De foto's van Utrecht zijn op een woensdagochtend gemaakt, want bij ons staat de vuilnisbak buiten en in dezelfde straat nog meer. Aan de kleur van de bomen (pril groen, sommige nog kalig) is te zien dat het ergens eind april geweest moet zijn. En omdat een rij populieren al gekapt is en de nieuwe boompjes net geplant zijn, is de foto uit 2005.quote:Op maandag 11 september 2006 00:03 schreef Schorpioen het volgende:
Wow, mijn huis in Utrecht staat er nu ook haarscherp op! Ik kan de auto herkennen die er al tijden voor de deur staat! Foto is aan de stand van de zon te zien ergens in de ochtend genomen, en ik was thuis want ik kan gewoon mijn raam open zien staan! Dat kan ook wel want aan de leegheid op bijv de oude gracht te zien is de foto op een zondag gemaakt, of het is nog erg vroeg.
Militair terrein.quote:Op maandag 11 september 2006 00:42 schreef Vava het volgende:
Wat is dit eigenlijk? 51°59'26.84"N 5° 3'23.47"E
Na wat creatief gegoogle kom ik op de "Defensie Pijpleiding Organisatie" van de Koninklijke Luchtmacht.quote:Op maandag 11 september 2006 00:42 schreef Vava het volgende:
Wat is dit eigenlijk? 51°59'26.84"N 5° 3'23.47"E
quote:Op maandag 11 september 2006 01:04 schreef Schorpioen het volgende:
[..]
Na wat creatief gegoogle kom ik op de "Defensie Pijpleiding Organisatie" van de Koninklijke Luchtmacht.
http://www.luchtmacht.nl/dpo/
Nee, daar zit (oa) Petroplus, een oliemaatschappij.quote:Op maandag 11 september 2006 01:23 schreef Vava het volgende:
Hoe zit het dan met de kerncentrale in Borsele, die staat er toch erg duidelijk op, 51°25'56.56"N 3°43'1.04"E
Ik ben nu aan het zoeken naar Covra, opslagplaats voor radioactief afval maar kan het vooralsnog niet vinden.
-edit-
misschien is het dit: 51°26'56.93"N 3°36'6.66"E
Ah thanks! Maar hoe zoek je dan op adres? Ik heb wel het adres ingetypt in de zoekregel maar dan werd er niks gevonden. Ik had het ingetypt als: "1 straatnaam, plaats, land" en ook geprobeerd met eerst de straatnaam en dan nummer.quote:Op maandag 11 september 2006 01:46 schreef Schorpioen het volgende:
[..]
Nee, daar zit (oa) Petroplus, een oliemaatschappij.
Covra zit hier: 51°26'44.37"N 3°43'42.09"E en het is niet gecensureerd.
Adres staat gewoon op hun site, inclusief kaartje.
Dat van die huizen wijst je naar 2005, Mama Mia niet aangezien dat in het begin van 2006 nog speelde.quote:Op maandag 11 september 2006 00:03 schreef Schorpioen het volgende:
De foto is zo scherp dat ik kan zien wat er in het Beatrix theater vlakbij speelt: mama mia the musical! En die is er al een flinke tijd niet meer. Er staat (c) 2006 onder de foto, maar de foto is dus in 2005 gemaakt. Er staan ook nog huizen op die in 2005 gesloopt zijn, bij de damstraat tegenover de albert hein...
Ja, tot 11 februari 2006 om precies te zijn, maar toen waren de bomen nog niet groen.quote:Op maandag 11 september 2006 02:06 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat van die huizen wijst je naar 2005, Mama Mia niet aangezien dat in het begin van 2006 nog speelde.
Ah ik verwachtte geen kaartje en zocht dus ook niet verderquote:Op maandag 11 september 2006 02:03 schreef Schorpioen het volgende:
Ik heb gewoon naar het kaartje gekeken, de Spanjeweg staat er niet op in GE maar het is vrij duidelijk te zien: http://www.covra-nv.nl/800x600/images/route2.jpg
Ja, maar als het woensdag is, waar is de markt bij Vredenburg dan? Rond die tijd (het kan niet veel vroeger dan een uur of 9 zijn want de zon komt pas rond 7en op in april) is die er al wel of zijn ze iig al aan het opbouwen. Het plein is nu helemaal leeg.quote:Op maandag 11 september 2006 00:28 schreef 18konijn het volgende:
[..]
De foto's van Utrecht zijn op een woensdagochtend gemaakt, want bij ons staat de vuilnisbak buiten en in dezelfde straat nog meer. Aan de kleur van de bomen (pril groen, sommige nog kalig) is te zien dat het ergens eind april geweest moet zijn. En omdat een rij populieren al gekapt is en de nieuwe boompjes net geplant zijn, is de foto uit 2005.
Ik gok op woensdag 27 april 2005.
Hé, daar heb je gelijk in. De markt is er heel vroeg al, dus die zou te zien moeten zijn. Twee mogelijkheden: of Lunetten en het Vreeburg zijn op verschillende dagen gefotografeerd, of de kliko's in onze straat zijn toch de bruine (donderdag), al lijken ze beslist grijs (woensdag)...quote:Op maandag 11 september 2006 03:22 schreef Schorpioen het volgende:
[..]
Ja, maar als het woensdag is, waar is de markt bij Vredenburg dan? Rond die tijd (het kan niet veel vroeger dan een uur of 9 zijn want de zon komt pas rond 7en op in april) is die er al wel of zijn ze iig al aan het opbouwen. Het plein is nu helemaal leeg.
Of het is veel vroeger op de ochtend, uurtje of 7 ofzo maar dan moet het ook later in het jaar zijn; eind mei of juni ofzo.
Ze zijn de KMA vergetenquote:Op maandag 11 september 2006 07:04 schreef Klonk het volgende:
overal in Nederland die censuur bij militaire dingen, gelukkig zijn de engelsen en duitsers een stuk makkelijker
Het binnenhof is gewoon toegankelijk voor iedereen dus heeft niet veel zin.quote:Op maandag 11 september 2006 14:16 schreef Schorpioen het volgende:
Die censuur is heel inconsequent, in ieder geval begrijp ik het criterium niet wanneer iets gecensureerd wordt. Kerncentrales zijn allemaal gewoon te zien in full detail, maar een onafhankelijke oliemaatschappij wordt wel gecensureerd. Het ministerie van defensie ook maar het binnenhof weer niet...
quote:Op maandag 11 september 2006 17:03 schreef __Saviour__ het volgende:
53°13'26.26"N, 5°45'24.88"E
Dikke censuur weer. Het is nauwelijks te herkennen als vliegveld
Volgens mij alleen Den Haag en Utrecht inderdaad. Ik las in de krant dat de gemeente er zelf voor kunnen zorgen dat ze er scherp opkomen.quote:Op maandag 11 september 2006 17:29 schreef Merkie het volgende:
Je kunt de spelers van Utrecht zien trainen op het veld naast de Galgerwaard .
Jammer dat de meeste foto's van belabberde kwaliteit zijn . Zo scherp als Utrecht heb je ze bijna niet.
Moeten ze maar doen dan. In Capelle is het gewoon nog steeds behoorlijk slecht .quote:Op maandag 11 september 2006 17:35 schreef jna het volgende:
[..]
Volgens mij alleen Den Haag en Utrecht inderdaad. Ik las in de krant dat de gemeente er zelf voor kunnen zorgen dat ze er scherp opkomen.
Dat klopt. Assen, Den Haag, Amsterdam, Utrecht en Rotterdam staan er duidelijker op. Bij Assen kun ke goed zien dat de kwaliteit minder wordt als de gemeentegrens gepasseerd wordt.quote:Op maandag 11 september 2006 17:35 schreef jna het volgende:
[..]
Volgens mij alleen Den Haag en Utrecht inderdaad. Ik las in de krant dat de gemeente er zelf voor kunnen zorgen dat ze er scherp opkomen.
Waar ligt ie dan, ik zie niks bij kaatsheuvelquote:Op maandag 11 september 2006 17:35 schreef Ericjuh het volgende:
gisteren weer aantal uren druk geweest met het bekijken van nederland
efteling enz
Dat staat heel handig uitgelegd in de OP!quote:Op maandag 11 september 2006 21:26 schreef densmee het volgende:
hoe selecteren jullie de coordinaten want ik wou ook de coordinaten van de efteling geven maar dit was nogal lastig om over te typen
quote:OK, maar hoe krijg ik nou die coördinaten uit dat programma dan ?
- Druk CTRL + N .. een knipperende placemark verschijnt in het midden van je scherm
- Verschuif deze eventueel naar de preciese plek
- Druk op Advanced
- Druk op het tabblad location
- Kopieer eventueel eerst de longtitude achter de latitude gescheiden met een komma __°__'__.__"N , __°__'__.__"W (N/Z | O/W )
- kopieer de locatie en verspreid je vondst
Wat schattig, de kinderen van de boer mochten ook een stukje inzaaien.quote:Op dinsdag 12 september 2006 14:25 schreef Molline het volgende:
53°22'46.74"N , 6°30'04.60"E en effe draaien ....
Die rare weerspiegeling werd hier ook al genoemd (aan het eind van het topic)quote:Op dinsdag 12 september 2006 14:51 schreef Molline het volgende:
lief hè?
Zoekende naar de huizen van BN'ers kwam ik dit tegen: 52°17'17.28"N , 5°10'32.15"E (rare weerspiegeling).
Weet iemand waar de coordinaten van huizen van welgestelde Nederlanders te vinden zijn?
Ik wil weleens bij JP in de achtertuin kijken ...
Bij ask.com nietquote:Op dinsdag 12 september 2006 15:02 schreef Agiath het volgende:
52°26'15.08"N, 5°45'23.59"E
Six Flags + Lowlands terrein (staat alleen leeg )
???quote:Op dinsdag 12 september 2006 15:08 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Bij ask.com niet
Hoewel het niet Lowlands is wat dan gaande is, maar Opwekking
Ik bedoelde te zeggen dat bij maps.ask.com het evenemententerrein van Six Flags niet leegstaat maar afgeladen vol is, ga maar eens kijken. Echter is dat niet vanwege Lowlands, maar vanwege Opwekking (ieder jaar met pinksteren op hetzelfde terrein)quote:Op dinsdag 12 september 2006 15:23 schreef Agiath het volgende:
[..]
???
Nee natuurlijk niet bij ask.com dit is google earth... En bij het six flags terrein is ook altijd lowlands
'Een hele tijd', kom op zeg, net twee maanden. Ik loop dat niet continu bij te houden hoor.quote:Op woensdag 13 september 2006 12:24 schreef __Saviour__ het volgende:
Beta 4 is er al weer een hele tijd en werkt veel fijner. De interface is anders en neemt veel minder ruimte in.
Tnxquote:Op woensdag 13 september 2006 12:30 schreef __Saviour__ het volgende:
jawel, dubbelklikken op de linkerknop van de tiltschuif
Ik merk geen verschil.quote:Op woensdag 13 september 2006 14:09 schreef Vava het volgende:
Is 4 ook sneller dan 3?
qua ophalen van data van de server niet.quote:Op woensdag 13 september 2006 14:09 schreef Vava het volgende:
Is 4 ook sneller dan 3?
RTL Nieuws (of zo'n ander RTL nieuwsprogramma) had een blinde vlek in Utrecht maar konden ter plaatse niks raars vinden, aangebeld bij een makelaar die het ook niet wist. Een deskundige wist te vertellen dat er dus bijvoorbeeld tegenover de schouwburg in Utrecht een defensie-telefooncentrale verscholen zat achter het front van een ogenschijnlijk normale woning vroeger. En dit was misschien ook hier van toepassing, kijkers konden RTL mailen als ze een antwoord hadden en nu vraag ik me af of er al wat bekend is.quote:Op woensdag 13 september 2006 17:23 schreef BdR het volgende:
nu.nl: Noordwijk wil van Google-vlek af
vlek is hier te zien
deze dus 52° 5'41.14"N, 5° 8'25.95"Equote:Op woensdag 13 september 2006 17:34 schreef ROG het volgende:
[..]
RTL Nieuws (of zo'n ander RTL nieuwsprogramma) had een blinde vlek in Utrecht maar konden ter plaatse niks raars vinden, aangebeld bij een makelaar die het ook niet wist. Een deskundige wist te vertellen dat er dus bijvoorbeeld tegenover de schouwburg in Utrecht een defensie-telefooncentrale verscholen zat achter het front van een ogenschijnlijk normale woning vroeger. En dit was misschien ook hier van toepassing, kijkers konden RTL mailen als ze een antwoord hadden en nu vraag ik me af of er al wat bekend is.
Waar?quote:Op woensdag 13 september 2006 18:11 schreef Zwansen het volgende:
Huh, ik zie iets heel raars in Purmerend. Het is een soort weerspiegeling van de zon, maar dan heel groot. Vlakbij gedempte Where.
Zo bereikt zo'n vlek alleen maar het tegenovergestelde.quote:Op woensdag 13 september 2006 17:34 schreef ROG het volgende:
[..]
RTL Nieuws (of zo'n ander RTL nieuwsprogramma) had een blinde vlek in Utrecht maar konden ter plaatse niks raars vinden, aangebeld bij een makelaar die het ook niet wist. Een deskundige wist te vertellen dat er dus bijvoorbeeld tegenover de schouwburg in Utrecht een defensie-telefooncentrale verscholen zat achter het front van een ogenschijnlijk normale woning vroeger. En dit was misschien ook hier van toepassing, kijkers konden RTL mailen als ze een antwoord hadden en nu vraag ik me af of er al wat bekend is.
Ik heb het gevonden, mooi inderdaad. Ik denk dat het wel een 'gewone' weerspiegeling is.quote:Op woensdag 13 september 2006 18:41 schreef Zwansen het volgende:
[..]
ff kijken hoe ik die coordinaten kan vinden.
Een klein stukje naar het Zuidwesten lijkt wel een vreemd stoplicht.quote:Op woensdag 13 september 2006 18:42 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik heb het gevonden, mooi inderdaad. Ik denk dat het wel een 'gewone' weerspiegeling is.
Die paarse, groene en rode stipjes op dat kruispunt!!?!quote:Op woensdag 13 september 2006 18:46 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Een klein stukje naar het Zuidwesten lijkt wel een vreemd stoplicht.
Mooi is dat ja, ook nu met de Ronde van Spanje, waar je de route van elke rit kunt downloaden.quote:Op woensdag 13 september 2006 18:30 schreef __Saviour__ het volgende:
Ook wel gaaf in berggebieden: de functie Terrain aanzetten. Dan worden hoogtegegevens verwerkt in de map.
Zonder terrain:
[afbeelding]
met terrain
[afbeelding]
Kun je de route van de Vuelta downloaden? Zozo, ben jij ff bij de tijd.quote:Op woensdag 13 september 2006 19:01 schreef pfaf het volgende:
[..]
Mooi is dat ja, ook nu met de Ronde van Spanje, waar je de route van elke rit kunt downloaden.
Ook in Nederland is het natuurlijk een geweldige feature. Zo heb ik vanmiddag op deze molshoop gemountainbiked, mét terrain-functie aan.
[afbeelding]
nieuw modelletjequote:Op woensdag 13 september 2006 19:38 schreef Schorpioen het volgende:
Kijk hier, een halve auto!
52° 5'22.28"N 5° 6'15.36"E
quote:Op woensdag 13 september 2006 19:38 schreef Schorpioen het volgende:
Kijk hier, een halve auto!
52° 5'22.28"N 5° 6'15.36"E
Oh, sorryquote:Op dinsdag 12 september 2006 15:25 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Ik bedoelde te zeggen dat bij maps.ask.com het evenemententerrein van Six Flags niet leegstaat maar afgeladen vol is, ga maar eens kijken. Echter is dat niet vanwege Lowlands, maar vanwege Opwekking (ieder jaar met pinksteren op hetzelfde terrein)
Die vreemde weerspiegeling heb ik gevonden. Daarvan zijn er wel meer. Maar dat vreemde stoplicht kon ik niet vinden. Heb je coordinaten?quote:Op woensdag 13 september 2006 18:46 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Een klein stukje naar het Zuidwesten lijkt wel een vreemd stoplicht.
Ik zat net ook even te kijken naar Utrecht; en volgens mij is de datum dat de foto's zijn genomen nog eerder; op zich worden sommige bomen snel groen; vooral omdat je ziet dat het erg licht groen is. Daarnaast was mijn tuin nog helemaal betegeld; en die heb ik vlak na mijn verjaardag (21 maart) beplant. Ook zie je bijvoorbeeld bij het Tuindorp west complex van die struiken met gele bloemen, en die komen vanaf begin maart op volgens mij.quote:Op maandag 11 september 2006 10:04 schreef 18konijn het volgende:
[..]
Hé, daar heb je gelijk in. De markt is er heel vroeg al, dus die zou te zien moeten zijn. Twee mogelijkheden: of Lunetten en het Vreeburg zijn op verschillende dagen gefotografeerd, of de kliko's in onze straat zijn toch de bruine (donderdag), al lijken ze beslist grijs (woensdag)...
Ik zie echt niet bijzonders op die coordinaten. Alleen wat rare kuilen in het zand.quote:Op vrijdag 15 september 2006 09:24 schreef SteveBravo het volgende:
VLIEGTUIGJE GEVONDENN!!
de man!
30° 7'55.60"N 31°27'17.35"E
sorry, moest dit zijn!!quote:Op vrijdag 15 september 2006 09:39 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Ik zie echt niet bijzonders op die coordinaten. Alleen wat rare kuilen in het zand.
Ja Zwans, zo leer je nog eens wat.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:00 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Kun je de route van de Vuelta downloaden? Zozo, ben jij ff bij de tijd.
Het lukt niet altijd maar soms kan je gewoon zoeken op "straat, plaats, land". In NL gaat dit vaak mis (de Herengracht in Amsterdam kan ie niet eens vinden) maar ik heb al straten in gehuchtjes in het buitenland weten te vinden op deze manier.quote:Op vrijdag 15 september 2006 11:12 schreef NordicBlue het volgende:
Hoe kan je op een straat zoeken in google earth? , het is altijd zon gepuzzel
da's idd lastig. je kunt het bijv. opzoeken op www.map24.nlquote:Op vrijdag 15 september 2006 11:12 schreef NordicBlue het volgende:
Hoe kan je op een straat zoeken in google earth? , het is altijd zon gepuzzel
Hoe zijn deze coordinaten over te nemen in GE?quote:Op vrijdag 15 september 2006 14:38 schreef BdR het volgende:
via nu.nl
vreemde vormen in kielzog
http://maps.google.com/?ll=53.436077,6.109643&t=k
Grote schroef op een schip
http://maps.google.com/?ll=51.972874,4.128094&t=k
Pieter Baan Centrum, mensen op dak
http://maps.google.com/?ll=52.077895,5.132104&t=k
geen idee maar die zie je wel vaker, iets van rook ofzo?quote:Op vrijdag 15 september 2006 16:25 schreef Sensation89 het volgende:
29°35'8.23"N 52°33'52.67"E
Wat is dit ding?
en vlakbij, human shields±quote:Op vrijdag 15 september 2006 17:28 schreef ne0n het volgende:
33°18'31.07"N, 44°23'22.40"E
staat op dat dak !quote:Op vrijdag 15 september 2006 17:44 schreef frankium het volgende:
[..]
en vlakbij, human shields±
33°16'36.29"N, 44°25'38.10"E
Hier misschien? 52°21'30.40"N 4°52'6.13"Equote:Op vrijdag 15 september 2006 17:48 schreef ne0n het volgende:
iemand alberto al gespot?
Het leek meer op een soort raket of satteliet.quote:Op vrijdag 15 september 2006 16:30 schreef frankium het volgende:
[..]
geen idee maar die zie je wel vaker, iets van rook ofzo?
Die moet ik snel eens gaan bekijken!quote:Op zaterdag 16 september 2006 10:36 schreef frankium het volgende:
Highway of Death
29°35'36.84"N, 47°39'36.78"E
coordinaten willen we zienquote:Op zaterdag 16 september 2006 18:43 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Wat ik wel tof vind is dat er in Afrika enkele zeer mooie high-res gebieden te vinden zijn. Heb al een groep olifanten, nijlpaarden en kamelen enzo gevonden, heel gaaf
Zoeken naar wilde dieren in Afrika is erg tof
Is dat dat ding uit Goldeneye?quote:
Ja, en uit Contact en nog wat andere films: Arecibo Observatoryquote:
Jij en je Bijzit worden geacht op een Groningenmeet te zijn.quote:Op zaterdag 16 september 2006 22:40 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Ja, en uit Contact en nog wat andere films: Arecibo Observatory
Jij volgens mij ookquote:Op zaterdag 16 september 2006 23:04 schreef SANCTAsimplicissimus het volgende:
[..]
Jij en je Bijzit worden geacht op een Groningenmeet te zijn.
http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=51%C2%B028%2739.22%22N+,+0%C2%B029%2715.36%22W&ie=UTF8&z=18&ll=51.460799,-0.444447&spn=0.002289,0.006689&t=k&om=1&iwloc=Aquote:Op maandag 11 september 2006 21:44 schreef Saekerhett het volgende:
51°28'39.22"N , 0°29'15.36"W
Vliegtuig on final en er staat er ook nog een klaar voor vertrek
Een week nu ongeveer. Geldt trouwens voor heel Nederlandquote:Op zondag 17 september 2006 03:11 schreef JimmyJames het volgende:
Mijn god, Groningen is eindelijk in high def Weet iemand sinds wanneer?
Iets naar rechts en je ziet een mooi watervliegtuigjequote:Op zondag 17 september 2006 16:11 schreef LennyKravitz het volgende:
4°11'22.15"N 73°31'45.60"E
Ziet er apart uit...
52° 4'43.36"N, 4°19'58.00"Equote:Op zondag 17 september 2006 18:31 schreef Drumpie het volgende:
Iemand gehoort van dat wijf die topless in der tuin lag
, iemand nog interessante dingen om te bekijken , en komen er ooit nog betere fotos van dopen?quote:
Als een schone install van GE niet helpt dan zal het waarschijnlijk iets met je videokaartdrivers zijn of misschien je videokaart zelf wel... Doen andere toepassingen die directX gebruiken (spellen ofzo) het nog wel goed?quote:Op zondag 17 september 2006 18:49 schreef winterapfel het volgende:
m'n google earth doet vaag
heeft het tot 2 weken geleden of zo altijd correct gedaan, maar nu vage storingen. Als redding geprobeerd met de nieuwe (beta) versie, maar het zelfde effect. Zie plaatje
het is niet alleen de afbeeldin, zie ook beneden, coordinaten zie er ook raar uit. Iemand enig idee???
quote:Op zondag 17 september 2006 18:31 schreef Drumpie het volgende:
Iemand gehoort van dat wijf die topless in der tuin lag
quote:
Den Haag Bruist!quote:Op zondag 17 september 2006 19:18 schreef D-MIXXX het volgende:
Ze is niet de enigste die het warm had:
52° 4'46.88"N 4°19'52.70"E
aangezien ik hier begreep dat er verder geen problemen zijn heb ik een schone install gedaan.. hielp niet. Daarna videokaart opnieuw geinstalleerd nu weer helder beeld!quote:Op zondag 17 september 2006 19:33 schreef Schorpioen het volgende:
[..]
Als een schone install van GE niet helpt dan zal het waarschijnlijk iets met je videokaartdrivers zijn of misschien je videokaart zelf wel... Doen andere toepassingen die directX gebruiken (spellen ofzo) het nog wel goed?
Lijkt wel een lijkquote:Op zondag 17 september 2006 20:06 schreef XMN8R het volgende:
[..]
[..]
[..]
Den Haag Bruist!
52° 4'25.25"N, 4°18'57.97"E
Heheh.quote:Op zondag 17 september 2006 20:36 schreef LennyKravitz het volgende:
23°42'16.55"N 90°24'30.27"E
vechten om een aanlegplaats?
wat zijn dat?quote:Op zondag 17 september 2006 21:30 schreef LennyKravitz het volgende:
20°23'30.91"N 45° 8'9.65"E
of
20°15'43.34"N 44°44'46.59"E
In de woestijn heb je geen graan... dus geen graancirkels... aliens komen er echter wel
Irrigatieprojecten. Vanuit het middelpunt gaat er een grote stang met sproeinstallatie rond op een stel wielen.quote:
Het is een reus die naar boven kijkt.quote:Op zondag 17 september 2006 23:51 schreef Schorpioen het volgende:
52° 5'27.08"N 5° 6'24.02"E
Loopt er nou iemand op het dak? Of is het iets anders, want het is dan wel een flinke reus....!
gewoon een broekie aan hoorquote:Op zondag 17 september 2006 20:06 schreef XMN8R het volgende:
[..]
[..]
[..]
Den Haag Bruist!
52° 4'25.25"N, 4°18'57.97"E
daar zie je toch helemaal niks van..?quote:Op zondag 17 september 2006 20:06 schreef XMN8R het volgende:
[..]
[..]
[..]
Den Haag Bruist!
52° 4'25.25"N, 4°18'57.97"E
"lons dale"quote:Op maandag 18 september 2006 13:17 schreef RoaRRR het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
In de buurt van Veenendaal
quote:Op zondag 17 september 2006 19:43 schreef Ratelslangetje het volgende:
De Efteling! 51°38'58.05"N 5° 3'1.05"E
[afbeelding]
Ventillatieschacht voor tunnelquote:Op maandag 18 september 2006 18:09 schreef SteveBravo het volgende:
Vage Shit
35°29'22.73"N 139°50'5.88"E
een speedbootje neem ik aanquote:Op maandag 18 september 2006 18:23 schreef SteveBravo het volgende:
40° 8'7.98"N 124°12'11.77"W
en dit?
Die eerste lijkt idd op een krater, maar waar die kruizen voor zijn...géén idee.quote:Op maandag 18 september 2006 22:11 schreef vuurwerkman het volgende:
18°46'42.44"N 145°40'19.80"E
Raket inslag ofzo
16° 1'13.37"N 146° 3'40.21"E
Weet iemand wat die kruizen zijn ?
oefendoelwitten voor bommenwerpersquote:Op maandag 18 september 2006 22:11 schreef vuurwerkman het volgende:
16° 1'13.37"N 146° 3'40.21"E
Weet iemand wat die kruizen zijn ?
Laaghangende bewolkingquote:Op maandag 18 september 2006 23:03 schreef Ericjuh het volgende:
weet iemand wat dit is:
25°57'38.41"S, 51°30'33.74"W
dacht eerst dat het wolken waren, maar dat zijn geen wolken!
Volgens mij zijn het wel wolken. Of ik elk geval iets van nevel,..quote:Op maandag 18 september 2006 23:03 schreef Ericjuh het volgende:
weet iemand wat dit is:
25°57'38.41"S, 51°30'33.74"W
dacht eerst dat het wolken waren, maar dat zijn geen wolken!
Klopt op sommige plekken zie de de schaduw ervanquote:Op maandag 18 september 2006 23:19 schreef SterkStaaltje het volgende:
[..]
Volgens mij zijn het wel wolken.
lijkt me eerder schuimend water van watervallen.quote:Op maandag 18 september 2006 23:03 schreef Ericjuh het volgende:
weet iemand wat dit is:
25°57'38.41"S, 51°30'33.74"W
dacht eerst dat het wolken waren, maar dat zijn geen wolken!
Zoiets lijkt het wel, ik dacht ook al aan laaghangende mist ofzo.quote:Op maandag 18 september 2006 23:26 schreef deliberator het volgende:
[..]
lijkt me eerder schuimend water van watervallen.
hmzzz, bij nader inzien niet.
quote:Op maandag 18 september 2006 23:53 schreef DaMook het volgende:
[..]
Zoiets lijkt het wel, ik dacht ook al aan laaghangende mist ofzo.
Nog een vraagje, wat is dat wat je in het water ziet ? Dat heb ik al op meer plaatsen gezien. Al die rechte lijnen ed
google maakt de beelden niet zelf (al zal het niet lang meer duren voordat er googlesattelieten zijn )quote:Op dinsdag 19 september 2006 00:09 schreef -CRASH- het volgende:
Toch idioot....
De Nederlandse Mill.vliegvelden hebben ze
onherkenbaar gemaakt.....
Maar in Amerika kun je ze gewoon bekijken.
Vet Wat zijn de coordinaten ?quote:Op dinsdag 19 september 2006 00:29 schreef -CRASH- het volgende:
Rondom het vliegveld van Tuscon is een enorm vliegtuigkerkhof
[afbeelding]
En dit is nog maar een klein stukje van het geheel
Moet je even zoeken naar posts van Frankium in dit topic. Hij gaf een aantal van die foto's (dmv coordinaten)quote:Op maandag 18 september 2006 17:09 schreef LennyKravitz het volgende:
Iemand die weet waar in afrika je luchtfoto's van wilde dieren kan zien... er zijn nl. enkele high-resolution foto's van...
30°09'49.75"N, 110°49'59.09"Wquote:
Bij die kom je in de bergen uit, dit zijn de exacte:quote:
quote:Op dinsdag 19 september 2006 15:48 schreef mart1976 het volgende:
48°19'47.14"N, 57°26'0.33"E
Diverse vreemde zaken:
- twee vlammen, grappig in beeld gebracht
- een lijnenspel waar je u tegen zegt (een "veld" is circa 10 km groot!)
Mocht iemand opheldering kunnen verschaffen... graag.
Zoutmerenquote:- Veel witte (?) meren in de omgeving (iets naar links en iets naar boven)
okequote:Op dinsdag 19 september 2006 20:14 schreef __Saviour__ het volgende:
je ziet alleen wat landingsbanen en gebouwen, daar is niks interessant aan. het geheime spul speelt zich binnen en onder de grond af.
ja leuk ik zie onze buren er wel op maar wij staan er niet opquote:Op woensdag 20 september 2006 11:48 schreef biertapper het volgende:
Een paar honderd voetbalstadions over de gehele wereld als placemarks
http://bbs.keyhole.com/ubb/download.php?Number=61497
Gewoon ff openen en ze staan allemaal in google earth
Hoezo niet?quote:Op woensdag 20 september 2006 16:17 schreef Nega het volgende:
Ik kan die coordinaten ook niet doen...
Haha geinig.quote:Op woensdag 20 september 2006 17:48 schreef geelkuikentje het volgende:
Hier strandbal in Berlijn:
52°30'40.49"N, 13°22'40.30"E
Volgens Google Earth 23 meter in diameter
Vlek !?!quote:Op woensdag 20 september 2006 17:58 schreef Gesloten het volgende:
52°24'12.41"N 6°36'43.32"E
Waarom staat er een vlek bij dat huis?
Attack of the killer antsquote:Op woensdag 20 september 2006 18:47 schreef geelkuikentje het volgende:
48°51'27.92"N, 10°12'18.11"E
Beestje!
He?!Hoe kan dat nou?quote:Op woensdag 20 september 2006 18:47 schreef geelkuikentje het volgende:
48°51'27.92"N, 10°12'18.11"E
Beestje!
Inderdaad, die vuile mafkees met z'n rondje Groene Hart..quote:Op maandag 18 september 2006 11:43 schreef Frollo het volgende:
Is er geen mogelijkheid om ongewenste/debiele Google Earth Community-placemarks te verwijderen? Een soort wiki-systeem waarmee onnodige placemarks weer uit de database weggestemd kunnen worden?
Ik bedoel, dit gaat toch gewoon nergens meer over?
[afbeelding]
[afbeelding]
Dat je een placemark zet bij een naakte man op een dak en die uploadt naar de community, da's nog wel grappig, maar dit soort onzin kost mij processorkracht en verpest het uitzicht.
Er staat een placemark bij die een mogelijke verklaring geeft, dat dat beest gewoon bij het inscannen tussen plaat en afbeelding is geplet, vooral omdat er door de druk een grote drol uit z'n kont geperst wordtquote:
PICS!!!quote:Op woensdag 20 september 2006 18:47 schreef geelkuikentje het volgende:
48°51'27.92"N, 10°12'18.11"E
Beestje!
Die blaw met wit is een busquote:Op woensdag 20 september 2006 22:50 schreef Centurion_NL het volgende:
Vreemd groot voertuig in Vegas:
36°10'31.28"N, 115° 8'12.15"W
Je ziet 4 vliegtuigen in dat rijtje, 2 mogelijkheden:quote:Op donderdag 21 september 2006 12:38 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
51°28'38.97"N, 0°29'2.35"W
Ligt dat nou aan mij of gaat dat helemaal mis? Het rechtse vliegtuig is bezig met snelheid maken. De middelste is aan het wachten tot hij kan vertrekken en de linkse is al bezig met landen
Je hebt gelijk!quote:Op donderdag 21 september 2006 12:31 schreef nemesis_ het volgende:
Gebouwen moeten aanstaan: 35°38'20.72"N 139°53'21.94"E
Een gebouw midden op de snelweg?
Nee, Google heeft altijd gelijk.quote:Op donderdag 21 september 2006 14:54 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Je hebt gelijk!
[afbeelding]
Die auto's zouden dus dóór het gebouw heenrijden. Foutje van Google Earth?
quote:Op donderdag 21 september 2006 14:55 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Nee, Google heeft altijd gelijk.
quote:Op donderdag 21 september 2006 14:55 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Nee, Google heeft altijd gelijk.
Nee, das een ballon. Dan kan je een stukje omhoog en uitzicht over de stad hebben. Is vlakbij het Sony-center, Potsdamer Platz en Brandenburger tor.quote:Op woensdag 20 september 2006 17:48 schreef geelkuikentje het volgende:
Hier strandbal in Berlijn:
52°30'40.49"N, 13°22'40.30"E
Volgens Google Earth 23 meter in diameter
Hij is al weggehaald (tenminste ik zie hem niet)quote:Op donderdag 21 september 2006 14:54 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Je hebt gelijk!
[afbeelding]
Die auto's zouden dus dóór het gebouw heenrijden. Foutje van Google Earth?
drive-in afhaalchinees rn ik meen chineesquote:Op donderdag 21 september 2006 23:17 schreef Remqo het volgende:
hehe, die gekke jappen!
is het niet mss een tolpoortje?
Heb ik, maar ik heb nog een oudere versie, kan dat het zijn?quote:Op donderdag 21 september 2006 21:00 schreef __Saviour__ het volgende:
nee, het staat er nog steeds. Je moet wel buildings aanzetten om het te zien
[afbeelding]
In de buurt van Bagdadquote:Op vrijdag 22 september 2006 09:59 schreef SteveBravo het volgende:
volgens mij een tank!
33°47'45.06"N 44°36'3.23"E
Zijn gewoon een soort paaseieren dit...quote:Op vrijdag 22 september 2006 12:15 schreef Ratelslangetje het volgende:
Kamelen en geiten.
15°17'54.76"N 19°25'47.06"E
Beter kijken jij.quote:Op zaterdag 23 september 2006 13:07 schreef LennyKravitz het volgende:
[..]
Zijn gewoon een soort paaseieren dit...
Een heli die rondjes draaitquote:Op zondag 24 september 2006 15:30 schreef Ratelslangetje het volgende:
[afbeelding]
8° 2'47.87"N 20°26'44.68"E
Iemand een idee wat dit zou kunnen zijn?
Vaag ja... de zee is daar aardig wat hoger dan het land. zo'n 300ft.quote:Op dinsdag 26 september 2006 00:49 schreef bolivian het volgende:
Vreemde zaken in Hawaii:
[afbeelding]
22°13'11.39"N 159°35'6.82"W
Een nieuwe ijstijd?
Tsunami caught in the act, .quote:Op dinsdag 26 september 2006 01:11 schreef LennyKravitz het volgende:
Vaag ja... de zee is daar aardig wat hoger dan het land. zo'n 300ft.
Tsunami?
Leg de kaart eens wat platter... ziet 't er nog gekker uit...
Roos.quote:Op zondag 24 september 2006 15:30 schreef Ratelslangetje het volgende:
[afbeelding]
8° 2'47.87"N 20°26'44.68"E
Iemand een idee wat dit zou kunnen zijn?
Ik denk dat er wel meer dan alleen een landhuis staat. Die hele buurt is onherkenbaar.quote:Op woensdag 27 september 2006 11:46 schreef Avenger84 het volgende:
Weet iemand waarom dit deel van Utrecht onherkenbaar is gemaakt?
52°05'42.23"N 5°08'29.26"E
Er staat geloof ik een landhuis maar dat hoeft toch niet geheim te blijven?
volgens mij nu gefixed.. want ik zie het niet meer!quote:Op dinsdag 26 september 2006 00:49 schreef bolivian het volgende:
Vreemde zaken in Hawaii:
[afbeelding]
22°13'11.39"N 159°35'6.82"W
Een nieuwe ijstijd?
hmm, hier wel nog!!quote:Op woensdag 27 september 2006 17:50 schreef Ericjuh het volgende:
[..]
volgens mij nu gefixed.. want ik zie het niet meer!
Zou het misschien een krater van een meteorietinslag kunnen zijn?quote:Op zaterdag 23 september 2006 13:38 schreef LennyKravitz het volgende:
Wat is dit ?? 21° 6'56.24"N 11°22'47.92"W
Helaas....quote:Op woensdag 27 september 2006 19:51 schreef Ayaxola het volgende:
[..]
Zou het misschien een krater van een meteorietinslag kunnen zijn?
Een uitgedroogd meer !?!quote:
Lees wiki eens.....quote:Op donderdag 28 september 2006 22:36 schreef MoChe het volgende:
lees hier al een paar keer over satelietfotos maar dat zijn het dus niet he... het zijn gewoon fotos die door vliegtuigen worden gemaakt....
Ik zie hier trouwens nergens een Darth Vaderquote:Op donderdag 28 september 2006 11:43 schreef Remqo het volgende:
Darth Vader gespot in Mongolië
47°54'53.79"N 106°55'44.87"E
De hekjes en parkeerplaats erachter lopen schuin af en daarbinnen zit een driehoekig rode mond. Daar iets boven zit tussen wat geel 2 gebouwtjes die wel op ogen lijken. Daarboven staan nog 2 gebouwtjes, wat me doet denken aan Vaders helm.quote:Op vrijdag 29 september 2006 07:12 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Ik zie hier trouwens nergens een Darth Vader
Wat bedoel je precies?
de hogeresolutiebeelden ja. maar van grote hoogte zijn het uiteraard wel sattelietbeeldenquote:Op donderdag 28 september 2006 22:36 schreef MoChe het volgende:
lees hier al een paar keer over satelietfotos maar dat zijn het dus niet he... het zijn gewoon fotos die door vliegtuigen worden gemaakt....
In het midden. Goed kijkenquote:Op vrijdag 29 september 2006 07:12 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Ik zie hier trouwens nergens een Darth Vader
Wat bedoel je precies?
quote:Op vrijdag 29 september 2006 09:57 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
In het midden. Goed kijken
[afbeelding]
quote:Op vrijdag 29 september 2006 09:57 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
In het midden. Goed kijken
[afbeelding]
uiteraard... maar sommigen schijnen te denken dat de hogeresoluti fotos ook allemaal door satelieten genomen zijnquote:Op vrijdag 29 september 2006 09:48 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
de hogeresolutiebeelden ja. maar van grote hoogte zijn het uiteraard wel sattelietbeelden
Misschien is het een opaalmijnquote:Op vrijdag 29 september 2006 14:59 schreef calvobbes het volgende:
12°36'31.12"S, 131°17'21.18"E
Explosieven test gebied in Australie?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |