Heb geen digicam bij de hand, maar de printer werkt prima. Heb zelf voor de Epson helpdesk gewerkt. Er zit een papiersnijder bij, en een rollenhouder. Drivers voor XP staan op het web.
De cartridges die er nu inzitten worden vergezeld van een hele reeks extra cartridges.
5 zwarte volle cartridges
4 Cyan cartridges
2 licht magenta cartridges
1 licht cyan cartridge.
Eventueel nog 8 halfvolle cartridges erbij. ( zwart, licht cyan, cyan, licht magenta )
Een rolletje Premium Glossy Photo paper van 10cm bij 8 meter.
En nog een bulk origineel epson fotopapier, waaronder Matte Paper, Semi-Gloss photo paper, Photo Paper.
Printer heeft nooit anders dan originele verbruiksmaterialen gehad. Ongeveer 1.5 jaar oud, ruim 100 brieven op geprint en ongeveer 80 full size A4 foto's + wat 10 bij 15 materiaal.
Printer kostte 600 euro, (inmiddels 439) zit voor 240 euro aan ongebruikte cartridges bij en voor 60 euro ongerept origineel Epson papier.
Bieden vanaf 225 euro.
Dit is geen huis tuin & keuken printertje, mijn advies daarom is om hem daarvoor uiteraard dan ook niet aan te schaffen!
quote:*checkt profiel verkoper : Heerlen
Op donderdag 31 juli 2003 01:04 schreef Hakkert het volgende:
Waar moet dit alles vandaan komen?
quote:
Op donderdag 31 juli 2003 01:16 schreef Hakkert het volgende:
verrek stijl overheen gelezen
quote:Ja ? Een printer, zonder de verbruiksmaterialen die hem juist zo duur maken. Of begrijp ik je post verkeerd?
Op vrijdag 15 augustus 2003 13:22 schreef TheBoogieMan het volgende:
hmm
kijk eens bij Tweakers pricewatch
http://www.tweakers.net/pricewatch/29422
quote:Nee helaas, dat zit er niet op. Maar wel vele extra's zoals je ziet. En de "standalone" zijn pas echt fijn als ze klein zijn zodat je hem mee kan nemen en overal een 10x15 kan afdrukken. Maar een bureauprinter heeft als standalone geen extra waarde. Plus dat de pc het rekenwerk verricht waardoor de printer sneller kan afdrukken.
Op dinsdag 19 augustus 2003 23:18 schreef SunChaser het volgende:
Is het een stand-alone met ruimte voor een memorystick en een display?
Wat veel mensen niet weten is dat als een printer van memorycards direct afdrukt dat deze dan niet op de hoogste kwaliteit afdrukt. Omdat de printer te weinig rekenkracht daarvoor heeft.
Deze printer print trouwens randloos A4 .
quote:klopt 100%
Op dinsdag 19 augustus 2003 23:54 schreef SunChaser het volgende:
Als het goed is ondersteunt deze printer PIM.
quote:Heb je interesse ?
Op dinsdag 19 augustus 2003 23:58 schreef SunChaser het volgende:
En een aantal camera's van bekende merken hebben ook PIM op de digicam, dus dat is wel een meerwaarde idd.
quote:Nee, maar ik denk even met je mee. Ik heb dingen geschreven voor Epson, dus weet er wel een beetje vanaf. Deze printers komen namelijk erg goed uit onafhankelijke tests.
Op woensdag 20 augustus 2003 00:00 schreef D-Devil het volgende:[..]
Heb je interesse ?
Ik print zelf nooit, heb hier al 4 jaar een EPSOn Stylus color 300 ongebruikt staan.
[edit]
Hmmm, ik zie dat mn post nogal wat onduidelijk is... Van wat ik begrijp werkt deze printer met verschillende cartridges voor de verschillende kleuren (dit zouden dan die magenta, licht magenta en cyan zijn?) en aangezien de verdeling 4-2-1 is... als die ene op is zou ik weer nieuwe moeten kopen maar dus wil ik graag een inschatting hebben van hoelang je met een bepaalde kleurencartridge kan doen...
Pfffff.... hoe dan ook, even zien wat er mogelijk si voor me. Ik kom er nog op terug Ik ga even kijken hoe ik met mn geld zit
[/edit]
quote:Holy shit, ik zie nu pas een reaktie. Maar hij is nog steeds tekoop. Ik kan werkelijk geen indicatie geven, zo'n getal hangt af van het soort papier, en neem je de hoogste van de hoogste instellingen ( wat geen nut heeft in de meeste gevallen ) je krijgt er sowieso een hele berg cartridges bij de eerste tijd ben je er wel zoet mee.
Op dinsdag 2 september 2003 10:40 schreef DGR het volgende:Pfffff.... hoe dan ook, even zien wat er mogelijk si voor me. Ik kom er nog op terug
Ik ga even kijken hoe ik met mn geld zit
![]()
[/edit]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |