abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_5489039
Na de kinderboerderij nog een initiatief van dierenliefhebbende inkie, namelijk een wildreservaat.
Hier kunnen de Fok!EIlandbewoners relaxen terwijl ze met hun landrovers door het reservaat rijden en turen naar diertjes. In het restcamp zijn 24 hutjes met restaurant waar overnacht kan worden. 's Avonds hoor je de leeuwen brullen en wie weet berooft een baviaan je koelkast.

Fok! National Park, de ultieme plaats voor een vakantie van een dag of 3!! Noteer hier welke dieren je gezien hebt! Let op, het park is ontzettend groot, dus het is goed mogelijk een dag rond te rijden en niets te zien!!

Voor de goede orde even een lijstje met dieren die zoal te vinden zijn in het reservaat:
Leeuwen, luipaarden, cheetahs, olifanten, giraffe, wrattenzwijnen, impala's, kudu's, nijlpaarden, neushoorns, bavianen, krokodillen, mongoose, wilde honden, buffels, gnoes, zebra's.
En verder nog een enorme verscheidenheid aan vogels, kleine katsoorten, slangen, insecten en knaagdieren.

Binnenkort zal ik hier de park-plattegrond publiceren.

pi_5489145
* pluisje zou best door het park willen rijden, maar ze heeft alleen een step en dat vindt ze een beetje gevaarlijk en eng
pi_5489188

Verder worden er vanuit het kamp nachtsafari's georganiseerd. Mocht je geen auto hebben kun je er bij de ingang eentje huren. Mocht je ook niet kunnen rijden, dan knu je meegaan met de safaribus, deze vertrekt vanaf de ingang!

pi_5489218
Ah, ik ga wel met de bus mee

Zie ik daar een ranja-rivier?

pi_5489808
* Quantarianth komt overvliegen ...

Hmm lekker hapjes .. altij mooi die verse voedselgebieden.

"Drakes claim to be Dragons - until the Dragons show up"
pi_5489843
Is er ook plaats voor een windmolenpark? of is er meer behoefte aan een mooie kerncentrale (ik zal hem zelf verven dat beloof ik )
pi_5522632
schop...
pi_5551582
* Tedda heeft de auto van paps weten te ritselen en gaat eens lekker drie dagen ontspannen in het Fok! Nationaal Park.
  woensdag 28 augustus 2002 @ 00:06:39 #9
7010 Dagobert
I'm the Benjamin
pi_5564452
* Een grote man met lang blond haar stapt het nationaal park binnen. Over zijn schouders hangt een lederen cape. Hij zoekt iets, dat is duidelijk. Met een iets wat angstige blik kijkt hij om zich heen. Hij ziet net een bus met toeristen vertrekken, aan de geur is duidelijk te merken dat ze erin zit. Hij peinst.

Een fractie van een seconde later begint hij te rennen, de bus voor hem slaat niet af. Hij blijft rennen. Op dat moment verdwijnt de bus om de hoek. Dagobert neem het risico dat er geen blokkades op zijn weg liggen en gaat de andere zijweg in. Hij blijft rennen, hij eist het uiterste van zijn lichaam. Aan de horizon verschijnt een soortement van huis, het kamp zoals later zal blijken. Hij steekt het hoogland over en stopt aan de rand van het kamp. Een groep toeristen loopt rond, ze loopt ertussen. Je pikt haar er zo uit, een lady in blue is niet veel voorkomend op het eiland.

Dagobert wacht een ogenblik, en grijpt dan zijn kans. Hij rent het kamp in, tilt pluisje op en rent weer terug. Zijn vermoeide lichaam verzet zich hevig en halverwege het hoogland stopt hij. Met enkele stevige grassen bind hij pluisje vast en valt in slaap. Het is nu de beurt aan TARA.

Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
pi_5576461
* een vijftal soldaten arriveert bij dagobert en de ontvoerde prinses.
onmiddelijk beginnen ze met het zoeken naar een beschutte plek die ze vinden tussen de bomen.
een vuur wordt aangemaakt en eten word bereid.

deze elite groep soldaten is speciaal getraint om de ontvoerde prinses te bewaken maar ook om haar het leven in deze benarde situatie te vergemakkelijken.

alerta, alerta, alerta antifascista
  donderdag 29 augustus 2002 @ 01:07:25 #12
7010 Dagobert
I'm the Benjamin
pi_5580445
* Dagobert krabbelt overeind en geeft Pluisje de benodigde hoeveelheid ranja uit haar eigenkannetje dat hij de vorige dag gevonden heeft. Ze hebben geluk gehad dat ze 's nachts niet overvallen zijn door leeuwen.

Zo, eindelijk maar toch. Ons doel bereikt

* Dagobert ijsbeert wat in de rondte om te bedenken wat de volgende stap zal zijn. Ze moet naar een veilig plaats gebracht worden waar niemand haar zal vinden.

* Hij denkt.... en denkt...... en denkt.... en dan plots stopt hij zijn regelmatige tred en komt tot stilstand.

Ik heb het denk ik, we moeten haar in mijn oude hotel zien te krijgen. Daar komt niemand die haar zal opmerken.

Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
pi_5582071
Dago?? Jij???

Jij was toch altijd zo lief?

Waarom doe je dit??

Wil je me soms van mijn ranja beroven? Want dat mag best hoor

pi_5585842
Ranger inkie komt eraan en jaagt boze Dagobert het park uit! In mijn park worden geen prinsessen ontvoerd!!!
pi_5590521
* inkie wordt snel en niet al te zachtzinnig tegen de grond gewerkt door een van de soldaten.

heer dagobert? wat doen we met deze onruststoker?

alerta, alerta, alerta antifascista
pi_5591036
quote:
Op donderdag 29 augustus 2002 18:56 schreef rebel_girl het volgende:
* inkie wordt snel en niet al te zachtzinnig tegen de grond gewerkt door een van de soldaten.

heer dagobert? wat doen we met deze onruststoker?


Maar Ollie de superolifant en inkie's beste vriend trapt alle soldaten plat en inkie is gered!
pi_5591083
* de soldaten laten inkie maar met rust, ze is duidelijk in de war, raaskalt en heeft last van waanideeen.
alerta, alerta, alerta antifascista
  donderdag 29 augustus 2002 @ 21:06:47 #18
7010 Dagobert
I'm the Benjamin
pi_5592512
* Dagobert tilt Pluisje over zijn schouder en begint te rennen. Met enige moeite bereikt hij het poort van het park. Buiten staat nog een clubje soldaten die pluisje van hem over nemen.

Op naar het Hotel mannen!

Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
pi_5592553
als niet van het eiland komende toerist zou ik ook wel es door dit park willen wandelen hoor... wat is het hier prachtig!
Een auto en een man en een rivier
Vanaf hier
Is alles wat het lijkt.
pi_5593959
Krijg nou wat een nationaal park,
ach ja de Tuinen zijn tegenwoordig zo overwoekerd dat het inderdaad eerder een nationaal park is.

* Num gaat verder

pi_5634605
quote:
Op donderdag 29 augustus 2002 21:09 schreef sweek het volgende:
als niet van het eiland komende toerist zou ik ook wel es door dit park willen wandelen hoor... wat is het hier prachtig!
Ik zou er maar niet doorheen wandelen!! Dat is gevaarlijk, er lopen leeuwen rond, luipaarden, olifanten, neushoorns enz!! Je kunt wel met de safaribus mee of zelf met je auto erdoor rijden!
pi_5810664
* Over de savanne het safaripark trekt een eindeloze kolonne termieten. Ze zijn op weg naar de ranjarivier. Daar aangekomen doen zij zich te geod aan het zoete water.
Een stel olifanten ziet het en krijgt ook dorst. De dikhuiden beginnen te slurpen, en te slurpen...
Het geslurp lokt alle andere dieren van het park naar deze heerlijke waterplaats. Spoedig is de bron opgedroogd en gaan de beesten weer uiteen.
De achtergebleven ranjamodder wordt leeggezogen door de termieten. Als ze hun buikjes vol hebben lopen ze het park uit.
De mieren vertrekken met hun ranja naar de kerk waar alle ranja wordt uitgespuugd en 'ingezegend'.
Onderweg komen ze de aflossende mierentroepen tegen die alle overige ranja zullen gaan opdrinken en wegbrengen.

De aflossing stuit op een safaribus. Op de bodem van de bus ligt een omgevallen bekertje ranja. Tot de laatste druppel wordt het keurig opgeruimd.
De mieren wachten af of er nog meer ranja komt. Ze willen alle toekomstige ranja op het eiland opdrinken. Ook in het safaripark.

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')