abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_3849137
Turken en Marokkanen komen 2,5 tot drie keer zo vaak in de WAO terecht als autochtone Nederlanders. Onder Turkse mannen boven de veertig zijn er zelfs meer WAO'ers dan werkenden. Dat meldt het Financieel Dagblad.

Vertrouwelijk rapport
Het gaat om het nog vertrouwelijke conceptrapport 'In de Fuik. Turken en Marokkanen in de WAO', van het Verwey-Jonker Instituut. Het ministerie van Sociale Zaken gaf de opdracht voor het onderzoek naar aanleiding van eerdere berichten over het onevenredig grote beroep van allochtonen op de WAO.

Verschillen autochtoon en allochtoon
De verschillen zijn te wijten aan het gemiddeld lagere opleidingsniveau van allochtonen en aan de 'afwijkende gezondheidsbeleving en het afwijkende ziektegedrag' van deze groep. In Nederland hebben ruim 900.000 mensen een WAO-uitkering. Zo'n 86.000 van hen zijn van buitenlandse afkomst, ongeveer 9% van de totale WAO-populatie.


©RTLNieuws.nl

Onderzoek lijkt me betrouwbaar en toont dus maar weer eens aan dat de meeste allochtonen alleen maar geld kosten!

FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
pi_3849150
Met dank aan PIM

Hier is al een topic over in SCH en dit is de tweede hierover in ANM die dicht gaat.

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')