abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_13660909
kut kut kut
zit hier voor studie 11 weken in finland. Ben dus verliefd geworden op een meisje hier op de campus, ze gaat as woensdag (8 oktober) weg. Dan zie ik haar nooit meer.
Paar keer op bezoek geweest, maar ik heb nooit iets te zeggen, ik loop helemaal vast als ze in de buurt is.. ik ben dan niet grappig en niet leuk nou ja al die shit dus... volgens mij vind ze me wel o.k., maar ze legt zelf ook geen contact dus dat schiet niet echt op.

Dusss nog 3 dagen te gaan, wat zal ik doen?
Heeft iemand verstand van Finse meisjes, of meisjes in het algemeen die niks zeggen?

  zondag 5 oktober 2003 @ 12:22:02 #2
42963 El_Catalan
Visca Catalunya!
pi_13660972
Gewoon erop afgaan.
L'Unic Equip Catala es El Barça! L'Espanyol a la merda ! No volem fatxas ,las volem lluny!El Barça Guanyará tot aquest any!
pi_13660974
misschien heeft ze hetzelfde als jou en post ze nu hetzelfde op een fins forum . Gewoon veel (niet té veel) met haar omgaan en dicht bij haar zijn enzo. Je kan haar natuurlijk ook ff zoenen, dan weet je het helemaal cker
fotografie FTW
  zondag 5 oktober 2003 @ 12:22:32 #4
57340 dabadbass
@Whitehouse.gov
pi_13660989
nog 3 dagen te gaan en je ziet er nooit meer daarna??

Alles op alles zetten (misschien met behulp van een vriend? )
lukt het: moooooooi dan heb je nog 3 heerlijke dagen

lukt het niet: dan geneer je je nog 3 dagen als zij in de buurt komt maar heb je het iig geprobeerd

"Niets smeedt twee mensen zo aaneen als kwaadspreken over een derde"
pi_13661036
quote:
Op zondag 5 oktober 2003 12:22 schreef Matrixxx het volgende:
misschien heeft ze hetzelfde als jou en post ze nu hetzelfde op een fins forum . Gewoon veel (niet té veel) met haar omgaan en dicht bij haar zijn enzo. Je kan haar natuurlijk ook ff zoenen, dan weet je het helemaal cker
dit is niet geheel zonder riscico op lichamelijke beschadigingen

Mja als je een echte relatie zou willen denk ik dat het een moeilijk verhaal word, als het om 1 nacht draait is het het beste om snel iets te regelen, samen uit eten of zo, en als je niet durft te vragen zal je je er overheen moeten zetten gezien de tijd die je nog maar hebt. Overigens, je ziet haar nooit meer, dus je hebt echt niets te verliezen.

Wat niet is kan nog komen, of is al geweest
pi_13661117
Take that step! Ga eens eerst gezellig met haar praten over koetjes en kalfjes (volgens mij kan er genoeg info worden uitgewisseld tussen een Nederlander en een Finse) en vraag haar een keertje mee naar whatever je denkt dat ze leuk vind. En idd: je hebt he-le-maal niets te verliezen.
pi_13661130
Gewoon haar vertellen wat je voor haar voelt. Je heb immers niks te verliezen. Als ze je niet wilt zie je haar nooit meer dus wat is het probleem?

En als ze je wel wil mooi toch. Finland ligt nou ook weer niet aan de andere kant van de wereld dus wie weet waar het allemaal nog toe leidt.

pi_13661136
nou ja niets te verliezen...
volgend jaar ga wilde ik hier 20 weken stage gaan lopen op dezelfde school...
dus het wordt een combinatie van niets te verliezen, niet te vaak in d'r buurt zijn, vanavond met wat vrienden langskomen en haar proberen te laten vertrekken met een toch wel goede indruk van mij, mocht ik haar volgend jaar nog eens zien
pi_13661146
Echt een nothing 2 lose scenario . Stap er gewoon op af en vertel het er. Who cares als je afgaat, je zult haar daarna nooit meer zien. Als je het er echt niet durft te vertellen, schrijf het dan op een briefje ofzo en doe dat bij haar in de bus
Jupiler is goed
pi_13661213
quote:
Op zondag 5 oktober 2003 12:30 schreef Aurelium het volgende:
Echt een nothing 2 lose scenario . Stap er gewoon op af en vertel het er. Who cares als je afgaat, je zult haar daarna nooit meer zien. Als je het er echt niet durft te vertellen, schrijf het dan op een briefje ofzo en doe dat bij haar in de bus
al de 4e of 5e stoere poster die er gewoon meteen op af zou gaan, ik ben benieuwd hoe het met jullie zou gaan als jullie in deze situatie zaten
pi_13661531
quote:
Op zondag 5 oktober 2003 12:33 schreef Roepert het volgende:

[..]

al de 4e of 5e stoere poster die er gewoon meteen op af zou gaan, ik ben benieuwd hoe het met jullie zou gaan als jullie in deze situatie zaten


ik zou niets doen maar ik weet wel donders goed wat ik zou moeten doen
Wat niet is kan nog komen, of is al geweest
pi_13662681
Als je het simpel beredeneert dan MOET je eigenlijk wel actie ondernemen. Je moet gewoon in de redenatie geloven.

Als je niks doet dan zul je lange tijd gaan balen, je bent verliefd en je ziet haar nooit meer. Je zult je afvragen hoe het had kunnen zijn. Als je echter wel wat doet dan kan het goed aflopen (oh yeaaaah ) of het wordt niks en in dat geval weet je dat het er niet in zat en ben je snel van je verliefdheid af.

Deze spreuk is goud waard: "Je krijgt uiteindelijk meer spijt van de dingen die je niet hebt gedaan dan van de dingen die je wel hebt gedaan."

pi_13663015
oke mensen, bedankt

Ik heb zojuist bij haar vriendinnen een berichtje achtergelaten dat ze langs moet komen als ze iets met me wil doen. (ik kon haar nog steeds niet direct vragen, maar dit is een goed compromis)

Hoewel haar vriendinnen er een groot voorstander van waren dat ik het zelf zou vragen gingen ze toch akkoord

Haar vriendinnen zijn er al langere tijd van overtuigd dat ik een goede kans maak, en ik ga er maar van uit dat haar vriendinnen dat niet zomaar denken...

Dusssss vanavond wordt de avond, jullie gaven me het laatste nodige duwtje, mijn dank is groot

pi_13668843
damn...
en het antwoord is.....

"I have to do my homework"

ik houd het dus maar op een NEE...

morgen nog een keertje proberen en dan kap ik er mee.

  zondag 5 oktober 2003 @ 17:50:23 #15
55709 Stereotomy
Mens sana in corpore sano
pi_13668888
Vrouwen houden niet van halfslachtig gedoe, dus als er ooit interesse van haar kant was, dan is dat nu allemaal weer tenietgedaan.

Jammer maar helaas, volgende keer eerder de stoute schoenen aantrekken!

Confidence through competence
pi_13668966
quote:
Op zondag 5 oktober 2003 17:48 schreef rongvk het volgende:
"I have to do my homework"

Forget it dude

Gerrit Zalm: "Ik woon in Scheveningen en mijn chauffeur in Voorburg. Daarom duurde het even."
pi_13669723
quote:
Op zondag 5 oktober 2003 17:50 schreef Stereotomy het volgende:
Vrouwen houden niet van halfslachtig gedoe, dus als er ooit interesse van haar kant was, dan is dat nu allemaal weer tenietgedaan.

Jammer maar helaas, volgende keer eerder de stoute schoenen aantrekken!


ach ja.. het ben meestal wel ok met meiden, maar als ik verliefd ben dan is het geen kwestie van hoe gaat het gaat, maar eerder hoe weinig ik het verkloot haha.

Nou ja in ieder geval valt het wel mee qua gebroken hart gevoel en zo.. nog 6 weken in finland, en d'r loopt vast nog wel een leukere rond

pi_13669764
Nogmaals bedankt iedereen en ik denk dat we dit topic wel kunnen sluiten... kan dat trouwens?

*tja, als noob weet ik daar niet zo veel vanaf*

  zondag 5 oktober 2003 @ 18:35:15 #19
51804 Roa
Pizza Taco!
pi_13669955
Een les die je hier weer uit kan leren:

LUISTER NAAR HAAR VRIENDINNEN

Ik lul hier slap uit m'n nek omdat m'n telefoonrekening anders zo hoog wordt.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')