quote:
Op vrijdag 12 september 2003 16:45 schreef ilona-scuderia het volgende:[..]
Roy Martina heeft een paar jaar geleden een boek over de schadelijkheid van koeienmelk voor mensen geschreven, ik weet alleen de titel niet meer, iemand hier misschien die het boek kent?
Kortgezegd komt het er op neer dat melk zeer veel giftige stoffen bevat (alleen al het gras wat die koeien eten is zwaar giftig door diverse gassen uit fabrieken,auto's) en melk veroorzaakt een schadelijk rottingsproces in de maag en darmen waardoor de stoelgang soms ernstig wordt belemmerdVoor de mensen die nog melk drinken; drinks eens een paar weken geen melk, dan zal je merken dat alleen je stoelgang al stukken beter gaat
Ik weet trouwens niet helemaal zeker of geiten-en schapenmelk wél gezond zijn, ik hoorde dat een keer van een oude wijze man die hetzelfde beweerde; dat koeienmelk puur vergif is, maar geiten-en schapenmelk zouden wel gezond zijn, dus ik geloofde die man wel, maar ik weet niet helemaal zeker of dat ook echt zo is
Kan iemand dat misschien bevestigen?Koeienmelk is in ieder geval slecht voor iedereen, maar bijna niemand weet het of wil het geloven...
quote:ehm motorsporters... melk, de witte motor
Op donderdag 3 oktober 2002 14:47 schreef facedown het volgende:[..]
Jep, zie je (top)sporters melk drinken omdat het zo gezond is?
Als ik 30.000 voor 20 seconden met een glaasje melk moest staan en doen alsof ik het dronk zou ik het ook wel doen.
quote:ja, dat is hetzelfde als je zou zeggen dat nike de beste kwaliteit sportkleding maakt omdat je favoriete sporters er ook in rondlopen.
Op vrijdag 12 september 2003 17:34 schreef Doagere het volgende:
facedown, geloof maar niet dat beroemde sporters met een glaasje melk voor gek gaan staan omdat ze het leuk vinden.Als ik 30.000 voor 20 seconden met een glaasje melk moest staan en doen alsof ik het dronk zou ik het ook wel doen.
quote:Ja je moet het aanrecht ook schoon maken met alles reiniger..
Op vrijdag 12 september 2003 17:50 schreef Goofup het volgende:
ik bedenk me ineens dat ik toen ik klein was bepaalde pillen van mijn moeder had gegeten die ik niet mocht eten (die ja) en toen moest ik mijn vinger in mijn keel steken... en dan een hele hoop melk drinken op doktersadvies
quote:dat heb ik mijn huisarts nooit horen vertellen
Op vrijdag 12 september 2003 17:52 schreef Doagere het volgende:[..]
Ja je moet het aanrecht ook schoon maken met alles reiniger..
quote:Nee, en zwarte vlekken in keuken kastjes moet je verwijderen met zout zuur.
Op vrijdag 12 september 2003 18:13 schreef Goofup het volgende:[..]
dat heb ik mijn huisarts nooit horen vertellen
Ik vergelijk het met melk drinken voor een mens Tis puur vergif.
quote:ik leef nog en ik geloof dat de Nederlander toch erg oud wordt als je het vergelijkt met bijvoorbeeld andere landen.
Op vrijdag 12 september 2003 18:18 schreef Doagere het volgende:[..]
Nee, en zwarte vlekken in keuken kastjes moet je verwijderen met zout zuur.
Ik vergelijk het met melk drinken voor een mens
Tis puur vergif.
quote:Mooi voor ons, laat de nederlander zich diep schamen.
Op vrijdag 12 september 2003 18:21 schreef Goofup het volgende:[..]
ik leef nog en ik geloof dat de Nederlander toch erg oud wordt als je het vergelijkt met bijvoorbeeld andere landen.
En wij staan nog wel zo bekend om onze koeien
quote:melk is niet het eerste waarvoor ik me zou schamen hoor. Daar kan ik me niet druk om maken.
Op vrijdag 12 september 2003 18:23 schreef Doagere het volgende:[..]
Mooi voor ons, laat de nederlander zich diep schamen.
quote:Ze kunnen wel zeggen dat we hier gezonder leven dan in de arme landen, maar dat komt niet door de zuivel.
Op vrijdag 12 september 2003 18:29 schreef Goofup het volgende:[..]
melk is niet het eerste waarvoor ik me zou schamen hoor. Daar kan ik me niet druk om maken.
de mens is de enige in zijn soort die melk drinkt na de moedermelk fase.
een feit is wel dat als je naar de wereldbevolking kijkt dat er slechts een klein deel van de mensen melk dringt na de moedermelk periode.
reden waarom er veel over gesproken wordt is dat veel mensen er hinder van ondervinden als ze melk drinken (opgeblazen gevoel, kramp etc.) iemand die hier last van heeft zal het overigens ook hebben met bijvoorbeeld boter en kaas.
my 2 cents
quote:Weet je dat je in de gehele discussie jezelf nog nooit hebt onderbouwd door een feit of wetenschappelijk onderzoek, maar alleen maar door je eigen ervaringen, die naar jouw idee opgaan voor de gehele wereldbevolking? Zoals Goofup al zei, typisch dat een Nederlander zo lang leeft als die melk zo "slecht" zou zijn.
Op vrijdag 12 september 2003 18:35 schreef Doagere het volgende:[..]
Ze kunnen wel zeggen dat we hier gezonder leven dan in de arme landen, maar dat komt niet door de zuivel.
Ik weet het niet, echt doorslaggevend is het allemaal niet voor mij.
quote:alle zure melkprodukten als yoghurt, biogarde etc. zijn hartstikke goed (in de regel) voor je darmflora, mits je er niet een berg suiker doorheen kwakt. Voor mensen die overgevoelig zijn voor veel melkprodukten is geitekwark een erg gezond alternatief, biogarde kan vaak ook wel. En anders aangewezen op soya-produkten, die overigens ook ter discussie staat. Zo is er altijd wat en is als het er op aankomt bij sommigen helemaal niks meer gezond.
Op vrijdag 12 september 2003 20:03 schreef Evil-Cherry het volgende:
Ik ben nog niet dood of ziek en ik drink toch behoorlijk wat melk en eet best wel wat vla en yoghurt.Ik weet het niet, echt doorslaggevend is het allemaal niet voor mij.
quote:Geitemelk is iig beter te verdragen voor mensen die overgevoelig zijn voor koeiemelk. Paardemelk schijnt ook erg goed te zijn, maar verschrikkelijk duur. Wordt wel eens gebruikt voor een kuurtje. Het fijne weet ik er echter niet van.
Op vrijdag 12 september 2003 16:45 schreef ilona-scuderia het volgende:
Ik weet trouwens niet helemaal zeker of geiten-en schapenmelk wél gezond zijn, ik hoorde dat een keer van een oude wijze man die hetzelfde beweerde; dat koeienmelk puur vergif is, maar geiten-en schapenmelk zouden wel gezond zijn, dus ik geloofde die man wel, maar ik weet niet helemaal zeker of dat ook echt zo is
Kan iemand dat misschien bevestigen?
quote:Doe het is een paar maanden niet en kijk hoeveel beter je je voelt.
Op vrijdag 12 september 2003 20:03 schreef Evil-Cherry het volgende:
Ik ben nog niet dood of ziek en ik drink toch behoorlijk wat melk en eet best wel wat vla en yoghurt.Ik weet het niet, echt doorslaggevend is het allemaal niet voor mij.
quote:Ben ooit op een paardemelkerij geweest (ja, die bestaan echt
Op vrijdag 12 september 2003 20:45 schreef fokje het volgende:[..]
Geitemelk is iig beter te verdragen voor mensen die overgevoelig zijn voor koeiemelk. Paardemelk schijnt ook erg goed te zijn, maar verschrikkelijk duur. Wordt wel eens gebruikt voor een kuurtje. Het fijne weet ik er echter niet van.
quote:toen ik nog bij mamma woonde dronk ik al gauw een liter per dag.
Op zaterdag 13 september 2003 22:14 schreef Doagere het volgende:[..]
Doe het is een paar maanden niet en kijk hoeveel beter je je voelt.
conclusie... je onderzoek suckt
quote:Het gaat eerder om het hoge vetpercentage en de slijmvorming. Giftigheid heeft er niet zoveel mee te maken, dat is meer beelspraak.
Op zaterdag 13 september 2003 22:37 schreef Elefes het volgende:
en als het gras van de koeien zo giftig zou zijn waardoor dat de melk ook zou beinvloeden (wat ik op de eerste pagina las) dan zouden die koeien er toch zelf ook op z'n minst 'last' van moeten hebben.
quote:Zure melkproducten bevatten inderdaad probiotische bacteriën. Maar deze bacteriën kunnen ook op andere media groeien, zonder lactose (melksuiker) en zonder caseïne (melkeiwit).
Op vrijdag 12 september 2003 20:42 schreef fokje het volgende:[..]
alle zure melkprodukten als yoghurt, biogarde etc. zijn hartstikke goed (in de regel) voor je darmflora, mits je er niet een berg suiker doorheen kwakt. Voor mensen die overgevoelig zijn voor veel melkprodukten is geitekwark een erg gezond alternatief, biogarde kan vaak ook wel. En anders aangewezen op soya-produkten, die overigens ook ter discussie staat. Zo is er altijd wat en is als het er op aankomt bij sommigen helemaal niks meer gezond.
Melk is geen essentieel voedingsmiddel, er zijn zat mensen op deze planeet die gezond zijn zonder.
quote:Um, ik drink elke week wel een paar liter melk (ook tijdens het eten) en heb geen last van de problemen die jij opnoemt
Op vrijdag 12 september 2003 16:12 schreef Doagere het volgende:
met melk: veel rochelen, elke keer neus snuiten, niet fit voelen, geen honger (vol gevoel) ect ect.zonder melk: niet hoesten, geen neus snuiten, fit voelen, wel honger ect. ect.
Maak uw keuze.
Geen fratsen, melk = troep.
Tis gezonder dan elke dag een fles cola
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |