quote:Mijn god, hoe dom kun je zijn? Bush zal zich zeker bedenken nu dat er 2 Nederlanders in Irak zijn?!?
Nederlanders willen als menselijk schild naar IrakAMSTERDAM - Tien Nederlanders hebben interesse om als menselijk schild naar Irak te gaan. Zij hebben zich aangemeld bij het XminY Solidariteitsfonds, een Amsterdamse organisatie die actie voert tegen een mogelijke oorlog in Irak. Dit heeft een woordvoerster woensdag laten weten.
XminY onderzoekt nog of het mogelijk is deze mensen naar Irak te sturen. "De mensen moeten wel weten waar ze mee bezig zijn," aldus de woordvoerster van de actiegroepering. De potentiële Irak-gangers moeten een training krijgen om te functioneren als menselijk schild en organisatorisch moet er nog veel worden geregeld.
De vrijwilligers zouden in Irak worden ingezet bij scholen, ziekenhuizen en andere belangrijke objecten. Elders in Europa zijn er ook sympathisanten die overwegen om zich als menselijk schild tegen aanvallen op te werpen.
De actie wordt geleid door de voormalige Amerikaanse marinier Ken Nichols. De nu in Nederland wonende activist beweert honderden tot duizenden vrijwilligers te kunnen rekruteren.
Bron: www.nu.nl
Dat soort Nederlanders ben ik liever kwijt dan rijk
En wat zingen we dan?? die zien we noooit nee nooit niet, nee nooooit meer terug
quote:staat toch duidelijk 10 nederlanders in het artikel
Op woensdag 22 januari 2003 15:45 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Mijn god, hoe dom kun je zijn? Bush zal zich zeker bedenken nu dat er 2 Nederlanders in Irak zijn?!?
Ik snap niet dat mensen zo gek zijn, dat je TEGEN de oorlog bent snap ik, maar dat je VOOR saddam je leven op het spel gaat zetten
Idioten met een bord voor hun kop!!
quote:
Op woensdag 22 januari 2003 15:51 schreef freud het volgende:
Darwin award nominees!
inderdaad, wat een domme manier om evt. dood te gaan. Je leven geven als vrije westerling voor een Megalomane dictator.
quote:Nee, maar zij hopen (en denken) waarschijnlijk dat er meer zullen volgen. Als daar inderdaad 1000 westerlingen zitten zal Bush in ieder geval beter uitkijken waar-ie z'n bommen laat vallen. Afwijkende bommetjes hebben dan vervelende gevolgen in verkiezingstijd... Want hoe je het ook went of keert... een platgebombardeerd Iraaks ziekenhuis is iedereen zo vergeten, 1000 dode westerlingen niet!
Op woensdag 22 januari 2003 15:45 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Mijn god, hoe dom kun je zijn? Bush zal zich zeker bedenken nu dat er 2 Nederlanders in Irak zijn?!?
Tja, ik zou zoiets niet snel doen, maar het is in ieder geval wel staan voor je principes....
quote:Waarschijnlijk liggen en nooit meer opstaan.....
Op woensdag 22 januari 2003 15:53 schreef Hik het volgende:[..]
Tja, ik zou zoiets niet snel doen, maar het is in ieder geval wel staan voor je principes....
Sorry hoor, idealen zijn mooi, maar dit is gewoon domweg zelfmoord. Alsof Saddam je met open armen zal ontvangen. Die gijzelt je en zet je voor zijn Paleis neer...
quote:Ik heb nergens gelezen dat ze een menselijk schild gaan vormen voor sadam...
Op woensdag 22 januari 2003 15:52 schreef HeatWave het volgende:[..]
inderdaad, wat een domme manier om evt. dood te gaan. Je leven geven als vrije westerling voor een Megalomane dictator.
quote:De Amerikanen zullen echt geen burgerdoelen aan gaan vallen. Een ieder die dat gelooft moet nadenken.
Op woensdag 22 januari 2003 15:55 schreef Hik het volgende:[..]
Ik heb nergens gelezen dat ze een menselijk schild gaan vormen voor sadam...
Het idee is burgerdoelen te beschermen... en dat vind ik nog niet zo gek hoor!
Je loopt dus alleen risico door een afzwaaier geraakt te worden. Lekker ideaal.
Subsidies voor die tickets zou ik zeggen
en die zien we nooit meer terug
quote:Laten we zeggen dat de Amerikanen (en anderen overigens
Op woensdag 22 januari 2003 15:57 schreef HeatWave het volgende:[..]
De Amerikanen zullen echt geen burgerdoelen aan gaan vallen. Een ieder die dat gelooft moet nadenken.
Je loopt dus alleen risico door een afzwaaier geraakt te worden. Lekker ideaal.
quote:Dat was echt geen opzet hoor. Maar goed, ik zal wel weer aan alle kanten aangevallen worden dat dat wel zo is....
Op woensdag 22 januari 2003 16:06 schreef Hik het volgende:[..]
Laten we zeggen dat de Amerikanen (en anderen overigens
) niet altijd even zorgvuldig geweest zijn wat dat betreft... Als dit ze helpt een beetje voorzichtiger te worden....
quote:doen we toch al jaren met de VS!
Op woensdag 22 januari 2003 16:08 schreef Tikorev het volgende:
Collaboreren met een geweldadig vijandig dictotariaal regime, is dat niet verboden?
huppa weer een cliché erbij!
quote:Vraag het eens aan de Telegraaf...
Op woensdag 22 januari 2003 16:08 schreef Tikorev het volgende:
Collaboreren met een geweldadig vijandig dictotariaal regime, is dat niet verboden?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |