,,Sommige programmamakers worden er al helemaal gek van'', heb ik al uit diverse bronnen gehoord, zegt de presentator van het populaire VARA-programma. ,,Onlangs moest de opname van Loveletters worden stopgezet, omdat iemand op de tribune een groot spandoek met het opschrift Kopspijkers had uitgerold. Daar waren ze in de studio niet blij mee. Ik hoor ook van andere programmamakers, dat ze soms gek worden van het spelletje dat ik heb bedacht. Ik kan me hun irritaties heel goed voorstellen. Ik heb even de vrees gehad, dat het spelletje zou opduiken bij de uitvaart van Claus.''
Het komt volgens Jack Spijkerman acht à tien keer per week voor, dat in een televisieprogramma opvallend dan wel onopvallend 'reclame' wordt gemaakt voor Kopspijkers. De redactie kiest per week de twee leukste, origineelste inzendingen. Die worden in Kopspijkers uitgezonden.
Spijkerman zegt ook volkomen verrast te zijn door de animo van tv-kijkers, om met een bord of op een andere manier te 'infiltreren' in een tv-programma. ,,Nee, ik had dit totaal niet verwacht. Kopspijkers in beeld, zoals het spelletje heet, was slechts bedoeld als grapje, niet wetende dat het zou uitlopen op zo'n massaal fenomeen''. Want niet alleen verschijnen Kopspijkersborden in beeld, ook hebben tv-kijkers intussen het sms'je ontdekt. Bij TMF worden sms-teksten onderin beeld getoond en regelmatig komt het woord Kopspijkers (tussen de erotische boodschappen) voorbij, dan wel een variant. ,,Ik vind dat erg geinig om te zien'', reageert Spijkerman. ,,Het is laatst zelfs iemand gelukt om met een Kopspijkersbord in De zwaktste schakel in beeld te komen. Nogmaals, het verrast me enorm.''
Eén van de meest originele uitingen van zijn spelletje vindt Spijkerman degene die enkele weken geleden is uitgezonden. Enkele dames hadden bij het WK wielrennen op de weg tússen de namen van de deelnemende renners, het woord 'Kopspijkers' op straat geschilderd. ,,Daar heb ik erg om moeten lachen'', aldus Spijkerman.
Ik kan me herinneren dat Radio 538 jaren geleden dit heeft bedacht. Toen zag je ook opeens allemaal mensen met 538 t-shirts, spandoeken en beschreven kartonnen.
quote:Spaan en Vermeegen hadden in hun gloriedagen (Pisa en Verona) ook al iets dergelijks in de jaren 80. (toen er nog maar 2, en later 3 zenders waren en je steevast miljoenen kijkers had
Op donderdag 7 november 2002 00:28 schreef De_Schaduw het volgende:Ik kan me herinneren dat Radio 538 jaren geleden dit heeft bedacht. Toen zag je ook opeens allemaal mensen met 538 t-shirts, spandoeken en beschreven kartonnen.
quote:Dat moet dan Pisa zijn geweest, in hun Vara tijd mocht ik nog niet naar ze kijken
Op donderdag 7 november 2002 00:36 schreef R@b het volgende:[..]
Spaan en Vermeegen hadden in hun gloriedagen (Pisa en Verona) ook al iets dergelijks in de jaren 80. (toen er nog maar 2, en later 3 zenders waren en je steevast miljoenen kijkers had
)
quote:Kijk, daar komen de irritaties al
Op donderdag 7 november 2002 00:42 schreef Frenkie het volgende:
Kunnen ze die spijkerman niet doodslaan
popi-jopi-figuur
quote:hij doet ook net of hij het kopspijkeren heeft uitgevonden. Nou volgens mij bestaat dat al sinds we hamers hebben. 500 voor christus dus!
Op donderdag 7 november 2002 00:38 schreef Tweek het volgende:
Villa Bvd ten tijden van het WK had ook al een soort gelijk iets, echt strijken met de eer kan die dus niet.
quote:ik vind het echt een irritante aap die spijkerman.
Op donderdag 7 november 2002 00:43 schreef Tijn het volgende:[..]
Kijk, daar komen de irritaties al
quote:Ik vind juist dit soort reacties die hij teweeg brengt schitterend
Op donderdag 7 november 2002 00:44 schreef Frenkie het volgende:[..]
ik vind het echt een irritante aap die spijkerman.
een echte populistenmannetje
maar goed ik kijk daarom ook zelden kopspijkers.
quote:dat heb ik dan met paul de leeuw. smaken verschillen
Op donderdag 7 november 2002 00:45 schreef Tijn het volgende:
Ik vind juist dit soort reacties die hij teweeg brengt schitterend
quote:
Op donderdag 7 november 2002 00:47 schreef Frenkie het volgende:[..]
ga jij trouwens eens aan het werk! er zijn eenpaar etterjongetjes ouwe topics letterlijk in een nieuw jasje aan het steken.
quote:Relaties. Liefde of lust.
Op donderdag 7 november 2002 00:47 schreef Tijn het volgende:[..]
leef je uit
quote:Dr wordt naar gekeken, thnx
Op donderdag 7 november 2002 00:49 schreef Frenkie het volgende:[..]
Relaties. Liefde of lust.
Vriendschap is een Illusie.leef je uit
Oh ennuh... weer gewoon on-topic verder plz Kopspijkers in beeld dus!
quote:Ehhmmmm
Op donderdag 7 november 2002 00:41 schreef De_Schaduw het volgende:[..]
Dat moet dan Pisa zijn geweest, in hun Vara tijd mocht ik nog niet naar ze kijken
Pisa was het bij de Vara!
Verona bij Veronica
Later heette het Die 2.
quote:Bedoel ik, ik formuleer alleen zo rottig
Op donderdag 7 november 2002 00:56 schreef R@b het volgende:[..]
Ehhmmmm
Pisa was het bij de Vara!
Verona bij Veronica
Later heette het Die 2.
Ik herinner me trouwens wel die Koud Hè mutsen en K.U.T. stickers, die zag je ook overal Hmmm... dus toch bij Verona.
Valt het al op dat ik moe ben en m'n hersens niet op volle toeren draaien?
Helaas al jaren niet meer gezien.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |