quote:Neen.
Op maandag 6 januari 2003 15:49 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:Maar is die titel nu OK of niet?
Het belemmert de normale discussie namelijk.
J.
quote:Wat daar gaande was noem ik geen discussie meer. En het slotje was een 'puinruim'-slotje, om te voorkomen dat ik bezig blijf het verwijderen van gequote reacties.
Op woensdag 8 januari 2003 01:00 schreef Juan Zueco het volgende:
Ik wil even kwijt dat ik de tijdelijke slotjes in de Israël-Palestina en de Gretta D. topics (in Politiek), ondanks sommige bedenkelijke reacties, toch iets te voorbarig vind.Het belemmert de normale discussie namelijk.
J.
Leuk dat antwoord van je, maar ik krijg niet echt de kans om daar op te reageren.
Je zegt dat ik het in het centrale topic van Ayaan Hirshi Ali moet gooien. Sorry, maar het onderwerp van mijn topic gaat niet over AHA, maar is naar aanleiding van. Het gaat mij om de reacties van sommige moslims op uitspraken van AHA. Dit staat verder los van alle andere gebeurtenissen rond AHA. Het onderwerp van mijn topic was dus de moslims die raar reageren als er iets over hun geloof wordt gezegt, en NIET AHA.
En ja, ik ben nogal duidelijk in mijn mening met wat er zou moeten gebeuren met de moslims die dit soort uitspraken doen. Maar ik spreek tenminste geen fatwa over ze uit. Het is mijn mening wat er moet gebeuren met mensen die zich niet aan de Nederlandse normen, waarden en wetten kunnen houden. Klinkt me raar dat ik die mening niet mag uiten. Ik scheer niet de hele moslim gemeenschap over 1 kam, ik pik de gene eruit die deze uitspraken doen!
edit: typo + topic waar het eigenlijk om gaat: Homo's zijn varkens, moslims zijn perfect
[Dit bericht is gewijzigd door beany op 29-01-2003 13:29]
maarruhh, waarom zit die vent OP de kameel eigenlijk?
quote:omdat ie van ze drommedares steets af gleet lol he eh he
Op woensdag 29 januari 2003 13:57 schreef Generaal_Foutje het volgende:LOL
maarruhh, waarom zit die vent OP de kameel eigenlijk?
quote:Je topic is op slot gegaan omdat het in eerste instantie leek (aan de hand van het nieuwsbericht waar jij naar linkte) dat het een dubbeltopic was.
Op woensdag 29 januari 2003 13:22 schreef beany het volgende:
Waarom Topic dicht?Leuk dat antwoord van je, maar ik krijg niet echt de kans om daar op te reageren.
edit: typo + topic waar het eigenlijk om gaat: Homo's zijn varkens, moslims zijn perfect
Als ik een topic maak, genaamd 'Post hier alles wat je kwijt wil' zijn we snel klaar. Dan mag niemand meer een nieuw topic openen omdat er al 1 topic is waar zijn/haar verhaal in past.
Ik moet nou eenmaal kotsen van de kortzichtigheid van de moslims die reageren zoals in dat nieuws stuk staat.
Geen discussiewaarde? Het feit dat er moslims in Nederland zijn die pleiten/hopen/aansturen op een fatwa lijkt mij toch discussie stof genoeg!
Kortom: wat ik hier merk is dat wanneer je wat kritisch wordt, je mond wordt gesnoerd omdat Fok! bang is om als rechts bolwerk te boek te staan. Het enige wat ik wil, is mijn mening uiten, en kijken hoe anderen daarop op reageren om te zien of ik het nou verkeerd zie en dat er mensen zijn die mij de zaak van een andere kant kunnen belichten.
En over dubbel topics. Er zijn ZOVEEL dubbel topics hier die NIET gesloten worden. En dan wil ik het nog niet eens hebben over de ONZIN topics die hier rondzwerven.
Ik vond het Fok! forum best wel leuk. Maar als ik niet kritisch mag zijn, is de lol er al snel af.
Fok! moet eens leren dat harde kritiek daadwerkelijk een toegevoegde waarde kan hebben. De vrede bewaren door alles maar op slot te pleuren wat jullie niet aanstaat is erg kortzichtig.
quote:Zie: Post hier alles wat je kwijt wilt.
Op woensdag 29 januari 2003 14:16 schreef beany het volgende:
Dus,Als ik een topic maak, genaamd 'Post hier alles wat je kwijt wil' zijn we snel klaar. Dan mag niemand meer een nieuw topic openen omdat er al 1 topic is waar zijn/haar verhaal in past.
quote:Geef dan een aanzet tot discussie, en geen FP reactie.
Ik moet nou eenmaal kotsen van de kortzichtigheid van de moslims die reageren zoals in dat nieuws stuk staat.Geen discussiewaarde? Het feit dat er moslims in Nederland zijn die pleiten/hopen/aansturen op een fatwa lijkt mij toch discussie stof genoeg!
quote:Er zijn legio topics waar je mening over moslims kwijt kunt, deze topics lopen als een trein dus de nut van nog een topic ontgaat me (temeer omdat jouw topic niet aan de FAQ voldoet)
Kortom: wat ik hier merk is dat wanneer je wat kritisch wordt, je mond wordt gesnoerd omdat Fok! bang is om als rechts bolwerk te boek te staan. Het enige wat ik wil, is mijn mening uiten, en kijken hoe anderen daarop op reageren om te zien of ik het nou verkeerd zie en dat er mensen zijn die mij de zaak van een andere kant kunnen belichten.
quote:Zie hierboven.
En over dubbel topics. Er zijn ZOVEEL dubbel topics hier die NIET gesloten worden. En dan wil ik het nog niet eens hebben over de ONZIN topics die hier rondzwerven.
quote:Je weet er geen echt antwoord op dus....
Op woensdag 29 januari 2003 14:26 schreef robh het volgende:[..]
Zie: Post hier alles wat je kwijt wilt.
quote:Ik geef heel duidelijk weer hoe het is. Mensen kunnen daarop reageren. Of moet ik er onder zetten 'hoe denken jullie er over?' Als dat zo is, maak ik met liefde een nieuw topic aan, met als toevoeging dat zinnetje
[..]Geef dan een aanzet tot discussie, en geen FP reactie.
quote:Waarom zijn er legio topics? Moeten die dan ook niet allemaal worden gesloten op 1 na? Zo niet, heropen dan mijn topic weer.
[..]Er zijn legio topics waar je mening over moslims kwijt kunt, deze topics lopen als een trein dus de nut van nog een topic ontgaat me (temeer omdat jouw topic niet aan de FAQ voldoet)
En welk gedeelte voldoet er niet aan de FAQ? Moet je eens meer uitleggen, want ik zie het niet. Misschien handig als ik in de toekomst een topic open wat over moslims gaat. Ik zie het gewoon niet, ik uit alleen mijn mening.
quote:u2
[..]Zie hierboven.
quote:Na aanleiding van de hetze rondom Hirshi Ali, waar al een topic over loopt, wil jij een nieuw topic maken, dat is dubbel ergo slot.
Op woensdag 29 januari 2003 14:31 schreef beany het volgende:Ik geef heel duidelijk weer hoe het is. Mensen kunnen daarop reageren. Of moet ik er onder zetten 'hoe denken jullie er over?' Als dat zo is, maak ik met liefde een nieuw topic aan, met als toevoeging dat zinnetje
Jouw mening past in al deze topics. En daarom is het zinloos om er een apart topic voor te openen.
Zie de FAQ voor de criteria waaraan een topic moet voldoen.
En kotssmileys
complementeren natuurlijk nooit een stelling/onderbouwde mening in een discussie
quote:Je moet eens beter gaan lezen denk ik. Ik open geen topic OVER AHA, maar naar aanleiding van uitspraken die moslims daarin doen. Ik wil het niet hebben over geloof/kledij/taal/integratie/terroristen/haarkleur/sexuele voorkeur van moslims maar over het feit dat Nederlandse moslims proberen een fatwa te organiseren. Ik zoek in de search op fatwa, en geen van de topics gaan over het feit dat Nederlandse moslims een fatwa willen(suggereren).
Op woensdag 29 januari 2003 14:46 schreef robh het volgende:[..]
Na aanleiding van de hetze rondom Hirshi Ali, waar al een topic over loopt, wil jij een nieuw topic maken, dat is dubbel ergo slot.
Er lopen al genoeg topics over alle mogelijk kenmerken van moslims (geloof/kledij/taal/integratie/terroristen/haarkleur/sexuele voorkeur etc etc)
quote:
Jouw mening past in al deze topics. En daarom is het zinloos om er een apart topic voor te openen.
quote:Dat is je er wel heel erg gemakkelijk vanaf maken. Geef dan eens aan wat er fout is, want ik zie het niet
Zie de FAQ voor de criteria waaraan een topic moet voldoen.
quote:De kots smiley geeft heel duidelijk aan welke emotie ik er bij heb. Hey! Zijn smiley's daar niet voor????
Enkotssmileys
complementeren natuurlijk nooit een stelling/onderbouwde mening in een discussie
quote:lekkere bullshit. De titel van dat topic suggeert helemaal niet dat hier ook een discussie loopt over de fatwa e.d. Beetje flauw allemaal hoe je hiermee omgaat, maar goed, das het voordeel als je een modje bent. Duidelijkheid is hier ver te zoeken(je roept dat er een topic loopt, maar verdomt het om een linkje te plaatsen, ik vraag DUIDELIJK wat er mis is met mijn topic tov de FAQ en je reageert er NIET op)
Op woensdag 29 januari 2003 15:00 schreef robh het volgende:
Goed dan, formuleer ik het begrijpbaar. Over de uitspraken van AHA én de daaropvolgende opmerkingen van enkele moslims + de onrust die het heeft veroorzaakt loopt al een topic in POL.
Je scheept me gewoon af... Je doet maar
quote:Homo's zijn varkens, moslims zijn perfect
Op woensdag 29 januari 2003 15:06 schreef beany het volgende:lekkere bullshit. De titel van dat topic suggeert helemaal niet dat hier ook een discussie loopt over de fatwa e.d. Beetje flauw allemaal hoe je hiermee omgaat, maar goed, das het voordeel als je een modje bent.
Over duidelijke topictitels valt te twisten blijkbaar.
quote:Ach ja, ik heb in de sluitpost vergeten om voor jou het linkje naar het enige centrale AHA topic te zoeken (in je topic in FB staat wel waar je heen moet btw). Mn excuses daarvoor.
Duidelijkheid is hier ver te zoeken(je roept dat er een topic loopt, maar verdomt het om een linkje te plaatsen, ik vraag DUIDELIJK wat er mis is met mijn topic tov de FAQ en je reageert er NIET op)
Wat er mis is met jou topic tav de faq? Het is stemmingmakend, je gebruikt kotssmileys, er zit geen nieuwsbericht bij, het nodigt niet uit tot discussie. Het is gewoon een dump.
Oja, het past prima in het centrale AHA topic in POL.
quote:De titel geeft duidelijk weer wat de kern van het probleem is. Maar goed, dat had een topic change kunnen zijn als het echt te is volgens jou
Op woensdag 29 januari 2003 15:21 schreef robh het volgende:[..]
Homo's zijn varkens, moslims zijn perfect
Over duidelijke topictitels valt te twisten blijkbaar.
quote:Tja, een Zie POL zegt mij niks. Ik weet niet dat je daarmee Politiek bedoelt. Het is gewoon erg bot hoe je er mee omgaat. Maar goed, zal wel beleid zijn
[..]Ach ja, ik heb in de sluitpost vergeten om voor jou het linkje naar het enige centrale AHA topic te zoeken (in je topic in FB staat wel waar je heen moet btw). Mn excuses daarvoor.
quote:- Stemmingmakend? Ik leg neer hoe ik er over denk, wat ik er van vind.
Wat er mis is met jou topic tav de faq? Het is stemmingmakend, je gebruikt kotssmileys, er zit geen nieuwsbericht bij, het nodigt niet uit tot discussie. Het is gewoon een dump.
quote:Ik blijf mezelf niet herhalen. Je weigert mijn posts goed te lezen.
Oja, het past prima in het centrale AHA topic in POL.
We houden het simpel: ik gooi bij deze een slotje op deze discussie. Er valt namelijk niet met je discussieren, je leest niet goed en je weigert goed of duidelijke antwoorden te geven.
Happy moderating!
*SLOTJE DISCUSSIE*
quote:Die is alweer dicht, zo'n tien minuten geleden.
Op woensdag 29 januari 2003 15:21 schreef robh het volgende:[..]
[Oja, het past prima in het centrale AHA topic in POL.
quote:deeltje 2
Op woensdag 29 januari 2003 15:42 schreef Generaal_Foutje het volgende:
bummer
Mogen we het dus niet meer over Nederlandse moslims die op een fatwa aansturen hebben...
Was het racistisch, xenofobisch of iets anders?
Volgens mij gaf ik mijn (nog steeds dragende) mening over het feit dat Mandela zijn zin niet krijgt en gelijk het woord "racisme" moet gebruiken.
Wat was hier fout aan?
quote:Erhm, ik quote een deel van het nieuwsbericht en geef daar mijn mening over en dit wordt als "offtopic" afgeschreven???
Op donderdag 30 januari 2003 15:13 schreef robh het volgende:
Het was offtopic. En generaliserend.
Het spijt me zeer maar dit gaat natuurlijk nergens over. Heb je mijn post uberhaupt wel gelezen voordat je "=knip=" overheen paste
En generaliserend vind ik ook extreem overdreven. Het is een voorval waarover al veel vaker gepost is, vooral in de discussies op de FP. Ik snap echt niet hoe je aan deze opvatting komt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |