Hmm een flat ,, gezellig .. Welkom op het eiland en veel plezier.
* Dan gaat hij weer weg
quote:Welkom in "de Keet"!!
Op vrijdag 28 maart 2003 14:52 schreef Pretorian_Guards het volgende:
* Een Guard kijkt even om het hoekjeHmm een flat ,, gezellig .. Welkom op het eiland en veel plezier.
* Dan gaat hij weer weg
quote:* HAL9000S geeft VSGdotcom een hand
Op vrijdag 28 maart 2003 14:58 schreef VSGdotcom het volgende:
back in da houze
quote:ik denk dat ik er niet in durf te rijden, ik schei 'm
Op vrijdag 28 maart 2003 15:01 schreef HAL9000S het volgende:[..]
* HAL9000S geeft VSGdotcom een hand
Alles goed zjaz??? Die nieuwe porsche iets voor jou mischien???
zullen we ook eens wat vrouwen uitnodigen in de Keet om het "vrijgezellen" weg te zuiveren?
quote:* HAL9000S fronst zijn hoofd
Op vrijdag 28 maart 2003 15:48 schreef VSGdotcom het volgende:[..]
ik denk dat ik er niet in durf te rijden, ik schei 'm
*en geeft een stevige handdruk terugzullen we ook eens wat vrouwen uitnodigen in de Keet om het "vrijgezellen" weg te zuiveren?
Maar de Bigheadz zullen weer te zien zijn in een andere vorm van een Bigheadztopic, en nog harder terug keren dan ooit. Hoe klantonvriendelijk is FOK!!! zo ga je toch niet met je vaste klanten om!!
En RKC komt er ook wel weer doorheen alhoewel ik het verlies van Garry erg somber in zie, maar dat had ik ook met Govedaricia en Nasi dus ik blijf moet houden!!!
quote:weinig kans? kop op!
Op vrijdag 28 maart 2003 15:50 schreef HAL9000S het volgende:[..]
* HAL9000S fronst zijn hoofd
"mmm, weinig kans denk ik"
quote:Dit is het nieuwe BIGheadz topic!!! Alleen met nieuwe regels, want als we niet uitkijken word dit ook gesloten!!! Wordt een beetje aanpassen, maar het went wel
Op vrijdag 28 maart 2003 16:00 schreef Vandalist het volgende:
Waar zijn de BIGHEADZ!!!
Waar zijn Petrovic, Sinouh en Garry de Graef volgend jaar!!
Wat een ontzettende klote dag!!!Maar de Bigheadz zullen weer te zien zijn in een andere vorm van een Bigheadztopic, en nog harder terug keren dan ooit. Hoe klantonvriendelijk is FOK!!! zo ga je toch niet met je vaste klanten om!!
En RKC komt er ook wel weer doorheen alhoewel ik het verlies van Garry erg somber in zie, maar dat had ik ook met Govedaricia en Nasi dus ik blijf moet houden!!!
quote:
Op vrijdag 28 maart 2003 16:08 schreef HAL9000S het volgende:[..]
Dit is het nieuwe BIGheadz topic!!! Alleen met nieuwe regels, want als we niet uitkijken word dit ook gesloten!!! Wordt een beetje aanpassen, maar het went wel
* HAL9000S zet de tv aan, teletext pagina 601 en ziet het verschrikkelijke RKC nieuws......NEEEEEEEEEEE!!!!nice icon, ik lig in een duik
quote:We zitten nu op het eiland. Dus je moet alles een beetje anders articuleren hier. (zie openingspost) kortom een beetje creatief zijn en het slowchatten zo veel mogelijk vermijden. Met die handicap moeten we leren leven.
Op vrijdag 28 maart 2003 16:11 schreef Vandalist het volgende:
Wat verandert er by the way, behalve de naam van het topic?
Met een stevige klop op de deur maakt ze haar komst kenbaar.
Ze stapt binnen en ziet dat wat ze niet had willen zien maar wat wel het kenmerkende interieur is van een vrijgezellenflat.
Eén smerige bank, één breedbeeldtv met video verschillende kratten bier en een onbeschrijflijke puinhoop.
Lege bierflesjes, beduimelde tijdschriften, lege zakken chips en veel chips op de grond.
* Goedemiddag. Ik ben De_Schoonmaakster en ik zal even wat orde op zaken komen stellen hier.
Als een witte tornado gaat De_Schoonmaakster door de Keet en na een half uurtje is alles weer kraak helder schoon en citroentjes fris. De bewoners van de Keet kijken sprakeloos naar De_Schoonmaakster.
* Zo. Dat zit er weer op. En jullie houden het wel een beetje netjes hier, hè? Tot ziens, heren!
Nog voor iemand een woord uit heeft weten te brengen is De_Schoonmaakster weer verdwenen.
Wie gaat er mee een hamburger halen bij de McDavid?
[Dit bericht is gewijzigd door HAL9000S op 28-03-2003 16:33]
Heb maar even forumpje eiland ook in me active topic list gezet
quote:verdomme het is geen vrijgezellenflat!
Op vrijdag 28 maart 2003 16:16 schreef VSGdotcom het volgende:
ook de dames heten we een warm welkom!
quote:niet? Wat doe ik hier dan
Op vrijdag 28 maart 2003 16:17 schreef VSGdotcom het volgende:[..]
verdomme het is geen vrijgezellenflat!
quote:* HAL9000S kijkt verbaast hoe alles is opgeruimd en constateerd dat hij niks meer terug kan vinden
Op vrijdag 28 maart 2003 16:15 schreef De_Schoonmaakster het volgende:Als een witte tornado gaat De_Schoonmaakster door de Keet en na een half uurtje is alles weer kraak helder schoon en citroentjes fris. De bewoners van de Keet kijken sprakeloos naar De_Schoonmaakster.
* Zo. Dat zit er weer op. En jullie houden het wel een beetje netjes hier, hè? Tot ziens, heren!
Nog voor iemand een woord uit heeft weten te brengen is De_Schoonmaakster weer verdwenen.
quote:klasse werk Sunbloem! Heb je ook nog opmerkingen over de flat of tips?
Op vrijdag 28 maart 2003 16:16 schreef sunbloem het volgende:
uuh jah, wat ik me hier bij voorstellen![]()
Heb maar even forumpje eiland ook in me active topic list gezet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |