken dat je het niet meer ziet zitten. Het is natuurlijk niet niks. Maar zoals ik eerder zei. Je moet het zelf doen. Begin met stoppen met werken. En ga op zoek naar een simpele baan. Al is het maar voor een paar dagen in de week. Om maar wat regelmaat te krijgen in je leven. Ga als verkoopster in een kleding winkel werken BV.

Ik weet niet hoe veel jij je vriendinnen vertrouwd. Maar vertel het hun. Of vertel het iemand anders. Kan gerust iemand zijn op BV MSN. Als die persoon jou maar ten alle tijden kan ondersteunen. En die jou volledig vertrouwd. Dat is het belangrijkste.

Heel veel sterkte

Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_15962179
quote:
Op zondag 4 januari 2004 13:57 schreef KonnieKipke het volgende:
- edit: doe eens normaal -

Serieus: lijkt me moeilijke situatie waarin je zit, maar als je echt wilt stoppen heb je veel steun nodig.


Sorry hoor, maar een knipoog in dit moeilijke topic kan TS wellicht ook wel waarderen.
  zondag 4 januari 2004 @ 20:21:02 #80
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_15962244
quote:
Op zondag 4 januari 2004 20:18 schreef KonnieKipke het volgende:

[..]

Sorry hoor, maar een knipoog in dit moeilijke topic kan TS wellicht ook wel waarderen.


Iemand die in de polsen zit te snijden zitten niet echt te wachten op een grapje
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
  zondag 4 januari 2004 @ 20:35:05 #81
79250 NoRuleZ
:: Need mah love back ::
pi_15962585
Zoals je in het begin zei, je wilt het niet aan je ouders vertellen/laten
zien omdat je bang bent hun verdiet te doen... Maar ik weet bijna zeker
dat ze meer verdriet zullen hebben als jezelf om helpt. Het leven is
niet altijd een pretje, maar er zijn meer uitwegen dan jezelf omzeep te
helpen.

Dus ik zou naar m´n ouders gaan als je zeker weet dat ze van je houden
en dat zou wel zo zijn! Het is misschien super moeilijk, maar probeer
rustig dit met je ouders op te bouwen..

Anders zul je iemand moeten zoeken die jouw probleem begrijpt.
Misschien wel iemand die in het zelfde schuitje zat als jouw, en die
er ook van af is kunnen komen, en het op heeft kunnen lossen...

Ik wens je echt SUPER veel sterkte!

*2004, hopelijk het jaar voor mij om m´n lief weer terug te vinden*
  zondag 4 januari 2004 @ 20:45:06 #82
72163 Hellmond4Ever
Tegen zinloze sex
pi_15962837
quote:
Op vrijdag 26 december 2003 11:36 schreef Yankee het volgende:
---Edit: doe ff normaal---
Doe jij ff normaal man! wat als jij dit had? ze heeft een serieus probleem en wil geholpen worden..
Je praat geen poep maar wat ruik ik dan?
  zondag 4 januari 2004 @ 20:48:06 #83
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_15962907
quote:
Op zondag 4 januari 2004 20:35 schreef NoRuleZ het volgende:


Anders zul je iemand moeten zoeken die jouw probleem begrijpt.
Misschien wel iemand die in het zelfde schuitje zat als jouw, en die
er ook van af is kunnen komen, en het op heeft kunnen lossen...

Ik wens je echt SUPER veel sterkte!


Iemand die in de zelfde schuitje zit is geen optie. Op het moment dat het met die persoon mis gaat en een terug val krijgt. Trekt die de ander ook mee. De hou vast die je moet hebben moet van een sterk iemand af komen.

En mensen die je brijpen is makkelijk maar niet noot zakelijk. Je moet iemand hebben die je ten alle tijden wil helpen. Eerlijk durft te zijn. En geen mening heeft over het geen wat zij doet.

Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_15962948
quote:
Op zondag 4 januari 2004 20:21 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Iemand die in de polsen zit te snijden zitten niet echt te wachten op een grapje


Ik sta er persoonlijk helemaal achter dat je serieuze dingen serieus moet benaderen, ik weet niet wat voor grappig iets er geplaatst was, maar ik ben ervan overtuigd dat je in elke situatie nog wel ns mag lachen hoor, iedereen gaat op een andere manier met ellende om, we leven niet allemaal ons leven volgens dezelfde maatstaven naar wat kan en wat niet kan, maar wat ik al zei, misschien was dit een erg misplaatste grap, daar kan ik niet over oordelen, maar ik houd zowiezo niet van de reactie van: daar zit de TS niet op te wachten, hoe weet jij nou precies wat voor type ze is? Misschien houd ze wel ontzettend veel van relativerende humor...... Dus niet direct zo hard oordelen
Doe maar gek, de rest van Nederland doet al gewoon genoeg
  zondag 4 januari 2004 @ 21:09:04 #85
27026 xstatic1975
No pain no gain
pi_15963424
quote:
Op zondag 4 januari 2004 20:49 schreef Samson het volgende:

[..]

Ik sta er persoonlijk helemaal achter dat je serieuze dingen serieus moet benaderen, ik weet niet wat voor grappig iets er geplaatst was, maar ik ben ervan overtuigd dat je in elke situatie nog wel ns mag lachen hoor, iedereen gaat op een andere manier met ellende om, we leven niet allemaal ons leven volgens dezelfde maatstaven naar wat kan en wat niet kan, maar wat ik al zei, misschien was dit een erg misplaatste grap, daar kan ik niet over oordelen, maar ik houd zowiezo niet van de reactie van: daar zit de TS niet op te wachten, hoe weet jij nou precies wat voor type ze is? Misschien houd ze wel ontzettend veel van relativerende humor...... Dus niet direct zo hard oordelen


Misschien maar misschien moet je bij dit soort onderwerpen het risico niet nemen bij mensen die je niet persoonlijk kent tenzij zij zelf met humor beginnen?
pi_15963777
quote:
Op zondag 4 januari 2004 20:48 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Iemand die in de zelfde schuitje zit is geen optie. Op het moment dat het met die persoon mis gaat en een terug val krijgt. Trekt die de ander ook mee. De hou vast die je moet hebben moet van een sterk iemand af komen.

En mensen die je brijpen is makkelijk maar niet noot zakelijk. Je moet iemand hebben die je ten alle tijden wil helpen. Eerlijk durft te zijn. En geen mening heeft over het geen wat zij doet.



In de eerste plaats handig _of misschien wel noodzakelijk_ iemand die TS iig de moeite waard vindt. Vriendin(nen) dus, of ouders. TS denkt misschien dat zij haar niet de moeite waard vinden omdat zij zichzelf niet de moeite waard vindt (om wat ze doet). Maar het zijn niet voor niets vriendinnen (om wie ze ís!).
  zondag 4 januari 2004 @ 21:29:36 #87
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_15964048
quote:
Op zondag 4 januari 2004 21:20 schreef fokje het volgende:

[..]


In de eerste plaats handig _of misschien wel noodzakelijk_ iemand die TS iig de moeite waard vindt. Vriendin(nen) dus, of ouders. TS denkt misschien dat zij haar niet de moeite waard vinden omdat zij zichzelf niet de moeite waard vindt (om wat ze doet). Maar het zijn niet voor niets vriendinnen (om wie ze ís!).


Helaas kom je pas in dit soort gevallen er achter wie je ECHTE vrienden zijn. En helaas zijn dat altijd maar heel weinig.

EN het kan ook BV makkelijk zijn om met ik zeg maar wat. Met mij te spreken hier over. Ik ken haar niet. Dus ik heb geen oordeel over haar. Ze kent me niet. En de kans dat we elkaar zien is heel klein. Dat is dan makkelijker praten. Een onbekend iemand staat heel anders tegen over je dan mensen die je kennen.

Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
  zondag 4 januari 2004 @ 21:36:51 #88
44906 merino
World of Sleepers
pi_15964262
Het klinkt misschien radicaal en ik zou ook niet weten wat jou opties hierin zijn maar als ik in een vergelijkbare situatie zou staam dan zou ik ergens ver weg in een ander land een nieuw leven beginnen. Soms kan alles in de buurt ertoe lijden dat je blijft afdalen in je neerwaartse spiraal. Of je moet geestelijk enorm stabiel zijn om je leven 180 graden van richting te veranderen of je moet ergens bij punt 0 beginnen en opnieuw je route uitstippelen. Je zegt dat je geen zelfmoord pleegt omdat je mensen hebt die van je houden. Dat betekend dus dat ze je graag gelukkig en levend zien. Als dat alleen maar kan op een plek ver bij ze vandaan dan zou ik daar serieus over nadenken voordat je in een volgende slechte bui toch iets te diep snijdt...
I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
pi_15964282
quote:
Op zondag 4 januari 2004 21:29 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Helaas kom je pas in dit soort gevallen er achter wie je ECHTE vrienden zijn. En helaas zijn dat altijd maar heel weinig.


Klopt, maar daar kom je dan wel achter. En alleen dat te weten wie je vrienden echt zijn is bijzonder waardevol. Er zijn ook nog ouders in dit verhaal maar weet niet hoe die verhoudingen zijn, in de regel zijn dat ook de mensen op wie je altijd terug kan vallen.
pi_15964592
Ach, als je er zelf geen problemen mee hebt, waarom zou je dan van baan wisselen? Omdat andere mensen er een probleem van zouden unnen maken? Lekker interessant, ik begrijp het wel hoor, maar wat maken andere mensen jou nou uit. En als je dit beroep niet meer uit wilt voeren, dan moet je het niet meer doen. Niet zo moeilijk doen, gewoon kappen. Je hebt een havo diploma en geloof mij, daar kan je nog best wat mee... het staat ongeveer gelijk aan een mbo diploma wat dat betreft. Wees blij dat je een diploma hebt en doe er wat mee... ik ben nóg aan mn havo diploma bezig...
Delivered without an information leaflet
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')