voor 15euro wilk m wel hebben.. (kep action replay, kan ik daarmee ff uitspelen enzo) anders is t te moeilijk ofniet (iig geen relax spelletje)
quote:Voor welke prijs dan? En waar? Dan weet ik wat ik er voor kan vragen....
Op maandag 13 oktober 2003 17:38 schreef BrbZrk het volgende:
RE kun je overal vinden nu, in discount ook nog..
De twee spellen samen voor 30 inc. verzenden trouwens! Of eventueel ruilen voor een ander spel (dat ik tof vind en nog niet heb natuurlijk)
quote:Ok, ik verstuur hem wel voor 20 euro inclusief verzenden. Henkmanz interesse? Of iemand anders. Laat maar even weten!
Op maandag 13 oktober 2003 18:02 schreef Henkmanz het volgende:
als je in de buurt van enschede woont betaal ik je 20 euro voor RE, dan kom ik hem zelf halen.
(het Supercross spel heb ik al niet meer)
Goddelijk spel
* HomerJ stimuleert de verkoop
En ja dit is ingame
quote:
Op dinsdag 21 oktober 2003 23:14 schreef Kiff het volgende:
HomerJ; het is inderdaad een mooi spel. Maar ik snap er de ballen niet van!
quote:Ikke niettuh snappuh, kan toch. Ik loop de eerste de beste gang in en wordt vermoord door een zombie. Verder kom ik niet eens en heb eerlijk gezegd geen zin om er meer tijd in te steken. Eerst Zelda maar eens uitspelen (aan Metroid ben ik ook nog niet serieus begonnen).
Op woensdag 22 oktober 2003 10:57 schreef Forau_Diavolina het volgende:[..]
Hoe kan je daar nou niets van snappen?
Maar.... wil iemand hem overkopen, het schijnt een geweldig spel te zijn. En groot ook denk, want hij staat op 2 schijfjes.
quote:niet groot.
Op woensdag 22 oktober 2003 12:19 schreef Kiff het volgende:[..]
Ikke niettuh snappuh, kan toch. Ik loop de eerste de beste gang in en wordt vermoord door een zombie. Verder kom ik niet eens en heb eerlijk gezegd geen zin om er meer tijd in te steken. Eerst Zelda maar eens uitspelen (aan Metroid ben ik ook nog niet serieus begonnen).
Maar.... wil iemand hem overkopen, het schijnt een geweldig spel te zijn. En groot ook denk, want hij staat op 2 schijfjes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |