abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 15 juni 2003 @ 15:36:20 #1
54409 anti-virus
Morgen gratis bier!
pi_11123727
Nummer 13 alweer het gaat snel

Hier gaan we weer verder met GTA Vice city THELASTRIDE. Eindelijk dus voor idereen nu ook op de PC ! Voor de officiele website zie hier.

Als je een mooie map wil zien voor 100% completion e.d. dan moet je op deze website zijn.

Wil je weten hoe een auto er uitziet en waar je ze meestal kunt vinden kijk dan eerst hier, en dan kijk je hier. (zonder foto's maar met lokaties.)

Pole Position

Voor de mensen met de vraag over de Pole Position club. De Pole Position club is gemakkelijk om te saven, en het is easy money, je hoeft er geen missies voor te doen. Je loop naar binnen en vervolgens achterdoor links ga je bij de stripper zitten. Laat hier +/- 400 dollar van je budget verdwijnen. Nu kun je elke dag geld ophalen.

Cherry Poppers

Voor cherry poppers moet je 50 bestellingen (achter elkaar!) met "ijs" ( drugs ) leveren.
Dit doe je door te rijden met de ijswagen en vervolgens op de hoek van een straat te stoppen.
Nu toeter je een keertje door op je shift te drukken.
Je zult dan opeens een muziekje van de wagen horen aangaan.

Nu maak je delivery's na 4 of 5 stuks komt de politie.
Stop dan en ga rijden tot de ster weg is !! Stap niet uit, val niet om of je kan opnieuw beginnen.

Pizza Boy

Dichtbij het shopping mall & malibu club is een pizzakeet, doe 50 delivery's met de scooter en ontvagn daarvoor centen en 50 extra healthpoints !

Sunshine Auto Showroom

Koop deze zodra je geld hebt, achterom onderin ligt namelijk een spuiterij.
Daarnaast nog 4 garage boxen voor ongeveer 8 auto's.
Auto's erin plaatsen en vervolgens boven saven. Et voila.

Dan is er nog een delivery list.
Je moet dan 6 auto's afgeven. De 2e lijst is verreweg het moeilijkste.
Je krijgt per auto 500 dollar en per lijst 20.000 dollar.

En voor elke complete lijst krijg je meer Revenue per dag en kan je meer ophalen.
Je krijgt ook andere auto's in de showroom. Waaronder een bigfoot. En een hele snelle stock car ! .

Straatraces
Naast de delivery lijst hangt een lijst met straatraces. Voltooi eerst de delivery's voor de stock car.
Daarna kan je de straatraces selecteren. En entreegeld betalen en HEEEEL VEEEEL geld verdienen ! Tip

Naarmate je verder komt vaker saven
De 1e missie bij elke nieuwe Estate wat je koopt, zoals de Malibu. Worden ze een stuk lastiger.

Malibu

Voor het geld bij de malibu moet je binnen naast de bar 3 missies voltooien.
De 3e is een race, deze is heel erg moelijk !! Kewstie van geluk hebben dat die gast zich klemrijdt.
Kapotschieten werkt niet !!

Filmpje maken

Ook een filmpje maken is niet zo moeilijk. Het enige wat je als extra eigenlijk nodig hebt is het programma Fraps. Tijdens het spelen zet je dit programma aan en erna kan je een leuk stukje uitknippen en uploaden. Met de Fraps FAQ kan je er zelf wel uitkomen hoe alles moet, hoop ik.
Even een DivX compressie er overheen doen is trouwens ook wel zo aardig, hiermee kan je ook mensen met een mindere verbinding mee laten genieten.

Een handig programma om filmpjes te bewerken en te comprimeren is Virtual Dub. Hiermee kan je stukjes uitknippen en opslaan als vrijwel elk gewenst bestand met een heleboel compressie mogelijkheden.
met dank aan knoekie

Replays opslaan

In plaats van het maken van een filmpje is het ook mogelijk om de replays op te slaan. Om een replay te bekijken in het spel druk je op f1, het opslaan gebeurt met f2 en het bekijken met f3. De replay wordt opgeslagen in de "Gta Vice City User Files" oid directory onder mijn documenten. Deze replay kan je gezipt op het internet zetten; om hem te bekijken kan hij in dezelfde map als waar hij instond, worden uitgepakt.
Een voordeel hiervan is dat de bestandsgrootte redelijk klein blijft voor 30 seconden beeld (zo'n 800k, niet ingepakt), in plaats van de 4 MB of meer.
met dank aan knoekie


chaos missie

  • 1. Zorg dat je armor en health vol zitten.
  • 2. Zorg dat je een shotgun bij hebt, en nog wat ander wapentuig.
  • 3. Ga buiten staan en krijg 3 politiesterren, zo snel mogelijk.
  • 4. Als chopper komt op dakje gaan staan (waar ook ergens je Skumole Shack te vinden is).
  • 5. Op chopper gaan schieten met je shotgun, en je balkje raakt in mum van tijd vol.
  • 6. Als balkje nog niet vol is en chopper stort al neer, weer naar beneden gaan en her en daar wat politie-tuig neerschieten.
  • Het stadion

    na 20.00 gaan de bovenste deuren van stadion open, kan je motortrial baan doen, destruction derby race (12 rondes) en nog iets met derby auto's waarmee je door checkpoints moet, als je dat gedaan hebt staan 2 derby auto's naast het stadion

    100%

    100% completion krijgen... alle missies doen, alle side missies doen, alle rampages, alle assets, alle huizen gekocht(15) inclusief die bum shack boven op een gebouw, alle unique jumps halen EN alle hidden packages.Je moet ook alle winkels(15) even overvallen en géén cheats gebruiken.

    hidden packages

    Bij 10: Body armor
    Bij 20: Chainsaw
    bij 30: Revolver
    Bij 40: Flame trower
    Bij 50: Sniper
    Bij 60: Minigun
    Bij 70: Rocket launcher
    Bij 80: Sea Sparrow. (bij het huis van Daiz (jouw)
    Bij 90: Tank (op de army base)
    Bij 100 apche in de army bast (ook als je de story mode hebt uitgespeeld dus na de aftiteling)

    hiermee kun je het licht van de rampages + hidden packages veranderen!
    Klik hier om te downloaden!

    winkels overvallen

    loop naar binne richt een geweer op het desbetreffende slachtoffer achter de kassa, hoe langer je dit volhoudt hoe meer poen en politie je achter je aan krijgt.

    skins veranderen

    Om het helemaal makkelijk te maken:

    Zo kun je nieuwe auto's in Gta Vice City stoppen (vervangen):

    Zorg wel dat je backups hebt gemaakt van je /models en /data folder!

    Je moet een programmaatje hebben waarmee je de textures van de auto's in Vice City kan openen, dit kan bijvoorbeeld met IMG ed 0.2 Deze is van GTA3.NET te downloaden. Als je dat programmaatje eenmaal hebt, kun je auto's gaan downloaden. Als je een auto hebt gedownload, bijvoorbeeld een auto die de manana vervangt, kun je IMG ed 0.2 openen.

    Dan kun je met IMG ed 0.2 het bestand GTA3.IMG in de map "models" van je Vice map openen. (zorg wel dat GTA3.IMG en GTA3.DIR niet meer op Read-Only staan!!

    Dan zoek je naar de volgende bestanden:

  • manana.dff
  • manana.txd
  • Deze selecteer je en verwijder je. (als je een andere auto wil vervangen, bijvoorbeeld de idaho, dan verwijder je idaho.dff en idaho.txd )

    In het zipje van je gedownloade auto zitten ook twee bestanden met de extensie .dff en .txd. Deze hernoem je eventueel naar de naam v/d auto die je wil vervangen (bijvoorbeeld idaho.dff etc.)

    Deze extract je ergens op je hardeschijf (op je desktop bijvoorbeeld). Daarna kun je in IMG ed kiezen voor Action / Add... en voeg je de twee bestanden toe. Dan sluit je het programma en kun je Vice city opstarten. Dan zoek je naar de auto die je zojuist vervangen hebt en voíla!

    De handling v/d auto is nu nog niet veranderd, maar dat kan wel, bij sommige gedownloade auto's zit ook een handling.cfg en een default.cfg en default.ide; die moet je dan ook vervangen om een andere handling te krijgen.

    car editor

    voor een goede car editor moet je hier wezen je moet zelf ff uitzoeken hoe die werkt, ik zou ff een backup maken.

    trainer

    en de trainer http://trainer.gta-vice.com/
    (ultimate trainer)

    apache

    a) Je hebt alle hidden packages

  • Hij staat bij Fort Baxter
  • b) Je hebt de storyline uitgespeeld

  • Hij staat bij Fort Baxter
  • c) Je hebt a) en b)

  • Hij staat bij Fort Baxter EN op een helipad in Ocean Beach
  • Vliegtuigen en helikopters kunnen je nek breken. Doe rustig aan en gebruik je numerieke 6 & 9.
    Dildo dodo is by the way very easy !

    als je de trainer of cheats gebruikt kun je dus geen 100% meer halen (ik heb daar lekker schijt aan )

    Voulez-vous faire du chill avec moi?
      zondag 15 juni 2003 @ 15:38:51 #2
    38849 Notorious_Roy
    Doomed since 1889
    pi_11123777
    Deze open doen dan?
    The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
    Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
    Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
      zondag 15 juni 2003 @ 15:40:22 #3
    17283 Cheiron
    Ho ho ho...
    pi_11123811
    quote:
    Op zondag 15 juni 2003 15:38 schreef Notorious_Roy het volgende:
    Deze open doen dan?
    Lijkt me een goed idee

    Over die copland missie, is dat de missie in het winkelcentrum met de ruiten?

    Too lazy to be an evil genius..
    PSN ID: Cheironnl
    pi_11123820
    De eerste Multiplayer mod voor Vice City is ook al te downloaden!

    ik heb hem net getest met mijn broer, maar het stelt nog niet veel voor.

    Je kunt alleen met zijn 2-en rondlopen.
    Er zijn geen andere auto's, maar het begin is er!

    nu maar hopen dat er snel een goed werkende mod online komt

    pi_11123827
    ik zit nu bij de 1e missie van Diaz, maar wanneer gaat het hele eiland open?
      zondag 15 juni 2003 @ 15:42:58 #6
    54409 anti-virus
    Morgen gratis bier!
    pi_11123870
    quote:
    Op zondag 15 juni 2003 15:38 schreef Notorious_Roy het volgende:
    Deze open doen dan?
    sorry komt doot de wamte had het dit keer wel netjes in het feedback gezet
    Voulez-vous faire du chill avec moi?
      zondag 15 juni 2003 @ 15:43:21 #7
    54409 anti-virus
    Morgen gratis bier!
    pi_11123880
    quote:
    Op zondag 15 juni 2003 15:41 schreef Snok het volgende:
    ik zit nu bij de 1e missie van Diaz, maar wanneer gaat het hele eiland open?
    2e misie diaz ofzo
    Voulez-vous faire du chill avec moi?
      zondag 15 juni 2003 @ 15:44:02 #8
    54409 anti-virus
    Morgen gratis bier!
    pi_11123891
    quote:
    Op zondag 15 juni 2003 15:40 schreef _Administr8or_ het volgende:
    De eerste Multiplayer mod voor Vice City is ook al te downloaden!

    ik heb hem net getest met mijn broer, maar het stelt nog niet veel voor.

    Je kunt alleen met zijn 2-en rondlopen.
    Er zijn geen andere auto's, maar het begin is er!

    nu maar hopen dat er snel een goed werkende mod online komt


    link link link
    Voulez-vous faire du chill avec moi?
    pi_11123892
    Als de storm weg is
      zondag 15 juni 2003 @ 15:44:38 #10
    23428 _Michiel_
    Ik ben Tuinstoel fan .o/
    pi_11123904
    Kan iemand uitleggen hoe je die pizza's kunt afgeven?

    Ik heb echt alles geprobeerd, alle toetscombinatie's, stil gaan staan, afstappen, etc etc...
    In het vorige topic wordt gesuggereerd dat het moet "Net als een driveby.", maar hoe is dat dan??

    [Dit bericht is gewijzigd door _Michiel_ op 15-06-2003 15:47]

    Mijn IP-adres is 78.249.196.213. Bij misbruik van dit forum kun je mijn provider op de hoogte stellen.
    In geval van illegale praktijken verleen ik volledige medewerking aan justitie.
    pi_11123914
    quote:
    Op zondag 15 juni 2003 15:40 schreef Cheiron het volgende:

    [..]


    Over die copland missie, is dat de missie in het winkelcentrum met de ruiten?


    Die ruiten is een andere missie.
      zondag 15 juni 2003 @ 15:45:35 #12
    54409 anti-virus
    Morgen gratis bier!
    pi_11123922
    quote:
    Op zondag 15 juni 2003 15:44 schreef _Michiel_ het volgende:
    Kan iemand uitleggen hoe je die pizza's kunt afgeven?

    Ik heb echt alles geprobeerd, alle toetscombinatie's, stil gaan staan, afstappen, etc etc...


    ja ik ook snap der niks van
    Voulez-vous faire du chill avec moi?
      zondag 15 juni 2003 @ 15:45:36 #13
    45457 NightH4wk
    Semper Fi!
    pi_11123924
    quote:
    Op zondag 15 juni 2003 15:44 schreef _Michiel_ het volgende:
    Kan iemand uitleggen hoe je die pizza's kunt afgeven?

    Ik heb echt alles geprobeerd, alle toetscombinatie's, stil gaan staan, afstappen, etc etc...


    Naar rechts kijken, en gooien.
    pi_11123929
    quote:
    Op zondag 15 juni 2003 15:44 schreef _Michiel_ het volgende:
    Kan iemand uitleggen hoe je die pizza's kunt afgeven?

    Ik heb echt alles geprobeerd, alle toetscombinatie's, stil gaan staan, afstappen, etc etc...


    Gewoon een drive-by doen, en dan op "vuur" klikken. dan gooit ie met pizza's.
      zondag 15 juni 2003 @ 15:45:59 #15
    54409 anti-virus
    Morgen gratis bier!
    pi_11123932
    quote:
    Op zondag 15 juni 2003 15:45 schreef NightH4wk het volgende:

    [..]

    Naar rechts kijken, en gooien.


    hoe gooi je met lmb ja dus
    Voulez-vous faire du chill avec moi?
      zondag 15 juni 2003 @ 15:46:18 #16
    45457 NightH4wk
    Semper Fi!
    pi_11123943
    quote:
    Op zondag 15 juni 2003 15:45 schreef anti-virus het volgende:

    [..]

    hoe gooi je met lmb


    Fire-button.
    pi_11123962
    quote:
    Op zondag 15 juni 2003 15:44 schreef anti-virus het volgende:

    [..]

    link link link


    de uitleg
    http://mx-host.de/vcmods/gta3t/wbboard/thread.php?threadid=50&boardid=2&styleid=1&sid

    download
    http://gta3.gamigo.de/dlfile.php?id=4245

      zondag 15 juni 2003 @ 15:57:38 #18
    54409 anti-virus
    Morgen gratis bier!
    pi_11124182
    Ben bezig met een vice city site hoe vinden jullie hem worden.
    Let ff nie op die kl*re lycos reclame gewoon wegklikken.

    men vice city site/

    is nog alleen de layout

    [Dit bericht is gewijzigd door anti-virus op 15-06-2003 16:00]

    Voulez-vous faire du chill avec moi?
      zondag 15 juni 2003 @ 15:59:34 #19
    45457 NightH4wk
    Semper Fi!
    pi_11124218
    quote:
    Op zondag 15 juni 2003 15:57 schreef anti-virus het volgende:
    Ben bezig met een vice city site hoe vinden jullie hem worden.
    Let ff nie op die kl*re lycos reclame gewoon wegklikken.
    men vice city site/
    code:
    <meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0">
      zondag 15 juni 2003 @ 16:01:20 #20
    54409 anti-virus
    Morgen gratis bier!
    pi_11124258
    quote:
    Op zondag 15 juni 2003 15:59 schreef NightH4wk het volgende:

    [..]

    code:
    <meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0">

    wat denk je dat ik zelf als die html ga typen
    Voulez-vous faire du chill avec moi?
      zondag 15 juni 2003 @ 16:05:43 #21
    45457 NightH4wk
    Semper Fi!
    pi_11124353
    quote:
    Op zondag 15 juni 2003 16:01 schreef anti-virus het volgende:

    [..]

    wat denk je dat ik zelf als die html ga typen


    Tis wel relaxed toch als je er een admin panel omheen bouwd, kan je bijna alles van de site daarmee editen.
      zondag 15 juni 2003 @ 16:07:29 #22
    54409 anti-virus
    Morgen gratis bier!
    pi_11124387
    quote:
    Op zondag 15 juni 2003 16:05 schreef NightH4wk het volgende:

    [..]

    Tis wel relaxed toch als je er een admin panel omheen bouwd, kan je bijna alles van de site daarmee editen.


    sorry ben echt noob in html het gaat erom hoe het eruit ziet nu ff.
    Voulez-vous faire du chill avec moi?
    pi_11125124
    Vraagje: ik heb net de Love Fist missie gedaan waar je die gasten moet rondrijden in een wagen met een bom (hilarische scène! ) maar nu heb ik volgens mij geen missies meer

    Ik heb alleen asset-missies over, maar ook een grote "V" bij mijn villa van Lance Vance. Is dit ook nog een missie, want ik kan de spot namelijk niet vinden!

      zondag 15 juni 2003 @ 16:58:45 #24
    15746 daNpy
    Marathon Coupé
    pi_11125270
    Die "V" is van "Vercetti Estate", jou woning dus
    Nu moet je andere gebouwen kopen om missies te krijgen (je krijgt soms nog wat telefoontjes)

    [Dit bericht is gewijzigd door daNpy op 15-06-2003 17:01]

    You can sleep in a racecar, but you can't race a house!
    Op zaterdag 12 november 2022 13:41 schreef knoopie het volgende:
    Daar kan je wel om lachen, maar de motorolie vervangen is een stuk handiger in de badkuip dan op je vloerkleed in de woonkamer.
      zondag 15 juni 2003 @ 16:59:10 #25
    53268 HomerJ
    Your talking to me?
    pi_11125278
    quote:
    Op zondag 15 juni 2003 16:49 schreef JeRa het volgende:
    Vraagje: ik heb net de Love Fist missie gedaan waar je die gasten moet rondrijden in een wagen met een bom (hilarische scène! ) maar nu heb ik volgens mij geen missies meer

    Ik heb alleen asset-missies over, maar ook een grote "V" bij mijn villa van Lance Vance. Is dit ook nog een missie, want ik kan de spot namelijk niet vinden!


    Gewoon heel veel kope:
    Printworks
    Cab company
    Malibu club
    Sunshine cars
    Filmstudio(my favo)
    En nog veel meer
    Als je al die missie hebt gedaan gaat de verhaallijn verder met sonny
    "the female orgasme is a mythe, I hae had sex with 26 women in my life and not one of them had a orgasme."
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')