mama heeft mij geleerd hoe ik plaatjes kleiner moet maken, dus gelijk maar even uitgeprobeerd
[Dit bericht is gewijzigd door Alicia op 25-06-2002 00:11]
Lebber Bo
Nou kreeg ik om half 4 de fles werd ik me toch boos. Zat er ineens een soort tuit op me fles i.p.v een speen. Ja dat ding wilde ik dus echt niet in me mond. En honger dat ik had dus ik huilen en huilen. Nou mamma begreep me echt wel maar wilde toch dat ik uit dat ding dronk. Maar ik raakte steeds meer in paniek en toen heeft mamma toch maar weer de speen op me fles gezet. En nog bleef ik huilen en wilde er niet van drinken omdat ik zo boos was had ik niet ens door dat mamma hem weer verwisseld had. Stom van mij he. Uiteindelijk had ik het toch door en heb gedronken alsof me leven er vanaf hangde, pfew wat had ik een honger.
Ik lig nu te pitten, moe van alle wandelingentjes en het warme weer.
Lebber Bo
Gaaf zeg, weet je wat ik vandaag heb gekregen? Mijn eigen huis! Lief hè, van mama. Kijk maar eens hoe mooi!
Ik kan er helemaal in!!!
Moet je ook aan je mama vragen joh, is helemaal te gek een eigen huis!
En anders betaal je het gewoon van je zakgeld, hij kost maar € 5,42 bij het Kruidvat!
quote:Dorst toch.
Op dinsdag 25 juni 2002 18:32 schreef jessie het volgende:Uiteindelijk had ik het toch door en heb gedronken alsof me leven er vanaf hangde, pfew wat had ik een honger.
*mammie alert*
quote:Tuurlijk! Plek zat
Op dinsdag 25 juni 2002 19:11 schreef BabyBo het volgende:
Echt een tof huis. Wil ik ook. En anders kom ik gewoon bij jou wonen.
Lebber Bo
[Dit bericht is gewijzigd door BabyBo op 26-06-2002 14:38]
quote:Mijn mama heeft aan oma verteld van die kruiprol en nu ga ik vrijdag samen met mama daar logeren en krijg ik er ook 1 van oma. Die heeft hem helemaal zelfgemaakt. Misschien dat jou mama dat ook wel kan en anders jouw oma
Op woensdag 26 juni 2002 10:26 schreef BabyBo het volgende:
Ik heb weer wat leuks ontdekt joh.Dan ga ik leunen op me handen en dan ga ik me voeten neerzetten. En dan spring ik een beetje naar voren alleen vergeet ik steds me handen re verplaatsen dus val ik op me toet of buik dat is wat minder. Datzelfde doe ik ook met kruipen ik kom dus maar niet vooruit en ik word er gek van. Mamma heeft voor zo'n kruiprol net als Eva gekeken bij intertoys, maar daar hadden ze hem niet. Misschien dat mamma een keer met me naar intertoys ofzo wil. Ik ga gewoon even zeuren.Lebber Bo
Ik ben een paar daagjes terug heel erg verwend door ome Breuls en ome Highlander. Ik heb mijn eerste pop gekregen (erg he dat mama en papa dat nog steeds niet hadden gekocht voor mij, ben toch een meisje ?). Het is een hele mooie roze pop met een muziekje erin. Heb ook nog een rammelaar gekregen met belletjes erin, maar die vind ik veeeel minder mooi. En of dat nog niet genoeg is heeft mama ook nog iets gekocht een ding voor om haar buik. Nu kan ik ook met mama mee als ze weg gaat en hoef ik niet altijd alleen maar met oma mee wandelen. Echt heel koel! Mama heeft hem afgelopen zondag gelijk uitgeprobeerd in het park, was heel erg lekker.
Vanavond komt mijn tante, die gaat mij lekker in bad doen (dat kan mama niet zo goed, dus mag zij het doen) en mijn tante blijft nog slapen ook Bij mij op de kamer zelfs. Ze blijft twee nachies heeft mama verteld en dan gaan we met mijn tante mee naar oma, helemaal met de trein en blijven we daar twee nachies slapen. (papa gaat niet mee, maar gelukkig mama wel). Opa brengt ons dan dat heeeeele eind weer terug met de oto. Das heel erg lekker want daar kan je zo goed in slapen.
Mama is trouwens nog iets aan het doen voor mij, ik krijg ook mijn eigen homepage. Met al mijn foto's en verhaaltjes erop. Maar het is nog lang nie klaar zegt ze, ze moet nog een heleboel foto's knippen en plakken (als dat maar goed gaat) en ook nog een heleboel tikken en dan pas mag ik het jullie laten zien....
doei doei maar weer,
misschien tot maandag als ik me dan niet ziekjes voel. Krijg maandag twee prikjes zegt mama en heb geen idee wat dat zijn, maar mama zegt dat dat een beetje pijn kangaan doen)
kusje voor de jongens
Alicia
Nou, wordt vast leuk, ga ik lekker keten met Arjan! Arjan woont ook bij Susan, ik geloof dat ze getrout zijn of zoiets. Ze hebben ook 3 Titi's, net als onze Titi Die kan ik zo leuk achterna zitten, maar dan gaan ze mauwen en dan springen ze ergens op en dan kan ik er niet bij
Heel veel plezier Alicia en laat je maar lekker verwennen door je tante en je oma. Van andere mensen mag je altijd veel meer dan van papa en mama, dus daar moet je even gebruik van maken
Mijn tante staat nu zelf onder de doesj en gaat daarna mij lekker wassen...
Doegie
kusje voor de jongens.
knuf voor de meisjes
Alicia
Wat leuk losjeren, ik heb dat ook een keer gedaan bij opa en oma. Toen wou ik mooi niet in mijn eigen bed slapen en toen mocht ik lekker tussen ze in slapen.
Ik ga strakjes met mama naar de Prenatal dan gaan we een buggy kopen. Ik heb nog heel veel kadobonnen en die gaan we allemaal uitgeven zegt mama. De buggy is voor aan de fiets, dan kunnen we ook nog ergens wandelen als we gefietst hebben.
Morgen komt tante Karin op mij passen, dat wordt vast enorm leuk!!!
Leuk zijn tantes he Alicia? Die kunnen je zo lekker verwennen!
Freek wil ook graag eens meepraten, nog niet zo vaak want hij slaapt heel veel...
Zou de mama van Alicia of de mama van Eva mij een mailtje willen sturen hoe ik dat moet doen?
Mama heeft weer van alles zitten doenmet haar knopjes. Er was ook al een meneermet de naam freek net als bij Jorden. Maar mama heeft het voor elkaar gekregen dat jouw freekje freek mag gebruiken. Het is jaergenoeg wel met een kleine f en mama kan daar niets aan veranderen.
Je hoeft nu alleen nog maar de passmailer te gebruiken, freeks naamin te tikken en je krijgt een mailtje met een pw. Even het profiel aanpassen en freek kan meekletsen.
succes.
Mama en ik zijn nog ongeveer een uurtje of 2 thuis. Mocht het niet lukken probeer dan dat nog ff snel te laten weten anders kan dat zondagavond heeeel laat pas weer.
Jouw mama kan toveren! Wist je dat al?
* freek geeft Mama van Alicia een dikke , bedankt voor de hulp!
Mijn mamma is vandaag jarig maar dat hebt ze met papa gevierd v/d week.
Om toch beetje te vieren is er lekkere gebak in huis.
Jummie nog aan toe.
Ik lig nu lekker in m'n bedje want ik wilde om kwart over 6 vanmorgen er al uit.
Mocht niet van mama die heeft me weer terug in bed gedaan.
Niet eerlijk
Lebber Bo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |