http://www.unex.com.tw/Product/Broadband/IS050p/IS050p.html Dit is de router.
quote:Wat belangrijker is dan dat modem, is welke ISP je hebt. Je hebt waarschijnlijk Demon, aan de modem te zien. Zoja, dan is het enige wat van belang is dat de router als DHCP client kan werken. Dus ja, volgens mij kan die router met dat modem werken met Demon als ISP.
Protocols supported: TCP, IP, NAT, UDP, PPP, PPPoE, PPTP, DHCP (client and server), CSMA/CD, IP routing, NAT/PAT, Transparent bridging
quote:ik lees het nu ook in de specs ja...nou ja..ik zou persoonlijk een routernemen die het wel kan. Zal ook wel een stuk duurder zijn. Er zit ook een switch in die router ingebouwd. dat is misschien wel interresant voor mkb.
Op maandag 19 augustus 2002 09:32 schreef dutchmilan het volgende:
Wat Frankie zei klopt geloof ik niet helemaal. Dat apparaat van Unex kan helemaal niets met je telefoonlijn, daar heb je toch echt een modem voor nodig. Misschien bedoelde hij dat je die router niet perse nodig hebt.
CJT-810 op een hub of switch aansluiten, hide-NAT aanzetten voor je interne netwerk en dat ding kun je dan eventueel ook nog DHCP laten verzorgen op je interne netwerk. De router kun je er best op aansluiten, maar geeft m.i. niet zo heel veel toegevoegde waarde.
quote:Nogmaals: hangt van de provider af. Als je Demon hebt (zoals ik), dan kun je de routerfunctionaliteit van die CJ810 niet gebruiken om een of andere reden.
Op maandag 19 augustus 2002 09:49 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
Je hebt de router feitelijk niet eens nodig met dat modem, aangezien die een router functionaliteit ingebouwd heeft.
quote:Demon DSL maakt gebruik van BabyXL als netwerkprovider.
Op maandag 19 augustus 2002 10:43 schreef DigiJasper het volgende:
Het is geen Demon maar BabyXL.
quote:Het gaat wel lukken met die router denk ik.
De router hebben we al; En ik wil persé de router gebruiken, Want bij de provider krijg je maar 1 IP-adres. Heb geen zin om extra te gaan betalen voor een hub + 2 extra IP's...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |