Alsof dat wat uitmaakt. Het is de maatschappij die zegt dat zoiets niet correct is enzo, maar in principe maakt neuken helemaal neit veel uit, ja je voelt je er lekkerder door tijdelijk en je hebt dus ook iemand om het mee te doen.
Persoonlijk gesproken zou ik niet voor de hoeren gaan en al helemaal niet jezelf als maagd voelen, want daat is namelijk jezelf een gevoel aanpraten. In feite is er geen verschil in mindset tussen een maagd en iemand die niet maagd is. De tweede heeft alleen ervaring op een gebied ten opzichte van de eerste en de rest is psychologisch aangepraat door zichzelf en anderen.
Streef niet naar neuken en wees gewoon jezelf. Op feesten gewoon feesten en doe niet overdressen want dat wordt wel leuk gevonden, maar dat geeft tegelijktijd de indruk dat je wellicht net ietsjes te wanhopig bent. En gezien de hiphopRnB generatie bestaat zoiets als te slecht kleden niet meer echt.
image zegt daarin niet echt veel. Bekijk de fotoboeken maar en doe eens wat random gokken wie maagd is en wie niet. 50% kans.
I mean no harm
Bezoek mijn blog!!! -->
http://auredium.blogspot.comBezoek ook deze blog!! -->
Nachtlicht