abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 4 maart 2000 @ 02:09:00 #1
2661 KWAKje
in dr eendje of als Hekje
pi_172710
Wie, wat, waar, wanneer, hoe en waarom scheren dames zichzelf?
" 'n stukkie van 'n bloemkool is ok weer'n bloemkooltie op zich"
  zaterdag 4 maart 2000 @ 02:35:00 #2
1055 Schanulleke
Een kop vol zaagsel!
pi_172711
en waarmee!?!
Life is what you make it.
  zaterdag 4 maart 2000 @ 15:56:00 #3
521 ruby
Hell yeah!
pi_172712
Scheren doe ik gewoon met een goedkoop scheermesje en wat scheerschuim en als ik dat niet voorhanden heb, dan kwak ik er wat zeep op zodat het toch glad genoeg is om het te verwijderen.
Ik scheer dus okselhaar, bikinilijn en m'n benen. Waarom? Omdat ik het lelijk vind als ik zo'n struikgewas onder m'n armen/bikinilijn heb hangen. En al die haren op m'n benen vind ik ook niet bepaald zwoel.

Nou toedeloe maar weer. Groetjes Ruby

Voetjes van de vloer en schud die heupen los!
  FOK!fossiel zondag 5 maart 2000 @ 15:12:00 #4
2628 Karin
pi_172713
Ik laat mijn benen vaak door Lois harsen. Dat doet effe goed zeer maar dan heb je ook wel wat . 6 weken haarvrij. Het is wel errug handig hoor een schoonheidsspecialiste in de familie .
Voor mijn oksels en bikinilijn heb ik een ladyshave want ik denk dat ik met een mesje toch wel iets meer meeneem dan alleen haar (ben namelijk wat onhandig in dat soort dingen).

Karin

pi_172714
Hmmm weinig dames die zich scheren of zo? Gaan we hier naar Franse toestanden toe?
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammā, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
pi_172715
echte dames doen 't natuurlijk met de pink omhoog
pi_172716
Ik scheer ook oksels, benen en bikinlijn. Waarom?? Omdat ik nogal donkere haren heb, ik ben dus ook jaloers op de natuurlijke blonde mensen die van die lieve donshaartjes hebben die je niet ziet. Ik vind het geen gezicht om eruit te zien als een aapmens.

Waarmee?? Ik heb alles al gehad, scheermesje, epileerapparaten ( auw !!) en Lady Shaves.

Is er trouwens iemand bij wie de Lady Shave wel werkt?

Triumph starts with a try and ends with an oempfh
  woensdag 8 maart 2000 @ 22:34:00 #8
910 Barbie
Graduated Fool
pi_172717
Ha ha, Franse praktijken, asjeblieft niet!

Ik scheer me met het scheerschuim (Sanex) en het mesje (Gilette) van mijn vriendje, wat ie ongetwijfelt niet erg vindt

Bikinilijn en oksels scheer ik zelf, maar mijn benen..aaah, daar heb ik wel zo'n ontzettende teringhekel aan! Gelukkig hoef ik dat dus niet zelf te doen. Eerdervernoemd vriendje vindt het erg leuk om te doen, en hij neemt er dus ook uitgebreid de tijd voor

Guess I'm a very lucky little lady

When it goes I feel the crush
When I rush it hits me
pi_172718
bij mij werk Lady Shave wel.
m,aar met een beetje geduld dat wel

uitleg waarom scheren nou zie hierboven

I'll be back!

Use it, don't abuse it

Real power can't be given. It must be taken


  maandag 13 maart 2000 @ 00:25:00 #10
2575 chaos rules
eindelijk IR voor m'n naa
pi_172719
Ik scheer oksels, benen en bikinlijn en gewoon met een mesje en wat scheerzeep.
hoef het alleen niets zo veel te doen heb namelijk vrij dun en heel blond haar, vooral op mijn benen.

ik heb dus eigenlijk best wel geluk

The reason why truth is so much more stranger than fiction is that there is no requirement for it to be consistent.


pi_172720
Epilady. Het apparaat klinkt een beetje alsof je bij de tandarts bent (boormachine gedachte) en doet een beetje pijn de eerst keer (vooral als je daarvoor je benen altijd scheerde). Ik gebruik het echter al bijna vanaf de eerste keer (daarvoor hars), waardoor ik tegenwoordig mijn benen maar een paar keer per jaar hoef te doen. Het haar groeit namelijk heel langzaam en heel dun.
Ik ben heel blij dat ik nooit aan dat scheren was begon, want daar ben ik veel te onhandig voor en aan die paar keer dat ik dat wel heb gedaan heb ik al lidtekens overgehouden. Voor andere bodyparts (oksels e.d.) gebruik ik wel een scheermes, omdat ik geen geduld heb om 10 minuten voor zo'n stinkende cremé in een onhandige positie te gaan wachten (digenen die dat ook gebruiken weten wat ik bedoel).
heb ik niet
pi_172721
Ik hars mijn benen meestal in de zomer, ik heb hele kleine blonde haartjes dus das wel makkelijk. Oksels e.d. scheer ik meestal met een ladyshave. In die gebieden harsen hebben we op school wel moeten leren maar dast beviel niet erg. 2 weken lang geen stem hebben van het gillen is een beetje vervelend
pi_172722
quote:
op 03-13-2000 om 08:16 PM schreef Lois Lane het volgende:
Oksels e.d. scheer ik meestal met een ladyshave. In die gebieden harsen hebben we op school wel moeten leren maar dast beviel niet erg. 2 weken lang geen stem hebben van het gillen is een beetje vervelend

Ja, en dan gaan mensen zich op een gegeven moment toch afvragen waarom je de hele dag met je armen omhoog loopt

heb ik niet
  dinsdag 14 maart 2000 @ 00:10:00 #14
2472 punks
gewoon lekker klein!!
pi_172723
hoe ik me scheer?
eh, goed denk ik zo.
Dat je een minderwaardigheidscomplex hebt, wil nog niet zeggen dat je niet dom en lelijk bent.
  dinsdag 14 maart 2000 @ 14:55:00 #15
1567 Tha Poeroet
Stiekeme meelezer
pi_172724
quote:
op 03-08-2000 om 05:40 PM schreef Aphrodite het volgende:
Is er trouwens iemand bij wie de Lady Shave wel werkt?

Uhh als ik massel heb is de battery niet op.
het beste werkt gewoon nog steeds: mesje schuim.

ff een vraagje. Ik gebruik altijd de scheerschuim van me vader, maar daar zit zoon 'mannen' geurtje aan zit.
Is der ook iets voor vrouwen?

Ik heb me der nog nooit in verdiept

Ik weet het zeker, zekerheid bestaat niet
  dinsdag 14 maart 2000 @ 15:56:00 #16
2738 Knut
Loyal Dog
pi_172725
quote:
op 03-14-2000 om 02:55 PM schreef Tha Poeroet het volgende:
Uhh als ik massel heb is de battery niet op.
het beste werkt gewoon nog steeds: mesje schuim.

ff een vraagje. Ik gebruik altijd de scheerschuim van me vader, maar daar zit zoon 'mannen' geurtje aan zit.
Is der ook iets voor vrouwen?

Ik heb me der nog nooit in verdiept


* Knut ziet altijd in de AH en kruidvat Gilette sensor for lady's staan.

Er is geloof ik een hele keuze uit scheerschuimen van dames

[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.
pi_172726
BEENHAAR BIJ VROUWEN IS WALGELIJK!!!!

Vooral als er een panty bij gedragen wordt waarbij het haar er 'geplet' onder zit. Daarnaast snap ik die dames niet die wel hun benen en niet de oksels scheren, c.q. een bikinilijn.... pak dat dan ff mee!!!!

Harige benen en oksels of nog erger een jungle van schaamtouwen bij vrouwen is walgelijk, knap er gigantisch op af.... Schaamhaar dat doorloopt tot je enkels en onder de armen.... Bah.

Grtz,

Meerhoerman.
Klaar om gelynched te worden door feministisch nederland.

pi_172727
hmmmmm, Mirrorman heeft hele sterke gevoelens over dit onderwerp
  maandag 6 mei 2002 @ 16:23:44 #19
27606 SanguiS
life is a bitch
pi_4084268
quote:
Op donderdag 16 maart 2000 17:47 schreef MiRRoRMaN het volgende:
[afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] BEENHAAR BIJ VROUWEN IS WALGELIJK!!!! [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding]
En bij mannen dan??? Ik doe aan wielrennen daar zijn meerdere mensen die geschoren benen hebben en ik vind het niet eens zo lelijk.

En ik heb meerde meisjes horen zeggen dat ze been haar lelijk vinden. ik wil eigenlijk wle weten hoe mensen hier er over denken. Ik heb nameijk zelf heel erg donkere been haren en vind het zelf niet mooi eigenlijk.

Now I'm over my head, was something I said. Completely misread, I'm better off dead.
  maandag 6 mei 2002 @ 16:54:23 #20
19852 Delight
supernatural
pi_4084846
ik scheer me met een Gilette Venus, eigenlijk de vrouwelijke versie van de Mach3. Ik gebruik altijd scheerschuim die naar bosbessen ruikt hmm
Ik scheer oksels, benen en bikinilijn. Ik scheer me altijd onder de douche en in de zomer vaker, want dan kunnen die stoppels op je benen al helemaal niet!
Haar op de benen van mannen vind ik niet lelijk, en het lijkt me helemaal raar als je gladde onderbenen hebt en dan komen er van die harige mannen bovenbenen. Maar dat kan aan mij liggen
History became legend. . . Legend became myth. . . And some things that should not have been forgotten. . . Were lost.
pi_4085092
Wie *meldt zich, wat oksels, benen en schaamstreek, waar is dit niet hetzelfde?, wanneer zo vaak mogelijk, hoe onder de douche en waarom omdat ik het fijn vind!!! scheren dames zichzelf?
pi_4143498
quote:
Op woensdag 08 maart 2000 17:40 schreef Aphrodite het volgende:
Ik scheer ook oksels, benen en bikinlijn. Waarom?? Omdat ik nogal donkere haren heb, ik ben dus ook jaloers op de natuurlijke blonde mensen die van die lieve donshaartjes hebben die je niet ziet. Ik vind het geen gezicht om eruit te zien als een aapmens.<P>Waarmee?? Ik heb alles al gehad, scheermesje, epileerapparaten ( auw !!) en Lady Shaves.<P>Is er trouwens iemand bij wie de Lady Shave wel werkt?
op sommige delen wel op sommige niet,
pi_4143554
quote:
Op zaterdag 04 maart 2000 02:09 schreef KWAKje het volgende:
Wie, wat, waar, wanneer, hoe en waarom scheren dames zichzelf?
ik,
benen-oksels-bikini,
thuis op mn kamer vlak voor de verwarming,
benen, oksels en deel bikinilijn met epileerapparaat, andere deel scheren,
omdat ik donkere haren heb en een familie als een aap en het dus erg lelijk is
pi_4143576
zie nu pas dat het al een 2 jaar oud topic is....
  vrijdag 10 mei 2002 @ 23:01:10 #25
2661 KWAKje
in dr eendje of als Hekje
pi_4143662
ik schrok al inene een topique door mij gestart bovenaan... pfffff


oja, ik scheer mij niet, ik laat mij (soms) scheren en dat al gedurende die twee jaarrrr

" 'n stukkie van 'n bloemkool is ok weer'n bloemkooltie op zich"
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')