Ericjuh | zondag 1 oktober 2006 @ 17:24 | |
Google Earth Google Earth is een programma waarmee je de aarde van bovenaf kunt bekijken. Allerlei typische sightseeing-beelden komen voorbij:van bijvoorbeeld de Eiffeltoren tot de beruchte letters bij Hollywood. Het programma is door Google ontwikkeld en is via deze link te downloaden. Vorige delen Eervolle vermelding voor een poging in DIG Google Earth - Explore, Search and Discover 1) Google Earth 2) Google Earth deel 2 3) Google Earth #3 4) Google Earth - #4 - 5) Google Earth - #5 - nu met censuur 6) Google Earth #6 - Nu met Nederland duidelijk in beeld! Korte FAQ Waar vind ik ...? Er zijn al tig mooie locaties gevonden en deze zijn verzameld in de enige echte FOK! Google Earth Wiki Voeg daar dus ook locaties eventueel met plaatje toe en kijk daar AUB voordat je hier post dat je iets gevonden hebt Draait dat programma wel een beetje op mijn PC? Dat ligt er natuurlijk maar net aan. Maar met een PC met een Pentium III processor, 256MB geheugen, 3D-videokaart, kabelinternet en Windows XP moet het wel lukken. Huh! Als ik inzoom op mijn woonplaats is alles vaag! Hoe kan dat? Dat kan goed kloppen. Het overgrote gedeelte van de satellietbeelden die Google gebruikt zijn nog niet op 'stoeptegel'-niveau. Van Nederland zijn alleen een gedeelte van Amsterdam, een gedeelte van Rijnmond, het gebied tussen Den Haag en Zandvoort, een stukje Zuidoost-Brabant en stukjes Limburg te zien op kleine schaal. Het is de bedoeling dat in de loop van de tijd er meer gedetailleerde satellietbeelden beschikbaar worden. Iemand zegt dat er op de coördinaten ''34°08'02.71"N, 118°19'18.27"W'' iets gaafs te vinden is. Hoe krijg ik dat te zien? - Klik op '''Tools > Search''' - Klik vervolgens op het tabblad '''Fly to''' - Copy-paste daar dan de coördinaten uit het Fok-topic - Nog even op search klikken je wordt er direct naar toe gevlogen. OK, maar hoe krijg ik nou die coördinaten uit dat programma dan ? - Druk CTRL + N .. een knipperende placemark verschijnt in het midden van je scherm - Verschuif deze eventueel naar de preciese plek - Druk op Advanced - Druk op het tabblad location - Kopieer eventueel eerst de longtitude achter de latitude gescheiden met een komma __°__'__.__"N , __°__'__.__"W (N/Z | O/W ) - kopieer de locatie en verspreid je vondst Dat zoeken werkt voor geen meter ... HELP ? Standaard zoekt GE in Amerika, of ongeveer in de buurt waar je bent. maar dit gaat niet perfect. Maar zoek je nou naar een plaats binnen nederland dan kan je het beste zoeken op '''naam, netherlands''' op die manier kom je zelfs in één keer in Zuna* (ruim 300 inwoners) terecht Maar hoe kom ik nou op een andere wijze aan een gps positie ? Probeer het eens met Maporama Zijn er nog meer leuke dingen te doen dan Indien men iets gevonden heeft kan men niet enkel de locaties kopieeren, je kan een placemark namelijk ook opslaan en deze op een andere computer laden dit werkt ook andersom , er zijn via keyhole (keyhole is overgenomen door google) allerlei leuke dingen te downloaden veel staan al standaard in GE via de keyhole community layer maar behalve plekjes is het ook mogelijk om plaatjes , al dan niet dynamisch, 'bovenop' GE te laden .. denk hierbij aan de actuele radarbeelden of een high resolutie plaatje van iets wat (nog) niet zo scherp is (bijv het bekende hotel in dubay, of area51) ook aardig , GPX en LOC bestanden zijn in te lezen, deze worden vaak gebruikt binnen GPS communities denk bijvoorbeeld aan gpstrack.nl waarvan alle routes binnen Google Earth te laden zijn let op deze bestanden via het open menu , niet via explorer openen. Maar dat is alles , sateliet beelden van bovenaf bekijken ? Nope, je kan ook gebruik maken van Tilt Down, dit is de rechterschuifbalk en bijhorend plus en minus knopje waardoor je schuin kan kijken en alle bergen in relief ziet (nee niet de holterberg) Nou eindelijk alles ? Nope, ook standaard van veel grote steden (denk Amerika) zijn er vele grote gebouwen opgenomen en deze zijn via dezelfde Tilt zeer duidelijk te zien , zet hiervoor het buildings vinkje aan. In de professionele (maar helaas betaalde) versie van GE is het mogelijk om zelf gebouwen te maken, dus mogelijk is er nog een rijke nederlander met veel tijd en energie die al neerlands pracht digitaal namaakt. Ik verveel me ? Misschien is het Fok! Random Google Earth Plek Spel iets voor jou ! Zoom helemaal uit , klik de aarde aan, sleep krachtig opzij (.. naar boven of diagonaal ) en laat los. als het goed is zal je aarde nu een tijd ronddraaien, wacht x seconden totdat je een groene veeg langs ziet komen en klik om de aarde te stoppen. zoom nu in en kijk of er er redelijk hoog resolutie beeld in de buurt is , of zoom gewoon zo ver mogelijk in en kijk in een kleine omtrek wat er voor mooie, grappige, leuke, indrukwekkende, .... ,... dingen te ontdekken zijn. Hier kun je mooie vondsten kwijt. Zijn dit live beelden ? Nee, sterker nog sommige foto's zijn zelfs bijna 3 jaar oud, maar anderen zijn vrij recent. Wat een prutsprogramma, ik wil gewoon scherpe foto's van nederland ? Dit zijn sateliet beelden en hopelijk hoeven we niet te lang te wachten op heldere beelden desalniettemin de collega's luchtfoto's via terradesk sateliet via nasa world wind (of via sourceforge) microsoft virtual earth Wat een prutsprogramma, ik zie alleen een witte aardbol ? Probeer eens via preferences de weergave in te stellen op Direct3d in plaats van DirectX en waar heb je die OP verstopt ? hier Ik heb geen zin om te klikken op die link naar het verzamelplekje voordat ik drie mooie voorbeelden gezien heb ! Goed idee dat maakt de OP ook wat mooier 1) 2 3 | ||
Ericjuh | zondag 1 oktober 2006 @ 17:25 | |
kwam nog iets leuks tegen: filmlocaties the o.c.: http://www.googleearthhac(...)nload.php?file=20721 | ||
Disorder | zondag 1 oktober 2006 @ 17:40 | |
Waar zit die killerbug ook al weer? | ||
gohan16 | zondag 1 oktober 2006 @ 17:41 | |
mooi topic | ||
Bill_E | zondag 1 oktober 2006 @ 17:54 | |
waar is die topless dame dan? | ||
renz0r | zondag 1 oktober 2006 @ 18:02 | |
Google Earth | ||
-skippybal- | zondag 1 oktober 2006 @ 18:08 | |
quote: | ||
Ericjuh | zondag 1 oktober 2006 @ 18:55 | |
topless vrouw: (tenminste volgens de veeeeele krantenartikels, enz) 52° 4'43.40"N, 4°19'58.07"E 51°59'53.47"N, 4°13'11.97"E killer bug: 48°51'27.92"N, 10°12'18.11"E | ||
TARAraboemdijee | maandag 2 oktober 2006 @ 16:39 | |
Calvobbes, de laatste vraag uit het vorige topic, volgens mij is het een radiostation, dat zegt althans een icoontje erbij van GE Community | ||
_GdR_ | woensdag 4 oktober 2006 @ 10:34 | |
hej wtf is dit??? 37°39'54.47" N, 116° 1'32.17" W | ||
TARAraboemdijee | woensdag 4 oktober 2006 @ 12:39 | |
quote:Bom testing site van Area 51, staat er bij Google Earth Community gewoon bij | ||
Ladyxima | woensdag 4 oktober 2006 @ 14:45 | |
never mind [ Bericht 56% gewijzigd door Ladyxima op 04-10-2006 19:18:41 ] | ||
Ayaxola | woensdag 4 oktober 2006 @ 18:14 | |
Ik blijf het leuk vinden eigenlijk | ||
Toffe_Ellende | woensdag 4 oktober 2006 @ 21:48 | |
Grootste kerncentrale ter wereld volgens Wikipedia: 55°36'20.06"N 26°33'49.91"E | ||
Takkembah | donderdag 5 oktober 2006 @ 13:39 | |
Wel mooi wonen daar lekker aan het water | ||
Ericjuh | donderdag 5 oktober 2006 @ 13:44 | |
gekapzijsde cruise: 35° 9'18.28"N, 129° 8'51.19"E vliegtuig tankt in de lucht: 41°51'7.87"N, 121°28'44.90"W rare chinezen, maken miniatuur landschappen: 38°15'57.55"N, 105°57'1.88"E oorlog!!: 52°20'11.01"N, 0°11'43.25"W area 51 (volgens mij al wel bekent hier!): 37°14'30.47"N, 115°48'44.00"W | ||
rubbereend | donderdag 5 oktober 2006 @ 14:11 | |
leuk topic | ||
_GdR_ | vrijdag 6 oktober 2006 @ 01:20 | |
quote:"staat er gewoon bij" ja duh sukkel! maar waar de neuk is dat voor nodig dan? | ||
Ayaxola | vrijdag 6 oktober 2006 @ 10:20 | |
quote:Ben jij dom ofzo? | ||
winterapfel | vrijdag 6 oktober 2006 @ 13:27 | |
34°50'37.24"N 136°31'58.69"E Suzuka, Japan. Zondag a.s. Formule 1 | ||
rubbereend | vrijdag 6 oktober 2006 @ 13:33 | |
quote:meer van die dingen: Google Earth & Sport | ||
winterapfel | vrijdag 6 oktober 2006 @ 13:42 | |
quote:thanks | ||
_GdR_ | vrijdag 6 oktober 2006 @ 13:44 | |
quote:denk t wel ja 37°39'54.47" N, 116° 1'32.17" W 1 of andere reuzereuze graancircel achtig iets is een bombtesting site. ??? | ||
rubbereend | vrijdag 6 oktober 2006 @ 13:50 | |
quote:Google earth #7 - incl. topless dames, killer bugs | ||
IkWilbert | vrijdag 6 oktober 2006 @ 15:14 | |
tvp, leuk topic dit! | ||
_GdR_ | vrijdag 6 oktober 2006 @ 17:05 | |
quote: laat maar hangen ik zal wel een mongool zijn ofzo... | ||
Ratelslangetje | vrijdag 6 oktober 2006 @ 21:58 | |
TVP. | ||
Devrim_ | zaterdag 7 oktober 2006 @ 15:25 | |
tvp | ||
Ericjuh | zaterdag 7 oktober 2006 @ 20:47 | |
quote: quote:post dan in iedergeval wat coordinaten waar wij naar kunnen kijken | ||
Ratelslangetje | zaterdag 7 oktober 2006 @ 21:52 | |
quote:Nee. | ||
-Mo- | zaterdag 7 oktober 2006 @ 22:27 | |
Wie heeft Osama bin Laden al gevonden met behulp van Google Earth? | ||
Ayaxola | zaterdag 7 oktober 2006 @ 23:07 | |
quote:Mo | ||
-Mo- | zondag 8 oktober 2006 @ 00:11 | |
quote:Chris. | ||
Nieuwschierig | zondag 8 oktober 2006 @ 00:18 | |
Het is misschien al eens vermeld maar om een plaats in Nederland te zoeken is het niet nodig om naam,netherlands in te voeren maar is naam,nl voldoende. | ||
AminBen | zondag 8 oktober 2006 @ 00:20 | |
tvp | ||
MI55ILLE | maandag 9 oktober 2006 @ 12:48 | |
35°37'12.64"N, 115°22'59.56"W Maxim reclame | ||
Ratelslangetje | maandag 9 oktober 2006 @ 13:30 | |
quote:Dat snap ik niet helemaal. | ||
rubbereend | maandag 9 oktober 2006 @ 13:35 | |
quote:dan ligt het dus niet aan mij alleen | ||
Lunar | maandag 9 oktober 2006 @ 13:45 | |
quote:Verkeerde denk ik | ||
Ericjuh | maandag 9 oktober 2006 @ 13:58 | |
zet "google earth community" aan.. en d'r staat idd iets met maxim.. en daarnaast iets met cover!quote: | ||
Ratelslangetje | maandag 9 oktober 2006 @ 14:24 | |
Het is te vaag om iets te zien. | ||
MI55ILLE | maandag 9 oktober 2006 @ 15:26 | |
quote:je moet bij die coordinaten even inzoomen, dan zie je het | ||
TARAraboemdijee | maandag 9 oktober 2006 @ 16:37 | |
Ik zie niets. Ook neit als ik in- of uitzoom Screenshotje misschien? | ||
MI55ILLE | maandag 9 oktober 2006 @ 16:47 | |
http://novembertech.blogs(...)on-google-earth.html | ||
Toffe_Ellende | maandag 9 oktober 2006 @ 16:48 | |
ik ook niet | ||
Toffe_Ellende | maandag 9 oktober 2006 @ 16:51 | |
Oude foto dan misschien? | ||
TARAraboemdijee | maandag 9 oktober 2006 @ 16:54 | |
quote:Ik denk dat er een update in foto's is geweest ofzo. Want dit kreeg ik echt niet in beeld | ||
MI55ILLE | maandag 9 oktober 2006 @ 17:04 | |
werkt dit misschien, http://bbs.keyhole.com/ubb/download.php?Number=377333 ik zie het namelijk wel | ||
MI55ILLE | maandag 9 oktober 2006 @ 17:11 | |
Extreem hoge resolutie Afrikanen | ||
TARAraboemdijee | maandag 9 oktober 2006 @ 17:13 | |
Een overlay, zo kan ik het ook! Nog al logisch dat verder niemand die cover zag | ||
Toffe_Ellende | maandag 9 oktober 2006 @ 17:15 | |
Dus ze gaan er nu ook al dingen op plakken die er in het echt niet zijn? | ||
bartos | maandag 9 oktober 2006 @ 21:26 | |
http://maps.google.com/?ie=UTF8&z=19&ll=52.5216,5.732943&spn=0.001479,0.003374&t=k&om=1 wat hebben die mensen op het dak liggen? een normaal raam werkaatst het zon licht niet zo | ||
Ayaxola | maandag 9 oktober 2006 @ 21:27 | |
quote:Bij mij willen dit soort maps nooit laden, iemand enig idee hoe dat zou kunnen komen | ||
Voorzitter | woensdag 11 oktober 2006 @ 15:34 | |
Vreemd foutje in de buurt van Assen: http://bbs.keyhole.com/ubb/download.php?Number=471697 | ||
Ratelslangetje | woensdag 11 oktober 2006 @ 16:29 | |
quote:"Toepassing is niet gevonden" krijg ik. | ||
Devrim_ | woensdag 11 oktober 2006 @ 16:30 | |
quote:Hmm...appart | ||
Devrim_ | woensdag 11 oktober 2006 @ 16:31 | |
quote:Lol..ze hebben de foto verkeerd geplakt | ||
MI55ILLE | woensdag 11 oktober 2006 @ 18:11 | |
quote:heb je wel Google Earth geinstalleerd? | ||
LoggedIn | woensdag 11 oktober 2006 @ 18:32 | |
quote:wat zijn de coords? | ||
Ratelslangetje | woensdag 11 oktober 2006 @ 18:53 | |
quote:Ja. Ik snap ook niet waarom het niet lukt. Probeer het later nog wel een keer. | ||
koenimex | vrijdag 13 oktober 2006 @ 08:40 | |
Wow cool! | ||
IkWilbert | vrijdag 13 oktober 2006 @ 10:56 | |
quote:zoiets komt ook voor in Nijverdal... http://maps.google.com/?ie=UTF8&t=k&om=1&z=19&ll=52.355325,6.461568&spn=0.000675,0.001786 Zal wel iets van glas of metaal zijn wat de zon weerkaatst | ||
Beezz | zondag 15 oktober 2006 @ 20:48 | |
http://maps.google.com/?ie=UTF8&z=16&ll=52.292877,4.473796&spn=0.007822,0.020127&t=k&om=1 In Google Earth staat er dat dit een 'Dutch navy microwave relay station' is. Iemand enig idee of dat waar is? En wat dat precies is? | ||
Orealo | vrijdag 20 oktober 2006 @ 18:02 | |
Wat is dit in Noord-Korea? 40°10'47.19"N 125°31'26.11"E | ||
Nieuwschierig | vrijdag 20 oktober 2006 @ 20:12 | |
quote:Maybe dïtte: http://visser.nrlssc.navy.mil/NOORDWIJK/ Al is dat US navy, dus dat is wel raar. Vermoedelijk wordt hier onder de vlag van milieuonderzoek proeven gedaan om sponage-satellieten met microgolven te storen of te vernietigen. | ||
Nieuwschierig | zondag 22 oktober 2006 @ 00:12 | |
Ik zit net ff Berlijn te bekijken om zien of er een verschil tussen Oost en West is. Wat me echter vooral opvalt is dat zelfs de beruchte Todesstreiffen bijna niets meer terug te vinden is. Van de muur zelf zie je sowieso niks want die is gesloopt. Helemaal in het zuiden wordt de open ruimte gebruikt om een U-bahn aan te leggen. In het gebied bij de Reichstag en de Bernauerstrasse is niets meer te zien van de koude oorlog. | ||
Coastertommm | zondag 22 oktober 2006 @ 15:20 | |
quote:Volgens mij zit daar een ruimtevaartonderzoek centrum. | ||
spectrumanalyser | woensdag 25 oktober 2006 @ 23:47 | |
ben op zoek naar grote autosloperijen voorbeelden: 5313'14.94"N 629'7.86"E 5213'18.84"N 650'37.04"E 52°21'1.19"N 6°45'46.81"E leuk, al die karretjes wat een boel autotjes 52°22'36.48"N 4°42'9.63"E [ Bericht 43% gewijzigd door spectrumanalyser op 26-10-2006 00:46:07 ] | ||
Incolumis | donderdag 26 oktober 2006 @ 00:11 | |
tvp | ||
Ratelslangetje | donderdag 9 november 2006 @ 08:51 | |
quote:Een gigantische glazen bak? Waar het voor dient weet ik niet. | ||
rubbereend | donderdag 9 november 2006 @ 15:40 | |
quote:hennep kwekerij | ||
Toffe_Ellende | donderdag 9 november 2006 @ 18:00 | |
Handig is om te doen om de hoogte te bepalen van een plek is inzoomen tot je niet verder komt. Zo zie je dat de Vaalserberg bijv. idd 321 meter is. | ||
SpeedyGJ | zondag 19 november 2006 @ 03:37 | |
Ratelslangetje | zondag 19 november 2006 @ 13:44 | |
quote:Cool man. | ||
Chinless | vrijdag 24 november 2006 @ 09:13 | |
tvp | ||
Pizzahut | woensdag 20 december 2006 @ 10:40 | |
hoe open je die kmz files? nog een: | ||
Incolumis | woensdag 20 december 2006 @ 11:07 | |
gewoon openen met google earth | ||
aaipod | zaterdag 30 december 2006 @ 13:31 | |
De eiffeltoren ziet er ook leuk uit Ga de coordinaten niet helemaal overtikken hoor. Tik maar in: Eiffeltower | ||
Ericjuh | zaterdag 30 december 2006 @ 18:46 | |
quote:als je op het prikertje klikt zie je de coordinaten. Kun je ze zo kopieeren en plakken! | ||
aaipod | zaterdag 30 december 2006 @ 19:06 | |
48°51'29.67"N 2°17'41.42"E Danku | ||
Erick1985 | dinsdag 2 januari 2007 @ 11:14 | |
Ik ben ontzettend gek op reizen, voornamelijk naar en door Amerika. En met Google Earth kun je gewoon letterlijk de hele wereld bekijken. Echt fantastisch gewoon en ook zeer verslavend hehe. Een nadeel is helaas dat niet alle gebieden op de aarde scherp gefotografeerd zijn. Dat is wel jammer. Maar over het algemeen is het een supergeweldig programma! | ||
Flyduck | woensdag 3 januari 2007 @ 19:31 | |
check die bodem hier...! 42° 0'9.94"N 70°38'13.14"W en je zal daar maar wonen helemaal op het laatste stukje van Plymouth Light, hoelang duur je er dan wel niet over voordat je in de bewoonde wereld bent | ||
rubbereend | woensdag 3 januari 2007 @ 19:36 | |
Its-Jojo-4you | woensdag 3 januari 2007 @ 19:41 | |
tvp-tje | ||
Autoreply | donderdag 4 januari 2007 @ 00:29 | |
Wellicht een vraag die hier niet helemaal thuishoort, maar ik zit met het volgende: Ik wil graag een poster af laten drukkken van Zeeland (provincie), met de satellietfoto's. Nou bieden bijvoorbeeld Terrasdesk data aan, maar weet iemand die dit soort posters zo verkoopt gezien de prijzen voor raw data en los afdrukken? Het gaat dus om een foto, niet om een kaart, grofweg op A0 of A1 formaat. | ||
smash789 | zondag 7 januari 2007 @ 14:30 | |
Verdergaand met topic GoogleEarth, wtf is dit? (Link naar locatie: http://maps.google.com/?ie=UTF8&z=17&ll=52.290541,6.024617&spn=0.00334,0.008669&t=k&om=1 ) Een 'Cessna' is het zowiezo niet, want die ziet er anders uit en is 2x zo klein. | ||
welkominspace | zondag 7 januari 2007 @ 14:33 | |
tvp | ||
ROG | zondag 7 januari 2007 @ 14:38 | |
quote:Dat zijn ook overlays? | ||
ROG | zondag 7 januari 2007 @ 14:47 | |
quote:Schaduw wordt groter he, zon, hoogte, etc. Iets uit de WO2 lijkt me sterk, dan ligt het er té lang (boer wil ook z'n land?) en ervanuitgaande dat de bommenwerpers met ladingen brood vanuit Engeland kwamen ligt het precies andersom? | ||
ROG | zondag 7 januari 2007 @ 14:51 | |
quote:Dat Visser staat zo te zien op het dak van hotel Huis ter Duin. Dat station in de duinen ken ik niet? | ||
Suijk | zondag 7 januari 2007 @ 16:04 | |
Wat is/zijn dit? 31°28'8.63"N 108°10'12.59"W | ||
ROG | zondag 7 januari 2007 @ 16:08 | |
quote:Irrigatie, in cirkelvorm. Een rond stuk grond, land- of tuinbouw erop, vanuit het midden rijdt er een lange arm met watersproeiers langzaam rondjes, als de wijzer van een klok. | ||
Autoreply | zondag 7 januari 2007 @ 16:39 | |
quote:Gezien de rare randen denk ik toch een cessna die halverwege het fototoestel en de grond vloog; vandaar is het absoluut niet scherp. En van die cessna's zijn er behoorlijk groten hoor, google maar 's op "cessna caravan" | ||
The_Emotion | zondag 7 januari 2007 @ 17:55 | |
Ingekleurde gebouwen! Nou ja, een paar dan, hopelijk komen er snel meer | ||
smash789 | zondag 7 januari 2007 @ 20:28 | |
Cessna Caravan... mwah kan misschien wel. Inderdaad zelf effe niet verder gedacht. Ik vind het irritant dat mensen altijd een burgerkistje altijd meteen een Cessna noemen. Alsof er niks anders bestaat. Dus ik dacht meteen dat een Cessna 172 of iets dergelijks werd bedoeld. Ik heb ook nog nooit een Cessna Caravan in het echt gezien btw. | ||
kareltje_de_grote | zondag 7 januari 2007 @ 21:40 | |
Die lieve Tonks verwees mij hiernaar toe, iemand een idee wat dit is? : http://maps.google.com/?ie=UTF8&z=17&ll=52.290541,6.024617&spn=0.00334,0.008669&t=k&om=1 Het lijkt een getekend vliegtuigje, het is vlak bij het huis van m'n ouders als ik eens tijd en zin heb fiets ik ernaar toe om te kijken of er daar echt zoiets ligt. | ||
ROG | zondag 7 januari 2007 @ 22:05 | |
quote:O maar naast een Cessna 172P heb ik ook weleens een Piper Archer II gevlogen hoor. | ||
Ratelslangetje | maandag 8 januari 2007 @ 06:37 | |
quote:Vreemd. Ga eens gauw kijken dan. Ik ben nu wel benieuwd wat het is.Het lijkt nep. | ||
smash789 | maandag 8 januari 2007 @ 07:15 | |
quote:Te weinig power voor mij, die snorfietsjes j/k [ Bericht 4% gewijzigd door smash789 op 09-01-2007 17:34:02 ] | ||
ROG | dinsdag 9 januari 2007 @ 14:41 | |
Maaarrrr nu weten we nog niet wat het is, in het weiland. | ||
alsem | donderdag 18 januari 2007 @ 00:02 | |
is gewoon overvliegend vliegtuig die door de software een beetje raar is ingekleurd.. | ||
kareltje_de_grote | donderdag 18 januari 2007 @ 08:39 | |
quote:ik ook niet Misschien dat ik er maar eens langs vlieg huhhh, fiets. Voorlopig helaas nog geen tijd. | ||
Dennisch | donderdag 18 januari 2007 @ 15:17 | |
Ik dacht dat Nederland nu overal hi-res was? Ik heb alleen een paar vlakken, Centrum Amsterdam enzo, Hilversum is nog steeds Ik heb het net gedownload, dus daar zal het niet aan liggen? | ||
ScienceFriction | donderdag 18 januari 2007 @ 16:14 | |
De kwaliteit van NL is af en toe wel erg bedroevend... Welke steden zijn het meest high res? Assen vlie me op dat dat erg high res is... niet echt een wereldstad of zo | ||
Dennisch | donderdag 18 januari 2007 @ 16:17 | |
quote:Precies ja Assen en nog meer van dat soort gehuchten | ||
mrdjey | woensdag 24 januari 2007 @ 15:30 | |
http://www.flashearth.com/?lat=29.214809&lon=50.313507&z=17.9&r=0&src=ggl kwam dit tegen,. eilandje in de buurt van kuweit, als je uit zoemt zie je ook dikke room pluim. | ||
Jump | woensdag 31 januari 2007 @ 13:40 | |
Woei, een update van waar ik woon. Eindelijk al wat betere foto's, maar nog niet optimaal. Nog een beetje beter en je kan meekijken in het naturistenkamp | ||
HMaster-II | donderdag 1 februari 2007 @ 13:22 | |
quote:Dat Assen High-res is, heeft te maken met het feit dat Assen zich ergerde aan Google Earths instelling om Eruopa maar te laten wachten. Assen heeft een Lucht fotografische dienst opdracht gegeven om Assen er op te zetten... Deze foto's zijn daarna naar G-Earth gezonden. Die hebben dus aangeleverde foto's ingevoegd... Assen is daarom ook een stuk beter in beeld gebracht dan de rest.. Ik zag ook dat Las Vegas deels nieuwe foto's heeft.. Een verbetering. | ||
kokos | zondag 11 februari 2007 @ 23:57 | |
Elke keer als ik goog earth opstart zet ik die layers - search - navigatie en places uit. Is google earth niet in staat die Tools uit te laten? | ||
ROG | maandag 12 februari 2007 @ 00:04 | |
quote:Geen probleem mee hier. Staat in het blok erboven wellicht nog iets wat er mogelijk mee samenhangt aangevinkt? | ||
kokos | maandag 12 februari 2007 @ 15:06 | |
Ja in de layers maar niet in My Places maar toch staat Places er bij. Search krijg ik ook niet weg en de navigatie balk ook niet | ||
SpeedyGJ | donderdag 22 februari 2007 @ 03:36 | |
Ze moeten de foto's midden op de dag maken, als de zon richt boven NL schijnt | ||
remlof | donderdag 1 maart 2007 @ 00:20 | |
Eindelijk Google Earth maar weer eens geinstalleerd op m'n nieuwe laptop en Arnhem staat er nu ook een stuk duidelijker op, hulde! | ||
lone_wolf | donderdag 1 maart 2007 @ 13:18 | |
En wat is dit?? 53,23'56.03 / 6,55'04.37 Het ligt in de dollard/eems en lijkt een kunstwerk te zijn (110m lang en 20 m breed.)..... Al gezocht op Inet maar kan niets vinden. | ||
Its-Jojo-4you | donderdag 1 maart 2007 @ 14:17 | |
is jet een fortificatie voor de Bescherming van het groot Duitsche Rijk? | ||
remlof | donderdag 1 maart 2007 @ 14:25 | |
Sinds wanneer zijn nederlandse militaire objecten zoals de marinebasis in Den Helder en vliegveld Leeuwarden gecensureerd? En dat terwijl ik in de amerikaanse marinebasis in Norfolk alle vliegdekschepen haarscherp kan zien liggen... | ||
Its-Jojo-4you | donderdag 1 maart 2007 @ 15:57 | |
Sinds de update naar het "nieuwe" scherpe Nederland. Al een tijdje dus | ||
Skande | donderdag 1 maart 2007 @ 22:37 | |
Zwitserland is nu ook haarscherp. Prachtig in de bergen! | ||
Its-Jojo-4you | zondag 4 maart 2007 @ 14:46 | |
Raketje? | ||
Autoreply | zondag 4 maart 2007 @ 15:06 | |
Waarom is het noorden van de Kaspische zee groen Zijn er al 3d gebouwen in NL? | ||
Toffe_Ellende | zondag 4 maart 2007 @ 15:10 | |
quote:oew even kijken! | ||
SpeedyGJ | zondag 4 maart 2007 @ 15:14 | |
quote:Goed gezien KERNBOEM WARNINGGGGGGGGGGGGGGGG | ||
SpeedyGJ | zondag 4 maart 2007 @ 15:15 | |
ik zie gewoon mijn weerstation spul staan als een klein stipje | ||
Harmen1984 | maandag 5 maart 2007 @ 09:51 | |
Verdronken kasteel opeens zichtbaar NIJKERK - Amateurarcheoloog Cor Schipper kan er nog niet over uit. Vierentwintig jaar geleden gaf hij met andere onderzoekers de moed op ooit nog de plaats van het verdronken kasteel Hulckesteijn (1427-1538) in het randmeer bij Nijkerk te vinden. Tot hij onlangs Google Earth op zijn pc installeerde, waarop de hele aarde vanuit de lucht te zien is. Het was raak. Een kind kan Hulckesteijn onderscheiden. Tot zijn stomme verbazing en uitzinnige vreugde zag hij op de luchtfoto’s van deze software tussen Nijkerk en Spakenburg duidelijk de contouren van een gebouw in het water, op hooguit 1,5 meter diepte. ,,De plaats komt precies overeen met waar ik in 1983 sonarecho’s heb uitgevoerd. Ik zie er duidelijk contouren van 200 bij 200 meter. Ook op nieuwe foto’s van Rijkswaterstaat die ik heb opgevraagd kun je ze zien. Het bevestigt mijn vermoeden dat ik destijds goed zat,’’ zegt de Middelburger, die zelf bij Rijkswaterstaat werkt. Hij is voor 99 procent zeker van zijn zaak. Wie zoekt op de coördinaten N 52°14’57 E 5°25’23 (graden, minuten, seconden), ziet onmiskenbaar een gespiegelde L in het water, tegen de Zeedijk aan. ,,Dat is de plek,’’ zegt Schipper. ,,Het is een kilometer ten westen van stoomgemaal Hertog Reijnout.’’ Destijds gaf de sonar aan dat er wel iets hards in de bodem zit, maar Schipper kon dat niet koppelen aan een gebouw. ,,Nu zullen we met nader onderzoek, bijvoorbeeld een wrakkendetector, moeten kijken om volledige zekerheid te krijgen.’’ Schipper wordt bevestigd in zijn vermoeden van de juiste plaats door oude beschrijvingen en doordat de Oude Rijn ooit bij het kasteel eindigde. De loop daarvan is in het landschap na te gaan. Dat het nu pas op foto’s te zien is, schrijft hij toe aan de recente verbetering van het doorzicht in de randmeren plus de kwaliteit van de Google Earth-foto’s. Kasteel Hulckesteijn was in de zestiende eeuw een buitendijks kasteel dat al in de 17de eeuw ten onder ging. Behalve beschrijvingen resteren er enkele kloostermoppen. Bron: AD | ||
ROG | woensdag 11 april 2007 @ 18:15 | |
Hoe krijg je die i'tjes weg in GE, zo staat er momenteel een i op Schiphol Oost met de vermelding Tanzania op een Kawasaki 650 of iets dergelijks.. op een paar meter van een landingsbaan. En ook allerhande bedrijven plaatsten dergelijke i'tjes. Storend. | ||
Its-Jojo-4you | woensdag 11 april 2007 @ 19:20 | |
Zet de optie Geographic Web uit | ||
ROG | vrijdag 13 april 2007 @ 00:57 | |
quote:Thanks! | ||
SpeedyGJ | zaterdag 14 april 2007 @ 08:00 | |
Wanneer worden die beelden weer ververst?? | ||
FormerlyKnownAs | maandag 16 april 2007 @ 21:31 | |
53°48'50.75"N 3° 3'18.31"W | ||
FormerlyKnownAs | maandag 16 april 2007 @ 22:27 | |
http://maps.google.nl/maps?ie=UTF8&z=19&ll=53.813977,-3.055068&spn=0.000675,0.002486&t=k&om=1 | ||
FormerlyKnownAs | maandag 16 april 2007 @ 23:18 | |
http://maps.google.nl/maps?ie=UTF8&z=18&ll=45.670804,-110.563295&spn=0.001488,0.004973&t=k&om=1 | ||
Triptamine | zaterdag 21 april 2007 @ 01:56 | |
Tvp, schaamteloos | ||
mrbomb | zaterdag 21 april 2007 @ 02:09 | |
quote:Goh, zelf gevonden? | ||
FormerlyKnownAs | zaterdag 21 april 2007 @ 10:10 | |
nee, maar die in Blackpool wel | ||
kvd | zondag 22 april 2007 @ 15:01 | |
tvp | ||
dolledingo | dinsdag 24 april 2007 @ 12:56 | |
quote:zeg kvd, activeer je private messages eens. Ik moet je spreken.. | ||
kvd | woensdag 25 april 2007 @ 16:30 | |
quote:gedaan, ben benieuwd | ||
kyraaa | donderdag 26 april 2007 @ 15:38 | |
Ik weet het, een mega kick, maar das altijd beter dan het zoveelste topic openen... vroeg me af wat ze dachten toen ze dit bouwden? Is vlakbij het AMC in Amsterdam Zuidoost | ||
HMaster-II | donderdag 26 april 2007 @ 16:58 | |
quote:Nou daar denken ze helemaal niet veel, omdat het namelijk de afdeling Psychiatrie van het AMC is. Kwam me bekend voor toen je melde dat dit vlak bij het AMC staat. Heb daar op de woensdagen als Support Engineer gewerkt als gedetacheerde IT-er op het AMC. Saillant detail... De Patchkast hangt in een hokje die je alleen kan bereiken via een kamer met knuffelmuren.. | ||
kyraaa | donderdag 26 april 2007 @ 17:04 | |
quote: quote:vette humor! | ||
FormerlyKnownAs | donderdag 26 april 2007 @ 17:57 | |
knuffelmuren??? | ||
Flyduck | donderdag 26 april 2007 @ 21:54 | |
Je hoeft dan iig niet bang te zijn dat de bewoners je netwerk hacken. | ||
RobertVH | donderdag 26 april 2007 @ 21:56 | |
http://maps.google.nl/maps?f=q&hl=nl&q=51%C2%B048%2752.32%22N+++4%C2%B039%2744.30%22E&layer=&ie=UTF8&z=12&ll=51.814558,4.662323&spn=0.146874,0.32135&t=k&om=1 Aliens in Dordrecht? | ||
TARAraboemdijee | donderdag 26 april 2007 @ 22:03 | |
Er zijn wel meer gebouwen hier voorbij gebkomen in de vorm van een swastika, is niet zoveel vreemds aan. Deze vorm is ideaal planologisch gezien met 4 van die vleugels vanuit een middenpunt. Daarbij, voordat GE er was, wie zag dat ding van boven? | ||
maok | donderdag 26 april 2007 @ 22:47 | |
quote:Van de meeste gebouwen worden bouwtekeningen gemaakt, dan moet het toch iemand opvallen? Ik ben bezig (als werkvoorbereider) met een gebouw in de vorm van een J. Maar een architect kan natuurlijk ook denken; wat maakt het uit hoe het gebouw er van boven uitziet. | ||
Martijn_77 | donderdag 26 april 2007 @ 22:52 | |
quote:Vlekje op de foto? Refelectie van de zon? | ||
CrazyPhunk | zondag 29 april 2007 @ 21:32 | |
Ik probeerde zojuist via directions van Odoorn naar Borger (Nederland) te gaan, per ongeluk ging het dus van Odoorn naar Borger (Texas), gaat eerst naar frankrijk en nou komt ie, zegt ie Swim across the Atlantic Ocean | ||
maok | zondag 29 april 2007 @ 21:56 | |
quote: | ||
Its-Jojo-4you | maandag 30 april 2007 @ 08:59 | |
quote:ja, zoiets. Er zijn er meer van in Nederland Deze is er bijvoorbeeld ook | ||
The_Emotion | zaterdag 5 mei 2007 @ 15:19 | |
Waar slaat dit nou weer op? | ||
mrbomb | zaterdag 5 mei 2007 @ 15:57 | |
quote:Gewoon even opnieuw opstarten denk ik . Ik had net ook zo'n foutje, eerst stonden er overal zwarte strepen door het beeld en later werd het helemaal zwart en reageerde er niets meer. | ||
The_Emotion | zaterdag 5 mei 2007 @ 16:04 | |
Dat is het ook niet, want ik heb het nu weer dat India en Pakistan in San Francisco Bay Area ligt. | ||
deliberator | maandag 7 mei 2007 @ 20:06 | |
Renaulkt 5 handig geparkeerd http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&layer=&ie=UTF8&om=1&z=19&ll=52.069211,4.313998&spn=0.001108,0.002511&t=k | ||
FormerlyKnownAs | maandag 7 mei 2007 @ 21:57 | |
Zou iemand deze kmz kunnen openen, uitzoomen en mij hier dan willen vertellen wat hij/zij te zien krijgt? http://rapidshare.com/files/30036951/Pubs_v1.0.kmz.html | ||
maok | maandag 7 mei 2007 @ 22:10 | |
quote:Ik kan helemaal niets uitzoomen, die link wil dat je iets dowload | ||
FormerlyKnownAs | maandag 7 mei 2007 @ 22:19 | |
ja, het is een kmz filetje. (onderdeel van Google Earth. Deze heb ik gemaakt maar ben benieuwd of je iets als dit onderstaande te zien krijgt zie plaatje http://bp3.blogger.com/_B(...)LG0/s1600-h/beer.bmp | ||
Flyduck | vrijdag 11 mei 2007 @ 22:47 | |
36°21'23.22"N 43° 4'59.91"E kijk wat ik ontdekt heb een hele rij automobilsten staat te wachten in mosul, irak, om zich vol te laten laden met bommen op een geheime werkplaats. | ||
BillGates | donderdag 17 mei 2007 @ 18:48 | |
ahaaa... hier dus! [ Bericht 76% gewijzigd door Jump op 17-05-2007 19:48:06 ] | ||
mrbomb | donderdag 17 mei 2007 @ 19:31 | |
quote:Vrouwmens in badkuip [ Bericht 18% gewijzigd door Jump op 17-05-2007 19:48:12 ] | ||
renz0r | donderdag 17 mei 2007 @ 23:37 | |
Google Earth werkt bij mij kut. Vaak als ik inzoom of wat dan ook loopt die ff vast en dan zie ik de aardbol niet meer, alleen de ruimte als t ware. Ook zie ik dan rare tekens waar je bijv hoogste enzo ziet. Start ik hem weer opnieuw op en dan doet die t weer. Maar dan uit het niets verdwijnt alles weer. Echt zwaar irritant....Meerdere mensen last van? | ||
Ratelslangetje | vrijdag 18 mei 2007 @ 04:17 | |
quote: Ik neem aan dat je al bij "Navigatie" hebt gekeken? | ||
IkWilbert | vrijdag 18 mei 2007 @ 10:23 | |
quote:Dat is de plaatselijke McDrive | ||
pleeborstel | vrijdag 18 mei 2007 @ 10:32 | |
Zwolle flitst terug | ||
Tinuzzz_Talpa | zaterdag 19 mei 2007 @ 10:22 | |
TVP | ||
PietjePuk007 | dinsdag 22 mei 2007 @ 12:02 | |
Door dit topic heb ik het ook maar weer geinstalleerdn op m'n nieuwe laptop . | ||
Sonja27 | zondag 27 mei 2007 @ 12:21 | |
Google Earth Ik kan me er echt uren mee vermaken! | ||
popolon | donderdag 31 mei 2007 @ 21:05 | |
Binnenkort: Google Street View. http://maps.google.com/help/maps/streetview/index.html | ||
Hare | vrijdag 1 juni 2007 @ 08:32 | |
Ik las een tijdje geleden dat je A'dam in 3D zou kunnen zien, waarom lukt me dit nog niet? | ||
PietjePuk007 | vrijdag 1 juni 2007 @ 10:18 | |
quote:Die video , maar het duurt toch weer eeuwen voordat zoiets buiten de VS beschikbaar is . | ||
nils7 | dinsdag 5 juni 2007 @ 23:51 | |
quote:Teleatlas maakt van alle straten waar ze langs komen foto's. Heb nog nooit zo'n foto gezien maar google werkt samen met teleatlas dus wellicht dat het zulke foto's zijn! Aangezien het er wel op lijkt! Zo ja dan is er van iedere weg in NL al gewoon zo een foto hoor Ik denk alleen dat het heel wat data kost. | ||
SpeedyGJ | woensdag 6 juni 2007 @ 00:06 | |
Zolang het maar geen oude foto's zijn | ||
Impry | woensdag 6 juni 2007 @ 15:10 | |
Om dat soort foto's (van www.Cyclomedia.nl) te zien kun je het volgende doen: Ga naar: http://www.funda.nl/WoningAanbod/Koop/ Zoek een huis wat vlakbij je te koop staat, klik het tabblad "Buurt" aan en je zult een plattegrondje krijgen met alle foto's die in die buurt gemaakt zijn. Het is mij nog niet gelukt om je te verplaatsen op die plattegrond. (dus als er geen huis in je buurt te koop staat toch je eigen straat opzoeken). Iemand misschien een idee hoe dat wel kan? Foto's zijn gemaakt vanaf 2000. | ||
vrolijke-frits | dinsdag 12 juni 2007 @ 00:09 | |
Eventjes een tvp. interessant topic | ||
3st | dinsdag 26 juni 2007 @ 12:12 | |
leuk dit zeg, tvp dan maar | ||
mrbomb | dinsdag 26 juni 2007 @ 17:34 | |
De icoontjes voor panoramiofoto's en wikipedialinks zijn veranderd naar iets heel lelijks | ||
Huppelei | donderdag 28 juni 2007 @ 15:48 | |
quote:Dacht je hier van? Wel oud zeker! | ||
nils7 | maandag 2 juli 2007 @ 21:55 | |
Ik kom tot de ontdekking dat een deel van Monaco is weggevaagd! Voor de F1-kenners onderons... Het gedeelte Tabac richting La Rascasse via Piscine is compleet weg. Een linkje: http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=43.735027,7.426801&spn=0.010527,0.028539&t=k&z=16&om=1 | ||
TARAraboemdijee | dinsdag 3 juli 2007 @ 00:15 | |
En ik denken dat er daadwerkelijk wat gebeurd is in Monaco. Is alleen de foto wat vreemd afgesneden waardoor het zwembad niet te zien is. | ||
SpeedyGJ | dinsdag 3 juli 2007 @ 00:36 | |
Ik wacht op nieuwe beelden | ||
Crazykill | dinsdag 3 juli 2007 @ 15:23 | |
quote:Dat heb ik nou ook :/ | ||
Apekoek | dinsdag 3 juli 2007 @ 22:08 | |
Mooi topic nog steeds | ||
kvd | dinsdag 3 juli 2007 @ 23:35 | |
quote:als je inzoomd zie je ook ineens boten op de weg liggen en de weg loopt de zee in | ||
SpeedyGJ | zondag 8 juli 2007 @ 23:32 | |
Ik weet niet of jullie het al weten, maar check die gedeelte van Assen eens, verdomd scherp! Je kan letterlijk gewoon zien wat voor auto's het zijn, de mensen zijn nu duidelijker, en dan die daken, sodeju volgens mij gaan ze alles weer vernieuwen, super! | ||
TARAraboemdijee | maandag 9 juli 2007 @ 14:52 | |
Assen was juist de eerste die mbt GE in Nederland de scherpe foto's had. Zelfs toen de rest van NL eindelijk scherp in GE gegooid was Assen een stuk scherper dan de rest van NL. Ik denk dus dat er niet veel veranderd is. | ||
Skande | maandag 9 juli 2007 @ 15:39 | |
Gezellige rotondes daar in Assen: http://maps.google.com/maps?f=q&hl=nl&geocode=&q=assen+nl&ie=UTF8&ll=53.00785,6.583407&spn=0.009167,0.019956&t=k&z=16&om=1 | ||
SpeedyGJ | maandag 9 juli 2007 @ 17:49 | |
quote:Wtf | ||
nils7 | zondag 2 september 2007 @ 15:59 | |
In versie 4.2 kan je vliegen! ctrl+windows+A"toets" en dan kan je vliegen! | ||
The_Emotion | zondag 2 september 2007 @ 19:56 | |
Ik snap nog geen hol van het vliegen, elke keer stort ik neer nadat ik gestuurd heb. Maar dat is nog even uitvogelen De 'Sky' mode is ook wel leuk, de sterrenhemel bekijken | ||
nils7 | zondag 2 september 2007 @ 20:42 | |
quote:met de muis sturen is makkelijker! | ||
JDude | donderdag 6 september 2007 @ 12:11 | |
quote:Breda doet dat ook. Even zoeken op het Valkeniersplein, daar vlakbij ergens . | ||
Autoreply | zondag 9 september 2007 @ 16:11 | |
Hoe kan je in google earth een geplande route anders laten lopen? (Verslepen) | ||
Nieuwschierig | zondag 9 september 2007 @ 17:10 | |
Ik krijg m'n joystick niet aan het werk in vliegmode, wel de pijtjestoetsen of de muis | ||
SpeedyGJ | woensdag 19 september 2007 @ 22:04 | |
quote: | ||
BonJovi | zaterdag 22 september 2007 @ 02:04 | |
netjes ben benieuwd | ||
SpeedyGJ | zaterdag 22 september 2007 @ 20:31 | |
Ik ben ook heel erg benieuwd | ||
Daywalk3r | zondag 23 september 2007 @ 19:53 | |
En is er al meer te zien? | ||
Its-Jojo-4you | zondag 23 september 2007 @ 20:18 | |
quote:volgens mij ben je wat voorbarig. Dat ding is pas net in de ruimte. Het kan denk ik nog wel ff duren voordat de beelden vrijgegeven worden | ||
nils7 | maandag 24 september 2007 @ 19:03 | |
Bij die versie van microsoft zou alles nu wel een stuk zuiverder zijn (volgens mn vader... moet het nog uitchecken) | ||
mrbomb | maandag 24 september 2007 @ 19:25 | |
quote:Dat is zo ontichelijk onhandig, dat web-based ding van microsoft. Google earth en dat van die satelliet is leuk zeg . | ||
Estate | woensdag 26 september 2007 @ 20:01 | |
Is er eigenlijk een programma waarmee je KMZ files kunt openen om te bewerken, met kladblok werkt het iig niet. Ik moet een stuk of 100 poi maken en het liefst niet één voor één aanmaken in Google Earth zelf. | ||
Harmen1984 | donderdag 25 oktober 2007 @ 14:14 | |
Kun je op één of andere manier GE-paths exporteren naar Paint/Photoshop? | ||
da_micha_man | maandag 29 oktober 2007 @ 12:13 | |
Leuk topic | ||
Klonk | dinsdag 13 november 2007 @ 14:15 | |
Even een vraagje, weet iemand van het bestaan van een layer die de grens aangeeft tussen de voormalig Oost en West-Duitsland ? | ||
Dr_Flash | maandag 2 juni 2008 @ 18:58 | |
quote:Je kan toch gewoon 2nd level administrative divisions aanzetten? Zie je m zo lopen | ||
DrDentz | donderdag 12 juni 2008 @ 05:01 | |
Zucht, wat is google Earth toch verslavend. Elke nacht zit ik de wereld af te speuren en vanuit mijn kamer te gluren naar trailerparks in Alabama, kleine Siberische dorpjes en de achtertuin van mijn buren. | ||
fm07 | vrijdag 18 juli 2008 @ 23:29 | |
Wat is dit 44.244273,7.769737 | ||
TARAraboemdijee | vrijdag 18 juli 2008 @ 23:44 | |
screenshot zou leuk zijn | ||
fm07 | zaterdag 19 juli 2008 @ 00:54 | |
quote:hoi Tara , hoe maak ik een screenshot van google earth en post ik dat hier? weet wel hoe een plaatje of een site moet maar van google earth nog niet groetjes | ||
kvd | zaterdag 19 juli 2008 @ 23:57 | |
Het staat er gewoon bij wat het is....zie je dat kleine paarse puntje aan de rechterkant...op klikken en dan staat er tekst en uitleg...hou je hoofd even ondersteboven en je ziet een haas/konijnquote: | ||
JDude | zondag 20 juli 2008 @ 10:17 | |
quote:Printscreen drukken, Paint openen, CTRL+V doen, opslaan, uploaden. | ||
fm07 | zondag 20 juli 2008 @ 17:26 | |
quote:Ja zover was ik wel , maar je hoe kan je hem dan vervolgens op FOK zetten? Je kan toch niet een plaatje dat op je pc staat op FOk plaatsen | ||
mien-moeke | zondag 20 juli 2008 @ 18:07 | |
Drovers run (McClouds Daughters) : 34o32'56.25"Z 138o47'47.75"O | ||
IkWilbert | zondag 20 juli 2008 @ 18:16 | |
quote:Lijkt mij een dood konijn | ||
Nieuwschierig | zondag 20 juli 2008 @ 21:59 | |
quote:Ga naar http://www.tinypic.com/ Klik op Bladeren en selecteer het plaatje dat je wilt plaatsen op FOK! Klik op Nu uploaden Kopieer de tweede regel in het selectiekader (die met [ IMG ] .... begint) Paste het in de Rely op FOK! | ||
Saekerhett | dinsdag 12 augustus 2008 @ 15:20 | |
quote:Waarom denk je dat je moet uploaden dan? | ||
Jos-T | maandag 15 september 2008 @ 10:12 | |
. | ||
Da hopman | dinsdag 6 januari 2009 @ 12:27 | |
Iemand met een bizarre hobby.. 51°19'31.91"N 6° 5'13.63"O Volgens mij werkt de wikisite niet meer. | ||
JoeThePlumber | donderdag 22 januari 2009 @ 08:57 | |
quote:Colletto Fava is a 5,000 foot (1,500 m) high hill in the northern Piedmont region of Italy. In 2005, Members of the Viennese art group Gelitin finished erecting a massive, pink, stuffed rabbit on the side of the mountain. The final piece is 200 feet (about 60 meters) in length and 20 feet (6 meters) high on its sides. The group not only expect people to observe the art work, but also for hikers to climb it and relax on the top. The work will remain at Colletto Fava until 2025. The work, titled Hase (German for "hare"), first opened on September 18, 2005, at 11:30 am and is expected to last until 2025. "We foresee that in twenty years the pink puppet (made of straw-stuffed fabric) will be swallowed by the weather, devoured by cattle, completely erased by the weather and nature" said Gelitin in an interview. Full Article All text is available under the terms of the GNU Free Documentation License. | ||
Da hopman | maandag 26 januari 2009 @ 13:56 | |
18°20'40.17"N 66°45'10.42"W Deze blijft toch ook wel indrukwekkend. Met dank aan x-files | ||
Turbomuis | vrijdag 6 februari 2009 @ 12:14 | |
Op zich niet spectaculair, maar wel grappig +51° 27' 6.46", +5° 29' 50.13" Circus Renz | ||
Apekoek | vrijdag 6 februari 2009 @ 12:44 | |
quote:geniaal trouwens. | ||
alsem | zaterdag 7 februari 2009 @ 17:32 | |
quote:en oud | ||
deliberator | maandag 9 februari 2009 @ 22:30 | |
quote:Wilde al zeggen Erg late reactie erop | ||
Ronalld | zondag 15 februari 2009 @ 21:47 | |
Wat is dit nou weer? Is dit al vaker langsgekomen? | ||
SpeedyGJ | zondag 15 februari 2009 @ 21:50 | |
Volgens mij wel, kweet zo niet meer wat | ||
Ronalld | zondag 15 februari 2009 @ 21:58 | |
quote:Ah, daar dus. | ||
alsem | vrijdag 20 februari 2009 @ 15:00 | |
quote:jazeker, zo'n 2 jaar geleden.. | ||
Ronalld | vrijdag 20 februari 2009 @ 15:04 | |
quote:Zoals ik al concludeerde in bovenstaande post. | ||
nils7 | donderdag 19 maart 2009 @ 11:39 | |
http://www.telegraaf.nl/d(...)rachten__.html?p=3,1 | ||
Sonja27 | donderdag 19 maart 2009 @ 18:38 | |
Wat leuk zeg dat je nu ook in Nederland kan rondkijken. Ik zie mijn ouders gewoon voor de deur staan van hun huis | ||
Gwywen | donderdag 19 maart 2009 @ 20:51 | |
Ik ga geen zes ouwe topics doorspitten dus er zal vast het e.e.a. staan wat al reeds gepost is Machu Picchu 13° 9'48.27"S 72°32'46.71"W Atlantis 31°21'50.59"N 24°11'53.67"W Kehlstein (Hitlers "Adelaarsnest") 47°36'41.69"N 13° 2'30.78"E Irrigatiecirkels in de woestijn van Saoedi-Arabië 29°51'12.74"N 38°26'11.87"E Vreemde lijnen in de Gobiwoestijn (Wegen? Maar sommige houden zomaar ergens op) 39°14'37.25"N 83°27'2.92"E Testbaan? in Beijing 39°40'24.78"N116°20'4.50"E Vreemde cirkels Shanghai: 30°53'55.89"N121°56'5.63"E En bij Urk 52°35'47.99"N 5°44'51.77"E IK heb er nog meer maar ik wacht eerst even de reacties af | ||
Impry | donderdag 19 maart 2009 @ 21:14 | |
quote:Al die parasollen http://www.panoramio.com/photo/12552324 Maar wat een hoogte/uitzicht vanaf daar! http://www.panoramio.com/photo/10252568 http://www.panoramio.com/photo/12017060 | ||
Gwywen | vrijdag 20 maart 2009 @ 09:43 | |
Wat ik nog het meest onbegrijpelijk vond op Kehlstein was dat een heleboel mensen daar gezellig een schnitzeltje gingen zitten eten | ||
Gwywen | woensdag 25 maart 2009 @ 10:29 | |
Ik wist dat ik 'm nog ergens had. Eén dorp, twee seizoenen | ||
Frutsel | woensdag 26 augustus 2009 @ 10:34 | |
Monster van Loch Ness op Google Earth | ||
Gwywen | woensdag 26 augustus 2009 @ 10:47 | |
Tsss, en dat is niet gewoon een bootje met het zog erachter? | ||
JoeThePlumber | woensdag 26 augustus 2009 @ 13:08 | |
Idd. gewoon een bootje, maar wat is dat daar? daar rechts van die bootje?.. | ||
Fredo55 | vrijdag 23 oktober 2009 @ 23:42 | |
Loch Ness. | ||
Turbomuis | maandag 30 november 2009 @ 10:37 | |
Wat leuke streetviews: Rapid City, South Dakota, USA Paris, France Phoenix, Arizona, USA San Fransisco, California, USA allemaal hier te vinden | ||
OA | dinsdag 8 december 2009 @ 11:56 | |
quote: | ||
mien-moeke | vrijdag 30 april 2010 @ 01:26 | |
37.646182, -115.750861 (Kick waardig, dacht ik) [ Bericht 4% gewijzigd door mien-moeke op 30-04-2010 01:42:37 ] | ||
SpeedyGJ | vrijdag 30 april 2010 @ 23:12 | |
abc 123 etc | ||
Da hopman | zondag 6 juni 2010 @ 16:27 | |
Dan heb je dus echt bar veel tijd over...... | ||
Gwywen | zondag 6 juni 2010 @ 20:07 | |
Ik kwam deze nog tegen, geen idee of hij al eerder langsgekomen is Edit: plaatje werkt niet, dan maar link | ||
Jump | zondag 6 juni 2010 @ 20:17 | |
quote:En vergelijk het nu met de echte streetview: http://maps.google.be/maps?f=q&source=s_q&hl=nl&geocode=&q=kingswood+street&sll=50.805935,4.432983&sspn=5.1451,16.907959&ie=UTF8&hq=&hnear=Kingswood+St,+Brighton,+East+Sussex+BN2,+Verenigd+Koninkrijk&ll=50.823387,-0.133689&spn=0.001262,0.004128&t=h&z=19&layer=c&cbll=50.823677,-0.133517&panoid=gyrhBHGo6YKIFsajSmXCxQ&cbp=12,221.2,,0,8.68 | ||
Da hopman | zondag 6 juni 2010 @ 21:14 | |
Ik merkte dat de nederlandse streetview pas weer is geupdate. In mijn straat is het zicht nu veel beperkter dan voorheen. | ||
#ANONIEM | maandag 20 december 2010 @ 21:16 | |
Zat net even op Google maps en kwam volgende tegen op de zuid pool. http://maps.google.com/ma(...)157856,0.703812&z=11 Op deze hoogte zie nog je "ijsbergen" en zoom je één keer in dan zie je ineens veel groen. zijn dit wolken ? of bewijs van "global warming" | ||
Its-Jojo-4you | maandag 20 december 2010 @ 21:56 | |
laat maar | ||
Its-Jojo-4you | maandag 20 december 2010 @ 21:56 | |
. [ Bericht 100% gewijzigd door Its-Jojo-4you op 20-12-2010 21:57:16 ] | ||
elkravo | woensdag 13 juli 2011 @ 01:10 | |
Dan maar een kick... want, ik heb net Google Earth (her) installeerd... (6.0, al zegt de versie 5.2. nogwat , maar besturings systeem 6.0. nog wat). Echter ik had hiervoor net als bij google maps, zo'n oranje poppetje voor streetview die ik overal kon droppen voor streetview (kreeg je blauwe wegen te zien). Nu opeens zie ik dat poppetje niet, en kan ik alleen streetview doen via "lagen"... en moet ik fotocameraatjes klikken... ik kan dus al helemaal niet meer "rijden" in streetview... Iemand die weet waar dit aan ligt? | ||
capuchon_jongen | zondag 14 april 2013 @ 20:11 | |
Wordt er eigenlijk ooit nieuwe beelden ervan vermaakt? | ||
Centralpark | donderdag 17 juli 2014 @ 01:55 | |
1x in de vijf jaar denk ik. | ||
capuchon_jongen | donderdag 17 juli 2014 @ 12:48 | |
Bedankt voor het late antwoord | ||
PandaDrop | dinsdag 7 juni 2016 @ 20:07 | |
https://www.google.nl/map(...)9930456!2d51.6956156 Vliegtuig met wit-blauwe rook bij A59!! | ||
Its-Jojo-4you | woensdag 8 juni 2016 @ 14:42 | |
Aardige topic kick Heb niet echt meer naar afwijkingen gezocht | ||
_--_ | maandag 1 januari 2018 @ 18:35 | |
Dit topic verdiend een zetje Glitch op landingsbaan 36R op Schiphol:
| ||
Its-Jojo-4you | maandag 1 januari 2018 @ 18:46 | |
Ik kan mezelf quoten zie ik |