abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_7523157
Wie kent ze nog? Bij de meesten bekend van het nummer Burning Heart en als de groep waar Bert Heerink en Adje Vandenberg hun carrière begonnen.

Naast genoemd nummer ken ik eigenlijk maar 2 andere en wel Different Worlds en Friday Night.
Commerciële nummers maar ze zitten wel erg goed in elkaar. En waar ik helemaal een boner van krijg (), is het gitaargeluid van Adje op die nummers. Doet me enigzins denken aan Brian May.

Later is Adje bij Whitesnake terecht gekomen en daar heeft ie aardig wat pecunia binnengehaald denk ik .

Ik hoorde ook een keer een anekdote over Adje (toch niet bepaald de minst technisch begaafde gitarist), dat ze met Vandenberg in het voorprogramma van Yngwie Malmsteen zaten.
Adje staat op het punt van het podium betreden en hoort op de achtergrond Yngwie opwarmen en inspelen. Adje schijnt toen gezegd te hebben dat ie het liefst zo snel mogelijk naar huis wilde .

pi_7523217
Er gaan geruchten dat Vandenburg weer bij elkaar komt... Adje schijnt er mee bezig te zijn. Hij zit in ieder geval niet bij het opnieuw in leven geroepen Whitesnake.

Zou super zijn, ik heb mijn eerste tattoo nog te danken aan Burning Heart Geweldig nummer, krijg er nog steeds kippevel van

Gimme whiskey, give me bourbon, gimme gin..
'Cause it don't matter what I'm drinkin', Lord, as long as it drowns this sorrow I'm in.
  dinsdag 24 december 2002 @ 22:19:26 #3
33590 ping_od
Wat een crap hier
pi_7527151
Vandenburg roeleert

Maar hopelijk trekt ie wel iets beters aan, mochten ze idd weer bij elkaar komen.

Tjah... :{
  dinsdag 24 december 2002 @ 22:24:38 #4
33590 ping_od
Wat een crap hier
pi_7527226
Hoewel

Whitesnake periode:

Tegenwoordig:

Tjah... :{
pi_7527256
Adje tegenwoordig...tja, hoe oud zal 'ie inmiddels zijn? Ik hoop in ieder geval op een reunie, en niet het producerswerk voor o.a. K-otic waar 'ie zich mee bezig schijnt te houden...
Gimme whiskey, give me bourbon, gimme gin..
'Cause it don't matter what I'm drinkin', Lord, as long as it drowns this sorrow I'm in.
pi_11221678
DIKKE SCHOP OMHOOG

Heb eens ff dat nummer burning heart op gitaar geoefend! Klinkt echt lekker zeg

Dezz, koning van Lechland, opperbevelhebber van de Lechlandse Strijdkrachten groet U!
pi_11222612
lekkere solo zit er in dat nummer ja! die adje heeft ook een signature gitaar, vaag ding met 1 humbucker en 2 singlecoils geloof ik? wat was dat ook alweer voor merk?

whitesnake vind ik ook erg ok (kijk maar naar de platenhoes hiernaast..)
wist eigenlijk niet dat ie daar ook bij heeft gespeeld?

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')