Vragen, opmerkingen en commentaar graag in Commentaren op de streamverslagen deel 2. Dat houdt de streamverslagen beter leesbaar.
Vervolg op de Streamverslagen van maandag 2 september 2002.
Margriet: Toon Hermans, die is toch ook al dood?
Iemand: Ja.
Margriet: Dat is nou echt zo iemand waarvan je niet weet of hij dood is of niet.
Margriet heeft zich buiten de slaapkamer omgekleed en heeft blijkbaar iets speciaals aan want er klinkt gejoel als ze weer terug komt.
Iemand merkt op dat Stefan zijn borst maar nat moet maken.
Iemand: Dan komt ze eindelijk met iets knaps thuis.
Laurens: Ja, op een oude fiets moet je het leren.
(Iedereen praat behoorlijk door elkaar heen, dus soms is het moeilijk te horen wie wat zegt.)
Ze vragen zich af wanneer de twee nieuwe bewoners komen.
Ze denken dat er vrij snel achter elkaar (de 6de en de 12de) twee nieuwe bewoners zullen komen omdat er ipv de oorspronkelijke 18 kandidaten nu 20 zijn.
Ze dagen elkaar nu uit om Martijn donderdag met 'Hi Patty' te begroeten.
[Dit bericht is gewijzigd door APK op 03-09-2002 00:20]
quote:dees gaat in het quotes topic
Op dinsdag 03 september 2002 00:11 schreef APK het volgende:
Margriet: Toon Hermans, die is toch ook al dood?
Iemand: Ja.
Margriet: Dat is nou echt zo iemand waarvan je niet weet of hij dood is of niet.
lijkt me duidelijk
Er wordt ook nog even over de hitte geklaagd....
.... en dan is het stil....
...todat Laurens zegt 'Wil Daniela naar de dagboekkamer komen, Daniela naar de dagboekkamer.'
Weer is het stil tot iemand een scheet laat. Algehele hilariteit en iedereen is weer wakker. Het stinkt nogal.
Iemand fluistert dat het misschien vannacht wel gaat gebeuren.
Laurens: Als het vannacht gaat gebeuren dan kunnen we allemaal lekker in de onderbroek van Margriet schuilen.
(Een hoop gelach.)
Margriet: Waarom is dat leuk?
Laurens: Dat zei ik helemaal niet, ik heb het beste met je voor, ik zei dat het vannacht giet.
Margriet wil nu écht slapen.
Op een van de streams een reproductie van een werk van de beeldhouwer Alfredo Mondriaan, de buitenechtelijke kleinzoon van Piet, over wie men overigens fluistert dat hij ook een aardig deuntje op de viool kan spelen.
quote:Net als gisteren.....
Op dinsdag 03 september 2002 00:53 schreef StefanFM het volgende:
de reiswekker van sjanet gaat.
Mustapha en Daniella (??) zijn wakker.
Mustapha kan toch niet meer slapen als hij eenmaal wakker is. Nu kunnen ze mooi de bestellingen gaan doen, want die moeten voor 13.00 binnen zijn.
Daniella: Doe mij ook zo'n ding, hoe ding hoe heet dat ook alweer, om die dingen te meppen, ik word hier helemaal lek gestoken.
Daniella ziet er sportief uit, in dr witte sport-broekje, zwart topje, zonnebril en pet. Ze is dan ook aan het touwtjespringen.
Mustapha heeft helemaal niets te klagen wat het huis betreft, hij kijkt er wel naar uit totdat de fitness zaal opengaat. Ze zijn benieuwd wanneer ze de agenda ook zullen krijgen.
Mustapha is te vroeg geboren (13 januari) in Marokko geboren toen zn ouders op vakantie waren. Hij was pas 3 weken toen hij terug naar Nederland kwam. En zelfs toen hij 3 weken wass, daar heeft hij nog herinnereingen van. Hij weet nog dat hij op een ezel zat, van die kleine flitsen (YEAH Right, daar kan je me amehoela echt niets meer van herrinderen als je 3 weken oud bent ) Daniella kan zich bijna helemaal niets meer herrinderen, haar eerste herrinderingen zijn ergens in de kleutertijd..
Mustapha: Ik word dr echt moe van om naar jou te kijken.
Daniela: Normaal ben ik wel een uur bezig met touwtjespringen, en nu ben ik nog lang geen uur bezig.
Mustapha: Doe je veel aan fitness.
Daniela: Ja, aan alles behalve aan Taebo, omdat dat te gevoelig is voor mn knieen. Ik houd van veel verschillende dingen.
Marieke is ook al gapend haar bedje uitgekropen., met n badjas aan vertrekt ze naar de Living Room.
Bo voelt zich niet helemaal OK. Volgens Jeanette moet hij even gemasseerd worden: "Moet je wel achteraan aansluiten hoor Bo". Bo: Nee, dr moet nu niemand aan me zitten.
(mijn code werkt nu al 13 uur! )
quote:ontbijt nog steeds, ben zelf ook net wakker
Op dinsdag 03 september 2002 10:46 schreef scanman01 het volgende:
De bewoners zitten te eten. Bo klaagde net over spierpijn tegen Judith en solliciteert op die manier weer naar een massage. Judith zegt dat Margriet eerst aan de beurt is.(mijn code werkt nu al 13 uur!
)
( code werkt, als het de code al is, nu bija 22 uur )
Bo en Laurens staan bij het zwembad met denk ik een pomp te knoeien. Stefan staat het zwembad te schrobben. Mustafa haalt met een net de rotzooi, die erin drijft, eruit. Ze staan te overleggen of er stroom op de pomp staat.
Mustafa lijkt vrij relaxt.
Die eend zal wel dood zijn (drijft op zijn zij)
Judith vraagt of ze al mag zwemmen.
"Geen bommetje, anders moeten we hem weer bijvullen"zegt Stefan.
De chloor in het zwembad zijn nu goed. Volgens Bo is de PH? minder.
Margriet is op de rand gaan zitten. Ze wil (met een glimlach) met rust gelaten worden tegen Laurens en Stefan. Ze begrijpt niet dat mensen eerst gaan douchen en dan gaan zwemmen.
Mustafa zet de waterslang aan, terwijl Margriet nu aan het zwemmen is. Stefan geeft advies welke kant de knop omgedraaid moet worden. Mus vindt dat hij bijna weer genoeg heeft gedaan voor vandaag.
Stefan en Bo zitten bij de tafel buiten. Margriet zingt dat ze zo happy is.
Judith (met die dikke bovenbenen) staat nu volop in beeld om een screenshot van te maken.
Er is een glas kapot en er liggen scherven in het zwembad. Margriet probeert ze eruit te krijgen.Muschi helpt haar.
Die scherf moet er wel uit, zegt stefan anders kan die door het plastic gaan.
Magriet vraagt om een duikbril, mushi gaat hem behulpzaam halen.
Ze bedenken hoe lang ze er nu zitten. Laurens vraagt Jeanette hoe lang ze eerder van huis is geweest. Ze is 17 dagen van huis geweest dat is de langste tijd dat ze van huis is geweest, in een hutje op de hei. Jeanette vraagt zich af hoe lang haar moeder het volhoudt zonder haar.
edit: typefouten
Jeanette sprayt zich in.
Moestafa zit in het zonnetje.
Stefan, Laurens en Judith in de ligstoelen.
Er wordt gepraat over sausjes bij vlees en andere lekkere gerechten.
Jeanette (in rode bikini) is intussen ook buiten, heeft gesprekje met Laurens. Onverstaanbaar want ze heeft iets in de mond.
Laurens vraagt haar wat de langste tijd is dat ze van huis is geweest. Ze heeft 15 dagen alleen in een hutje op de hei met alleen Ned.1, Ned2 en Ned. 3 op de tv gezeten. Ze denkt dat haar moeder niet zonder haar kan, omdat ze altijd heel veel thuis helpt.
Judith vraagt Margriet of ze weer champagne heeft besteld (6 flessen). Ze praten nu wat steenkolenfrans.
Bo ligt in het water, Jeanette sprayt zich in met zonnebrand en Margriet vraagt Mus hoe lang hij iets? volhoudt.
Margriet zit iets van didi didi te roepen. Mus begint te lachen en zegt dat ze nu een geslachtsdeel aan het roepen is. Bi bi, wat ze nu roept, schijnt liefde te betekenen.
Het gesprek gaat nu, natuurlijk, over eten.
Judith gaat Margriet masseren, magriet heeft wel haae badpak laten zakken, maar er is niets te zien.
Stefan aait ondertussen haar voeten.
Mushi zit nog steeds rustig op een stoel en kauwt maar op z'n kauwgum. Hij bemoeit zich totaal niet met het gesprek.
Bo z'n lippen staan in de fik van de pepertjes in het drankje.
Een van de mannen stelt nu voor "doktertje "te gaan spelen.
Mushi wordt nu al beschouwd als de badmeester. Er wordt tenminste aan hem gevraagd of het water van het zwembad al goed is.
Daniela vraagt of iemand wat wilt drinken. De meeste willen water (ze kunnen beter aan de sterke drank gaan, misschien gebeurt er dan wat)
Moustache: "Let niet zo op mij, oma!"
Volgens Mushi zijn vrouwen boven de 30: oude vrouwen.
Wat betreft de vrouwen vindt Mushi dat het bergafwaarts gaat. (Dit gaat volgens mij over de vrouwen in Portugal)
Moesje zou het liefst dat de groep nu gesplitst werd en de helft naar Arm. Dan kon hij lekker gaan pesten.
Ze vinden de bunker wel erg klein voor 8 man.
Moesje z'n doelstelling is , dat hij nooit in de bunker terechtkomt.
Ze keken naar de kont van Judith en Moesje vergeleek het met een landingsplatform.
Ze kunnen het goed samen vinden, die twee.
14.11 Camera 4 met beeld op Stefan, die met Mus over voetbal en ditjes en datjes praat. Veel stiltes.
Mus: Op een gegeven ogenblik ga je aan elkaar irriteren.
Mus is op vakantie naar Texel geweest, een camping die Stefan ook kent. Hij is er wel eens met een camper geweest.
(Stefan zit ondertussen aan zijn lichaam te pulken).
Beide zwijgen weer.
Mus wil graag dat de groep gaat splitsen, kunnen ze elkaar treiteren. (de groepen dus).
Camera 1 doet het hier niet.
Camera 3 ook op Stefan en Mus. Dit heeft een beter geluid dan 4.
Stefan: Er zal nog wel ergens een foto van mij in de media opduiken.
Mus: Had je je broek aan?
Stefan: Ja dat nog net wel.
14.24 Beeld staat stil daarom naar Camera 1 smalband waar Jeanet, Laurens en Bo liggen te zonnen. Laurens moet iets met een N raden. Jeanette geeft als hint neefje. L. begrijpt het niet. Hij zegt nu nijlvogel, maar dat keuren de anderen af. Nestkever is ook niet goed, en van Jeanette mag het sowieso niet op een R eindigen.
Margriet heeft iets in de magnetron gedaan maar ze vreest dat er ergens kortsluiting is.
Het stopwoordje van Stefan is duidelijk Tering...
Dit zegt hij zeker om de vier zinnen.
Stefan wilt superchokers gaan bestellen aan de butlertelefoon.
Hij probeert verbinding te krijgen, krijgt dat ook en bestelt twee superchokers.
Ze halen herinneringen op aan Ome Willem.
Ja,zegt Moesje,"deze vuist op deze vuist en dan de Marokaanse versie.
(Hierbij haalt hij uit om iemand te stompen)
Jeanette weet heel veel met de S , ze kiest voor schimmel. L en B vinden het niet goed. Zij refereert meteen aan het paard van Sinterklaas.
Laurens is superslecht in dit spelletje (redactie ff opletten he, maak er maar een dilemma van ) hij bedenkt nu weer nijlbaars. Bo: schol. En zo gaat deze 2 voor 12quiz voor kleutertjes door.
14.38 Het schiet niet op met Laurens om een dier met een L. te bedenken daarom naar camera2 smalband, die het niet doet.
14.40 Camera 3 op Mus. Die iets over een auto verteld. Een grote Amerikaanse bak in Amsterdam. Hij is meer aan Rotterdam verslaafd dan aan onze hoofdstad. Alles is daar rechter.
Moesje gaat nu zogenaamd een interviewer nadoen'
"Wat is de mooiste gebeurtenis uit je leven?"
Stefan reageert hier niet op.
Hij gaat wat te drinken halen.
2 uur zijn om maar de streams blijven nog lopen.
14:52 Danielle,Stefan en Bo zijn in de keuken iets in de oven aan het doen en blijkbaar doet de oven het niet.
Danielle besluit om het maar even aan BB te melden.
Ze staat met iets te drinken voor de dagboekkamer te wachten maar de deur gaat niet open.
Nu dus wel ineens.
BB gaat proberen er iets aan te doen meld Danielle..aan de oven dus.
Noorse herder wordt ook goedgekeurd. Ze lachen er nu met zijn drieen om, want het hek is nu van de dam. Russische beer enz. Op Jeanette haar voorstel gaan ze nu hetzelfde spelletje met meisjesnamen spelen. Laurens gooit er een paar (niet bestaande, ik ben zelf friezin) Friese meisjesnamen in. Jeanette weet dat ze het niet kan controleren.
Bo haalt een paar broodjes. Ondertussen vertelt J. aan Laurens dat Bo niet Bo heet, maar Anton en nog iets. Er komt zelfs geen Bo in zijn naam voor.
Laurens gaat een zwembroek aantrekken, en ook Jeanette vertrekt bij de ligbedden. Stream heeft ondertussen op legen ligbedden en zwembad gestaan, met geluid van een doortrekkende wc.
14.51 Zwijgende donkere (ik denk Judith) op rand zwembad bij Mus en Stefan.
14.55 Bo maakt iets te eten en drinken klaar. En weer een waardeloze stream die stilstaat met geluid van steeds iets anders.
Geachte redactie/regie BB: Willen jullie svp een stream en geluid samen laten draaien. Wat jullie nu doen is zwaar bagger.
15.03 Beeld keuken, waar Daniela op de achtergrond langsloopt met stem van Bo, die halverwege wordt onderbroken door andere geluidstream van vrouw.
Hij smeert dan maar een boterham voor zichzelf.
15.16 een vrouwenstem (ik herken nog niet wie) weet niks met een D te bedenken. Duim is algeweest. Stefan: Diafragma? Dit is goed volgens de anderen. Anus is het opvolgende woord, waarna snijtand. Dovemansoren is niet goed, net zomin als dodehuidcellen.
Het spelletje wordt nu, geloof ik, door Laurens, Judith, Jeantte en Stefan gespeeld.
15.20 Bo staat ernu bij en er wordt een nieuwe categorie uitgekozen. Bomen. (maar dit ga ik niet verslaan).
Er komt heel laag een vliegtuigje over. "Zoow die gaat wel heel laag." Judith: De PH... (heeft nog steeds niet door dat alle vliegtuigjes PH heten). Ze kraait van plezier. Margriet: "Kijken of ie zwaait." Judith: "Die regenboogstaart, die ken ik niet hoor." Stefan: Straks stort ie neer."
Het vliegtuigje blijft cirkelen boven het huis.
edit: foto's toegevoegd
[Dit bericht is gewijzigd door Sanshine op 03-09-2002 20:01]
16.20
Margrietje zingt dat Carolientje een man wil. Ze weet telkens maar een gedeelte van de tekst, de rest doet ze af met lalala. Laurens verblijft in het zwembad; met duikbril op. Margriet: "want ze knuffelde hem fijn." Jeanette: "Weet je wat wel mooi is Laurens, als je je benen bij elkaar doet, dat staat wat professioneler."
fotootjes voeg ik later wel toe
Camera 1 beeldband op een onbeweeglijke Mus. Daarom naar camera 3, waarop Margriet te zien is die buiten op de grond ligt. Volgens mij is Judith erbij komen liggen op een andere matras. Laurens met hoofddoek komt erbij zitten. Met goede bedoelingen zegt hij tegen Judith. Margriet heeft wel zin in champagne, ze heeft dorst. Laurens denkt dat het ca half zes is, de dames weten hem uit de droom te halen dat het net 4 uur, tegen half vijf is. Alweer een week in het huis, zegt Laurens. Margriet: Jaaa voor je het weet zit je hier alweer 3weken. 19 september gaat er iemand uit. laurens weet van niks, zegt hij.
Een vliegtuigje gaat over. Iedereen overenthousiast. Iemand weet te vertellen dat het een oom van Bo is.
Zelf heb ik alleen beeld van lege matrassen.
Laurens: Straks laat hij voedselpakketten vallen. De anderen lachen.
Ook vinden ze het heel leuk, dat de piloot met de vleugels wiebelde en hun op deze manier groette. Ze kwamen nu eindelijk verder dan PH, het blijkt de PHRJH te zijn. Een vrouwenstem zegt dat het Eddie was, en vond het een leuk intermezzo. Ze kunnen nu weer verder met de 'dagelijkse dingen' . Jeanette kan je mijn nagels doen?, vraagt ze meteen.
Mannen aan het zwemmen. De eend (Siebert) leeft nog...
Ze zingen over Carolientje.
Mustapha is van houding veranderd.
Een van de dames tegen (Lau) Rens: Weet je wat jij moet doen? Je benen bij elkaar, staat wat professioneler.
Jeanette loopt naar het zwembad en schreeuwt: Aaaaaaa mijn duckie is stukkie. Tukkie enz enz.
Daniela naar de DBK.
Als er niemand reageert loopt ze met haar badeendje naar Laurens die in de jaccuzi zit: zijn enige commentaar: "ja, zonde."
Judith vraagt aan Bo of er al boodschappen waren. Bo weet het niet. Margriet draait zich nog een keer om.
16.25
Er is iets stuk in het huis. Hij doet het niet meer zegt Margriet. Het luchtverkeer boven Almere is druk; er komt weer een vliegtuig over. Judith vraagt zich af of haar sms-jes nog binnen zouden komen. Bo: "Ja hoor, dat blijft gewoon staan." Volgens Margriet alleen als je een abonnement hebt. Voordeel van BB is dat hun telefoonrekening "minder" is geworden, en niet zo'n klein beetje ook.
16.29 De stream gaat automatisch naar Mus in de keuken die aan het afwassen is. Via de butlertelefoon vraagt hij om afwasmiddel en muntthee.
16.32 Stream one op het bubbelbad buiten, waar Laurens en Stefan in liggen. Ze praten over Gamba's. Zijn die groter dan garnalen vraagt volgens mij Laurens. Stefan zal nooit konijn eten omdat hijzelf er een heeft gehad.
Buiten zitten Laurens en Stefan in de jaccuzi. Mustapha spoelt/wast nog steeds van alles af. Bo trekt eerst even zijn broek op, en gaat daarna druk in de weer met een snijplank.
16.35
Bo haalt iets uit de koelkast, drentelt wat rond en loopt vervolgens weg. Mustapha inspecteert de afwasborstel en schrobt nog even verder. Bo staat bij de jaccuzi. Ik schakel over naar dat geluid.
16.40
Laurens, Bo en Stefan lachen wat. Bo hangt casual tegen de jaccuzi aan terwijl de anderen er nog in zitten. Geen enkele stream is gericht op de dames. Drie streams op Mustapha in de keuken. Ah, de dames in beeld. Ze zitten op een kluitje hun teennagels te verzorgen. Daniela bekijkt het van een afstandje en zegt bah. Judith denkt dat teennagels schoner zijn dan de nagels van je handen. Hier kon ze wel eens gelijk in hebben, maar ik wil dit helemaal niet weten. Aan de geluiden te horen wordt er aardig wat eelt van de voeten gevijld. Margriet wil rode teennagels: "Of zou dat mij niet staan?" Waarom niet vragen Judith en Jeanette.
Ze zingt maar even over 'Berend Botje'
Ik stop ermee omdat de streams niet vloeiend maar in stripplaatjes binnenkomen, zomaar worden gewisseld naar lege kamers enz. BB4 ga je in een hoekje zitten schamen omdat je hiervoor nog geld durft te vragen.
Met dank aan CYNIX en QT voor de code.
16.47
Judith: "Ik vind het altijd mooi hoor verzorgde voetjes, ringetje eromheen." Jeanette klaagt dat haar teennageltjes te klein zijn. Margriet: "Maar dat is toch leuk?" Daniela zegt dat ze grof gebouwd is. Judith: "Nou dat ook weer niet, je hebt gewoon een goed lijf. Een sterk lijf. Een poppetje vind ik meer van dat tengere. Ik vind een poppetje niet positief ofzo." Daniela: "Als de verhoudingen maar kloppen." Margriet: "Nouw, dat staat me helemaal niet rode nagellak." Jeanette; "Is juist leu-heuk". Margriet moet er om lachen. Daniela zegt dat ze altijd gekleurde teennagels heeft. Judith: Ik ook.
16.50
(Ik word ziek van dit getut dus ga maar weer naar de mannen luisteren)
Stefan heeft de jaccuzi inmiddels verlaten, Laurens ligt er nog in. Ze hebben het over een laatste telefoongesprek. Laurens zou afspraken hebben gemaakt (met een vriendin?). Als het dan goed zit, dan zit het daarna ook goed. Stefan stapt weer in bad. Laurens: "Denk jij dat je met iemand hier nou he, zeg maar zou kunnen..." Stefan: "Nou nee." Laurens heeft het over iemand met donkere haren en bruine ogen. Stefan zegt nee; het is juist degene van wie je het niet verwacht. (kwartje valt; ze hebben het over de mogelijkheid een relatie te krijgen met één van de meiden uit Portugal).
edit: fotootjes toegevoegd
[Dit bericht is gewijzigd door Sanshine op 03-09-2002 20:02]
ff pauze
Stream 3
17.20 Judith en Margriet zingen in de tuin Nederlandstalige liedjes. Jeannette is ondertussen met de nagels van Judith bezig.
Stream 5
17.25 Stefan zit in het bubbelbad buiten. Mustapha zit er bij. Mustapha : Ik verheug me op het gewone leven. De draad weer oppakken. Dan ben ik maar een moederskindje. Ik heb geen afscheid genomen. Ik had bijna gebeld. Ze zat in België. Ik heb haar nu al drie weken niet gesproken. Stefan is slecht te verstaan.
17.28 De bubbels worden uitgezet. Mustapha zegt dat mogelijk is dat er één persoon tussen zit die het verpest. Stephan : Overal zout in doen. Mustapha moet lachen. Stefan is nog altijd niet goed te verstaan. Mustapha : Versiertruc, zal ik je voeten doen, toevallig heb ik massage-olie bij me. Stafan : Die had ik bij me. Mustapha : Dus je was het van plan, vooraf. De dagen vliegen jongen. Stefan : Als een gek voorbij jongen. Mustapha : Ik had kalktekorten voor mijn nagels. Ze waren wit. Toen begon ik pap te eten. Margriet komt langs : Wat willen jullie drinken ? Stefan : Water. Is het vijf uur geweest. Dan wil ik zo'n biertje. Margriet : Corona ? Mustapha : Doe maar yoghurtdrink. Als morgen die fitnesszaal niet open gaat dan klim ik er overheen.
edit : Het was Mustapha i.p.v. Stefan die pap ging eten i.v.m. kalktekorten.
[Dit bericht is gewijzigd door Bus watcher op 03-09-2002 18:16]
17.38 Speaker : De boodschappen staan klaar in het washok. Op de achtergrond wordt gejuicht. Mustapha gaat kijken en Stefan gaat ervoor de jacuzzi uit. Stefan : Ik ga me heel snel omkleden Bo en dan ga ik ze klaarmaken. Bo : Moeten ze in warm water of zo ? Stefan : Nee, laat ze maar op het aanrecht staan. Ik weet niet waar het over gaat. In de keuken. Jeannette : Kijk eens jongens, de bloemetjes. Margriet : Hee, je hebt een springtouw gekregen. Hij is langer dan die andere. Dat is leuk. Mustapha : Ietsjes (langer).
Stream 3
17.45 Margriet, Laurens en Mustapha aan de tuintafel. Mustapha : Ik word snel bleek. Serieus. Margriet vraagt wat hij in Marokko doet. Mustapha : Strand, de stad in, strandje pakken, sightsseeing, romeinse kunstwerken, spaanse kunstwerken, musea, vooral familie bezichtigen. Ik wist niet dat ik foto's mee mocht nemen. Ik heb alleen die van mijn zus gekregen. Laurens : Die van mij zijn ingenomen. Margriet : Van mij ook twee. Mustapha : We kunnen alles bestellen en we bestellen alleen maar eten. We kunnen kleren bestellen en pruiken en een toneelstukje opvoeren. Een bonte avond maken. Dom eigenlijk, alleen maar eten. Margriet : Gewoon spelletjes mogen we toch wel bestellen. Triviant of zo. Mustapha : Ik weet het niet. Laurens : Die kaarten zijn niet voor niets zo groot, dan kunnen de mensen meekijken. Mustapha over de bonte avond : Jij bent tante Sidonia. Margriet : En bedankt. Laurens : Ik vind het leukste dat je moet uitbeelden en iemand anders moet zeggen wie. Mustapha : We bestellen gewoon kleren, niet specifiek.
Stream 5
17.52 Stefan en Bo beginnen aan de maaltijd. Bo : Hoeveel teentjes knoflook wil je ? Stefan : Vier. Nog even met de pepermolen er over heen. Jeannette verschijnt ook in de keuken. Ze is met de bloemen bezig.
Stefan, Mus en Margriet zitten buiten aan tafel. Mus praat rustig mee. Het gaat over een act die ze morgen willen opvoeren. Het lijkt mij dat Mus, vooral naar het lezen van de streamverslagen, een poging doet om eindelijk in de groep te intergreren.
Het gesprek gaat over een iets om te doen. Een bal bestellen, muziekinstrumenten.
Daniela loopt nu ook de slaapkamer uit en verdwijnt de badkamer in. Make up zal de volgende halte wel zijn. Judith staat ook in de badkamer en slikt wat vitamine pillen.
18.06 Aan de tuintafel. Margriet : Ik zou het wel weten als ik een man was. Top wijf. Ik geloof dat het over Judith gaat.
Dit is het voorlopig van mij.
Het gaat over het te verwachte leven in de bunker. Wat ze kunnen missen. Er word nu een parodie op de begin tune gezongen. Ze hebben nu 2 volumes openstaan van 2 mensen die deelnemen aan een andere gesprek aan tafel. Dus er is geen hout van te maken.
Margriet meld nu dat ze zich ook een beetje gaat opknappen.
Margriet gaat nu zich omkleden en Judith zegt dat ze even met haarzelf gaat spelen. Margriet zegt hier gelijk overheen "cut, dit zenden we niet uit"
Bo blijft nu alleen achter aan de tafel met een sigaretje en waarschijnlijk een alcoholisch drankje
Dit alles gebeurt onder luide aanmoedingen plaats van Judith,Bo, Stefan en Mus
Judith vraagt hoe een traditionele feestavond eruit ziet in de cultuur bij Mus. Mus verteld hier honderd uit over en Laurens stelt ook wat vragen hierover.
Jeanette en Magriet zijn bezig in de badkamer. Jeanette staat onder de douche. Ik zie Daniele ook nog staan verscholen achter een plant. Er word driftig op los gezongen. Margriet moet weer vragen welke tandeborstel van haar is.
Er blijkt wat discussie te zijn waarom er buiten gefrituurd moet worden tussen Bo en Laurens. Ze wilden een stekker van een lamp buiten eruit trekken en dit werd niet gewardeerd door de BB regie
Bo en Stefan zijn in de keuken en hebben het over een power flower bestickerd busje. Daniela is ook in de keuken aanwzeig en lijkt zich alleen te bemoien met het legen van de wijnfles ipv met het eten te maken
Mus is ook binnen gekomen en geeft Bo een soort ik hak je nek in tweeen masage. Stefan rookt lekker door bij het bereiden van het eten
Magriet praat hier over heen door over haar haar te spreken en dat ze dit helemaal anders wilt. Er word afgesproken tussen de dames om morgen een metarmofose te doen.
de bewoners zijn op dit moment buiten aan het eten.
[Dit bericht is gewijzigd door Freaky20 op 03-09-2002 20:35]
Jeanette, Daniela en Judith zijn op de achtergrond met ballet oefeningen bezig. Terwijl Margriet en Laurens het over surviven in het echte leven. Geld is nodig om te overleven. Het is niet nodig om in Nederland te bedelen.
19:45:
Bo en Stefan staan nog steeds met de schort aan het aanrecht. Margriet en Laurens hebben het ineens over bedelen in NL, arme gezinnetjes, verkopen van je huis. Laurens kende mensen die hoogbegaafd en die waren nog aan het bedelen! Margriet zegt dat dat ligt doordat je psychisch dan niet in orde bent.
Er lijkt wat meer rekening te worden gehouden met het roken bij Mus en aan tafel. Jeanette maakt haar sigaret uit en verplaats de asbak van de tafel naar de grond
19:50:
Veel gestommel en gebommel buiten, geen id wat het is! (beeld staat stil ). Het gaat nog steeds over bedelaars, het geven van geld is zonde omdat ze er toch drugs voor kopen zegt Margriet. Jeannette zegt dat ze iemand echt een zak patat oid wilt geven zodra ze om eten gaan bedelen... ze heeft toen ook een zwerver keihard zien huilen. Muziekmakers en bedelaars krijgen altijd geld van onze Jeannette. Judith zegt dat ze zich ergert aan bedelaars die na 3 minuten jouw alweer vergeten zijn.
19:54:
Het eten wordt op tafel gezet terwijl Jeannette nog even wat sausjes pakt. Het ruikt volgens iedereen allemaal errug lekker. Deze keer eet Mus ook mee.
Magriet vind dat de heren artestiek hebben gekookt. Jeanette en Judith willen al beginnen met eten omdat anders het vlees koud word. Judith en Jeanette delen een varkenshaas. Daniela vraagt of iemand nog wat wil drinken
De rest is nu vast begonnen en Judith raad iedereen aan om snel de gamba's op te eten zodat Laurens niet meer zijn dilemma kan uitvoeren.
19:59:
Inmiddels zijn de meeste weer aangeschoven, incl Mus. Het gaat over iets dat vind de mond de neusgaten weer uitgaat, maar wat
20:02:
1 iemand zit nog niet aan tafel, volgens mij is het Laurens.
Jeanette lust ook waarschijnlijk geen gamba's. Margriet probeert Jeanette gamba's te laten eten. Jeanette vind het lekker.
Laurens begint nu aan het eten en hij mag niks zeggen. Daniela is nu naar de DBK. Er word nu gespeculeerd over wat er is besproken met Laurens in de DBK
20:05:
Laurens rent naar de tafel en begint ook met het eten.
Het was even leuk in de dagboekkamer zegt Laurens. Het ging over het feit dat Laurens een grote mond had en ze vroegen hem wat voor hem een dillema zou zijn. Hij vond het moeilijk en hij had verteld dat het 2 mensen waren, welke mag hij van Margriet niet zeggen.
20:13:
Margriet vind het dapper dat Jeannette het opgegeten heeft, ze zegt iets in de trend van "Wat de boer niet kent eet hij niet".
Ik geef het hierbij over aan fredgroes, ik ga koffie drinken en douchen
20:36:
De bewoners zijn nog steeds aan het eten en kletsen wat met elkaar. Het lijkt erop dat iedereen naar de dagboekkamer gaat (omste beurt). Mus en Jeannette moeten samen gaan vind jeannette...
20:43:
Ze doen nu piet paulusma na. Het gaat ineens regenen, paniek in de tent! De tafel wordt snel afgeruimd
De stream werken niet echt soepel hiero (buffering ).
20:48:
Jeannette vind het ook heerlijk dat het regent, er beginnen een paar mensen te zingen.
20:51:
Stefan zit op de bank met wat anderen, het lijkt erop dat iemand extra het geluid loopt te vernaggelen door in de mic. te blazen. Ik hoor veel gebonk op de achtergrond, lijkt op het slaan van pannen.
(geen geluid op dit moment)
Ik ga nu pas koffiedrinken Suc6 met diegene die het overneemt!
Daniela, Judith en Laurens zijn nog druk bezig in de keuken terwijl Margriet even naar de slaapkamer is gelopen.
We hebben nu beeld van de zithoek met het geluid van de keuken
Ik ga ermee stoppen ik hoop dat iemand anders het overneemt. Ik ben morgen weer present.
<Sanshine> weer ongelukje in huis
<jackon> oi
<Sanshine> met stoeien
<Sanshine> loopt nu iemand te janken
<Sanshine> verbanddoos moet erbij
<Sanshine> het bloedt
<Sanshine> (weet niet wie helaas)
<Alpha> nagel gebroken?
<Sanshine> hahaha!
<Sanshine> dat moet het zijn
21:47:
Er wordt koffie gezet, dubbele espresso voor Bo roept hij. Het gesprek tussen Jeannette en Stefan gaat over mode en wat in en uit is. Jeannete vindt het jammer dat ze niet kan winkelen nu dat de wintercollectie in de winkels hangt.
21:50:
Stefan ghaat vannacht dromen over een oude bestelbus met bloemetjes en dan gaat hij eerst naar Rotterdam, dan naar de kledingzaak van Jeannette, dan naar het buitenland. Het lijkt hem helemaal top! Mus is er ook bij komen zitten (sociaal gedrag )
Dit was mijn deel voor vanavond, morgen wordt niks -> jarig Suc6 ermee! Weltrusten alvast!
Stefan is aan de klets met Bo, buiten. En de rest zit binnen te ouwehoeren...
[Dit bericht is gewijzigd door scanman01 op 03-09-2002 22:11]
"Ik ben mezelf hier en jij ook", zegt Stefan tegen Mustapha. "Als we morgen in groepjes verdeeld worden hoop ik bij jou in de groep te zitten. En ook bij Margriet."
Mustapha knikt instemmend en zegt ook bij Margriet in de groep te willen zitten.
Stefan ziet zichzelf niet als leider... meer als onderofficier. Dan heeft hij het over battles die gaan komen (volgens mij komen er geen battles maar goed)
"Lau en Bo gaan goed samen",zegt Stefan. "Lau en jij weet ik niet".
"Het is heel oppervlakkig weet je", valt Mustapha hem in de rede. "Hij is een knuffelbeer. Maar Margriet..."
"Margriet is heel goed voor het groepsgevoel", vult Stefan aan. "Maar als wij morgen een battle krijgen hoop ik dat dit de groep wordt. Ik denk dat jij de beste bent met battles"!
"Ligt eraan wat voor soort battles", zegt Mustapha. "En jij en ik hebben wel wat tikken van elkaar. Het verschil is dat ik niet bij de groep hoef te horen. Jij hoort echt bij de groep, hoewel het jou soms ook niet boeit wat de groep doet".
"Klopt", zegt Stefan. "Maar ik wil ook echt leren. Ik wil nieuwe dingen leren. Nieuwe zienswijzen... omgang met mensen...."
Mustapha knikt instemmend.
Stefan en Mustapha zitten nog steeds buiten.
"Als wij straks met z'n tweeen nog over zijn mag jij het geld hebben", zegt Stefan.
"Dan mag jij het hebben!", reageert Mustapha. "Omdat jij dat net zegt mag jij het hebben".
Intussen zit Jeanette zich helemaal uit te leven in de jakuzzi.
"Ik meen het serieus", zegt Stefan.
"Ik meen het ook serieus", zegt Mustapha.
(Pfff, wat een dikke vrienden opeens... Worden dit de nieuwe Coos en Pascal?)
Dan wordt het geluid weggezapt naar de kamer.
(iemand zin om dat te gaan verslaan??)
Het gaat niet echt ergens over.
Bo schijnt zijn vader ook niet meer te zien, maar hij hoopt nog steeds dat daar verandering in komt.
"Mijn deur staat altijd open voor hem", zegt Bo. "Maar hij heeft zijn leven en ik heb mijn leven."
"Vanaf wanneer is hij weggegaan?", vraagt Margriet.
"11 jaar geleden", antwoordt Bo. "Dat was wel de fase dat je een vader het meest nodig hebt!"
Stefan zit nu met Daniela te kletsen.... en weer gaat het over groepen samenstellen.... (heeft hij een opdracht van bb gekregen ofzo? of dat hij de bewoners ergens van moet overtuigen)
[Dit bericht is gewijzigd door scanman01 op 03-09-2002 23:33]
quote:volgens mij hebben ze allemaal een dilemma gekregen; de serieuze gesprekken zijn niet van de lucht.
[b](heeft hij een opdracht van bb gekregen ofzo?)
Nu weer Daniela en Stefan buiten aan het praten.
Dan moet Stefan naar de dagboekkamer komen.....
(het geluid wordt een paar minuten weggedraaid)
Stream op de slaapkamer waar Daniela zit met haar handen voor haar gezicht. Ze lacht hoor ik. Laurens komt bij haar. Laurens heeft het over iets wat ie niet leuk vond. versta niets. ET phone home zegt Daniela.
Daniela: "Soms komen emoties bij elkaar hele verdrietige en hele vrolijke gewoontes. Pats vuurwerk." Laurens maar dat is toch niet onprettig?" Hij knuffelt Daniela.
Stefan noemt Daniela een echt prachtmens en zegt dat hij zo met haar zou trouwen. Even later begint Daniela opeens te huilen (echt waar!)
"Nou", zegt ze snotterend... "Gatverdamme".
Ze staat op en loopt weg.
"Moet ik erachter aan?", vraagt Stefan aan Bo.
"Nee", zegt hij terug.
Binnen hoor ik Daniela zeggen "het is alleen maar vreugde".
Laurens is bij haar.
"Oh kut!", roept ze uit. "Soms komen verdrietige en mooie emoties bij elkaar.... en dan krijgt je dit!"
"En dan kruip je weg in de slaapkamer", lacht Laurens.
Ze knuffelen elkaar even.
"Echt soms zijn emoties beyond....", probeert Daniela uit te leggen.
Ze gaan weer naar de keuken.
Stefan zit bij de jacuzzi met de dames te praten. Hem is in de DBK (dagboekkamer) gevraagd welke groepen hij nu zou samenstellen. Hij heeft Laurens op nummer 1, Bo op 2 en als laatste Mustapha.
(Pfff... het gaat maar door....)
(Het is echt heel moeilijk te verslaan.... )
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |