Na een jaar van plannen en regelen is er nu niks meer wat ik kan doen, alleen afwachten...
Moet rond een uur of 9 bij mijn ouders zijn, daar douchen en aankleden, foto's maken in den auto stappen en mijn aanstaande (v)echtgenoot ophalen
Ik heb alleen aan 2 dingen een hekel, 1) In de belangstelling staan, 2) Poseren voor foto's. Zou dat een probleem worden?
Dus nog ff als vrijgezel fokken en dan is ik married.
Maar gefeliciteerd hoor, ik ben heel blij voor je
Al die tijd niet zenuwachtig geweest tot aan gisteren toe, prima geslapen nergens last van.. Maar nu begint het toch te langzaamaan te sluimeren
Een hele fijne dag
Je had het topic zelf ook al gevonden zag ik
gefeli joh! wij moeten nog 11 maandjes wachten
quote:Je had nu met een houten kop,wakker moeten worden.
Op vrijdag 13 juni 2003 08:18 schreef Blue Thunder het volgende:
thnx..Al die tijd niet zenuwachtig geweest tot aan gisteren toe, prima geslapen nergens last van.. Maar nu begint het toch te langzaamaan te sluimeren
quote:Pff, het regelen gaat voor jullie nog beginnen dus. Het leukste is het uitzoeken van de lokatie. Tip: neem iemand mee die voor jullie rijdt, je krijgt overal gratis drinken en ga vooral overal heen, ook al weet je dat je daar niet je feest gaat houden
Op vrijdag 13 juni 2003 08:20 schreef Croga het volgende:gefeli joh! wij moeten nog 11 maandjes wachten
quote:Dat was vorige week
Op vrijdag 13 juni 2003 08:21 schreef sig000 het volgende:[..]
Je had nu met een houten kop,wakker moeten worden.
.
quote:Tuurlijk
Op vrijdag 13 juni 2003 08:22 schreef B-1-0-0 het volgende:
Is idd wel coole datum om te trouwen. Overnagedacht ??
quote:Het zit allemaal tussen de oren.
Op vrijdag 13 juni 2003 08:22 schreef Blue Thunder het volgende:[..]
Tuurlijk
. Mijn ouders zijn ook op vrijdag de 13e getrouwd en die zijn nog steeds bij elkaar na 33 jaar
Alvast gefeliciteerd, Blue Thunder.
Een hele fijne dag gewenst en veel geluk samen.
quote:Zal ik zeker doen maar wat verlang ik nu al naar het eerste biertje van vandaag [quote]
Op vrijdag 13 juni 2003 08:25 schreef Reus het volgende:
Veel plezier. Ik ben 2 maanden geledenen je kan je het beste gewoon laten leven vandaag. Geniet er van en maak je nergens druk om.
quote:2 maal hetzelfde stukje quoten, je bent zenuwachtig hč?
Op vrijdag 13 juni 2003 08:27 schreef Blue Thunder het volgende:[..]
Zal ik zeker doen maar wat verlang ik nu al naar het eerste biertje van vandaag
[..]Zal ik zeker doen
quote:haha ik zag het ook jah, heb et al aangepast. en echt zenuwachtig nog niet.. meer benieuwd hoe het gaat.. maar het komt wel denk ik als iedereen me aan staat te gapen
Op vrijdag 13 juni 2003 08:29 schreef kasper het volgende:[..]
2 maal hetzelfde stukje quoten, je bent zenuwachtig hč?
quote:zenuwpees hehehee
Op vrijdag 13 juni 2003 08:18 schreef Blue Thunder het volgende:
thnx..Al die tijd niet zenuwachtig geweest tot aan gisteren toe, prima geslapen nergens last van.. Maar nu begint het toch te langzaamaan te sluimeren
Hoe melodramatisch
Alvast bedankt voor de felicitaties (ook die nog komen want ik ben niet in staat om die vandaag nog te lezen gok ik )
Op naar mijn ouders en de fotograaf *brr*
Zij die gaan trouwen, GROETEN U!!!
quote:wij komen er ook zo aan
Op vrijdag 13 juni 2003 08:35 schreef Blue Thunder het volgende:
Zo, dit is mijn laatste post als vrijgezel.Hoe melodramatisch
Alvast bedankt voor de felicitaties (ook die nog komen want ik ben niet in staat om die vandaag nog te lezen gok ik
)
Op naar mijn ouders en de fotograaf *brr*
Zij die gaan trouwen, GROETEN U!!!
quote:Hey! Ik heb een hekel aan dezelfde 2 dingen!!! Daarom ben ik extra benieuwd naar je ervaringen!! Dus morgenochtend vroeg opstaan om rapport uit te brengen!
Op vrijdag 13 juni 2003 08:13 schreef Blue Thunder het volgende:
Ik heb alleen aan 2 dingen een hekel, 1) In de belangstelling staan, 2) Poseren voor foto's. Zou dat een probleem worden?Dus nog ff als vrijgezel fokken en dan is ik married.
Gefeliciteerd!
ps. coole datum
quote:Gefeliciteerd
Op vrijdag 13 juni 2003 08:13 schreef Blue Thunder het volgende:Dus nog ff als vrijgezel fokken en dan is ik married.
Maar zeg dat je een vrijgezel bent als je niet getrouwd bent??? Dus mensen die wel een vaste relatie hebben, maar nog niet in het huwelijksbootje zijn gestapt, zijn nog vrijgezel? Wow, dat is een heel nieuw perspectief waar ik wat mee kan. Dank je wel
Mijn ouders zijn ook op een vrijdag de 13e getrouwd trouwens.
Mijn broer heeft afgelopen zaterdag zijn vriendin ten huwelijk gevraagd en volgend jaar 10 mei gaan zij ook trouwen.
Als je de aandacht en het poseren overleeft hebt, krijgen we dan nog een verslag?? Met foto's??
quote:Dat ja.
Op vrijdag 13 juni 2003 15:23 schreef Sylvana het volgende:
van harte gefeliciteerd en een hele fijne dag!
heel veel succes met z'n tweetjes. en nog een hele fijne dag en nacht.
quote:dat gaat wel lukken hoor met die 2
Op zaterdag 14 juni 2003 12:46 schreef juanp het volgende:
waarschijnlijk kan ik je nu al niet meer warschuwen omdat je er al aan vast zit en ik dus te laat benheel veel succes met z'n tweetjes. en nog een hele fijne dag en nacht.
Hier is ik weder, nu als getrouwd man...
Kort verslag:
De auto was op tijd, de fotograaf niet in 1e instantie maar die kwam wat later. Daar was contact over geweest dus dat klopte. Paar foto's gemaakt in de tuin met mijn ouders en mijn getuige/broer + aanhang (glossy). Daarna op weg naar de bruid in deze auto.
Daar aangekomen het standaard verhaaltje, bruid komt trap af, ik vergaap me, geef m'n struik af. Daarna foto's maken in de tuin bij mijn schoonouders enz enz.
Hierna gingen wij foto's maken in het plaatselijke bos(je) Het is hier in Den Helder bijna NOOIT windstil, maar eergisteren wel. Dus ook bloedheet. Elke keer als we klaar waren met een foto maken, vluchtten we snel de schaduw in. Ik zag er onwijs tegenop om foto's te maken maar dankzij de fotograaf viel het erg mee. (Ad Biersteker te Den Helder ). Na de foto's in het bos(je) zijn we Den Helder ingereden en ergens voor een leuk portiekje nog wat foto's gemaakt met champagne. Die moest ik spuiten en daar maakte hij een foto van
Ik had ook de goedkoopste fles champagne wat geeneens champagne was maar het spoot wel goed
(overigens niet te zuipen die troep
).
Daarna terug naar mijn schoonouders waar inmiddels de rest was aangekomen. Je stapt uit die auto en je ziet alleen maar mensen met of een digicam, of een gewone cam, of een videocam voor hun neus... Vreemde gewaarwording wel...
Snel even een broodje proberen te eten en toen moesten we alweer verder omdat we getrouwd gingen gaan worden .
Dat is standaardverhaal, ambtenaar verteld wat, bladiebla, vervolgens vraagt ie wat, we roepen allebei ja en klaarie.
Na de huwelijksvoltrekking werd er gelukkig niet met rijst of confetti gegooid maar ze hadden iets anders bedacht.
Iedereen kreeg een glas 'champagne' lees: appelcider maar dat maakt niet uit, gaat om het idee, er werd op ons geproost en nadat het glas leeggedronken was moesten we het in een ton stukgooien want scherven brengen geluk!
Daarna naar Fort Kijkduin om nog even wat plaatjes te schieten terwijl onze gasten naar binnen gingen. Op het moment dat wij binnenkwamen begonnen ze een liedje te zingen zoals het hoort.
Vervolgens de taart aangesneden die een vriend van mij zelf gemaakt heeft die nacht nog!!
Receptie gedaan, kado's geīncasseerd je kent het wel. Daarna broodmaaltijd gegeten in buffetvorm met het standaardkroketje erbij (waarvan een aantal mensen niet helemaal goed werden waaronder mijn broer. Die heeft staan en een aantal waren spontaan aan de diarree, ik had nergens last van en ik had 2 broodjes kroket op
Na het eten een speech van mijn schoonvader en mijn schoonoom (zoals hij het zelf zegt) en daarna druppelden de mensen binnen voor het feest.
Het feest kan ik heel kort omschrijven: GE-WEL-DIG! Ik heb nu nog spierpijn van het springen, dansen, gek doen, kabouter plop en weet ik allemaal niet wat. Ik heb GEEN polonaise gedaan want daar heb ik een hekel aan En opeens *POOF* was het half 1 en was het afgelopen. Ik heb zelf nog een speech gehouden (wat goed ging) en daarna kreeg iedereen koffie met een broodje.
Rond een uur of half 2 zijn we naar het hotel gebracht om lekker te knorren. Het huwelijk consumeren hadden we beide geen zin in omdat we absoluut kapot waren.
Ochtend erop kregen we ontbijt via room-service, we hebben even lekker rustig gegeten en daarna het geld geteld
Al met al is het een geweldige dag geweest. Dit is mede gelukt door mijn ceremoniemeester en zijn vrouw. Zonder hun was het niet goed verlopen. Er zijn natuurlijk wel een paar dingen fout gelopen maar dat hoorden wij gisteren pas. Maar op de dag merkten wij daar helemaal niks van. Dat mag ook niet want daar heb je een ceremoniemeester voor.
Iedereen was onwijs tevreden over de band die we hebben gekozen hiervoor. Dit waren The Telstars. Deze mensen kunnen verschrikkelijk goed op het publiek inspelen. Ze betrekken het bruidspaar er goed bij. Het is niet zo'n band die zijn nummers staat te doen en daarna weer weggaat. Ze spelen van jaren 70 tot nu. vb: Tussen land van maas en waal en Kaching van Shania Twain!) Echt zo'n band!
Dus al met al is het een geweldige dag geweest! Alleen zo snel voorbij en dat suckt wel
[Dit bericht is gewijzigd door Blue Thunder op 15-06-2003 10:34]
Krijgen we nog meer foto's?
en oh ja, fix nog ff die hyperlinks
quote:Er zijn ik weet niet hoeveel foto's gemaakt en daarvan heb ik er nog geen 1!!! Geweldig he, digitale camera's
Op zondag 15 juni 2003 10:33 schreef Dr_Flash het volgende:
Mooi verhaaljammer van die kroketten, maar ik begreep dat dat verder de pret niet gedrukt heeft
Krijgen we nog meer foto's?
en oh ja, fix nog ff die hyperlinks
![]()
Ik zal ze komende week wel krijgen op cd's en dergelijke en dan zal ik er wel een paar plaatsen hier.
ik was al bezig met de hyperlinks zijn inmiddels gefixt
quote:stuk of 170 hebben we er dacht ik
Op zondag 15 juni 2003 10:38 schreef Blue Thunder het volgende:[..]
Er zijn ik weet niet hoeveel foto's gemaakt en daarvan heb ik er nog geen 1!!! Geweldig he, digitale camera's
![]()
Ik zal ze komende week wel krijgen op cd's en dergelijke en dan zal ik er wel een paar plaatsen hier.
ik was al bezig met de hyperlinks
zijn inmiddels gefixt
quote:plus al die fotos van die wegwerpcameras die op elke tafel lagen........
Op zondag 15 juni 2003 10:48 schreef glossy het volgende:[..]
stuk of 170 hebben we er dacht ik
leuk verslag, BT.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |