Las vandaag trouwens dat Pepsi als antwoord gaat komen met Pepsi-blue een cola in het blauw met zwarte bessen smaak.
Ben ook benieuwd waarneer Vanila coke naar Europa komt.
Het word eens tijd dat ze de coke in de coke weer in gaan voeren
quote:Juist, back from 1906(of daar dichtbij)
Op woensdag 22 mei 2002 16:17 schreef Tranced het volgende:
Het word steeds gekker met die drankjes...Het word eens tijd dat ze de coke in de coke weer in gaan voeren
Maareuh, de naam klinkt goed.
Vanilla (Ice) Coke ;-)
Als Coke-verslaafde ben ik erg benieuwd naar de nieuwe variant.
quote:Huh? Dat is nog steeds te koop...
Op woensdag 22 mei 2002 16:31 schreef Eriksie het volgende:
ik mis nog steeds cherry coke...
quote:
Check bijv. maar Pulp Fiction;
at JACKRABBIT SLIM'S~BUDDY
Hi I'm Buddy, what can I get'cha?~VINCENT VEGA
I'll have the Douglas Sirk steak.~BUDDY
How d'ya want it, burnt to a crisp,
or bloody as hell?~VINCENT VEGA
Bloody as hell. And to drink, vanilla coke.~BUDDY
How 'bout you, Peggy Sue?~MIA
I'll have the Durwood Kirby burger
-- bloody -- and a five-dollar shake.
[Dit bericht is gewijzigd door la.femme.nikita op 22-05-2002 16:36]
en volgens mij is dat alleen voor de verkoop in de USA en Canada, want hier hebben we het nog niet.
quote:Tis normaal in de VS om om extra vanille in je cola te vragen. Coca Cola gaat dat dus standaard brengen.
Op woensdag 22 mei 2002 16:33 schreef la.femme.nikita het volgende:
Ben wel benieuwd;
maar volgens mij bestaat het al een hele tijd!!! HEEEEEELE tijd...
[..]
Ik zie het niet zo groot worden echter, een beetje als Cherry Coke, tijdelijk wel veel gedronken maar verder niet veel speciaals.
Ik zag ook reclames voor Pepsi with a Twist op TV, ik geloof dat dat iets met lemon is, maar dat komt pas over een maand of zo uit in de US. Reclame is wel grappig met Austin Powers die de pruik van Britney Spears probeert af te trekken (that's not a woman! it's a man baby!).
quote:
Vanilleprijs gestegen door nieuwe colasmaak
Gepost door Jim (twired) - zaterdag 4 mei 2002 @ 19:14 - Bron: ANP
Basst had ons via de newssubmit het volgende te melden:Vanille dreigt duurder te worden doordat Coca Cola een nieuwe colaversie aan het brouwen is, Vanilla Coke.
Voor deze nieuwe cola, die op 15 mei in de VS wordt gelanceerd, heeft de Amerikaanse frisdrankengigant per jaar zo'n 200 ton vanille nodig. Dat is zo goed als 10 procent van de wereldproductie (2000 tot 2400 ton) van de specerij.
In amper vijf jaar tijd steeg de vanilleprijs van 60 dollar per kilo in 1997 naar ongeveer 200 dollar per kilo in 2002.
Vanilla Coke wordt voorlopig alleen nog in Amerika en Canada verkocht. De frisdrankengigant bracht in 1982 voor het eerst een aangepaste colaversie op de markt, Diet Coke. Drie jaar later kwam daar ook een smaakjescola, Cherry Coke, bij en 2001 cola met een vleugje citroen.
quote:heb je het geproefd?
Op woensdag 22 mei 2002 16:18 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Vanille coke![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
en nog eens
Zieke fantasien van de Coca Cola industrie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |