Ik ben gisteren even op de vaste wal geweest. Ik kwam daar in een haventje waar ik een hele mooie boot te koop zag liggen.
Ik aarzelde geen moment en besloot om hem te kopen. Helaas had ik totaal geen ervaring heb met zeilen. Gelukkig had ik de boeken die ik van Lurky had geerfd bij me, ik wou ze eigenlijk gaan verkopen, maar er bleek ook een zeer handig zeilboek bij te zitten. Na een avond en nacht lezen en de dag erna wat prutsen in de natuurlijke baai die de haven vormde heb ik het ruime sop gekozen.
Heerlijk, het mooie van deze boot is dat ie eigenlijk alles vanzelf doet. Scheelt mij een hoop natuurlijk. Zit zeg maar een automatische piloot op. Alleen in havens, als er andere schepen in de buurt zijn of als ik er zin in heb moet ik zelf actie ondernemen.
Hieronder staat een plaatje van mijn bootje:
Hier ga ik voortaan wonen. Jammer Dagobert maar je raakt een vaste gast kwijt. Deze boot is groot genoeg om in te wonen.
Als je eens een reisje wilt maken, zeg het dan, rondje eiland of zo.
Het enigste wat ik nog niet heb is een naam. Iemand een idee?
PS ik heb hem nu aangemeerd aan de korte kade in de haven. Tegenover de viswinkel van Digger en naaste de ligplaats van de reddingsboot van Gia. Kom gerust even langs.
Hier is nog een plaatje,
Wil je wat te drinken hebben breuls . Of zullen we even een 'testrit' maken
PS foto's zijn van www.nordia.com
[Dit bericht is gewijzigd door Num op 19-11-2000 18:05]
Beste Num,
Fijn te merken dat het je voor de wind gaat. Maar je hebt toch geen geldgebrek? Ben je mn dochter soms tegen het lijf gelopen?
Als je die boeken zelf niet leest, bewaar ik ze graag, het is vakliteratuur waarin ik waarschijnlijk van alle eilanders t meest geinteresserd ben.
Dat boek van Cousteau mag je houden.
Behouden vaart,
Lurky
[Dit bericht is gewijzigd door Lurky op 04-12-2000 15:29]
Loerka, dit is nou Num!
OK Trossen los!!! Ahoy, het zeegat uit!
Num kunnen we een rondje om het eiland maken?
Rondje om het eiland? Okee we gaan eerst even langs het strand. Zie daar is het hotel van Dagobert en daar verderop kan je het pretpark van Scarefreak al zien!
[Dit bericht is gewijzigd door Num op 04-12-2000 13:20]
Even wat uittrekken. Mam, kijk niet zo raar, ik moet wel egaal bruin worden.
Lurky kan je even helpen met het hijsen van het grote zeil?
[ik moet even van computer wisselen het kan zijn dat ik pas weer over een paar uur online ben]
Terwijl Num aan de touwen staat te trekken kijkt hij af en toe even naar junior, die op het dek aan het zonnebaden is.
Loerka! Ga onmiddelijk decenter liggen!! Houdt je benen bij elkaar of trek wat aan!!!
[Dit bericht is gewijzigd door superbam op 04-12-2000 15:22]
*Loerka hangt vervaarlijk over de stuurboord.
PLONS!!!
HELP! Help me aan boord! Superbam redt me, ik kan niet zwemmen!!!
*watertrappelend wacht de zogenaamde drenkelinge tot Superbam naar haar toe is gecrawled. Moeder kijkt hoofdschuddend toe. Ze heeft haar dochter niet veel kunnen leren maar zwemmen in elk geval wel.
Maar altijd bereid om een mooie vrouw uit het water te redden INDIEN NOODZAKELIJK...JR!
[Dit bericht is gewijzigd door superbam op 04-12-2000 15:39]
Wacht ik hijs haar al aan boord! Num help even.
Loerka, stel je niet zo aan!!!
[Dit bericht is gewijzigd door Num op 04-12-2000 16:05]
* Num neemt nog maar een glaasje champagne.
Jullie ook wat dames?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |