Rechtstreeks van het RTL GP forum
quote:[Sticky] Mededeling !
Wij betreuren het zeer dat de (eerste) uitzending niet heeft gebracht wat jullie ervan verwacht hadden.
Helaas hebben wij als moderatorteam geen enkele invloed op de kwaliteit of de inhoud van de uitzending(en). Die verantwoordelijkheid ligt geheel bij de redactie.
Vanzelfsprekend zullen wij jullie klachten en opmerkingen overbrengen aan de Redactie, maar meer kunnen wij ook niet doen.
Het heeft dus geen enkel nut dit forum vol te gooien met topics die dezelfde inhoud (klachten/opmerkingen) bevatten.
Wij verzoeken jullie dan ook om je aan te sluiten bij reeds bestaande topics met diezelfde inhoud. Dit puur en alleen om het forum overzichtelijk te houden. Het is overigens algemeen forum-beleid om normaliter dubbel geplaatste topics (zelfde inhoud) te sluiten.
Bovendien vragen wij jullie je aan normale fatsoensnormen te houden. Postings die 'schuttingswoorden' bevatten of persoonlijke aanvallen op individuen zullen zonder mededeling verwijderd worden. Zoals reeds gezegd: wij hebben geen enkele invloed op de uitzending, en het forum hoort te gaan over de race. Helaas komt dat er niet van.
Wij hebben begrip voor jullie teleurstelling en jullie kritiek is welkom, maar plaats die dus a.u.b. in reeds bestaande topics, en hou je aan fatsoensnormen!
Alvast bedankt!
Namens het moderator-team
ASAD & Peet...
quote:Wat een dramatische uitzending
Nou daar zat ik dan deze nacht, helemaal klaar voor de 1e gp van het jaar........Sjonge jonge wat viel dat tegen!! Een prijsvraag op belspelniveau (zelf SBS was daar al mee gestopt) In de studio auto(sport??) kenner meneer Stapel die ontzettend domme vragen zit te stellen en meer reclame dan GP op de buis. Heren, doe alstublieft uw huiswerk, vraag meer centjes aan ING en DHL zodat we in ieder geval van die achterlijke hoeveelheid reclame gespaard worden!!
quote:Re: Wat een dramatische uitzending
Ja echt waardeloos hoor al die reclame, zo word de sport echt verknald! Laat ze die reclame maar houden voor tussen de belspelen door. Dan hoeven wij ons er tenminste niet aan te ergeren.
Wij vonden de namen en de tijden ook wel in een erg klein lettertype op het beeldscherm!
En er zijn nog VEEL meer klachten
