"From A window." uit 1964........
Maarrrrr.... hebben zij dit nummer ooit geschreven, laat staan gespeeld? Is het niet 'gewoon' van Billy J. Kramer?
Wie kan mij hierover uitsluitsel geven?
quote:Como? Wat is the Black Box? Of stel ik nu een heeeeele domme vraag?
Op woensdag 13 augustus 2003 22:09 schreef Remi het volgende:
Hij staat iig niet op de Black Box.
quote:http://www.rarebeatles.com/sheetmu/smfrom.htm
From A Window
Words and Music by JOHN LENNON and PAUL McCARTNEY
"Recorded by The Beatles on Capitol Records"This rare piece of "Beatles" sheet music, an error by Maclen Music (the publisher), turned up at a California music store in the late 1980's. In all, 5 copies were found, and so far no others have ever turned up, making this the rarest of all Beatles sheet music issues. This sheet music title was originally issued in 1964 correctly listing Billy J. Kramer as the recording artist, and with his photo (scan coming soon). When Maclen Music started re-issuing sheet music in 1968, they somehow inadvertantly printed From A Window listing it as "Recorded by the Beatles on Capitol Records" and putting the Beatles drawing on the cover. (more information coming soon...)
Het nummer is weggegeven door Lennon/McCartney,
12. From A Window (Billy J. Kramer/Dakotas) (07/17/64)
Produced by George Martin (McCartney was present at time of
recording, though he is given no credit in the production.)
quote:Nee, dat klopt. Maar weet je misschien of zij het nummer ooit gespeeld en/of opgenomen hebben? Het zal wel niet, denk ik. Maar je weet het niet, he.....
Op woensdag 13 augustus 2003 22:12 schreef Zander het volgende:[..]
http://www.rarebeatles.com/sheetmu/smfrom.htm
Hmm, als je een origineel hebt, dan zou het nog best wel eens geld waard kunnen zijn ook. Maar goed, het is dus idd geen Beatles-compostie.
Waar is Jane als je haar nodig hebt?
quote:
Op woensdag 13 augustus 2003 22:12 schreef Drakkon het volgende:[..]
Como? Wat is the Black Box? Of stel ik nu een heeeeele domme vraag?
Als ik weer thuis ben van vakantie zal ik wat meer research doen.
quote:Ik heb hem zelf..............
Op woensdag 13 augustus 2003 22:38 schreef Remi het volgende:[..]
Drakkon..... ?
quote:
Op woensdag 13 augustus 2003 22:20 schreef Drakkon het volgende:
Waar is Jane als je haar nodig hebt?
Ik ken het niet in een Beatlesuitvoering en ik heb ook nog nooit gehoord/gelezen dat die er zou zijn. Net ook nog even gekeken in 'The Complete Beatles Recording Sessions' van Mark Lewisohn (wat een geweldig boek is het toch! ) en daar staat ook niets in over een opname van dit nummer. Tenzij er nog ergens een demo rondslingert met één of andere homerecording, kun je er dus vanuit gaan dat er geen opname door (één of meer leden van) de Beatles bestaat.
Het nummer is wel geschreven door Lennon & McCartney, zoals ze destijds wel meer nummers weggaven, vooral aan de artiesten die in hun kielzog vanuit Liverpool de 'wereld' veroverden. Het was inderdaad een hit voor Billy J. Kramer & the Dakota's in juli 1964 (hoogste positie nr. 10 in de Britse top 40)
Het staat onder andere op dit album: Lost Songs: Songs the Beatles Wrote But Never Recorded
Ik zie nu dat daar bij uitvoerende artiest 'Beatles' staat. Klopt dus niet. Maar het is wel zo dat er bijvoorbeeld van 'Bad To Me' (ook een hit voor Billy J. Kramer) een Beatlesversie bestaat.
[Dit bericht is gewijzigd door Jane op 13-08-2003 22:45]
quote:Kewl, ik ook.
Op woensdag 13 augustus 2003 22:41 schreef Drakkon het volgende:[..]
Ik heb hem zelf..............
quote:
Op woensdag 13 augustus 2003 22:42 schreef Jane het volgende:[..]
Ik ken het niet in een Beatlesuitvoering en ik heb ook nog nooit gehoord/gelezen dat die er zou zijn. Net ook nog even gekeken in 'The Complete Beatles Recording Sessions' van Mark Lewisohn (wat een geweldig boek is het toch!
) en daar staat ook niets in over een opname van dit nummer. Tenzij er nog ergens een demo rondslingert met één of andere homerecording, kun je er dus vanuit gaan dat er geen opname door (één of meer leden van) de Beatles bestaat.
Het nummer is wel geschreven door Lennon & McCartney, zoals ze destijds wel meer nummers weggaven, vooral aan de artiesten die in hun kielzog vanuit Liverpool de 'wereld' veroverden. Het was inderdaad een hit voor Billy J. Kramer & the Dakota's in juli 1964 (hoogste positie nr. 10 in de Britse top 40)
Het staat onder andere op dit album: Lost Songs: Songs the Beatles Wrote But Never Recorded
Ik zie nu dat daar bij uitvoerende artiest 'Beatles' staat. Klopt dus niet.Maar het is wel zo dat er bijvoorbeeld van 'Bad To Me' (ook een hit voor Billy J. Kramer) een Beatlesversie bestaat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |