Maar als je op beide procs dezelfde sw gebruikt kan het aan de compiler liggen..
En anders gok ik de Intel
quote:Sandra van Sisoft werkt ook perfect (ik weet alleen niet of deze nog vergelijk materiaal heeft voor zulke oude beestjes, maargoed dat heb je dus ook niet nodig)
Op woensdag 27 november 2002 20:29 schreef dinsdagavond het volgende:
3D Mark 2001SE
quote:De P1 200 mmx. Omdat die proc mmx heeft. En in die tijd was intel sneller dan amd per MHZ. Nu is dat weer anders om
Op woensdag 27 november 2002 20:21 schreef DigiJasper het volgende:
Intel Pentium 1 (MMX) 200 MHz
v.s.
AMD k6 (Denk ik) 200 MHz... Welke wint er?
-edit-
ik lul... de k6 had nog geen 3dnow, dat kwam pas bij de k6-2
hij had echter al wel mmx
[Dit bericht is gewijzigd door Flurry op 27-11-2002 20:47]
quote:3dMark2001op een 200 megaherz pc ja...
Op woensdag 27 november 2002 20:29 schreef dinsdagavond het volgende:
Hiervoor hebben we het programma 3D Mark 2001SE, daar kun je je geluk beproeven. Ik zou niet weten welke sneller is; ik heb alleen de P200 MMX gehad.
Ik denk trouwens dat de intel het gaat winnen op snelheid, op alle fronten. Er staat me idd iets bij dat AMD trager was per Mhz in die tijd. Maar met zekerheid durf ik dit niet te zeggen.
[Dit bericht is gewijzigd door Dix op 27-11-2002 20:47]
quote:Maar alsnog presteert de Intel-CPU waarschijnlijk wel iets beter. De K6 was een vrij zwakke CPU.
Op woensdag 27 november 2002 20:42 schreef Flurry het volgende:
De k6 heeft ook mmx en bovendien 3dnow, hoor.
quote:[slowchat]
Op woensdag 27 november 2002 20:47 schreef Tijn het volgende:[..]
Maar alsnog presteert de Intel-CPU waarschijnlijk wel iets beter. De K6 was een vrij zwakke CPU.
quote:Goed kijken, de K6 versloeg de Pentium en zelfs de PentiumPro in een aantal benches. Toegegeven, hoe ging flink door het ijs onder DOS.
Op woensdag 27 november 2002 21:41 schreef Symbiose het volgende:
Intel wint. AMD kwam met de k6 nog niet eens in de buurt van intel. nu loopt intel weer vooruit. AMD is NU een geduchte concurrent. toen nog niet.
quote:Je kan best wel 'es gelijk hebben... zo goed kan ik het me allemaal niet meer herinneren. In mijn geheugen was de K6 een brakke CPU, maar het kan ook best dat 'ie brak was in vergelijking met een Pentium II (die flink sneller was dan een originele Pentium). Zeker de K6-2 en K6-3 waren gare dingen, de eerste fatsoenlijke concurrent was de Athlon.
Op woensdag 27 november 2002 21:43 schreef mvt het volgende:[..]
Goed kijken, de K6 versloeg de Pentium en zelfs de PentiumPro in een aantal benches. Toegegeven, hoe ging flink door het ijs onder DOS.
quote:Ja, inderdaad. En volgens ome Tom verslaat de AMD K6 de Intel Pentium 200 MMX in Win9x wat haaks staat op wat bijna iedereen zegt
Op woensdag 27 november 2002 21:52 schreef Symbiose het volgende:
we praten toch over Intel p. 200 MMX?
maar euhh, ik zou ze allebei weggooien eigenlijk
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |