quote:Al mijn vrienden gaan ergens anders heen en ik hou niet zo van alleen uitgaan .....
Op dinsdag 11 februari 2003 17:48 schreef Dissection het volgende:
Sim-pel:
Zaterdag wel uitgaan dus!!!!!
Of voor eeuwig dat knagende gevoel houden.
Maar kom op joh, waarschijnlijk is ze gewoon een beetje lui, of is haar beltegoed op ofzow...maar ze had toch haar mob. tel bij, waarom had ze niet meteen ge-smst dan?
Ach , het is nu 4 dagen geleden en als je dan nog niet smst dan ben je wel errug lui he , ik heb de hoop al opgegeven ........
Waarom ze niet meteen smste het was 7 uur `s ochtends , dan ga je meestal slapen ... of ze heeft m`n nummer niet goed in dr foon staan
quote:Ja gisteravond , maar ze woont niet in mijn wijk en het is een takkeeind lopen naar haar wijk
Op woensdag 12 februari 2003 10:43 schreef flat_erik het volgende:
Heb je die hond nou al eens uitgelaten!
Ik heb de hoop opgegeven , het is nu 3 dagen geleden joh !
quote:Whahaha mietjes
Op woensdag 12 februari 2003 11:01 schreef Surferdude het volgende:[..]
Ja gisteravond , maar ze woont niet in mijn wijk en het is een takkeeind lopen naar haar wijk
Ik heb de hoop opgegeven , het is nu 3 dagen geleden joh !
Zit zichzelf een beetje gek te maken over een meisje
Hup, maak er werk van! Thuiszitten is ook maar z.o.z. (herman Finkers)
quote:Ja , ik laat me erdoor gek maken maar het is al wat minder dan 2 dagen geleden hoor
Op woensdag 12 februari 2003 12:52 schreef flat_erik het volgende:[..]
Whahaha mietjes
De aanhouder wint... Als ze vandaag niks van haar laat horen dan vraag je haar nummer via die maat van je!Zit zichzelf een beetje gek te maken over een meisje
Hup, maak er werk van! Thuiszitten is ook maar z.o.z. (herman Finkers)
Ik zal inderdaad die maat van me eens neeraan schieten en dr nummer opeisen want dit kan zo niet langer
En als die lul dr nummer niet geeft ga ik wel voor dr deur liggen !
Sjees alsof ze daarop afknapt.. Als ze je al leuk vind dan vind ze het geweldig dat je een beetje moeite voor haar gedaan hebt en toch nog iets af wilt spreken, als ze je alleen als een vriend wilt dan zegt ze dat vast wel op dat moment om jou geen verwachtingen te geven (als ze een beetje sociaal is dus) Dus hoppa niet zo mietig doen en in de benen met die hap!
quote:Oke , oke ,
Op woensdag 12 februari 2003 13:48 schreef suxjahh het volgende:
Je bent best wel een aap, er kan natuurlijk ook iets anders aan de hand zijn.. Misschien heb je met je dronken kop wel een getal verkeerd gegeven in je nummer.. Of misschien heeft ze wel 1 cijfer te weinig (ja ik kan het weten, herkenbare situatiehad ik met me zatte kop me nummer iets verkeerd gegeven) ... Dus niet zo moeilijk doen en ga achter haar nummer aan.. Hoppa nummer gevonden, dan stuur je haar een sms (bellen is overigens beter, spontaner! ) of bel je dus even.. En dan zeg je dat je dacht dat je je nummer verkeerd had doorgegeven en het je toch leuk leek om nog een keer wat af te spreken. En vertel er uiteraard bij hoe je aan haar nummer bent gekomen..
Sjees alsof ze daarop afknapt.. Als ze je al leuk vind dan vind ze het geweldig dat je een beetje moeite voor haar gedaan hebt en toch nog iets af wilt spreken, als ze je alleen als een vriend wilt dan zegt ze dat vast wel op dat moment om jou geen verwachtingen te geven (als ze een beetje sociaal is dus) Dus hoppa niet zo mietig doen en in de benen met die hap!
quote:Ja uuhh dat wist je toch min of meer al
Op woensdag 12 februari 2003 15:40 schreef Surferdude het volgende:
Oke , laatste ontwikkeling : ik heb het bewijs dat ze inderdaad al een vriend heeftWat nu
Enne , het was dus nog niet zeker of ze wel een vriend had maar nu wel , ik heb het bewijs gezien op inet , die gozer is nog een nerd ook !
Klinkt misschien raar, maar mij is hetzelfde overkomen (dat een jongen verliefd werd op nu mijn ex.) Verplaatst je 1 keer in zijn situatie....Ik weet iig hoe het is om iemand kwijt te raken aan iemand anders....en die gozer hoeft voorlopig ff niet bij me in de buurt te komen (ook een NERD trouwens )
Maarja....als ze jou echt ook zo leuk had gevonden, had ze wel iets van zich laten horen....
quote:Heb ik zelf ook ervaring mee dus ik weet ook hoe het voelt : kut
Op woensdag 12 februari 2003 17:06 schreef Jbiertje het volgende:
Ze heeft een vriend, dus, jammer....Klinkt misschien raar, maar mij is hetzelfde overkomen (dat een jongen verliefd werd op nu mijn ex.) Verplaatst je 1 keer in zijn situatie....Ik weet iig hoe het is om iemand kwijt te raken aan iemand anders....en die gozer hoeft voorlopig ff niet bij me in de buurt te komen (ook een NERD trouwens
)
Maarja....als ze jou echt ook zo leuk had gevonden, had ze wel iets van zich laten horen....
quote:Ik vind het tof van je dat je zo geeïnteresseerd bent
Op donderdag 13 februari 2003 09:38 schreef flat_erik het volgende:
En weer een dag verder! en?
- Het is nu 4 dagen geleden dat ik dr gesproken heb en nog steeds geen teken van leven van haar .............
- Ik heb die maat van me dr nummer gevraagd maar die heeft ie niet
- Gisterenavond moest ik sporten dus ik kon niet bij dr voor de deur gaan liggen
- Ze heeft dus een vriend dat staat vast dus ik weet niet zeker hoe die relatie nu is maar ik denk niet al te best .....
- Ik denk nog steeds de hele dag aan dr
- Ik geloof nu in liefde op het eerste gezicht (eerst nooit)
- Ik ga kijken of ik vanavond iets kan "regelen" dat ik dr tegenkom ergens.
Gah er toch gewoon heen! Je weet waar ze ongeveer woont? Gooi er desnoods een valentijnskaart door de bus met een kleine hint in de goede richting dat jij het bent!
Jammer dat ze idd een vriend heeft en daar moet je niet tussen proberen te komen! Maarja als ze die wil dumpen moet je gewoon het luisterend oor voor haar wezen
Boeit me ook weinig, heb nu een stikkes leuke en lieve een aardige en charmante en spontant en etcblalbllalblblabla vriendin
Ik ga vanavond even langs bij haar huis ofzo
Ik zat er ook al aan te denken om gewoon morgen een kaart door de bus te flikkeren
, ik denk dat ik het wel met de PTT doe trouwens ........
quote:Een kaartje doet het altijd goed bij de dames
Op donderdag 13 februari 2003 10:27 schreef Surferdude het volgende:
Ik weet het , ik weet hetik ben een nerd , eikel , sukkel , loser , noem maar op
Ik ga vanavond even langs bij haar huis ofzo
Ik zat er ook al aan te denken om gewoon morgen een kaart door de bus te flikkeren
![]()
, ik denk dat ik het wel met de PTT doe trouwens ........
quote:
Op donderdag 13 februari 2003 10:36 schreef flat_erik het volgende:[..]
Een kaartje doet het altijd goed bij de dames
Gewoon iets leuks erop zetten en wel een beetje mysterieus
En dan maar hopen dat ze reageert
quote:Dan zet je daar je tel nummer nog een keer op ofzo
Op donderdag 13 februari 2003 10:39 schreef Surferdude het volgende:[..]
Maar ze moet natuurlijk wel weten dat het van mij is , moet wel een klein tipje van de sluier oplichten
En dan maar hopen dat ze reageert
quote:Ach , schijt , ik doe het inderdaad gewoon , wat heb ik nou te verliezen ?
Op donderdag 13 februari 2003 11:05 schreef flat_erik het volgende:[..]
Dan zet je daar je tel nummer nog een keer op ofzo
quote:Jaaaaaaa !! ik ook
Op donderdag 13 februari 2003 12:30 schreef Ierepier het volgende:
waaah ben benieuwd:D!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |