In de toren zit een grote houten deur met een grote koperen bel ernaast. Er hangt een bordje waarop staat: Voor de broodnodige magie, twee keer de bel slaan. Equilan de Elfengodin zal u zo spoedig mogelijk te woord staan.
Daarnaast hangt een bordje waarop staat; wacht u voor de draak, probeer niet zonder toestemming de toren binnen te dringen.
Er is namelijk een klein draakje woonachtig in mn toren. Buiten de toren doet ie niemand iets, behalve als de draak onheus bejegend wordt. Maar binnen de toren valt hij iedereen aan die niet nadrukkelijk door Equilan de elfengodin is aangewezen als gast.
In geval van nood kan de draak enorm groeien en kan hij Equilan de Elfengodin op zijn rug met zijn machtige vleugels overal brengen waar ze maar wezen wil.
De toren wordt bedekt door een rond koepeldak, zo schitterend dat je er haast niet naar kunt kijken.
Rond de toren meandert het beekje, een klein bruggetje brengt je op het schelpenpad dat naar de toren leidt.
Naast de toren is een prachtig grasterras, grote paddestoelen met fluweelzachte dakjes nodigen je uit plaats te nemen. Vlinders waaieren je graag wat koelte toe met hun kleurrijke vleugels. De plek straalt iets uit.....iets rustgevends....fijn om hier te zijn.
Er hangt een heerlijke geur...hmm beetje lavendel, vanille, thijm...en nog meer, maar niet te benoemen. Waar komt dat vandaan??
Als je je neus achterna loopt, loop je rond de toren en zie je een uitgestrekte kruidentuin. De prachtigste bloemen zie je bloeien, de meest vreemdsoortig gevormde planten en die geur...betoverend.
Om de kruidentuin heen staat een muurtje van oude stenen met een houten klaphekje als toegang. Op het houten hekje is een bordje getimmerd waarop staat; 'niet betreden zonder toestemming van Equilan; levensgevaarlijk!!'
Er staan namelijk kruiden tussen die giftig zijn.
Waarom ik op het eiland wil komen wonen?? Omdat de mensen die hier wonen me wel bevallen, en ik denk dat er wel wat magie gebruikt kan worden.
Ik maak elixers voor alle soorten kwalen en voor vrijwel alle soorten onschuldige betoverinkjes en niets is onmogelijk voor me.
Kom een keertje langs om lekker bij me in het gras te zitten!!
[Dit bericht is gewijzigd door equilan op 24-10-2000 16:33]
Hoi hoi, ik kom de nieuwe bewoonster even welkom heten met een schaal verse tiramisu.
Mooi optrekje hier zeg, dat heb je razendsnel gebouwd.
Heb je misschien een kopje kruidenthee voor me, dan kom ik eventjes in het gras bij je zitten en dan moet ik helaas weer terug naar ristorante Ali (daar werk ik als chefkok, maar dat wist je geloof ik al )
* * equilan pakt faat bij dr kin, draait haar hoofd naar rechts, draait haar hoofd naar links...kijkt eens diep in haar ogen..
faat jij kan wl iets gebruiken waar je wat meer energie van krijgt, hier een lekker kopje thee!! Ga zitten meid, vertel eens hoe is het in het restaurant nu??
Ja snel gebouwd he, dat krijg je met magie!! En hoe vind je dat ik de tuin en omgeving heb gedaan?? passend wel toch??
[Dit bericht is gewijzigd door equilan op 20-10-2000 17:46]
OOh, wat stom, Faat wil je me vergeven????
quote:ze heeft er met haar magie een hij van gemaakt
Op 20 oktober 2000 17:39 schreef killer tweety het volgende:
equilan, Faat is een zij hoor.
Lachend hoofd, lippestift, bos zwarte krullen, borsten HA....ik ben echt nog een ZIJ hoor
wat kan ik doen om het goed te maken MEVROUW, nee DAME, nee LADY FAAT....
Levenslange bescherming tegen muizen in je huis?? of restaurant....
Regel ik meteen voor je!! Een liefdesdrankje om de man van je leven mee te betoveren?? Elixer voor maagpijn?? U roept en ik regel!!
O, btw, weet niet wat jij allemaal nodig hebt in je keuken.....maar ik heb een enorme kruidentuin achter mn toren.....als je wat nodig hebt.......
En dat van die muizen lijkt me een geweldig plan, ik heb ze tot nu toe nog niet gezien in het restaurant, maar dat willen we uiteraard graag zo houden!
Ennuh de man van mijn dromen hoeft niet betoverd te worden hoor die heb ik zelf al betoverd
En toevallig ook nog lavendel in je tuin staan, lijkt me heerlijk om door het hele restaurant van die gedroogde bosjes lavendel te hangen. Superlekker geurtje
quote:oh, moest ik ook een kaart maken?
Op 20 oktober 2000 17:17 schreef Faat het volgende:
Ja daar is Breuls geloof ik al mee bezig!
[Dit bericht is gewijzigd door DIGGER op 22-10-2000 05:15]
p.s. over die betaling hebben we het dan nog wel...betaling in natura zie ik helemaal zitten....kom maar een dagje onkruid wieden in mn kruidentuin!!
En kwa die betaling in natura...... onkruid wieden? weet je niks beters?
Dus zeg het maar, wat wil je??
En wat die betaling betreft, potverdorie zeg, ik reis voor je naar het andere eind van het universum en dan wil je niet eens een middagje onkruid wieden?? Dat vind ik toch weer iets minder...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |