ik weet toevallig (van ex) dat vrouwen het niet lekker vinden als je gelijk die vinger erinramt omdat ze vaak nog niet nat zijn en dan doet het pijn.
nu jullie tips
In ieder geval NOOIT je vinger er zo inrammen idd, want das niet prettig. Tenzij jouw vrouwtje al door andere zaken enigzins verhit is geraakt (strelingen, kussen, etc).
Voor mij betekent vingeren veel meer dan alleen het fysiek inbrengen/bewegen van een of meerdere vingers, maar zoals eerder gemeld meer het stimuleren van de clitoris.
Daarna kunnen eventueel (al naar de vrouw dit prettig/aangenaam vindt) een of meerdere vingers ingebracht worden. Mijn vrouw vindt de combinatie van vinger (beter: tong) op clitoris en twee tot drie vingers langzaam in- en uit een geweldige combinatie.
Suc6
[edit] typfoutje [edit]
[Dit bericht is gewijzigd door SmilingPeter op 16-08-2002 13:36]
pak een pot vaseline stauw je hand in die vaseline en RAM je hand in die kut!!!!
[on-topic] zorg eerst dat ze flink opgewonden is.. en dan kan je alles doen, maar doe het niet te hard, dan doet het auw [/on-topic]
quote:... een goede G-spot ...
Op vrijdag 16 augustus 2002 14:18 schreef Atreidez het volgende:
Correct me if I'm wrong, maar in de vagina aan de achterkant van de clitoris zit een ruw stukje wat je met je vingers nog het beste kan bereiken. Dit schijnt een goeie G-spot te zijn, en voor de mensen met een lange tong.. daarvan mogen de vriendinnen zich gelukkig achten
Dat IS de G-spot, een samensmelting van een aantal zenuwuiteinden en adertjes wat erg gevoelig is. Stimulatie ervan kan bij sommige vrouwen een 'plas'-gevoel geven.
quote:Dacht dat er 7 waren en dat dit de belangrijkste was
Op vrijdag 16 augustus 2002 14:21 schreef SmilingPeter het volgende:[..]
... een goede G-spot ...
Dat IS de G-spot, een samensmelting van een aantal zenuwuiteinden en adertjes wat erg gevoelig is. Stimulatie ervan kan bij sommige vrouwen een 'plas'-gevoel geven.
-edit- Ik weet t al, ik ben in de war met de erogene zones ...
[Dit bericht is gewijzigd door Atreidez op 16-08-2002 14:38]
quote:Could be.... misschien moet ik die andere nog ontdekken....
Op vrijdag 16 augustus 2002 14:29 schreef Atreidez het volgende:[..]
Dacht dat er 7 waren en dat dit de belangrijkste was
quote:Je bedoelt dat je het zelf niet weet en wilt eigenlijk vragen "Zeggeh, hoe moet je vingeren?"
Op vrijdag 16 augustus 2002 13:28 schreef PlaceR het volgende:
laten we hier eens een handleiding maken over hoe je eht beste kan vingeren.
Onbegonnen werk. Dat is namelijk voor elke vrouw anders. Gek he?
En als ze wat begint te kreunen kan je er van opaan dat je goed zit.
quote:En dan doe je het goed
Op zondag 18 augustus 2002 22:23 schreef Dutch het volgende:
da's mijn tactiek! en ik heb nog geen complaints gehad.
Als je denkt dat je het verkeerd doet, gewoon vragen werkt het beste. Als dat niet mogelijk is (harde muziek of whatever) gewoon nergens aankomen wat niet goed nat is dan doe je dr iig geen pijn
1 Tijdens het zoenen gebeurt het vaak al dat je elkaar begint te strelen. Tijdens het strelen maak je enkele 'uitstapjes' richting de vaginale zone. Af en toe dichtbij de vagina en dan weer niet. Dit brengt een extra opwinding met zich mee die bij meisjes als prettig wordt ervaren.
2 Op een gegeven moment verplaatst het strelen zich richting de vagina en concentreer je je op de bovenzijde van de vagina. Ook daar streel je zachtjes rondom de plek waar de schaamlippen samenkomen. Ook hier verplaats je je hand/vingers af en toe naar meer tussen de benen.
3 Als de vagina vochtig genoeg is, voel je dat vaak al een beetje aan de buitenzijde en streel je langzaam in de lengterichting van de vagina, zodat je vinger steeds ietsje meer naar binnen glijdt.
Gaat dit nog wat moeizaam, concentreer je dan weer wat meer op punt 2.
4 eenmaal aangekomen op het punt dat je hand/vingers de vagina makkelijk binnenkomen, moet je voorkomen dat je niet hard op en neer beweegt, maar rustig aan blijven doen. met je duim, die meestal buiten de vagina blijft, probeer je dan de bovenkant van de vagina te stimuleren. en met de overige vingers de G-plek. (voelt aan als iets sponzigs/ribbelig aan de bovenzijde van de binnenkant van de vagina.
5 Mijn ervaring is dat stimulering van de vagina op een steeds dezelfde wijze, dus niet steeds de bewegingen wijzigen, een orgasme tot gevolg kan hebben.
Persoonlijke ervaring is dat de meest ideaale lighoudig tijdens het vingeren niet naast de persoon is, maar meer met het hoofd tussen de benen van de persoon. Zo kun je je hand en arm horizontaal houden, geen moeilijke taferelen uithalen en toch goed de G-plek bereiken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |