Bush gevolgd met een handycam..
Nu het ware gezicht van een wereldvreemde texaan?
Wat kunnen we verwachten?
Begint dus over enkele minuten.
Blijft nog steeds de vraag, waren die tellingen vervalst of niet?
Mijn gevoel zegt dat Gore winnaar was.
quote:Nou, dat valt nog steeds te betwijfelen naar mijn mening, hoor. Grappen en grollen en af en toe de charmeur proberen uit te hangen betekent echt niet dat hij overnight een Einstein is geworden.
Op zondag 9 februari 2003 22:40 schreef I.R.Baboon het volgende:
In Trouw stond dat vooral de bushhaters na afloop toch moesten toegeven dat ie niet zo ontzettend dom was als dat ze hem graag zien.
Met veel gevoel voor relativeren en humor gemaakt en ondanks dat ik Bush een domme eikel blijf vinden, kan ie dus wel charmant en met gevoel voor humor de pers bespelen.
quote:Gore vond ik ook geen optie...
Op maandag 10 februari 2003 00:10 schreef ilona-scuderia het volgende:
Ik mag die gozer wel, als het Gore was geworden was het pas echt een saaie boel geworden, Gore staat bekend als de pratende robot
Bush heeft acteertalent,charisma en humor
En dat ie een beetje dom is/overkomt past prima bij Amerika...
En dat ie een beetje dom is/overkomt past prima bij Amerika...
quote:Dat vond die journaliste ook niet. Ze stemde uiteindelijk op Bradley. IMO de beste kandidaat na Nader. Zelfs McCain was nog velen malen beter dan Bush, al was die ook een republikein. Die Bush is echt een ramp. En zijn presidentschap is gewoon gekocht.
Op maandag 10 februari 2003 00:12 schreef oYo het volgende:[..]
Gore vond ik ook geen optie...
quote:Gefinancierd door de oliebaronnen van Texas met als doel
Op maandag 10 februari 2003 00:42 schreef motown het volgende:[..]
Dat vond die journaliste ook niet. Ze stemde uiteindelijk op Bradley. IMO de beste kandidaat na Nader. Zelfs McCain was nog velen malen beter dan Bush, al was die ook een republikein. Die Bush is echt een ramp. En zijn presidentschap is gewoon gekocht.
quote:De maakster wil gewoon geld verdienen
Op maandag 10 februari 2003 11:25 schreef oYo het volgende:
Men kan zich afvragen waarom deze reportage nue wereldwijd wordt verdeeld? Moeten ze George W. in een beter daglicht stellen? De marketingmachine moet weer werken...
Vond het niet echt een top docu eigenlijk beetje Bush zien bowlen en rondrijden op een sneeuwscooter.... hij maakte verder wel een gezellige indruk: topgozer om een keer een biertje mee te pakken
quote:Slimmer vond ik hem ook niet. Maar misschien ietsje minder eng ofzoiets (heel klein beetje maar hoor). Ik vond vooral schokkend dat hij steeds schijnheiliger werd. Op een gegeven moment doet hij net alsof hij de pers niet meer herkent. Ik vond de journalisten onderling wel erg grappig, "Newsweek man" en die van de Times waren erg grappig.
Op maandag 10 februari 2003 00:46 schreef MadScientist het volgende:
hm ik heb deze docu ook tijdens IDFA gezien, en ik moet zeggen dat ik GWB nou niet echt slimmer vond naderhand... integendeel ik werd echt bang dat zo iemand zo veel militaire macht heeft momenteel
quote:Schijnheilig? Really?
Op maandag 10 februari 2003 11:50 schreef Z het volgende:[..]
Slimmer vond ik hem ook niet. Maar misschien ietsje minder eng ofzoiets (heel klein beetje maar hoor). Ik vond vooral schokkend dat hij steeds schijnheiliger werd. Op een gegeven moment doet hij net alsof hij de pers niet meer herkent. Ik vond de journalisten onderling wel erg grappig, "Newsweek man" en die van de Times waren erg grappig.
Ach ja hij had ze gebruikt en na de benoeming waren ze niet meer nodig. Waarschijnlijk zijn ze nu ook allemaal 'assholes'.
quote:Dat is wel zo maar het is natuurlijk ook zo dat de druk op hem op een gegeven moment enorm groot wordt, daar gaat dat stukje van dat hij zo zelfbewust is over denk ik. Maar het blijft belachelijk dat hij president is geworden, leef Stupid White Men van Michael Moore maar eens.
Op maandag 10 februari 2003 19:10 schreef oYo het volgende:[..]
Schijnheilig? Really?
Ach ja hij had ze gebruikt en na de benoeming waren ze niet meer nodig. Waarschijnlijk zijn ze nu ook allemaal 'assholes'.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |