maar wat is nou jou favoriete feestplaat?
==============
na lang nadenken ben ik erachter gekomen dat ik Wolter Kroes - Ik heb de hele nacht liggen dromen toch eigenlijk wel erg goed vind (ook de remix ervan )
1. Dj Maurice - Don't haha
2. Lee Towers - You'll never walk alone (Las Vegas versie 1998)
3. Dj Sam & Moos - Wat zullen we drinken
Altijd leuk als ik dat weer hoor in de kroeg.
Op een lokale zender, Sky-Line, heb ik het een paar jaar geleden heel veel gehoord. Het heeft ook in die hitparade van hun gestaan. Is het eigenlijk ook een beetje landelijk bekend?
[Dit bericht is gewijzigd door postinggirl op 08-09-2002 16:22]
quote:die ken ik niet
Op zondag 08 september 2002 16:23 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Mag ik even overgeven?
quote:jawel dat is een nummer van het anti-apres-ski-stormfront
Op zondag 08 september 2002 16:24 schreef Cybart het volgende:[..]
die ken ik niet
quote:Ja, ik geloof wel dat het een hitje is geweest destijds! Zou alleen nu alleen niet weten hoe ie gaat
Op zondag 08 september 2002 16:20 schreef postinggirl het volgende:
Moeilijk....Dan denk ik toch wel Koning pinteman-BZB.Op een lokale zender, Sky-Line, heb ik het een paar jaar geleden heel veel gehoord. Het heeft ook in die hitparade van hun gestaan. Is het eigenlijk ook een beetje landelijk bekend?
Ik heb eigenlijk een hekel aan skihut... Tenminste, mij krijg je er niet naar binnen. Maar dat gaat dan vooral om de tent zelf... als je vraagt wat de leukste nummers zijn..
Huub Hangop - www.anita.nl en die van de Opblaaskrokodil van Ome Henk, nou dat zijn toch wel toppers
quote:* ArTiC stopt zijn betonschaar gniffelend weer weg...
Op zondag 08 september 2002 16:16 schreef Cybart het volgende:
euh, een uur geleden zat hier nog een slotje op ?
En na een paar pinten is zelfs 'oh wat ben je mooi' van Sugar Lee Hooper wel grappig
En het feestteam!
Vermoeiend allemaal hoor
dat is mijn top denk ik
quote:<<<.
Op zondag 08 september 2002 16:32 schreef ArTiC het volgende:* ArTiC stopt zijn betonschaar gniffelend weer weg...
quote:con·tra·dic·tio in 'ter·mi·nis (de ~)
Beste apres ski nummer ?
quote:* the_bbk mee eens is!
Op zondag 08 september 2002 19:04 schreef g0zer het volgende:
Het Feestteam
Möhre - 20 Zentimeter
Das sind nicht 20 Zentimeter...
Nie im Leben kleine Peter...
20 Zentimeter sind in Wirklichkeit viel größer!
Das kannst Du echt vergessen,
da hast Du dich vermessen
Ich sag' es kurz und bündig:
bei Kurzen, da verschwind' ich
17 - sind OK,
18 - tun nicht weh,
19 - find ich schön,
20 - wenn sie steh'n
quote:Huub Hangop that is....
Op zondag 08 september 2002 20:37 schreef Jape het volgende:
Ohja, vergeet ik inderdaad bijna "Ik wil ook zo'n broek met van die zakken aan de zijkant"!
quote:Pinteman, onze god
Op zondag 08 september 2002 16:20 schreef postinggirl het volgende:
Moeilijk....Dan denk ik toch wel Koning pinteman-BZB. Dat is in ieder geval niet zo'n verschrikkelijk platte vrouwonvriendelijke plaat en bovendien vind ik de muziek leuk en swingend klinken.Altijd leuk als ik dat weer hoor in de kroeg.
Op een lokale zender, Sky-Line, heb ik het een paar jaar geleden heel veel gehoord. Het heeft ook in die hitparade van hun gestaan. Is het eigenlijk ook een beetje landelijk bekend?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |