abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_6830052
Gebruik dit topic svp alleen voor de streamverslagen!

Vragen, opmerkingen en commentaar graag in Commentaren op de streamverslagen, deel 20. Dat houdt de streamverslagen beter leesbaar.

Vervolg op de Streamverslagen van vrijdag 15 november 2002.

  zaterdag 16 november 2002 @ 00:03:54 #2
16701 scanman01
Today's a good day
pi_6830135
Bij het hek wordt nu gepraat over Tuur.... Het schijnt dat BB wat verhalen het huis in heeft gestrooid waar verwarring over is ontstaan. Het gaat over een vrijwillige exit van Tuur... Laurens denkt dat Stefan met hem mee is..
Margriet zit alleen in de kamer en luistert op een afstandje. Ze is echt down.

My soul is painted like the wings of butterflies
  zaterdag 16 november 2002 @ 00:28:07 #3
16701 scanman01
Today's a good day
pi_6830573
Margriet is in de tuin en Laurens komt er bij. Margriet begint te huilen!
"Ik ben gewoon helemaal klaar met het hele project", snikt ze.
Laurens: "Dat voel je nu, maar voorheen heb je het nooit gezegd!"
Margriet: "Ik ben het de hele week al zat en helemaal nu. Dat gezeik.. dat gelul van iedereen... daar word ik schijt ziek van. We worden de hele week om zeven uur gewekt omdat er niet genoeg stof is...Rot op!! Ik word er schijtziek van. En omdat er niet gereageerd wordt op de manier waarop zij dat willen... Fuck off! En dit is precies wat ze willen.. nu ga ik er weer om zitten janken. En de hele week mensen in alle bochten te zien wringen om er een gesprek uit te persen.. Fuck off man.. dit is toch zo geforceerd als de tering man! De maatschappij dit en dat.. en ga eens wat krantekoppen gesprekken beginnen... Hou toch op... Dan moeten zij maar eens met meer zinnige dingen komen.
"Dat hoort weer niet bij het project.... ", meent Laurens.
Margriet: "Dan beginnen ze maar een ander project. Ik word wel elke ochtend om zeven uur wakker geschud en daar ben ik niet van gediend. Dit blokkeert mij alleen maar. Nu wordt iedere opmerking meteen opgeblazen. Alles bij elkaar denk ik laat mij alsjeblieft naar huis gaan. Het gaat zo veel allemaal overniets gewoon.. Over hoe we bij het hek staan en wat we allemaal wel niet denken en voelen en zeggen. Ik ga echt niets terug nemen van dingen die ik heb gezegd! Ik heb geen zin meer aan dit hele spelletje....! Ik vind het wel mooi geweest zo langzamerhand. Ik ben er klaar mee. Het wordt alleen nog maar minder leuk. Straks krijg je dat gelul over het nomineren dat ze je eigenlijk wel aardig vinden, maar toch nomineren.... "
Margriet loopt even weg om sigaretten te pakken...
"Ze proberen je hier bewust gek te maken.", zegt ze als ze wer terug is. "Ze laten je hier niet in je waarde... ze willen alleen maar dat je op een bepaalde manier reageert!"
"Heb jij het gevoel dat je na die waarschuwing niet meer jezelf bent dan?", vraagt Laurens.
Margriet: "Het is gewoon allemaal anders hier binnen!"
Laurens: "Dat je nu alles fuck en kut vindt... dat zijn momenten!"
Margriet: "Ik voel me de hele week al kut Lau...."
Laurens: "Waar komt dat door dan?"
Margriet: "Onder andere door dat gezeik ja..... Dat gemanipuleer... Dat ons toespreken alsof we een stel debielen zijn. Daar ben ik niet van gediend en werkt alleen maar averechts. Je wordt godverdomme om 7 uur wakker getrommeld zodat je maar gaat zitten voor een mooi beeld... Ik was blij dat ik vanmiddag even stom kon badmintonnen... Gewoon even iets simpels doen... Daar was ik echt blij mee!"
Ze barst weer in huilen uit.....
"Belachelijk toch.. dat je jezelf zover laat gaan", snikt ze. "Als ik al met badmintonnen zo blij ben dan moet ik mezelf toch gaan afvragen of ik dit wel wil... en nee dus... Dit is precies wat ik niet wilde... wat ik niet nodig had. Dan denk je waar doe je het voor.. wat doe je jezelf aan. Nou, laat me nu maar naar huis gaan.. het is mooi geweest!"
"Nee, natuurlijk niet!", zegt Laurens. "Je moet niet bewust onderwerpen aan gaan snijden!"
"Je moet bij mij gewoon niet met die simpele dingen aankomen... en ze willen jankende mensen, zodat er maar wat gebeurt."
"Wat is er met je aan de hand meid?", vraagt Jeanette, die ook in de tuin komt.
Margriet herhaalt in het kort hetzelfde verhaal als tegen Laurens.
"Zo'n schijtprogramma!", zegt ze er kwaad achteraan! "en ze sturen ons ook niet naar bed.. daar hoor ik niets over. Het is niet erg dat je tot vier uur op zit!"
"Jij zei ook in moeilijke tijden tegen mij dat ik moet doorgaan", probeert Jeanette. "En jij bent ook sterker dan dit programma van jou verwacht. Waarom laat je dit toe?"
"Ik ben boos omdat ik me gek laat maken!", reageert Margriet. "Iedereen heeft verwachtingspatronen... emoties.. dat is precies wat ze willen... Nou, ik doe er niet meer aan mee... klaar! Zonder dat ik het zelf door heb gehad heb ik mezelf door de mangel laten halen!"
Daniela komt er ook bij en probeert Margriet wat rustig te krijgen.
"Laat het gewoon even gaan. Je hoeft niet altijd de Margriet te zijn wat de mensen van je verwachten."
Margriet zit er echt heel erg doorheen.... Niets wat de anderen zeggen lijkt te helpen...
"Wat doe ik hier in godsnaam.. ballentent.. Ik ben een volwassen mens en laat me niet allemaal dingen op de mouw spelden. Nomineer me alsjeblieft, dan kan ik ook naar huis.. Dan heb ik dit gehad...!

[Dit bericht is gewijzigd door scanman01 op 16-11-2002 01:09]

My soul is painted like the wings of butterflies
  zaterdag 16 november 2002 @ 00:35:19 #4
16701 scanman01
Today's a good day
pi_6830696
Margriet gaat nog even door: "Het gaat mij aan mijn hart hoe er met dingen wordt omgesprongen! Ik vind het zo super onverwachts om tegen volwassen mensen te zeggen dat ze bepaalde dingen niet meer mogen... Dat we niet meer in die jakuzzi mogen.. Daar voel ik me kloten door. En dat we er uit moeten om 7 uur!"
"je kan ook blijven liggen!", merkt Daniela op. "Heb ik ook gedaan!"
"Dan heb je die camera de hele tijd op je!", reageert Margriet meteen.

Jeanette gaat naast Margriet zitten en houdt haar dan een paar minuten stevig vast.

"Ik ben dood moe van alles", zucht Margriet na een tijdje.. "Echt doodmoe!"
"Kan ik me heel goed voorstellen", zegt Jeanette terug. "Echt heel goed voorstellen. Ik heb ook vaak gedacht wat ik hier doe.. dat is helemaal niet raar."
"Het was een leuk project... Ik ben er alleen nu wel klaar mee!", reageert Margriet. "De tijd dat hier niets gebeurt is ook altijd langer dan dat er wel iets gebeurt! Ik probeer het hier ook altijd leuk te maken, maar ook daar word ik zo moe van! Ik heb afwisseling nodig. Ik kan helemaal niet dagenlang....... ik ben echt een doener...!"

My soul is painted like the wings of butterflies
  zaterdag 16 november 2002 @ 00:47:05 #5
16701 scanman01
Today's a good day
pi_6830932
Margriet, Jeanette en Daniela nog steeds in de tuin. Margriet nog steeds behoorlijk van streek.

"Ik durf door dat gezeik helemaal niet om niets te doen.", zucht Margriet.
"Gewoon wel doen!", raadt Daniela haar aan.
"Dat kan ik dan niet... Daar word ik dan in belemmerd en krijg er stress van! En je kunt hier helemaal nergens naar toe!"
Ze loopt even naar het hek en knuffelt even met Daniela.
"Ik ben ook een gevoelsmens... en ik zie jullie lang in die bunker zitten en ook daar kan ik niet tegen! Het gaat me allemaal aan het hart.!
"Dat siert je toch ook!", meent Margriet.
Ze begint weer zacht te snikken, maar het wordt steeds erger.
"En Mus, die wil graag naar huis... Hij voelt zich zo alleen en moeilijk.... Dat vind ik gewoon zielig... "
"Verdeel je energie. Jij wilt er altijd zijn voor anderen.... Wees er eens voor jezelf. Blijf liggen om 7 uur als je er niet uit wil! En als je dan nog een keer op je flikker krijgt, nou... so be it..."
Margriet: "Ik kan niet weg... even verstand op nul!"
Daniela: "Iedereen heeft hier zijn eigen gevecht en we helpen elkaar. We proberen het elkaar leuk te maken, maar je kunt niet iedereen altijd helpen.. ook jij niet! Je kunt niet alle lasten dragen!"
Margriet: "Je wordt er hier gewoon niet vrolijk van. Ik ben nu best wel labiel. Mijn algehele toestand is niet vrolijk meer! Ik moet de leuke momenten echt als een citroen eruit persen... Het is een soort vacuum. De gesprekken hier ben ik echt even klaar mee. Dan zegt Mus ook weer dingen dat ik denk....."
"Gewoon niet aan denken....", valt Daniela haar meteen in de rede. "Je weet dat het allemaal mindfucking is.. dat zei je zelf ook tegen mij!"
"Je bent nooit sterker dan de mensen hierachter", meent Jeanette. "Ze weten hierachter alles van je .. desnoods hoe je je reet afveegt... en daar bedenken ze wat op."
"Daar heb ik dus geen zin in", zegt Margriet.
Jeanette: "Maar daar kom je alleen maar achter door mee te doen!"

My soul is painted like the wings of butterflies
  zaterdag 16 november 2002 @ 00:56:15 #6
16701 scanman01
Today's a good day
pi_6831088
"Die verwachtingspatronen.... ik kan er niet meer aan voldoen", zegt Margriet. "Ik heb geen zin meer!"
"Als de zin op is dan is die op", zegt Daniela...
Ze knuffelen nog even....
"En vergeet nooit.. Ik ben Daan.... Ik ben geen Daan en Ju ... of Daan en jullie.... Ik ben Daan... Je kunt me alles vragen... je kunt me alles zeggen.. doe het gewoon ... en laat je niet gek maken!"
De dames geven elkaar een kusje en het lijkt over..... Margriet gaat op het bankje zitten.
"Laat je ook niet gek maken door Ju haar emoties... Je weet hoe Ju is.. Ju is heftig!", roept Daniela dan nog even...
"Daar word ik kwaad van", reageert Margriet. "Ik kan er niet tegen dat het over een kam wordt geschoren..... Ik vind het vals en neem dat ook niet terug. Ik werd ook aangevallen waardoor ik me erg vernederd voelde!"
Daniela raadt haar weer aan om de komende dagen geen dingen te doen waar ze geen zin aan heeft.... Dan gaat ze naar binnen.
My soul is painted like the wings of butterflies
  zaterdag 16 november 2002 @ 00:57:00 #7
16701 scanman01
Today's a good day
pi_6831099
My soul is painted like the wings of butterflies
  zaterdag 16 november 2002 @ 01:04:10 #8
16701 scanman01
Today's a good day
pi_6831207
Margriet blijft eenzaam buiten zitten. Af en toe klinkt er nog wat gesnuif.....

My soul is painted like the wings of butterflies
  zaterdag 16 november 2002 @ 01:13:00 #9
16701 scanman01
Today's a good day
pi_6831314
Judith praat nu over Stefan.... Ze denkt dat hij een plaatje aan het inzingen is met Frans (Bauer?) .... Jeanette denkt dat er best iets van Stefan's stem valt te maken. Volgens Judith heeft hij vast al een liedje ingestudeerd. Weer komt het op Arthur, die voor zover zij weten achter Ursula aan is....
Judith gaat naar binnen. Marc zegt tegen Jeanette dat hij heeft gesproken met Hummie en dat hij het wel fijn vindt dat er mensen zijn die over hun waken.... (mag ik een teiltje?)
"Ze houden je in de gaten en zijn er voor je als dat nodig is!", meent Marc.
My soul is painted like the wings of butterflies
  zaterdag 16 november 2002 @ 01:21:09 #10
16701 scanman01
Today's a good day
pi_6831427
Inmiddels heeft Judith gesproken met Margriet. Heb ik helaas gemist. Het lijkt weer goed te zijn tussen de twee. Er wordt al weer geknuffeld.
Judith merkt nog even op dat ze echt niet weg mag.... ook omdat Stefan weer terug komt straks. Margriet probeert nog wat duidelijk te maken dat het haar net allemaal even te heftig is.
"Denk je niet dat je hier heel sterk door wordt?", vraagt Judith. "Wij dachten dat we deze snelkookpan wel even aan konden, maar wij zijn ook mensen en hebben ook gevoel. En een traan heeft nog nooit iemand stom gevonden!"
"Ik ben de laatste tijd gewoon minder vrolijk", meent Margriet. "De lol is me een beetje vergaan!"
"Dat heb ik ook gezien!", zegt Judith. "Ik ken die momenten wel. Ik denk dan dat ik het ben die dat toelaat en kan dan toch weer die knop omzetten. Dan kom ik weer keihard terug. Dat is ook mooi om te zien.. iemand die het even niet meer heeft en dan weer terug komt!"
Margriet: "Het heeft me meer gedaan dan ik dacht.. zo'n gezellig toespraakje! Maar ik ga nog even lekker zitten."
Ze knuffelen weer even. Judith gaat dan naar binnen en Margriet ploft weer neer op het bankje.....

Judith gaat binnen bij Marc en Jeanette zitten.
Jeanette: "Ik ga met Magriet om alsof het een vriendin is... en soms ook een beetje als moeder.. Het begrip leeftijdverschil maakt hier niet uit!"
Margriet komt even binnen, maar gaat dan weer naar buiten.
"Wil je alleen zijn?", vraagt Jeanette nog even.
"Ja, laat me maar even", roept Margriet terug.

My soul is painted like the wings of butterflies
  zaterdag 16 november 2002 @ 01:37:31 #11
16701 scanman01
Today's a good day
pi_6831631
Marc: "Dit gaat steeds meer over het zijn... over het voelen... het uitwisselen... En dat is wel heel mooi om te constateren. Het gaat wel heel diep hier. Na vier weken kom ik er ook achter!"
De meiden zijn het wel eens. Dan raadt Judith Jeanette aan dat ze Margriet morgen lekker moet laten koken... dat ze lekker dingen kan doen
Jeanette: "Ik vroeg in de keuken vanmiddag hoe het met haar ging. Dan komt er weer die nep glimlach... En ik zeg dan dat ik twee oortjes en twee schouders heb en dat ze altijd bij me terecht kan, maar ze doet er niets mee. En dat is niet raar, want je probeert het altijd eerst alleen. Margriet moet dit ook gewoon doorleven."
"Het komt allemaal goed", zegt Judith.
"Iedereen komt er uit... ", meent Jeanette. "Ik ben er ook uitgekomen, dus dan moet zij dat helemaal kunnen! Je moet er alleen niet in blijven hangen. Margriet is daar sterk genoeg voor, maar toen ze begon dat we haar moesten nomineren... dat vond ik niet prettig. Maar het komt wel goed. Ik ga zo nog wel even naar haar toe!"
Jeanette trekt haar jas aan en vertrekt naar buiten.

"Ik kom jou even halen", zegt ze buiten tegen Margriet. Ze valt haar om de nek en knuffelt haar stevig. Margriet streelt Jeanette over haar rug. Ze blijven zo een minuut zitten. Er wordt even geen woord gezegd. Stilte.... alleen twee meiden die elkaar een tijdlang knuffelen.
Jeanette, na een tijdje: "Jij gaat zo lekker met Jeanetje mee naar bedje.. Je zit nu al de hele avond buiten. We gaan lekker slapen.... en morgen lekker doen wat je zelf wil. En als ik nog eens vraag hoe het gaat en die nep glimlach komt boven.... dan mag je ook wel eens zeggen wat je echt vindt!"
Margriet: "Dan komt het er gewoon nog niet uit!"
Jeanette: "Maar je weet nu hoe het eindigt en dat wil je zelf vast ook niet. We kunnen het allemaal hebben. En dat ik 21 ben en jij 34 maakt allemaal geen flikker uit. Soms zie ik het aan je maar dan weet ik het ook niet!"
Margriet: "Maar dan kan ik het zelf nog niet eens benoemen. Het kost me dan zelf al zoveel energie!"
Jeanette: "Die energie gaan we nu lekker opdoen in bed!"
Ze trekt Margriet in de benen en sleurt haar bijna mee het huis is.
"Lekker afschminken, want het ziet er niet meer uit met al dat gejank!", lacht Jeanette.
Margriet lacht ook.
Jeanette: "We moeten een boksbal hebben en dan gaan we daar even lekker op rammen. Goeie therapie... En opschieten nou!"
Margriet lacht weer....

In de kamer is het stil..... Quincy ligt lekker te slapen op een kleedje en heeft van alles in huis weer helemaal niets meegekregen. Wat is het leven als hond soms toch lekker eenvoudig.....

My soul is painted like the wings of butterflies
pi_6832100
Om kwart over 2 werden tuur en stefan wakker gemaakt voor de volgende opdracht, ze moesten samen een fles wijn binnen 30 seconden openmaken (allebei maar 1 hand gebruiken).
Dit lukte en ze mogen de fles leeg drinken.
When everything is coming your way, you're in the wrong lane.
pi_6835176
14.00 uur
Ik zag dat er alweer lang niet gestreamed is, dus ik besloot weer eens een poging te wagen, in de hoop op wat leuke ontwikkelingen.

In de kooi loopt Marc wat te trimmen, terwijl Laurens bezig is met de was. Ik heb alleen nergens geluid!! Het beeld valt ook steeds weg dus eigenlijk heb ik helemaal niks. heuh, maar even een mailtje richting BB.

Shrink - it's a lifestyle
pi_6835329
14.06 uur
Zo, mailtje naar BB gestuurd. Het geluid is er nu wel maar erg slecht en valt steeds weg. Verder is er veel gebuffer. Ik probeer er van te maken wat er van te maken valt.

Ik hoor een gesprek tussen Margriet en Judith. Omdat er steeds stukken wegvallen is me niet duidelijk waar het over gaat. Judith zit binnen bij het hek, ik hoor ook allerlei watergeluiden van de douche of de afwas ofzo. Ting en Margriet zitten ook bij het hek. Ze zeggen alledrie niet veel. Margriet vertelt over een keer dat ze in een restaurant in de keuken heeft gewerkt. Daarna vraagt ze aan Judith of die lekker heeft geslapen. Ting heeft keihard geslapen. Quincy is vervelend geweest vannacht. Hij sprong steeds op het bed bij Judith. Ting heeft een idee: "Misschien moeten we weer net als vroeger, met d'r meelopen naar de mand en wachten tot ze daar slaapt." Ze vinden Quincy wel lief, maar ze haart zo.

14.11 uur
Judith en Ting bemoeien zich met Laurens die brood aan het bakken is. Het kan nog wel even duren voor het wat wordt, ze denken dat ze pas tegen half vijf eten.

(Het gaat inmiddels prima met de streams, zou zo'n mailtje dan echt helpen?? Of is dat steeds toeval?)

Ze vinden dat het nu al lekker ruikt, het deeg enzo. Het brood is een uur eerder klaar, dan is het om half vier etenstijd. Ting en Margriet hebben het over Margriets dip. Ze weet niet meer waar ze de energie vandaan moet halen, ze heeft een bepaalde prestigedrang. Ting vindt dat ze zich zo erg uitput. "Dat gaat ongemerkt" zet Margriet. "Maar deze week... ik vond het niet zo'n leuke week nee." Ting: "Gedoe met Arthur, en Stefan een paar dagen weg." "Nou, dat valt allemaal wel mee" vindt Margriet, "Meer dat gesprek met haar, dat ze zo dingen oplegde, dat je dan zo geleefd wordt." Ting wil d'r best wel doen, het maakt haar allemaal niet meer uit aan wie ze wat verteld heeft. Margriet baalt dat ze zich toch meer emotioneel mee heeft laten slepen dan ze wilde. Dat dat ongemerkt al gebeurd is. "Ik vind het gewoon vermoeiend." Ting kan zich dat wel voorstellen. "Ik probeer me lekker te voelen met de mensen met wie ik me lekker voel. Ik zie dat hier veel gelachen wordt en ik ben ook wel een redelijk opgewekt meissie. Toen Dennis wegviel, dacht ik dat hou ik echt nooit vol."

Telefoon.

Shrink - it's a lifestyle
pi_6835929
15.02 uur
Damn, was lang telefoongesprek. Ben weer terug.

Laurens en Mus hebben het over de vermeende exit van Arthur. Mus denkt dat het een grap is. Mus: "Ik had wel verwacht dat je wat kritischer zou zijn. Je was er eerst echt van overtuigd. Je was echt aangeschoten." Laurens: "Jij weet niet wat aangeschoten is". Mus: "Ik hoef niet te drinken om het gezellig te hebben." Laurens vertelt nu over zijn werk. De bedoeling is dat ze bedrijven voorzien van grote telefooncentrales, mobiele en vaste telefonie. Quincy blaft hard. Ze moet ermee kappen van Mus, maar ze houdt niet op. Ze rent over Mus heen en blaft nu zo ongeveer in zijn zender (ouch...). Het gaat verder over telefoons. Mus denkt dat Laurens zijn bedrijf ook Marokko als markt moet gaan aanboren. Iedereen heeft daar een mobiel, al kost het soms wel een maandsalaris. Laurens vraagt hoeveel een maandsalaris is. "Driehonderd gulden ofzo" zegt Mus. "Hoeveel??" roept Laurens. Hij is even van het antwoord onder de indruk. Mus legt er wat over uit. Maar nu heeft hij nog even andere dingen aan zijn hoofd, zoals zijn studie.

15.09 uur
Laurens: "Ik heb koppijn, voor het eerst. En daar ben ik tegen." Mus denkt dat ze van Ting poppen gaan uitbrengen. Ting: "Ik wil dat Stefan vandaag terugkomt, met een verhaal over wat er met Arthur is gebeurd." Mus: "Nou reken er maar op dat Arthur binnenkort weer hier zit." Ting denkt toch echt van niet, omdat ze al twee dagen verder zijn.

Shrink - it's a lifestyle
pi_6836034
15.11 uur
Ting roept: "samen hebben we allemaal girlpower! Oh nee, jullie zijn jongens." Mus denkt dat het een gat in de markt is, popetjes van de BB-bewoners. Maar laurens denkt dat er niemand kijkt. "Jawel" zegt Mus, "Er kijken in ieder geval een paar Friezen, een paar Chinezen en een paar Marokkanen, een paar 35-plussers naar Margriet." Ting staat ondertussen te dansen en te springen. Mus vertelt over een keer in zijn examenklas toen hij een les stijldansen kreeg. Iedereen kon het, behalve hij. Hij vindt dat hij en Ting er geen aanleg voor hebben, maar Ting verdedigt zich door te zeggen dat ze nou eenmaal nooit genoeg les gehad heeft. Ze danst vanuit haar schouders, zegt ze.

Ik ga even kijken of er elders nog wat leuks te beleven is.

15.14 uur
Op de enige stream waarop ik *geen* Ting en Mus hoor, hoor ik Wouter en Margriet. Wouter vraagt of ze ene Remco kent, die ook iets in de reclame doet. Maar hij weet geen achternaam. Ook deze stream houdt weer van bufferen, 't is echt z'n hobby zeg maar.

"Hij was... Voor een blad noem je dat hoofdredacteur, maar dan van een hele lijn ofzo. Art director, kan dat?" Margriet legt uit wat een art director is. Wouter vraagt of ze wel eens iets voor Aps (maar dan andersom) gedaan hebben. Maar dat niet. Margriet vertelt dat ze wel werken voor de grote blauwe vogel, voor banken, voor de Stichting Fiets etc. Wouter wil na BB wel weer wat modellenwerk gaan doen, hij is er nog niet klaar mee. "Zat ik een heel weekend in Barcelona ofzo. Alleen gaat dat dan drie jaar via Endemol" zegt Wouter. "Nee joh", zeggen de anderen, "een jaar maar! Alleen je hebt voor drie jaar een manager, maar je hoeft niet drie jaar lang alles via hun te doen." Wouter: "Als je bijvoorbeeld wordt benaderd door een krant voor een interview, dan moet je eerst dat nummer van die manager bellen". Judith en Jeanette en Marc hoor ik hier ook.

Quincy komt aanrennen. Margriet: "Je ziet 'r denken gewoon, daar heb je hem ook weer." Marc reageert meteen: "Margriet die ziet jou denken, maar ik zie dat niet hoor. Jij denkt helemaal niet!".

Shrink - it's a lifestyle
pi_6836136
15.21 uur
Judith vraagt wie er allemaal mee naar huis wil. Iedereen wil mee. Ze moeten lachen. Wouter wil wel lootjes trekken voor Sinterklaas. Ze klinken allemaal wat lamlendig. Tijd dat Stefan en Arthur terugkomen met hun verhaal.

Margriet vraagt hoe iedereen er over tien jaar uitziet. Dan is Jeanette 32 en dus nog steeds jonger dan Margriet. Dat vindt Margriet niet leuk. "Wel werken, maar niet heel veel." zegt Margriet. Judith wil een aquacentrum hebben en dat haar eigen kinderen daar dan lekker kunnen rondwandelen. Het brood is klaar maar het komt niet eens boven het blik uit, Laurens wordt uitgejoeld. Margriet gaat buiten even een sigaretje roken. Marc wil straks wel weer verder kletsen aan het hek, want hij vindt het gezellig. Maar de bunker gaat nu eerst eten.

De conversatie in de bunker gaat nu over thee, voorraad etc. De andere drie streams geven een lege tuin met alleen een Mus erin, die in zijn eentje uiteraard weinig zegt. [off topic] Over Mus gesproken: mijn bovenburen doen ook mee aan de ramadan, dus ik weet *precies* hoe het voelt om elke dag om vijf uur wakker te zijn... Damn, je hoeft toch geen herrie te maken als je zit te ramadannen? [/off topic]

15.27 uur
Wouter is buiten gaan zitten bij Mus. Samen spelen ze met Quincy. Mus merkt op dat ze vandaag niet gemediteerd hebben en dat hij het gevoel heeft dat hij wat gemist heeft. Ze zitten nu naast elkaar en het is een oprachtig gezicht, jammer dat ik gee streamshots kan maken, maar ik zal het proberen te beschrijven: beiden een rond mutsje op, beiden armen over elkaar, gewikkeld in een deken en de ogen dicht. Stilte alom, behalve Quincy die blaft en daar moet Mus dan weer om lachen.

Shrink - it's a lifestyle
pi_6836334
15.31 uur
Omdat Quincy maar bleef blaffen tegen 'iets' achter de schutting, heeft Mus haar naar binnen gebracht. Nu zitten de heren echt in volledig stilzwijgen buiten. Jammer dat ik nergens beeld of geluid heb van de hel.

Margriet is nu ook buiten komen zitten dus het is gedaan met de stilte. Quincy is er ook weer bij. Mus is haar zat: "Kom zitten of..." Ze hebben nootjes. Margriet: "Een hand en dat schaaltje is leeg." Ze heeft haar voeten op tafel gelegd en vraagt zich af of dat niet te asociaal is. Quincy begint weer te blaffen en Mus roept meteen: "Ah nee!" In de buurt is een voetbalveld want op zaterdag horen ze geluiden. Mus zegt dat hij ook gevoetbald heeft. Margriet gelooft hem niet. Hij was het al heel snel zat en wilde toen op judo. Jeanette zit nu ook op het bankje, met z'n viertjes knus naast elkaar. Mus zegt dat hij de enige Marokkaan is die niet kan voetballen. Daarna heeft hij vier jaar op basketbal gezeten. Margriet en Jeanette moesten van hun moeders altijd minimaal een jaar bij een club blijven.

Margriet d'r zusje wilde vroeger op een kerkkoor, omdat ze zulke mooie jurken hadden. Jeanette heeft veertien jaar geballet en toen nog op judo gezeten. "Weet jij er nog dingen van?" vraagt ze aan Mus. Maar Mus heeft maar twee lessen gehad, toen vond hij er niks meer aan. En Quincy maar blaffen. Mus: "Als je een keer in elkaar wordt geslagen word je door je ouders gelijk op judo gezet."

15.41 uur
Jeanette: "Ik ben toch echt benieuwd of Tuur weg is of niet." Wouter: "Wel nee, die goser van die band heeft zich gewoon rot gelachen. Die heeft gewoon een goeie grap met ons uitgehaald. Die goser is echt niet gek hoor. Die komt op tv bij BB en dan ga je touren met je band enzo , die gaat echt niet hier in zitten hoor." Jeanette is nog steeds niet overtuigd. Wouter: "Joh, die goser heeft gewoon hier geen reet te zoeken. Arthur is gewoon met Stefan ergens bezig, die staat nog steeds genomineerd enzo" Dat overtuigt Jeanette al meer, want anders hadden ze vast en zeker allang opnieuw moeten nomineren.

Mus vertelt over zijn huisideren vroeger. Ze hadden een cavia die gewoon Cavia heette. "Kwam er een vriendinnetje van m'n zusje spelen. En die vroeg hoe heet ie? En dan wij zo: "Ja, gewoon Cavia". Hij was heel dik en dan legde je eten daar en dan was ie te lui om op te staan. Maar hij is wel oud geworden." Ze horen weer sporters ergens en hebben door dat het niet perse voetvbal hoeft te zijn. "Misschien is het wel korfbal, ofzo" "Ja of hockey" zegt Jeanette. Maar dat kan volgens Margriet niet want "die schreeuwen niet zo ordinair."

15.46 uur
Jeanette vindt het saai worden in de bungalow. Ze moeten misschien iets leuks bedenken, maar ze weten niet wat. Dan zien ze een roodborstje. Mus zegt dat ie een joint in z'n snavel heeft. Wouter noemt hem een rookworstje. En Quincy blaft er maar weer eens tegen. Ze zien de deur van de hemel/hel opengaan. Ze denken dat BB Stefan en Arthur eten gaat brengen. Mus denkt dat ze al die tijd in de hel hebben gezeten, maar dat kunnen de anderen zich niet voorstellen.

Ha gaaf: Quincy staat te twijfelen waar ze op schoot zal springen en Mus zegt: "Wie is de grootste sukkel van het BB-huis?" En hups, springt Quincy bij hem op schoot. Mus spreekt haar meteen vermanend toe, dat ze niet op hem mag plassen want dat hij Lau niet is. Het lijkt hem wel een leuk idee als ze al die plasstukjes achter elkaar zetten in een filmpje.

Shrink - it's a lifestyle
pi_6836459
15.50 uur
Er wordt nu wat gemijmerd over hoe lang ze in het huis zitten, dat dat woensdag twaalf weken is, bijna drie maanden dus. Mus: "Normale mensen hebben werk, die hebben een leven." Dan hebben ze het over wat ze normaal op zaterdag doen. Uitgaan enzo. Mus komt dan om vier of vijf uur thuis, dat kan gewoon. Soms liet ze hem wel eens voor straf een uurtje buiten staan, deur op de knip. Maar nu kan hij uitgaan wanneer hij wil, maar nu heeft hij bijna nooit meer zin. Het is een uitgeblust stelletje, zo buiten.

15.54 uur
Ik luister mijn laatste minuutjes nog even in de bunker, waar ze nog aan tafel zitten. Daar gaat het over oude BB-bewoners: Ruud, Diana, Bart worden genoemd. Wie ze wel eens ontmoet hebben, Marc heeft Diana ontmoet op Beachpop. "Zij heeft zich ook een paar keer wat minder goed gevoeld, en dan kwam ze een beetje hysterisch over. En daar wordt ze nog steeds wel eens mee geconfronteerd, zei ze." Daan zegt nu dat zijn waarschijnlijk het 'meisje met de lolly' is. Marc: "Da's zonde, want dat blijft dan hangen bij mensen dus ze zei dat ik gewoon mezelf moest blijven." Judith: "Ze gingen toen ook allemaal dingetjes stiekem doen. Andries en Diana die hadden ook wat toch?" Ting noemt ook Frenkie. Laurens zegt dat er niks van klopt wat ze allemaal zeggen. Volgens mij begrijp ik eruit dat hij nooit gekeken heeft. Judith zegt dat Andries verliefd was op Daniëlle. Daan kan zich alleen het totale shockeffect herinneren toen Kelly aan Andries vertelde dat ze transseksueel is. Judith vertelt over Kelly, dat ze zich op een gegeven moment minder zichzelf voelde maar wel lang erin gebleven is ook.

Laurens: "Zijn er nog vragen?" "Hoezo?" zegt Daan. "Nou, dat doe ik vaak als ik iets uitgelegd heb, dan zeg ik 'zijn er nog vragen' en als ze dan niks zeggen, dan zeg ik dat ik er nog wel een paar heb en dan ga ik controleren." En dat gaat hij dus ook doen. "Met wie had Andries wat op dag twee? Wie vond Andries ook heel leuk? Wat was er bijzonder aan Diana?" En daar stoppen mijn streams...

Shrink - it's a lifestyle
pi_6837350
17.19 uur
Vooruit dan maar, omdat het momenteel zo razend druk is op het forum en iedereen zo razend enthousiast is , zal ik nog twee uurtjes streamen. Of verveelde ik me nou gewoon?

Ik val in een gesprek van Daniela en Judith, die samen in de bunker op hun bedden liggen. "Ze verbergt alles achter grapjes, zelfs liefde. Stefan kraakt ze ook het hardste af, maar ze vindt hem het leukste. Ik wil dan weten wat ze echt denkt, vindt ze hem leuk of niet? Daar heb ik heel erg moeite mee. Zolang ik daar niet zelf van overtuigd ben, hou ik er rekening mee, maar ik ben nog niet overtuigd." Marc komt vragen of hij erbij mag komen liggen want hij wil slapen. Judith: "Oh, is het weer tukken met Marc? Je mag hier gerust komen liggen hoor! Het licht kan helaas niet uit." Daan gaat dan maar weer plassen. Judith vindt het wel een gezellig 'tukmomentje'. Ik hoor allemaal geknuffel tussen Juut en Daan.

Van de twee streams waar ik normaal gesproken beeld op heb, staat er nu eentje gericht op een volledig lege bungalow. In de andere zie ik een hel die vol ligt met balonnen in alle mogelijke kleuren. Het geluid is op alle drie de overige streams ver weg: in de verte hoor ik bewoners, net als bij de DBK-stand. Of Stefan en Arthur nog in de hel zijn, kan ik door het slechte licht niet zien. O wacht, ik ontwaar geloof ik wat krullen op het bed.

17.25 uur
Terug naar de bunkerslaapkamer dan maar, in de hoop dat daar nog iets gebeurt. En hier heb ik alleen het geluid van Marc die in zijn eentje in bed ligt en dus ook niet veel interessants te melden heeft. Grr, heb ik dat?

Shrink - it's a lifestyle
pi_6837427
17.30 uur
Ik heb nog altijd nergens geluid. Op een stream zie ik Arthur en Stefan aan het tafeltje in de hel zitten. Op de andere zie ik nog steeds een lege bungalow. het zou natuurlijk kunnen dat dit een DBK-standje is, maar het is wat vaag ende onduidelijk. Ik heb er maar weer aan BB aan gewaagd, maar voorlopig valt er dus effe niks te streamen. (Ik wil een extra code BB!)
Shrink - it's a lifestyle
pi_6837469
17.34 uur
Ook de andere stream staat nu in de DBK-stand, dus er zal wel wat aan de hand zijn.
Shrink - it's a lifestyle
pi_6837663
17.38 uur
Humz, op de gratis streams zie ik nergens de DBK-stand! Ik zie Ting en Jeanette in gesprek. Dan opeens heb ik geluid van de dames. Jeanette en Ting hebben het over het nomineren. Margriet wil weten waar iets staat; Jeanette vraagt of ze dat door de soep heen gaat doen, maar dat is niet zo.

Ting vraagt of jeanete bang is dat het haar een keer overkomt, dat ze iemand nomineert die dan weggestuurd wordt. Dat is haar al overkomen, met Dennis. Ze vertelt dat ze niet snel terug zal komen op een nominatie omdat ze er goed over nadenkt. Dat doet iedereen, denkt Ting. En uiteindelijk hebben zij ook niet de stem. Ze zijn benieuwd wat het gaat worden. Jeanette denkt dat ze donderdag genomineerd zal staan. "Tegen mezelf heb ik gezegd: ik weet pas wat mijn moeder vindt van mij, wat ze ziet wat ze vindt, wat ze vindt van uitspraken van mij hier, maar dat weet ik pas als ik eruit kom. En ik kan wel hopen dat ik hier bericht krijg, maar dat moet ik niet doen. Ik probeer hier de dingen van thuis toe te passen, koken zoals ik thuis doe. Ik mis haar wel." Ting heeft ook gestikt van de heimwee. Ze was blij met haar berichtje van thuis. Jeanette vindt het wel moeilijk dat Margriet en Judith wel beelden van thuis hebben gerkegen, en Ting een teepje. Ze wil die jaloezie niet voelen, maar ze kan het niet precies sturen. "Maar ik kan er wel voor kiezen om er in te blijven hangen of niet. En het lukt me wel om er niet in te blijven zitten." Ting zegt dat ze met wat geduld misschien ook nog wel iets van BB krijgt: "Zij weten dat toch ook, en anders vraag je het aan." Jeanette: "Ik heb net een gesprekje aangevraagd; Ze vroegen of ik ook een keer kwam als het goed met me ging en dat heb ik dus nu gedaan. Tuurlijk vind ik het jammer als ik weg moet, en dat vind ik dan ook echt wel moeilijk, maar ik heb ook zoiets van, het is ook niet erg. En ik kan nou weer met een frisse blik kijken naar de tijd die nog komen gaat en ik zit hier nog twee weken."

Ik wilde even verder kijken, maar op de overige drie streams heb ik nog altijd geen beeld of geluid. Dus ik blijf bij deze dames.

17.46 uur
Jeanette kan ook heel goed begrijpen wat Margriet gisteravond voelde. Ting zegt dat ze zich een stuk veiliger voelt nu: ze is genomineerd geweest en heeft gedroomd dat ze thuis was en dat was goed. Jeanette moet even Quincy helpen, want die heeft haar balletje ergens onder laten rollen, waardoor ze d'r niet meer bij kan. De bunkerbewoners kunnen haar ook niet helpen, Mus slaapt en Margriet staat te koken. Ting: "hee, daar is ze weer." Jeanette: "ja, effe balletje pakken. Dat hunkeren naar thuis, dat heb ik niet meer zo."

Shrink - it's a lifestyle
pi_6837780
17.52 uur
Ting en jeanette vragen zich nu af of ze alle afleveringen op tape kunnen krijgen van BB, want misschien is niet alles opgenomen. Jeanette: "Ah joh, met die techniek, en zeker hier kunnen ze zoveel joh." Jeanette is misschien nog in het BB-huis jarig, over 28 dagen. Ting kan zich niet meer herinneren hoe het was toen zij 22 was. "Je draagt niet bewust met je mee welke leeftijd je hebt." Jeanette vraagt of ze nog aan het studeren was of al werkte, maar Ting denkt dat ze toen nog op het VWO zat.

Op een van de streams heb ik wel beeld maar geen geluid van de hel. Het ziet eruit alsof Arthur en Stefan wederom een opdracht hebben. Vanavond mogen ze eruit toch? Dus misschien vanavond wisseling van de groepen?

Dan vraagt Jeanette of Ting Dennis nog mist. "Minder erg dan in het begin natuurlijk. In het begin was ik echt zwaaaar depressief. Kom je je bed uit, geen grapjes, niks. Niet die guitige kop, niet die lach. Zelfs zijn grapjes neem ik over weet je wel, zal ik dan maar. Liedjes zingen." Het geluid valt weer steeds weg, ik heb steeds een paar seconden geluid en dan weer een poosje niet. Ze praten nog even na over de buitenopdracht van Jeanette, dat Ting haar toen had gebeld. "Wat we daar ook hebben ervaren..." Quincy heeft de bal gevonden, die ligt ergens bovenop een plank; Ting gaat hem haar geven, maar ze moet er wel zelf mee spelen, want niemand heeft zin om met haar te spelen. Dan vertelt Ting dat Dennis de eerste jongen was bij wie Ting haar voeten drufde te warmen.

Dan komt Laurens aanlopen. Hij heeft op bed gelegen en beweert zelf dat hij niet geslapen heeft, maar volgens Ting snurkte hij.

Shrink - it's a lifestyle
pi_6837797
18.00 uur
Jongens, ik hou er even mee op. Als er weer wat interessants te zien is, of als ik weer goed beeld en geluid heb, meld ik mij wel weer.
Shrink - it's a lifestyle
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')