quote:
Op zaterdag 22 december 2001 19:17 schreef panzerfaust het volgende:
Niet zeiken,en gewoon BETERSCHAP.
Dit soort kaarten is universeel. Al zou je er niets op schrijven, dan nog snapt hij de boodschap wel. En dat hij na 20 jaar nog geen Nederlands spreekt is voor jou geen reden om een kaart in het marokkaans te schrijven.
Natuurlijk is het voor mij geen reden om een kaart in het Marokkaans te schrijven. Ik heb ook echt geen cursusboek Arabisch gekocht om met mijn buurman te kunnen praten..
Ik praat gewoon Nederlands tegen hem, maar dat gaat met handen en voeten. Hij snapt mij wel, maar hij praat geen ABN, om het zo maar uit te drukken.. 
Het leek mij gewoon leuk om hem in zijn eigen taal beterschap te wensen. Verder vroeg ik mij ook af waarom hij na 20 jaar niet beter Nederlands spreekt, maar dat komt door zijn werk. Zijn zoon regelt alle dingen voor zijn ouders (tolkt altijd)..
Ik ga maar s naar magreb.nl ..