Wanneer de nood het hoogst is wordt het vurige verlangen in je maag naar de goudgele vloeistof, helaas niet bekend onder de naam frietvet maar onder de naam pils (ook wel bier genoemd) aangewakkerd. De kraag lonkt naar je en het glas lijkt meer dan ooit te glimmen. De eerste teug gaat ad fundum richting maag, de alcohol wordt in het bloed opgenomen. Wat zal dit receptuur met de persoon in kwestie doen?
De blonde jongen hing aan de toog, ook wel bar genoemd, met voor zich een amsterdammertje gevuld met het tapvocht. Vriendelijk met wijze raad in zijn achterhoofd had hij geweigerd maar het glas was al volgetapt dus weigering zat er niet in voor deze jonge kerel. Toch maar een slokof drie, daarna doen we het wel rustig aan. We moeten immers nog naar huis. Nou ja, de Twee brachten hem toch naar het station, dus t zou wel goed komen. Na wat gekwetter, want pils doet meer met je stembanden dan enig idols-zanglerares voor elkaar krijgt, werd het tijd om de zwaarmoedige benen op de grond te zetten en de kont van de kruk te hijsen. Woei, daar was bijna de ontmoeting met hetgeen vloer wordt genoemd, en aangezien daar allerlei stukjes bierviltjes lagen, was een confrontatie niet de ultieme afsluiter van de avond. Nog ff de broek rechttrekken en een urinelozing plegen in de wc, en dan werd het tijd om af te druipen richting station. Van de tram weinig gemerkt, maar ja, soms wordt je even verdoofd en dan merk je vrij weinig van het feit wat er om je heen gebeurt
Op het station afscheid nemen van de Twee (huh, wat doen mijn armen om zijn nek) kwam zwaar aan, het was immers gezellig en die klotetrein is gewoon niet leuk! Hij keek door het kleine bevuilde raampje naar buiten en zag in het raam meer spiegelbeeld dan landschap (hmzz, ik moet me hoognodig scheren!). het meisje aan de overkant deerde hem vrij weinig, immers, het was sletteavond geweest en deze paste rooskleurig in het notoire toonbeeld dat zich bevond op het leidsche plein. Wat minder tiet en wat meer schoonheid had beter gestaan!
Station! Uitstappen, fiets zoeken en op naar eindbestemming: bed. Dat een bed van mos onderwijl ook een goede oplossing was, had ie wel door. Terwijl hij gestaag doortrapte richting huis, kwam hij in een donker bos. Na uitgeweken te hebben voor denkbeeldige stoeten eenden en olifanten, botste hij tegen een ANWB-paddenstoel. Terwijl hij zijn blauwe ballen uit het stuur haalde zag hij op de paddenstoel staan dat hij nog een aantal km te gaan had. Hup, op de fiets, doorfietsen
Een paar meter verder was een confrontatie met een een dennenboom een feit. Hmzz zou het toch dat laatste glas geweest zijn of is het wat anders? De denneboom kon niets anders vertellen dan ik heb je nu je koppijn gegeven, keer huiswaards. Een paar meter strompelen en wat zeulen met de fiets brachten hem op het idee, om toch maar verder te fietsen, lopen schoot niet op en het kotsgevoel kwam op! Doorfietsen, dan kan je thuis veilig in de wc je mac donalds voedsel kwijt, das altijd nog beter dan in dit bos of in een bus!
Ook dat nog, lekke band! Waar heb ik doorheen gereden? Enige studie wees uit dat de shortcut door een bramenstruikbosje niet de ultieme weergave was van shortcut. Dan maar lopen.
Het wordt licht, en een afgetakeld persoon, met kotsplekken op zijn broek, wallen onder de ogen, een wrak van een fiets in zijn klauwen en een ochtendhumeur ter grootte van bush onozelheid komen aan bij een voordeur. De buurvrouw doet open en stuurt hem gedwee door naar het volgende huis.
***disclaimer: dit verhaal is bijna waargebeurd, en toch ook weer niet ***
***disclaimer2: het blonde jongetje heeft het goedgekeurd . ***
quote:de meet is al legendarisch!
Op dinsdag 26 augustus 2003 11:34 schreef Tizmo het volgende:
Die meet wordt nog eens legendarisch.
quote:nee, tis de moeite waard
Op dinsdag 26 augustus 2003 11:42 schreef Jarno het volgende:
Samenvatting?
quote:Het was een leuke meet.
Op dinsdag 26 augustus 2003 11:42 schreef Jarno het volgende:
Samenvatting?
quote:*skip*
Op dinsdag 26 augustus 2003 11:34 schreef Jerruh het volgende:
(waarschuwing: deze post omvat meer dan 10 regels)
quote:Dat zeker
Op dinsdag 26 augustus 2003 11:43 schreef HeatWave het volgende:[..]
nee, tis de moeite waard
!
quote:Pfff. Zo'n meeting heb ik ieder weekend. Alleen.
Op dinsdag 26 augustus 2003 11:44 schreef Jarno het volgende:
Er is gezopen en gekotst ofzo? As usual, dus?
quote:Het was de beste meet ooit en als je deze gemist hebt hoor je er niet meer bij...
Op dinsdag 26 augustus 2003 11:44 schreef Jarno het volgende:
Er is gezopen en gekotst ofzo? As usual, dus?
quote:je neemt gewoon al geen vrouwen meer naar huis in verband met dit soort fataliteiten! amai Leeghwater!
Op dinsdag 26 augustus 2003 11:45 schreef U-lerZzZ het volgende:[..]
Pfff. Zo'n meeting heb ik ieder weekend. Alleen.
[Dit bericht is gewijzigd door Jerruh op 26-08-2003 11:50]
quote:Alweer!?
Op dinsdag 26 augustus 2003 11:45 schreef Kreator het volgende:[..]
Het was de beste meet ooit en als je deze gemist hebt hoor je er niet meer bij...
quote:Heeftie ze gekocht?
Op dinsdag 26 augustus 2003 11:47 schreef Anosmie het volgende:
Tiz! Onze toekomstige kinderen! Wat doe je...
Het gaat zo.
Je loopt naar een terras waar zo'n kansloos figuur als Heatwave voor een halve euro zit te krijten op straat.
Je gooi 50 eurocent naar dat mannetje en koopt zijn leven voor dat geld.
Dan leg je zijn leven op de grond en begint er keihard op te stampen!!!!
hehehe. Gozer helemaal flippen natuurlijk (mijn leven wat doe je?)
jij zo van ja heb hem toch gekocht he! hehehehe
quote:dus daar zaten jullie zow intiem over te praten: je wordt draagmoeder!
Op dinsdag 26 augustus 2003 11:47 schreef Anosmie het volgende:
Tiz! Onze toekomstige kinderen! Wat doe je...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |