UTRECHT De Utrechtse studentenwereld staat op zijn kop, nadat een dagboek van twee studentes psychologie is verdwenen en vervolgens op internet is geplaatst. In het dagboek wisselen de vrouwen persoonlijke ervaringen uit, onder meer over seksuele ontmoetingen die zij hadden. Daarbij beschrijven ze de jongens en geven ze hen cijfers.
Het dagboek van twee Utrechtse studentes.
De studentes hebben inmiddels aangifte gedaan bij de Politie Regio Utrecht wegens diefstal van het dagboek. Internetprovider XS4ALL bevestigt dat één van de Utrechtse schrijfsters van het dagboek hen heeft gevraagd de links op hun sites te verwijderen die verwijzen naar het dagboek.
"Het ging om drie eigenaren van homepages", zegt woordvoerder Sjoera Nas. "Normaal krijgen onze klanten 48 uur om een grondig juridisch weerwoord te geven. Het bleek in dit geval te gaan om een ernstige inbreuk op het auteursrecht. De meisjes hebben nadrukkelijk verklaard geen toestemming te hebben verleend voor publicatie van hun dagboek. De personen die wij hebben benaderd hebben ook vrijwel direct gehoor gegeven aan ons verzoek de links te verwijderen".
De ingreep van de provider zet weinig zoden aan de dijk aangezien diverse populaire weblogs, persoonlijke logboeken op internet, het dagboek kopieerden zodat er inmiddels vele versies van bestaan.
bron :
http://www.utrechtsnieuwsblad.nl/regioportal/UN/0,2622,954-Voorpagina__1307616_,00.html
Heb hem al in de nieuwssubmit geknalt !
Dagboek op -edit- link verwijderd -edit-
[Dit bericht is gewijzigd door Jernau.Morat.Gurgeh op 06-11-2002 17:11]
[Dit bericht is gewijzigd door Progressor op 06-11-2002 16:11]
quote:waarom ? daar staat het dachtboek ? dus ?
Op woensdag 6 november 2002 16:11 schreef SignOTheTimes het volgende:
Oef... een verboden link
Offtopic, lees de faq zeg het dan tegen een modje ipv alleen maar te
[Dit bericht is gewijzigd door Enemyforce op 06-11-2002 16:14]
quote:
Op woensdag 6 november 2002 16:12 schreef Enemyforce het volgende:[..]
waarom ? daar staat het dachtboek ? dus ?
hoort bij het nieuwsbericht
quote:Omdat alle topics (zo'n 20 ondertussen) over dit onderwerp op slot zijn gegooid en alle links zijn verwijderd gezien het over inbreuk op auteursrecht gaat.
Op woensdag 6 november 2002 16:12 schreef Enemyforce het volgende:[..]
waarom ? daar staat het dachtboek ? dus ?
hoort bij het nieuwsbericht
Academisch ziekenhuisbezoekers worden verzocht thuis te blijven
quote:*om zich heen kijkt*
Op woensdag 6 november 2002 16:14 schreef ondersoeker het volgende:
Er is hier in Utrecht inderdaad sparke van een explosieve sfeer. Op de uithof wordt er nu flink gereld. Lijn 12 rijdt niet meer.Academisch ziekenhuisbezoekers worden verzocht thuis te blijven
Ik zie niks
quote:Moet je je bril afzetten
Op woensdag 6 november 2002 16:15 schreef Flamingo het volgende:[..]
*om zich heen kijkt*
Ik zie niks
quote:Beverwijk
Op woensdag 6 november 2002 16:18 schreef OneSoul het volgende:
EnemyForce, op welke planeet ben jij geboren?
Lang leve de sex! En ik had wel beter foto`s verwachten van die leuke dames!
En die link is nog steeds niet toegestaan hier.
slotje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |