Maar dan, heeft iemand enig idee welk van deze 4 als eerste weggestemd zou worden? Ik heb echt geen idee. Jammer dat ze bij de liveshows de percentages niet laten zien.
quote:ik denk dat dewi dan als eerste wordt weggestemd, dan hind, dan jamai, jim is namelijk publieksfavoriet.
Op zondag 26 januari 2003 10:55 schreef schwa78 het volgende:
Ik denk dat het wel veilig is om te zeggen dat de laatste vier zullen bestaan uit Jamai, Jim, Dewi en Hind. Allevier zijn ze zonder problemen doorgegaan naar de volgende rondes en allevier hebben ze het in zicht om een idool te worden.Maar dan, heeft iemand enig idee welk van deze 4 als eerste weggestemd zou worden? Ik heb echt geen idee. Jammer dat ze bij de liveshows de percentages niet laten zien.
quote:Ik denk dat Dewi weggestemt word
Op zondag 26 januari 2003 10:55 schreef schwa78 het volgende:
Ik denk dat het wel veilig is om te zeggen dat de laatste vier zullen bestaan uit Jamai, Jim, Dewi en Hind. Allevier zijn ze zonder problemen doorgegaan naar de volgende rondes en allevier hebben ze het in zicht om een idool te worden.Maar dan, heeft iemand enig idee welk van deze 4 als eerste weggestemd zou worden? Ik heb echt geen idee. Jammer dat ze bij de liveshows de percentages niet laten zien.
maar die laatste 3 zijn allemaal echte toppers
Hind heeft toch al ergens opgetreden of gespeeld in een band of zo.
Meen dat ik dat ooit eens gehoord heb.
Van mij mag ze winnen.
quote:Daar zijn al talloze discussies over gevoerd... maar toch zijn er blijkbaar zat mensen die Jim wél super vinden zingen (en dat hij er nog lekker uitziet is dan voor hen mooi meegenomen, hè)... Het maakt in wezen niet uit wát hij doet. Zoals Nico Dijkshoorn ook al zegt, al laat ie op het podium zijn broek zakken en produceert een vette drol, dan is het nog steeds briljant en fantastisch en kippenvel!
Op zondag 26 januari 2003 11:51 schreef StephanL het volgende:
Jim bij de laaste vier? dat weet ik zo net nog niet. Ik vind echt niet dat hij super zingt.
Jim heeft blijkbaar iets (de steun van honderduizende Breezerkipjes) waardoor de anderen onterecht in het niet vallen... helaas.
Valt er één zinnig woord te zeggen over die laatste 3? Ik heb echt geen flauw idee hoe bij Jim, Jamai en Hind de volgorde gaat worden...
Een idool zal er zeker uit komen.
Het begon tijdens de musical-uitvoering van groep 8. Hind Laroussi zong en acteerde voor het eerst in het openbaar en deed iedereen, inclusief zichzelf, versteld staan van haar talenten. Kort daarna besloot ze om haar stem te laten scholen en ging ze op zangles.
Op de middelbare school trad ze op tijdens talloze muziek- en ouderavonden en volgde ze cabaretlessen. Maar het bleef niet bij schooloptredens. Vele malen trad de zeventienjarige Goudse inmiddels op in de Goudse Schouwburg. Haar unieke zangtalent bleef niet onopgemerkt. Ze kreeg onder andere een uitnodiging om te zingen tijdens de TMF-dancemasters party of the year in Duitsland. Dat alles resulteerde in een belangrijke rol in Tracks, een eigentijdse theatervoorstelling gemaakt op basis van de creatieve inbreng van zestien speciaal geselecteerde jongeren, die de voorstelling ook zelf uitvoeren. Tracks doet een intensief beroep op de talenten van deze jongeren op zowel toneel, zang als dans-gebied. Precies de omgeving waarin het talent van Hind zich kan tonen. Tracks heeft inmiddels tientallen voorstellingen achter de rug en loopt nog door tot eind van het jaar.
Ook op nationaal niveau trad Hind voor het voetlicht. Ze deed mee aan de voorrondes van de Soundmixshow 2002. En natuurlijk haalde ze de landelijke TV-finale, waarin ze te bewonderen was als Vanessa Williams. Hind is onlangs doorgedrongen tot de laatste 70 (van de 8.000!) talenten van het TV-programma Idols.
Hind kan diverse stijlen aan, doordat haar stembereik erg groot is. Ze is even goed thuis in R&B en Pop als in Fado. Ze experimenteert volop met verschillende muziekstijlen in verschillende talen als bijvoorbeeld het Arabisch en Portugees. Een van haar ambities is een rol in een grote musical.
Wij geven het talent van deze nog jonge zangeres heel graag een kans tijdens Super Voices. Hopelijk een belangrijke stap in een veelbelovende carrière
Heb het al gevonden.
quote:Jim vierde, het zou fijn zijn, maar ik denk wel dat hij de finale haalt.
Op zondag 26 januari 2003 12:23 schreef charmed_angel het volgende:
Eigenlijk denk ik dat Dewi toch nog zal gana winnen.Hind wordt tweede
Jamai derde
Jim vierde
Verder denk ik ook dat als die 4 over blijven, dat Dewi dan als eerste afvalt.. En op Jim zal gestemd worden door de meisjes.. Dus die blijft ook bij de laatste 3.
Als we het over de X-factor hebben denk ik dat Jim een redelijke kans maakt, maar qua zang stijgt Hind toch ver boven allen uit.. gevolgt door Jamai.
quote:Hahahaha! Dus dát bedoelt de jury als ze het hebben over 'Briljant'! Briljant verkracht dus!
Op zondag 26 januari 2003 12:55 schreef fokjoe het volgende:
Ik begrijp er niks van dat mensen zeggen dat Jim een mooie stem heeft. Hoe die gast Cry Me A River weet te verkrachten, briljant gewoon. Ik ben bang dat we nog van hem gaan horen in de toekomst.
quote:Ik kan ook niet kiezen, ik vind dat ze samen winnaar van Idols
Op zondag 26 januari 2003 12:39 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Ik kan niet kiezen tussen Jamai en Hind!Verder denk ik ook dat als die 4 over blijven, dat Dewi dan als eerste afvalt.. En op Jim zal gestemd worden door de meisjes.. Dus die blijft ook bij de laatste 3.
Als we het over de X-factor hebben denk ik dat Jim een redelijke kans maakt, maar qua zang stijgt Hind toch ver boven allen uit.. gevolgt door Jamai.
quote:Ik hoop dat het zo zal gaan, maar ik ben bang dat Jamai en Jim in de finale komen.
Op zondag 26 januari 2003 16:55 schreef schatje het volgende:
Het zal uiteindelijk tussen Jim en Hind gaan, en Jim wint natuurlijk.
Persoonlijk denk ik dat Dewi van die vier wordt weggestemd.
Finale zal HIND - JAMAI zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |