quote:Als je geen tracervuur gebruikt zie je niet waar je schiet in het donker. B52 en fighterjets vliegen toch niet over Bagdad zelf (behalve F117 misschien) maar die gaan echt niet omlaag duiken en je positie uitschakelen omdat ze wat tracervuur zien. Het afweergeschut wordt vooral gebruikt om gewoon lomp wat in de lucht te schieten in de hoop dat ze een cruisemissle raken... dan moeten ze wel van elkaar zien waar ze op richten.
Op vrijdag 21 maart 2003 18:52 schreef sp3c het volgende:
ik snap niet dat die idioten uberhaupt nog met tracervuur werkentegen straaljagers is het vrijwel nutteloos omdat die dingen niet snel genoeg stijgen en voor elke tracer die de lucht in gaat had een granaat afgevuurd kunnen worden.
bovendien werkt tracervuur beide kanten op ... als jij hun kunt zien kunnen zij jouw ook zien (en laat het nou net bommenwerpers zijn).
Holy! Je hoort die raketten echt aan komen vliegen, niet normaal.
(stiekem wordt ik toch wat stil als ik die dingen aan hoor komen....!!)
quote:
Op vrijdag 21 maart 2003 19:07 schreef Rokus het volgende:
Ik zit op cnn te kijken..... het lijkt wel of ze dit keer echt keer op keer op hetzelfde doel vallen.....(stiekem word ik toch wat stil als ik die dingen aan hoor komen....!!)
Wat ziet dat er vreselijk uit.. echt heftig ( CNN)
Op Cnn zijn ze net aan het vertellen dat de lichten nog steeds aan zijn.. wat aanduidt dat ze alleen op militaire doelen de bommetjes laten vallen
De impact van die bommen is echt enorm hard. de cameraman heeft er af en toe zelfs moeite mee
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |