Enschede - Vanmorgen vroeg rond 09:17 is Kreator (beter bekend als Uw grote Godheid) Enschede binnengevallen. Burgemeester Mans is naar Duitsland gevlucht en wacht op assistentie van de landmacht. Het standpunt van het leger is onduidelijk. Momenteel is het erg onrustig in de straten van Enschede. Er wordt over en weer geschoten. Getuigen spreken over enkele gewonden en een ravage.
Kreator heeft rond 11:00 lokale tijd middels een persbericht laten weten inmiddels het stadhuis te hebben bereikt en overgenomen. Hij zegt verder niets te maken te hebben met de corrupte huidige politieke slappelingen en verwacht een sterke en grote aanhang. Verder liet de Godheid weten dat hij verwacht uiterlijk volgende week vrijdag Overijssel compleet te hebben ingenomen, waarna de rest van ons mooie kikkerland zal volgen.
CNN spreekt over een brutale machtsovername en ziet Kreator als een opstandeling die in staat is een wereldrevolutie te initieren.
Verwacht wordt dat het Nederlandse leger morgen zal arriveren om de situatie aan te pakken. Toekomstig premier Balkenende onthoudt zich op dit moment van ieder commentaar, maar heeft wel beloofd vanmiddag in een persconferentie opheldering rond de kwestie te geven. Hij liet nog wel weten niet met terroristen te zullen onderhandelen.
Bron: Kreators Dagblad "De Revolutie"
[Dit bericht is gewijzigd door Kreator op 19-07-2002 14:30]
[Dit bericht is gewijzigd door GeorgeW.Bush op 19-07-2002 14:30]
quote:Moet toch commentaar zijn? Of is dit een nepkrantenstukje geschreven in het Kreatoriaans?
Toekomstig premier Balkenende onthoudt zich op dit moment van ieder commenteer, maar heeft wel beloofd vanmiddag in een persconferentie opheldering rond de kwestie te geven.
Any way: "Aanbid mij en ik zal u aanbidden"
[Dit bericht is gewijzigd door Mangoworks2002 op 19-07-2002 14:37]
quote:Meld je maar bij commandant Danny of Yvonne. Die weten de weg. Ze zijn te bereiken in het stadhuis van Enschede.
Op vrijdag 19 juli 2002 14:28 schreef MetalMaupio het volgende:
waar kan ik me aanmelden voor je leger?
quote:Huh?!?! Wat bedoel je?
Op vrijdag 19 juli 2002 14:30 schreef Mangoworks2002 het volgende:[..]
Moet toch commentaar zijn? Of is dit een nepkrantenstukje geschreven in het Kreatoriaans?
en bedankt! jij schopt het nog wel ver in mijn wereld straks...
sta je daar zo in je eentje in Enschede
Net nu de burgermeester op vakantie is
quote:Zie: Ik, grote godheid, ben de nieuwe leider van fok!
Op vrijdag 19 juli 2002 14:36 schreef MetalMaupio het volgende:
wat zijn de politieke standpunten? ind ik best interesant om te weten niet dat ik bij een nazi leger zit zonder dat ik dat weet
Hail Kreator
<<i have seen french schoolgirls shoot better>>
Awaiting your orders Oh Great One!!
Awaiting your orders oh great KreAtOr
quote:Goed. Ik heb nog niet zoveel kolonels, dus bij deze! Alle informatie levert je een lintje op!
Op vrijdag 19 juli 2002 14:52 schreef proximity het volgende:
Wanneer bereik je het postcodegebied 7521? Dan kunnen we overleggen over de inname van het vliegveld Twente.
quote:BHFH ff hard op zn bakkes slaan
Op vrijdag 19 juli 2002 14:32 schreef Atreidez het volgende:
Wat valt er in Godsnaam in Enschede te halen.. Als je het doet, doe het dan goed.. val Sexbierum binnen!
quote:Vive la Resistance!!
Op vrijdag 19 juli 2002 15:01 schreef Orkaantje het volgende:
Verzet???? Resistance is futile <<headshot>>Awaiting your orders oh great KreAtOr
DeAtH BeFoRe DiShOnOr !! your wish is our command
Hij wel lachen ja
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |